PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sposób na zdradę: "Halo? Policja? Mój chłopak jest chory"


Sauron
27-07-2011, 17:53
- Mój chłopak jest chory, ma guza mózgu, bierze leki. Nie otwiera mi drzwi, ale wiem, że jest w mieszkaniu. Boję się, że coś mu się stało - takie dramatyczne wezwanie odebrały ostatnio opolskie służby ratownicze. Sytuacja na pozór normalna, chwilę potem zaczęła przybierać całkiem inny obrót.

Na policję zadzwoniła dziewczyna chłopaka po tym, jak nie mogła się dostać do jednego z mieszkań przy ul. Sienkiewicza w Opolu. Zaczęto standardowe procedury: policja pojechała na miejsce w asyście straży pożarnej i pogotowia. Pod oknem rozłożono skokochron. Ustawiono się pod drzwiami mieszkania, żeby spróbować wejść do środka. - Gdy strażacy zabrali się do otwierania drzwi mieszkania, z wewnątrz usłyszeli głos mężczyzny, który prosił by nie wyważać drzwi. Stwierdził, że sam je otworzy - relacjonuje bryg. Adam Janiuk rzecznik Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Opolu. - Po wejściu do mieszkania okazało się, że w środku była inna kobieta, prawdopodobnie dlatego mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi swojej dziewczynie - dodaje nadkom. Maciej Milewski rzecznik KWP w Opolu. - Z tego co zauważyliśmy, dziewczyna wymyśliła sobie historię z chorobą. Pewnie wiedziała co się święci i chciała w jakiś sposób ukarać mężczyznę, który dopuścił się zdrady - mówi jeden ze strażaków. - Moim zdaniem taka osoba powinna zostać ukarana mandatem za nieuzasadnione wezwanie służb, ale postępowanie w tej sprawie należy już do policji, bo to ona otrzymała wezwanie, a my jej tylko pomagaliśmy - stwierdza bryg. Janiuk. Dla policji sprawa jednak jest zamknięta i żadnego mandatu kobieta nie otrzyma. Policjanci uznali bowiem, że mężczyzna w przeszłości brał leki, więc wezwanie jego dziewczyny mogło być uzasadnione.

gazeta.pl

PuCeK
28-07-2011, 05:41
Hah co za baba xD Jak bym byl takim policjantem to bym wlepil jej przynajmiej 500zl za wzwanie nie potrzebnie policji...

asienkaja
28-07-2011, 17:42
Brawa dla tej Pani za pomysł : ) ale co jak co... Panowie Policjanci mogli być wtedy potrzebni gdzie indziej w o wiele pilniejszej sprawie.. Kobitka napewnio poniesie tego konsekwencje, ale przynajmniej dopięła swego : )

Zolczi
28-07-2011, 20:03
Kobitka napewnio poniesie tego konsekwencje,

Policja juz wydala oswiadczenie ze ta dziewczyna nie zostanie ukarana zadnym mandatem za nieuzasadnione wezwanie policji. wychodzi na to ze jej sie upieklo. chyba ze facet sie zemsci jakos :P

onetonet
28-07-2011, 21:55
haha dobre :P ostra typiara ale dobrze przynajmniej dowiedziala sie prawdy ! faceci to swinie :/

asienkaja
29-07-2011, 08:10
chyba ze facet sie zemsci jakos :P


może przeczytamy tu za trochę ciąg dalszy historii :D

aLimak
30-07-2011, 07:24
śmieszne a zarazem "co za chore pomysły" ....
Koleś naprawdę musiał być zaskoczony ^^