PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Maruda online, czyli co Cię najbardziej wkurza?


Suicide Mouse
31-07-2011, 00:29
Postanowiłem założyć taki temat, żebyście mogli wprost wyrazić swoje niezadowolenie na temat... no właśnie.
Co Was najbardziej wkurza? W życiu codziennym, w szkole/pracy, w kraju...

Możecie zrzędzić do woli (prosiłbym jednak o kulturalne wypowiedzi i ograniczenie bluzgów do minimum).
:)

Mateo Mazaki
31-07-2011, 11:51
W*****@ mnie mój zajebiście wolny internet; Robert eM; to że już za miesiąć szkoła i pewnie zleci, że o ja pier****; to iż pogoda jest do dupy, ogólnie cały jestem dziś w******** bo się nie wyspałem.:/

Szerszen3
31-07-2011, 13:08
Jest wiele rzeczy denerwujących: cheaterzy w cs'ie, ludzie który na rondzie nie wrzucają kierunkowskazów, ogólnie kierowcy którzy jeżdżą jak pipy, pogoda w te wakacje, nudne popołudnia.

Dragon Fly
31-07-2011, 14:35
A jest limit znakow w poscie?? Mnie bardzo duzo rzeczy wkurza. Ale najbardziej ostatnio co mnie tak denerwuje to tacy co w sieci sa kozakami a w realu koles krzywdzony przez kogos i zeby sie odegrac zgrywa wazniaka. Chce sobie humor poprawic tym ze kogos zje*al przez neta.
Jestem polakiem i nie zylbym bez narzekania!
Zupa nie dosolona, cos tam trzeba zrobic a mi sie akurat teraz nie chce, to ze chcialbym duzo kasy a nie chce mi sie pracowac. O i takie Rumunskie pandy na ulicach miast. Takiemu to mam chec odpowiedziec "do roboty sie wez". Nieraz wszystko mnie w****ia od samego rana.



Gwiazd-kuj wulgi na przyszłość bo będzie warn.
K-MeeL

Gordon_FreeMaN
31-07-2011, 14:40
Robert M i Jarosław Kaczyński

Tomek
31-07-2011, 14:55
Mnie wqrwia ojciec któremu przeszkadza gdy słucham muzykę.
"Przycisz mi to yebane bombanie"

Suicide Mouse
31-07-2011, 15:19
1. Wkurza mnie praca. Ogólnie. Po prostu za dużo czasu z życia mi ona zabiera, za długo to wszystko trwa. 8 godzin dziennie, plus dojazd w jedną i w drugą stronę - i pół dnia idzie się chrzanić. Dodatkowo denerwuje mnie pilnowanie godzin wyjścia z pracy co do setnych części sekundy - jak wyjdziesz minutę później, to jest ok, ale jak minutę wcześniej to z miejsca dostajesz ochrzan. Oczywiście pracodawcy nie obchodzi, czym wrócisz do domu, gdy nie zdążysz na ostatni autobus. Przynajmniej u mnie tak jest... :/

2. Wkurzają mnie polskie zarobki i ceny. Po pierwsze - te końcówki typu "99 groszy". Bez sensu - można to zaokrąglić o tego grosza w górę, krzywda się nikomu nie stanie. Poza tym, co ważniejsze - dlaczego do uja wafla ceny non stop idą w górę, a wypłaty nie? Cukier 4 zł, benzyna 5 zł, nawet ceny chleba mają podnieść... A nie każdego stać na takie podwyżki - nie wszyscy są politykami i prezesami, co 5 zł gubią trzy razy dziennie... Prawdą jest to, że ciężką pracą można się dorobić co najwyżej garba.

3. Tak odnośnie punktu 2... ceny mieszkań. 5000-6000 zł za m2... A jak chcesz wynająć, to miesięcznie 1000 zł, jak nie więcej. KOGO NA TO STAĆ?! Dach nad głową to podstawowy element, niezbędny człowiekowi do przeżycia... Ale jak osoba zarabiająca np. 1500 zł może sobie na to pozwolić?

