PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : "Amerykanie mają wszystkie rozmowy. Oni znają prawdę"


Dan Camtes
29-07-2011, 22:03
"Amerykanie mają wszystkie rozmowy. Oni znają prawdę" - Wiadomości w Onet.pl (http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde,1,4808246,wiadomosc.html)

"- PO wciąż jest na czele sondaży, a premier w czołówce polityków do których Polacy mają największe zaufanie.
- Według sondaży Donald Tusk miał być już prezydentem. Sondaże myliły się i wciąż się mylą. Uważam, że armia piarowców zatrudnionych przez premiera ma swoich znajomych dziennikarzy ma swoich znajomych dziennikarzy oraz znajomych w sondażowniach i dzięki temu operują sondażami w dowolny dla siebie sposób. Z żadnym kraju NATO i UE nie spotkałem się z tak liczebną armia piarowców, którzy zastępują armię wojskową. Ludzie mają dość rządów PO i niespełnionych obietnic premiera Tuska. Mówią o tym coraz głośniej młodzi ludzie i nie tylko kibice. Mówią o tym artyści jak chociażby Paweł Kukiz czy Liroy. Głośno swoje niezadowolenie demonstruje "Solidarność" i coraz większe grupy społeczne. Ludzie chcą wiedzieć dlaczego zginał prezydent RP. Można był się z nim zgadzać lub nie, ale zginał prezydent wolnego państwa na terytorium Rosji. Nie może być tak, że nie ma winnych. "


"- Czy gdyby Polska zwróciła się do NATO i USA o pomoc przy wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej, to uzyskalibyśmy tę pomoc?
- Oczywiście, tylko raport NATO byłby miażdżący dla tego premiera i rządu, który musiałby się od razu podać do dymisji. Przecież wiadomo było, że w raporcie Millera nie będzie złego słowa o ministrze Arabskim, Klichu, Millerze, czy premierze Tusku. NATO przestało nas szanować za serwilizm względem Rosji i niezabieganie o swoje prawa w NATO i z naszymi partnerami z USA. Dlatego Polska nie dostała Patriotów. Jednak wśród rządu jest jedna osoba z której Polacy mogą być dumni, to Radosław Sikorski - prawdziwy mąż stanu. "

Dan Slenders
29-07-2011, 22:21
NATO i USA by nam pomogli w śledztwie???
Ja to skomentuje tak: hahaha

Boże, chroń nas przed Pisiorami u władzy.

Arhaner
29-07-2011, 22:29
Jak o ludziach ktorzy tam zgineli nigdy dobrego zdania nie miałem to my polacy ich bracia powinnismy wiedziec pierwsi nie ma podpie***nia czarnych skrzynek odrazu jak to ruski zrobily a tam swoje juz usuneli,samolot od tak nie spadł...

Memciu
29-07-2011, 22:59
Gdyby NATO postanowiło nam pomóc.
Może wtedy byśmy się dowiedzieli prawdy.

Bo jak narazie to słyszymy tylko Gów..o prawdę !!

Qka
30-07-2011, 04:29
Zgadnij co .... ?

Smolensk

Nie chce wam sie jeszcze rzygac?

Bo mi juz tak

nie potrafia wyjasnic swoich spraw i dlatego sie powolali na kogos innego ...

Nigdy nie poznamy prawdy

no chyba ze Rosjanie wymra co do jednego ;D

Wam sie wydaje ze ta sprawa nalezy do Polski ale tak na prawde to gdyby tak bylo to nasi Rosyjscy koledzy dawno by wszystko oddali .

Ale nie myslcie ze jestem z peace'owcow i czytam biale ksiazeczki na dobranoc mowie tylko ze tacy niewinni to tam niektorzy nie sa do konca :P
Wina ze strony Polskiej na pewno tez jakas byla bo nie mozna zwalac wszystkiego na Rosje a na pewno juz na caly kraj tylko na pojedyncze osoby (rzad w szczegolnosci) nie chce mi sie w to brnac bo to juz na to nie czas i nie interesuje mnie kto i po co sie rozwalil samolotem w Rusyji bo to nie moja sprawa niech sobie tak dalej pier**** az sie tam sami w koncu powybijaja .

