PDA

Przejd¼ do pe³nej wersji tego Forum : Tragiczny mi³osny SMS, nie ¿yje cz³owiek


Zolczi
28-07-2011, 21:34
Na Ukrainie milicja zatrzyma³a m³odego mê¿czyznê, który zamordowa³ swojego przyjaciela, kiedy zobaczy³ w jego telefonie mi³osny SMS. My¶la³, ¿e ma on romans z jego dziewczyn±. Ostatecznie okaza³o siê, ¿e do tragedii mog³oby nie doj¶æ, gdyby nie fatalny zbieg okoliczno¶ci: obaj przyjaciele mieli ukochane z takimi samymi imionami - informuje serwis newsru.com.
Obaj przyjaciele przyjechali do Sewastopolu na Krymie w celach zarobkowych. Wynajêli razem z dwoma innymi mê¿czyznami mieszkanie. To w³a¶nie tam dosz³o do tragedii.
Mê¿czy¼ni ufali sobie na tyle, ¿e 24-latek, który dokona³ morderstwa, u¿ywa³ telefonu komórkowego swojego 19-letniego kolegi, aby komunikowaæ siê ze swoj± dziewczyn± - Juli±.
Pewnego dnia, kiedy w³a¶ciciel telefonu spa³, na komórkê przyszed³ mi³osny SMS od Julii. 24-letni mê¿czyzna by³ w tym momencie nietrze¼wy i pomy¶la³, ¿e wiadomo¶æ przes³a³a jego dziewczyna. Uzna³, ¿e flirtuje ona z jego przyjacielem. Obudzi³ natychmiast 19-letniego towarzysza, aby wyt³umaczy³ siê. Obaj mê¿czy¼ni nie potrafili siê jednak dogadaæ.
W koñcu 24-latek w napadzie sza³u zada³ przyjacielowi trzy ciosy no¿em. 19-latek zmar³, a morderca ukry³ siê w Dniepropietrowsku. Po tygodniu zosta³ jednak zatrzymany.
Milicjanci wyja¶nili mu, ¿e nie by³o mowy o ¿adnym romansie, poniewa¿ dziewczyna jego przyjaciela równie¿ mia³a na imiê Julia.
Teraz za swój czyn 24-latek mo¿e trafiæ za kratki nawet na 15 lat.


onet.pl

Mac Alexander
28-07-2011, 21:44
Debil. 15 lat... Do¿ywocie powinien dostaæ. Albo lepiej ¶mieræ. Po co takiego trzymaæ.

onetonet
28-07-2011, 21:53
i bardzo dobrze po pijaku kazdy facet taki sam ! precz :/

_Kamil
28-07-2011, 23:25
Nie ka¿dy Ja nie :):)

No trochê przykra sprawa no ale alkohol ... :/

Pete Stan
29-07-2011, 01:18
i bardzo dobrze po pijaku kazdy facet taki sam ! precz :/

Ka¿dy po pijaku d¼ga no¿em kumpli? No to bym chyba pó³ gminy wyr¿n±³ <ok>

Ten Ukrainiec to po prostu idiota. Pomy¶lcie jak musia³ siê czuæ gdy mu policja wyt³umaczy³a, ¿e to nie o "jego Juliê" chodzi³o. A¿ mi go szkoda ;x