PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Anonimowi włamali się do sieci NATO


Xien
26-07-2011, 20:47
Grupie Anonymous udało się włamać do jednego z serwerów NATO, kradnąc stamtąd tajne dokumenty.

Jako dowód swoich poczynań, opublikowali dwa dokumenty PDF z 2007 i 2008 roku pochodzące właśnie z komputera NATO. Podpis “NATO Restricted” świadczy, że jest to dokument przeznaczony do wewnętrznej dystrybucji.

Anonimowi przyznali, że skopiowali około jednego gigabajta danych, jednakże opublikowanie części z dokumentów byłoby nieodpowiedzialne.

Do ataku na serwer NATO wykorzystano metodę SQL Injection. W ciągu kilku następnych dni w Sieci ma pojawić się więcej interesujących dokumentów, zapowiadają Anonimowi.

Unlucky
27-07-2011, 17:45
No proszę, a niektórzy pisali, że grupa się rozpadła. Gdzieś czytałem, że ludzie tworzący Lulzsec są byłymi członkami anonimowych. Jak widać grupa jednak nie poprzestała na laurach.

Memciu
28-07-2011, 21:20
i dobrze. Niech wyciągną to co NATO ukrywa i inne tajne organizacje.

Qka
30-07-2011, 03:21
Nie wiem co tu napisac :P

Moze to i fajnie ale nie wiem czy tak bedzie jak sie NATO o tym dowie bo nawet na tym forum moze byc ktos z NATO :P

A tak w ogole to poco komu takie dokumenty ?
Nie powiem NASA albo jakies dane ze strefy 51 ale nie z organizacji ktora dziala w dobrej sprawie heh no przynajmniej potencjalnie ...

Dan Camtes
07-08-2011, 20:26
Niech wyciągają wszystkie te brudy.
Trzymam kciuki za nich

Marcus M
07-08-2011, 20:52
Długo pewnie nie pozostaną anonimowi...

SyitBit
08-08-2011, 21:36
@UP

Pewnie nie, ale za ten czas zrobia dobry bałagan