CYA

Czarny Lulek
30-07-2011, 07:20
Ja jebe , smolensk kazdemu juz dupa wychodzi a i tak walkuja ten temat..

Dan Slenders
30-07-2011, 07:43
PiNE Smoleńsk będzie komentowany jeszcze długo, a wiesz dlaczego? Bo to Polska i Polacy. W Ameryce dla Amerykanów najważniejsze są ofiary i ich rodziny (i nie chodzi tu tylko o polityków, ale dosłownie każdego człowieka, a rodziny nie wywyższają się, by uchodzić za męczenników), wszyscy wierzą w słowa rządu i łączą się w bólu. A u nas? Cokolwiek by nie powiedzieć, to zawsze będzie jakieś ale i będą lepiej poinformowani. Mamy raport, który wybitnie ukazuje, że cała katastrofa to efekt polskiej i rosyjskiej bylejakości. Ale zaraz wyskakują PiSiory i jadą po wszystkim, bo dla nich tylko zamach jest jedynym wyjaśnieniem. Podburzają ludzi, tworzą te swoje pseudokomisje z największym debilem jakiego w życiu widziałem i wymyślają te śmieszne teorie spiskowe rodem z tanich filmów. To się nigdy nie skończy, chyba że ktoś w końcu odsunie obecne partie od koryta, ale to mało realne. Jeżeli teraz wszyscy pawiają tematem Smoleńska, to podczas kampanii to nam chyba żołąd rozsadzi i tyłek rozerwie.

Memciu
30-07-2011, 08:36
Dan.. Znam osoby które głosowały na PO i też sądzą że to nie przypadek ta katastrofa. I nie tylko z tych partii.

Matan Zajcev
30-07-2011, 10:45
Jakbyśmy mieli superzdolnego hakera, który by wykradł zdjęcia satelitarne od Jankesów, to może byśmy poznali prawdę ;-)

Tak naprawdę nie chodzi o to, czy był zamach czy nie. Kluczową kwestią jest fakt, że bez względu na to czy to był zamach czy katastrofa, pewne osoby z rządu są po części winne (Bo albo współorganizowały zamach albo popełniły masę błędów wytkniętych w raportach). I zamiast ciągnąć ten cyrk w nieskończoność, należałoby toczyć dyskusję jak ich ukarać. Gdzieś przeczytałem, że za rządów PO w dwóch katastrofach lotniczych zginęło więcej generałów niż w II WŚ. Bez względu czy to prawda czy nie, nie może być tak, że osoby odpowiedzialne za śmierć tylu osób nie poniosą żadnych konsekwencji.

zxcvbnmasdfgh
30-07-2011, 17:05
Jakbyśmy mieli superzdolnego hakera, który by wykradł zdjęcia satelitarne od Jankesów, to może byśmy poznali prawdę ;-)



Może i mamy, ale jeśli zrobiłby coś takiego to Amerykanie zapłaciliby mu tyle kasy i zaproponowali takie posady, że by nam tych zdjęć nie udostępnił ^^ ....

lusa
30-07-2011, 17:46
Musimy poznać prawdę dotyczącą Smoleńska, ale do cholery nie można tym przesłaniać przyszłości, bo o tym że jesteśmy wszyscy zacofani to media nie wspomną. I również dlatego obawiam się, że gdyby PiS doszedł do władzy, gospodarka naszego kraju stanęłaby w miejscu przez zabawę na masową skalę w Sherlocka Holmes'a.
Nawiązując do tematu tego wątku, gdybanie o Amerykanach wydaje się dość prawdopodobne i trafiające w naszą wyobraźnię, ale i tak tylko czas to zweryfikuje.