4. Wkurza mnie deszcz. Od miesiąca dzień w dzień, tylko deszcz, burza, deszcz, burza... Nawet nigdzie wyjść z domu przez tę pogodę nie można. A jeśli masz wolne i zaplanujesz sobie jakiekolwiek wyjście, to, a jakżeby inaczej, wszystkie plany wezmą w łeb, bo będzie burza... Jakby tam na górze ktoś nie zauważył, to mamy teraz LATO!!! A nie jesień!!! Żądam słonecznej pogody!

5. Wkurza mnie, gdy ludzie na każdy rodzaj muzyki elektronicznej mówią "techno". Obojętnie czy puści się im Armina Van Buurena czy Basshuntera, to dla niektórych ludzi i tak to będzie techno. Nie mówię, żeby każdy musiał od razu umieć odróżniać każdy podgatunek, ale drażni mnie wrzucanie wszystkiego co elektroniczne do worka z napisem "Techno". Podobnie zresztą jak wrzucanie każdego klubowego kawałka z polskim vocalem do "Disco Polo".

6. Wkurza mnie ocenianie ludzi po wyglądzie, po ubiorze (markowym), po rodzaju słuchanej muzy czy po grubości portfela. Jak ktoś ubiera się w ciuchlandzie i zarabia mało kasy to od razu jest gorszy... Takie podejście do ludzi naprawdę irytuje.

7. Wkurzają mnie reklamy w tv. Oglądam jakiś program czy film, wczuwam się, a tu bach - reklamy... W kółko te same. Jeszcze pół biedy, gdyby przerwa trwała z 2 minuty... Ale na niektórych kanałach przerwa reklamowa może trwać nawet 25 minut!!! Przez ten czas można nawet zapomnieć, co się oglądało...

8. Wkurzają mnie papierosy. Sam "zapach" dymu papierosowego doprowadza mnie do odruchów wymiotnych. Nienawidzę, gdy ktoś pali w mojej obecności. Jak ktoś się truje - jego problem, ale ja nie muszę wdychać tego smrodu...

9. Wkurzają mnie warszawskie autobusy linii 154. Gdy Ci taki niepotrzebny, to przyjedzie od razu. A jak czekasz na 154 i Ci się spieszy, to przyjedzie za pół godziny, albo i jeszcze dłużej. Nieraz mi się zdarzyło czekać na autobus 154 prawie godzinę, choć na przystanku byłem może z 5 minut przed planowanym przyjazdem.

10. Wkurzają mnie kolejki w sklepach. Idę sobie do Auchan czy do Tesco, bo tam taniej. Biorę sobie kilka bułek, jakiś napój i paczkę chipsów. I z trzema artykułami muszę stać do kasy pół godziny, bo przede mną stoją trzy osoby z wózkami wyładowanymi zakupami na cały rok...

Dan Slenders
31-07-2011, 16:18
Szczerze?
Mnie nic nie wkurza, staram się mieć na wszystko wyje*ane.

Emilo
31-07-2011, 16:40
Na tą chwile? Pogoda.. Nic więcej nie jest tak wkurzającego.

Sanbit
31-07-2011, 23:49
Najbardziej to pseudo Armia Miłości... :)
ah, no i zapomniałbym, głupota.

hardwell2
01-08-2011, 11:17
jak nie mam kasy na imprezowanie to mnie najbardziej w****ia !

Jutkaa
01-08-2011, 11:27
wkurza mnie:
głupota - bo większość ludzi których znam nie wysila się aby użyć mózgu
cwaniakowanie w internecie - chyba nie trzeba wyjaśniać
słąbe utowry, którymi ludzie się zachwycają - większość moich znajomych woli daandiego niż deadmau5a czy innych, a co najgorsze twierdzą że jest to ambitne ;x

itd.

