PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : "Dostał wiadomość z nieba" żeby nie słuchać ks. Dziwisza - ks. Natanek


Zegar.
26-07-2011, 19:31
Mimo nałożenia suspensy, która oznacza między innymi zakaz sprawowania jakichkolwiek czynności kapłańskich, zbuntowany ksiądz Piotr Natanek odprawił w ostatnią niedzielę mszę. Zmienił się natomiast język duchownego. Jak podkreślał - "z literackiego na dosłowny". - Abp. Życiński przykuty jest grubym łańcuchem w piekle! Bo to masoni napisali za niego doktorat, ubrali go w sutannę i wyświęcili - grzmiał z ambony.
W ostatni piątek w specjalnym komunikacie zamieszczonym na stronie Archidiecezji Krakowskiej kardynał Stanisław Dziwisz wyjaśnił, że nałożył na ks. Natanka karę suspensy, ponieważ ten zignorował wcześniejsze kanoniczne upomnienia i dekrety dyscyplinarne i dlatego, że kapłan odrzucił propozycje rozmów z przełożonymi, do których był wielokrotnie wzywany.

Suspensa odebrała kapłanowi prawo do sprawowania czynności kapłańskich oraz do "wykonywania władzy rządzenia" czyli udzielania rozgrzeszenia i asystowania przy zawarciu małżeństwa. W przypadku udziału księdza Natanka w tych czynnościach, Kościół uzna je za nieważne.



Kontakt z niebem

I będzie musiał, bo duchowny karami kurii nie przejął się ani trochę. W ostatnią niedzielę, jak co tydzień, stanął na ambonie w kaplicy swojej pustelni w Grzechyni i z niej przez kilka godzin tłumaczył zgromadzonym między innymi dlaczego zdecydował się kontynuować swoją misję.

Kilkudziesięciu wiernym zdradził, że kilkanaście godzin przed nabożeństwem udało mu się skontaktować z Jezusem. - Otrzymałem od Jezusa możliwość telefonu do Nieba, i kiedy nie nabrykam z Panem Bogiem, to mam taki światłowód, że ta linia jest otwarta. W sobotę prosiłem o wiadomość z nieba i ją dostałem - zapewniał wiernych. To, co usłyszał, dało mu jeszcze większą siłę. - Nie bój się. Żądam twojej ofiary. Podoba się mi twoja ofiara. Nie słuchaj tych, którzy nie mają mojego ducha. Bądź posłuszny Bogu, a nie tym, którym dałem władzę - radził Bóg ks. Natankowi.


Masoni i piekło

W czasie płomiennego kazania kapłan żalił się też, że jest nierozumiany. Dowód? Słowa o nieżyjącym abp. Życińskim, "wyjącym według ks. Natanka w piekle". Zdanie to zostało wypowiedziane ponoć "w języku literackim" i stąd zdziwienie duchownego, że biskupi i dziennikarze tego nie dostrzegli. - Teraz mówię już dosłownie! Abp. Życiński rzeczywiście przykuty jest grubym łańcuchem w piekle! Bo to masoni napisali za niego doktorat, ubrali go w sutannę i wyświęcili - tłumaczył po chwili.

O bycie masonem oskarżył też samego metropolitę krakowskiego. - W czerwcu przyjął nagrodę najwyższej loży masońskiej, kardynała Bea. To niemiecki kardynał, największy rozbójnik na Soborze Watykańskim, i krystaliczny mason najwyższym stopniem. Po drugie: nad kamieniem węgielnym, w budowanym Centrum Jana Pawła II, jest piękne wsadzony trójkąt masoński! Niech kardynał wyjaśni dlaczego - apelował do ks. Dziwisza.

lusa
26-07-2011, 19:47
I bez sanepidów organizuje jakieś turnusy czy kolonie. Warunki pobytu masakryczne z tego co czytałem.
Swoją drogą, wiecie może gdzie kupić taki stuff, bo to nie może być zwykłe zioło? ;o

DJ Bone
26-07-2011, 19:49
Temu to już całkowicie na łeb odbija :P

Kez
26-07-2011, 19:50
w normalnym kraju takie cos juz dawno siedzialoby w psychiatryku.

Wojtek Szczęsny
26-07-2011, 19:53
są dwie możliwosci.. albo jest opętany albo jest bardzo ciezko chory psychicznie .
Mam nadzieje ze go zamkną w psychiatryku

Tomek
26-07-2011, 20:02
Napiszę trzy słowa:
Ch*j z nim :x

Sanbit
26-07-2011, 20:20
Gdyby chrześcijanie nadal praktykowali swoje zabobony, to spłonąłby na stosie.

Wojtek Szczęsny
26-07-2011, 20:43
Gdyby chrześcijanie nadal praktykowali swoje zabobony, to spłonąłby na stosie.

no tak :P w sredniowieczu za takie gadanie poszedl by pod sad inkwizycji :D czyli utnęli by mu łeb albo spaliliby na stosie .. ciekawy jestem losów tego człeka.
Odsunęli go od kościoła.. może będziemy mieć za niedługo jaja z nową sektą ;) On jest pojebcony nie pójdzie przeciez pracować na budowe tylko dalej będzie głosił herezje tu i ówdzie :D

http://www.piotrnatanek.pl/podpisz-sie-pod-listem-do-abp-celestino-migliore
przeczytajcie to :) jak mówiłem chyba będziemy mieli nową sektę w Polsce

Martin Libsen
30-07-2011, 22:45
Jeżeli Bóg dałby numer takiemu nienormalnemu proboszczowi to wiedzcie, że coś się dzieje.
A tak na serio, to jest to człowiek z jakimiś zaburzeniami, życie mu się nie udało i ciśnie po malowanych paznokciach etc. Szyderę i porutę robi, dlaczego takie ancymony są kapłanami, nie dziwię się, że ludzie odchodzą od religii, jak ci co mają ją głosić sami są nienormalni.

ndw agroo89
31-07-2011, 11:07
sami macie zaburzenia! Ks Natan mowi bardzo dobrze masoni sa wszedzie, twardy nue age!

Ja tam do goscia nic nie mam wrecz go popieram

paether
31-07-2011, 11:13
Właśnie skontaktowałem się z Bogiem przez Wi-Fi i powiedział mi, że mają tam w niebie niezły polew z tego Natanka :ide:

Vision_
31-07-2011, 12:05
Hahaha, może Bóg Pani Halina wysyła esy :P

Tak dla niewtajemniczonych to był /jest( ?) Bóg jednej z sekt xD