Vinylside
30-07-2011, 22:09
Półtorej roku mamy okazje słuchać w kółko jednej i tej samej wersji w różnych formach :

Wchodzę na onet - patrzę w informacje - "Smoleńsk"
Słucham radia, szybkie informacje - "Smoleńsk"
Ogladam wiadomości - "Smoleńsk"

Wiele podejrzeń, spekulacji i przypuszczeń, ale to i tak guzik prawda ! Moje pytani brzmi: GDZIE SĄ FAKTY ?? Odpowiedź prosta: dowiemy się ich za parenaście lat, gdy ktoś popełni błąd i w końcu się wygada jak rzeczywiście doszło do tej tragedii.

Dalej wchodźmy Amerykanom do dupy z Obamą na czele - a Oni poprostu na to leją.
Prawda jest taka, że to jest Polska - chcemy pomagać, pomagamy a wszyscy i tak nas mają głęboko gdzieś. Nikt nam nie pomoże, ponieważ 75% Europy już poznało nasze państwo i dobrze wiedzą, że cały nasz rząd jak i władze to LAMUSY (bo innego określenia tutaj nie można wstawić)...
Zamiast postawić na swoim i odrazu starać się śledzić całą akcje pozwalamy Rosjanom zatrzymywać cenne dla nas informacje. Ciekawe czy Rosja byłaby taka "cwana" i zatrzymała wszelkie dowody u siebie w państwie, gdyby to ktoś z władz USA leciał w tym samolocie. Zacznijmy od tego, że USA niedopuściłoby do tego, ale ok ;)
Dajemy z siebie zrobić pipy i taka jest prawda.
Zero jakichkolwiek skutecznych działań, przekonań czy czegokolwiek.
Euro za rok a My nie potrafimy wybudować autostrad, gdzie po trzęsieniu Ziemi w Japonii zostały one odnowione i udoskonalone w przeciągu 2 tygodnii...
Poprostu jedno wielkie dno. Spekulacje, kalkulacje - jakby to był jakiś mecz piłkarski.
Rzygam już tą tragedią, bo ciągle stoimy w miejscu - "a może to" "a może tamto" - no ileż można słuchać jednego i tego samego w kółko (bo żadnych nowych wieści nie słychać)...
Jeden wielki BURDEL ! Nic więcej.

Dan Slenders
30-07-2011, 22:15
HYzou5KjkOU

Ciekawe jak ta prawda ma wyglądać

JJU
31-07-2011, 00:25
HYzou5KjkOU

Ciekawe jak ta prawda ma wyglądać

Kurcze, miałem napisanego długiego posta, ale go usunąłem, bo tu wystarczy jedno słowo - prymitywizm.
Nie chodzi o prawdę, chodzi o granie na emocjach, miejmy nadzieję że Polacy nie dadzą sobie pograć :)

lukibaze
31-07-2011, 09:56
Przede wszystkim dla mnie to wyjasnienie musi miec miejsce po co Rosjanie kombinowali teraz kazdy mysli ze maja cos do ukrycia i ja tez nie jestem ani za prawica ani za lewica ale za to jestem po czesci polakiem i chce wiedziec dlaczego moj prezydent zginal..

Gordon_FreeMaN
31-07-2011, 11:07
a może Smoleńsk to dzieło oPcej cywilizacji? :>

co do filmiku to już wiem na pewno. Kaczyński i jego świta nie są chorzy. ONI SĄ PO PROSTU PIER**LNIĘCI I TO NIE LICHO!!!!

Sauron
06-08-2011, 08:03
‪Jaka jest prawda o katastrofie smoleńskiej?‬‏ - YouTube


i tyle na ten temat!!!!

Dan Slenders
06-08-2011, 08:21
Sauron skąd żeś to dorwał?:P
I prawde mówiąć, tak myśli większość z nas, tylko politycznie zainteresowani się jakoś tym przejmują;>