SinceAge
01-08-2011, 11:36
pompki mnie wqrzają ;x

poza tym te stare babsztyle co im wszystko wolno i jezdza rowerami po ulicach srodkiem albo jedzie rowerem ulica jak ma sciezke dla rowerów. to u mnie powoduje ze zmieniam sie w demona. druga sprawa to wqrza mnie jak ktos gówno wie ale opowiada jakby wiedzial wszystko. polska polityka mnie wqrza fest. wqrza mnie tez brak szacunku do innych albo wywyzszanie sie tylko dlatego ze ktos ma kase. wqrza mnie lizusostwo i wchodzenie w dupe komus. chyba tyle

Memciu
01-08-2011, 11:59
1. Wku..ia mnie pogoda. Chyba tłumaczyć nie trzeba czemu.

2. Wkur..iają mnie kierowcy, którzy nie potrafią kilka sekund dłużej poczekać aż ktoś zaparkuje tylko muszą cię jak najszybciej wyprzedzić bo nie będą kur...a czekać!
Poprostu niecierpliwych kierowców !!
Dziś babka próbowała mnie wyprzedzić w miejscu gdzie stały zaparkowane auta... Rozumiem że się spieszy ale kur..a nie za wszelką cenę wyprzedzać !! Za mały mózg by myśleć ? !

3. Wkur..ia mnie kontrolka świec żarowych, która musi mi kur..a teraz sygnalizować ze mam do wymiany świece... jak kasa potrzebna !!

4. Wkur...a mnie moja praca - raz idziesz do pracy , raz nie ...

5. ogólnie wszystko mnie ostatnio wkur...a

Mac Alexander
01-08-2011, 12:48
Wqrwia mnie wszystko, co usłyszę w wieczornych wiadomościach.
Wqrwia mnie to, że za miesiąc szkoła.
Wqrwia mnie Robert M i jego Armia Miłości.
Wqrwia mnie uznawanie za ambitną wcale nie ambitnej muzyki.
Wqrwia mnie VIVA.
Wqrwia mnie Eska.
Ostatnio wqrwił mnie też Sunrise.
Wqrwia mnie brak weny.
Wqrwia mnie to, że nie mam cd-playerów.
Wqrwia mnie komercja.
Wqrwia mnie niszczenie muzyki Trance.
Wqrwia mnie to, że w moim miasteczku nie ma dla mnie niestety bratniej muzycznej duszy.
Wqrwia mnie monitor od komputera, coś się popieprzyło i wystarczy tylko ruszyć kablem by zgasł.
Wqrwia mnie to, że Win7 żre tyle RAMu, będę musiał dokupić bo 2GB to odrobinę za mało.
Wqrwia mnie durne akcje na Facebooku z darmowymi bluzami.
Wqrwia mnie to, że w grze Sunrise Challenge zaj**li wszystkie nagrody zanim zebrałem punkty.
Wqrwia mnie to, że jednocześnie chce mi się iść siku, i pić ale nie chce mi się wstać.
Wqrwiają mnie durne komixxy, demoty.
Wqrwiają mnie pokemony.
Wqrwiają mnie seriale pokroju Moda na Sukces, tudzież M jak Miłość.
Wqrwia mnie telefon - soft się pieprzy.
Wqrwiają mnie rodzina, koledzy i koleżanki.
Masa rzeczy mnie wqrwia, wszystkich nie dam rady wymienić :)

RasTea
02-08-2011, 14:42
A mnie wiele żeczy wkurza. :D Aż nie chce mi sie rozpisywać. :D ale tak w skrócie to hamstwa, plot, wymadrzania, wchodzenia w dupe innym ;p

A propos tego wymądrzania się....
Mnie wkurza wstręt do ortografii wśród młodzieży :)

Kokos 1835

SojkaPL
02-08-2011, 15:12
Oj tak, zgadzam się z moderatorem, mnie też wkurza analfabetyzm w sieci...
No i oprócz tego wkurza mnie ten cały śmieszny kraj...

Ano i jeszcze ci wszyscy pseudo "andergrandowcy".

dalik
03-08-2011, 10:27
klient który zajeżdża od d...py strony ja stacje gazową na której pracuje i debilnie pyta czy dosięgnie przewód od dystrybutora :mad:

Arthur K.
03-08-2011, 10:53
Wkurza mnie mentalność młodzieży w moim miasteczku - widzą tylko chlanie, disco polo, oczernianie i nic więcej.

Wkurza mnie, że ludzie nie doceniają takiej muzyki jak : Dubstep, Ambient, Electronic, Jazz, IDM. Tylko wolą te pseudo pompki, których jest miliony i różnią się między sobą jedynie vokalem albo dwoma dźwiękami.

Wkurza mnie to, że ludzie się nie szanują, nie szanują uczuć drugiej osoby.
Nie doceniają najmniejszych szczerych gestów.

Dziwny dziś jest ten nasz świat

Prisma
04-08-2011, 15:11
1. Mnie wnerwia fakt, ze wiekszosc ludzi ktorych znam wrzuca do jednego worka cala muzyke elektroniczna i nazywaja ja techno -.-
2. To ze przed rokiem czy dwoma jak komus z moich znajomych puscilem jakis dubstep to mowili: czlowieku czego Ty sluchasz? zryte jak polskie autostrady .. -.- .. a teraz to kogo nie zapytam to slucha dubstepu .. niestety z zalem musze powiedziec, ze ten gatunek wchodzi chyba w dzial komercji juz ; ((
3. Jak ktos sie wymadrza nie majac o tym o czym mowi pojecia i jeszcze prosto w oczy probuje mi wmowic ze ma racje ^^ szkoda czasu ..
4. FIRMY i innych hipokrytow i pseudoraperow ktorzy raz nawijaja 'nie cpaj, to jest gowno!' a w drugim kawalku juz 'na*****em sie i bylo zajebiscie, walilem kwas, ziolo, tabsy' etc -.- zalosne
5. Indianskiej muzyki.. no ku**a mac, jak wycie kota podczas stosunku z kaktusem -.- .. tak sie sklada ze pracuje od miesiaca na recznej myjni samochodowej na Mitcham w Londynie i jest tam taki manager z Albani, ktory przy kazdym 'FULL VALET'cie (pranie siedzen, podlogi, dachu etc.) wlacza ku**a ta swoja *****a plyte i rozkreca glosniki na maks .. w leb idzie dostac -.-
6. To ze mam za slaby komputer i czasem jak za duzo nawale w projekcie to co minute musze zgrywac tylko na MP3 bo nie da sie odsluchac normalnie -.-
7. Braku weny .
8. To ze zawsze nie chce mi sie wymienic mojego wzmacniacza (stary Altus sprzed 20-tu lat ^^) lub zaniesc do naprawy bo potencjometry sie rozdupcyly i przy podkrecaniu glosnosci slysze trzaski w glosnikach ..
9. Prostych grzywek u kobiet ..
10. Jak kupuje biale buty i musze je czyscic co drugi dzien bo sa juz czarne -.- ..

.. byloby tego wiecej ale coz ^^ kto to czyta wgl .. xD


PS: sory za brak polskich znakow ale mam angielska klawiature tylko ^^

lukibaze
04-08-2011, 16:33
Mnie nieodpowiedzialnosc glupota i chamstwo:P nie spotykam sie z tym na codzien ale jak sie spotkam to jest ciezko:P

Nukken
04-08-2011, 19:36
A mnie wkur... moja robota 8 godź. wyjde z domu rano a wróce o 19-00 i nie wiem jak świat wygląda.
No i jeba.. Pogoda od pon-piątku zajeb.... Pogoda a w łikendy do bani.
Ludzie w autobusie od których śmierdzi otwarte okno nawet nie pomaga.
Brak klimatyzacji w pracy.
Więcej nie wypisuje bo zajeło by mi to wieki xd

Sylwiu90
07-08-2011, 13:06
5. Wkurza mnie, gdy ludzie na każdy rodzaj muzyki elektronicznej mówią "techno". Obojętnie czy puści się im Armina Van Buurena czy Basshuntera, to dla niektórych ludzi i tak to będzie techno. Nie mówię, żeby każdy musiał od razu umieć odróżniać każdy podgatunek, ale drażni mnie wrzucanie wszystkiego co elektroniczne do worka z napisem "Techno". Podobnie zresztą jak wrzucanie każdego klubowego kawałka z polskim vocalem do "Disco Polo".

8. Wkurzają mnie papierosy. Sam "zapach" dymu papierosowego doprowadza mnie do odruchów wymiotnych. Nienawidzę, gdy ktoś pali w mojej obecności. Jak ktoś się truje - jego problem, ale ja nie muszę wdychać tego smrodu...

wyjąłeś mi to prosto z ust


10. Wkurzają mnie kolejki w sklepach. Idę sobie do Auchan czy do Tesco, bo tam taniej. Biorę sobie kilka bułek, jakiś napój i paczkę chipsów. I z trzema artykułami muszę stać do kasy pół godziny, bo przede mną stoją trzy osoby z wózkami wyładowanymi zakupami na cały rok...

Exactly. Ale na szczęście w Tesco wymyślili kasy samoobsługowe i to jest dobra opcja. Jak widzę, że takie kolejki jak za komuny to śmigam i sama sobie licze wszystko :)


Oprócz tego:
- wkurzają mnie ludzie/kierowcy, którzy zwracają uwagę rowerzystom, że chodnik nie jest dla nich, ale jak się jedzie ulicą rowerem i trąbi na Ciebie tir byś zjechał bo mu sie nie chce czekać, aż z naprzeciwka przejedzie auto to już kurfa przesada. Wywyższają się jakby nie wiadomo za kogo się mieli -.-

- brak pracy na wakacje = żadnych dalszych wyjazdów ;/
- pogoda na wakacjach
- mohery, które siedzą i biorą na języki każdego przechodnia w bezczelny sposób (doświadczenie)
-ceny biletów w polskim pks i ogólnie, że wszystko drożeje od dawna
-cwaniactwo internetowe
-wtrącanie się innych w czyjeś prywatne życie
-palenie w klubach
-polskie drogi
-dwulicowość osób (życie)
-komercja
-puste laski, które wymalują się, wyjdą w szpilach i myślą, że im wszystko wolno i trzeba im schodzić z drogi
-jak wychodzę rano z pokoju w akademiku i jest syf po ostatniej imprezie sąsiadów
-gdy jadę mpk, są wolne miejsca, to ludzie nie usiądą ino blokują na środku przejście -.-
- fakt, że do końca września muszę siedzieć w domu

na razie tyle, jak mi coś najdzie to dopiszę ;p

oskars
07-08-2011, 17:19
Tak jak Van Styles i jeszcze moja dziura budżetowa : P

wladeczeek
10-08-2011, 20:16
mnie rodzice bo jak słucham muzyki (dla nich głosno) to są groźby w moją strone ' przycisz to albo ci yjebe ten komputer zaraz' ;| masakraa

Microtek
10-08-2011, 20:24
"Dziwny jest ten świat,
gdzie jeszcze wciąż
mieści się wiele zła.
I dziwne jest to,
że od tylu lat
człowiekiem gardzi człowiek.

Dziwny ten świat,
świat ludzkich spraw,
czasem aż wstyd przyznać się.
A jednak często jest,
że ktoś słowem złym
zabija tak, jak nożem.

...."

Słowa oczywiście Czesława Niemena :)

Major XD
10-08-2011, 21:18
cwaniactwo.. brak szacunku do innych. w sumie pier....le sie rozpisywac.. zaduzo tego

Suicide Mouse
11-08-2011, 11:58
Mnie niesamowicie wkurza durny system - gdy jesteś bogaty, zarabiasz miesięcznie po 10-15 tysięcy, to możesz sobie pozwolić na wszystko. Samochód, własny dom, co tylko sobie zapragniesz. A jak chcesz kredyt w banku, to dostaniesz od razu.
A jak zarabiasz po 1500 zł, to nikt Ci nie pomoże - gdy będziesz zalegać z opłatami (a na pewno tak będzie, w końcu trzeba też coś do garnka włożyć), to szybko upier**li Cię komornik, a na kredyt, czyli pieniądze, których naprawdę potrzebujesz, nie masz nawet co liczyć.

To jest po prostu chore - biednym się powinno ułatwiać życie, a nie dodatkowo komplikować. Bogaci i tak pławią się w luksusach, więc im jest wszystko jedno...

Dj SpideR.
12-09-2011, 09:22
Maruda na codzień ?

Moja Starsza! truje mi dupe cały czas. :wkurzony:

Hidden
12-09-2011, 12:12
Maruda na codzień ?

Moja Starsza! truje mi dupe cały czas. :wkurzony:

Mamy współczuć tobie czy jej?



Wiele rzeczy mnie wkurza. Zbyt wiele. Gdybym wszystko tutaj umieścił, stworzyłbym najdłuższy post w historii tego forum. Nie będę wybierał najbardziej wkurzających, bo to trudne i bym się tylko wkurzył. No to pozdrawiam.

Niko M
12-09-2011, 13:33
:ide:Miej ******** a bd ci dane ;p

benek2411
12-09-2011, 13:38
Najbardziej nie trawię:
1.Elektoratu pisu
2.Polaków którzy obrażają naszą ojczyznę
3.Vixiarzy
4.Znajomych którzy sieją za plecami ferment.

(kolejność przypadkowa)

Longer_7
16-09-2011, 19:52
Brak swojego zdania i włażenie w d*** innym :]

zawadzia89
08-10-2011, 09:23
1.mnie denerwuje chrapanie w nocy o wrrrr....
2.denerwuja mnie takie mamoły za kierownica, gdzie widza ograniczenie do 70km/h a jada 40 nie wiedziac czy wrzucic juz 4 bieg czy jeszcze nie.
3.denerwuje mnie mlaskanie przy jedzeniu...
4.jak wiem ze musze cos zrobic a nie mam juz na to sily
5. denerwuje mnie jak sie z kims dogaduje na odpowiednia godzine a ktos to olewa.
6.denerwuja mnie wytipsowane paniusie z wielkiego miasta, ktore wiedza wszystko i na kazdy temat sa najmadrzejsze...

Kosmo'n'Auta
08-10-2011, 09:32
denerwuje mnie jak ktos non stop marudzi ;X

zawadzia89
08-10-2011, 09:34
o to tez ... idzie normalnie pier...olca dostac :P

Nie nabijaj postów ;) Mogłaś mu dać thanksa :P

Rosen.
10-10-2011, 11:47
A mnie wkurza, to ze jak chce napisac kolejnego posta to wyskakuje mi że musze poczekac jeszcze 1 sekunde ;x .

ChoryPastor
10-10-2011, 13:56
Nie wypowiadanie swojego zdania tylko po to by przypodobać się komuś i POMPKI.
Jesli to zniknie będę szczęśliwy :)

Bysenek
29-10-2011, 04:01
a mnie najbardziej w*urwiaja niedzielni kierowcy >.<

Czarny Lulek
29-10-2011, 14:05
Matematyka i jak mi ktos truje dupe.

Aaa i w****ia mnie straszliwie jak na obiad jest zupa ;o hahah serio :D