PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Info Utwory na zamowienie !!


lillibilli
24-07-2011, 10:53
Robimy utwory na zamowienie

Nasze produkcje pojawialy sie w radiach takich jak
Eska, Rmf maxxx, BBC, Top Radio byly supportowane przez najwieksze gwiazdy
takie jak Armin van Buuren, Tiesto, Umek, Markus Schulz, Deadmau5, Above & Beyond,
Paul Van Dyk, Axwell, Ferry Corsten itp.
Jesli chodzi o digitale nasze utwory pojawialy sie w rankingach top 10 na beatport, Juno, Dj Tunes, iTunes itp.

Gatunki w jakich tworzymy: House, Tech House, Minimal, Techno, Hardstyle, Dance, Pop, Indie dance / Nu disco,
Progressive House, Dubstep, trance, Chillout, Drum&Bass itp.

Jestesmy takze w stanie skomponowac dla ciebie muzyke filmowa oraz jingle do reklam. Jesli chcesz w swoim utworze wokal, mamy takze wlasnych wokalistow.

Dostepne wersje utworow: extended, radio edit, remix, cover.

Wedle zyczenia klienta jestesmy w stanie zalatwic bardzo znane wokale oraz remixy do utworu.


Co wchodzi w sklad zamowionego utworu:

Sciezki utworu, remix pack, plik Wav 16/24bit, plik MP3 320kbps, Mix, Mastering, wokal.


Klient otrzymuje wszelkie prawa do utworu i moze z nim robic na co tylko ma ochote.

Pelna dyskrecja i anonimowosc.



Kontakt: [email protected]

PatosMusic
24-07-2011, 11:10
I Frytki do tego ???

Czyli zrobicie mi kawałek i będzie podpisany jako mój i będzie latał po radiach ?

Coś dla ambitnych producentów

kozaktm
24-07-2011, 11:16
Niewiem jak mozna sie tak szmacic i przyjac oferte..

Rozumiem pomoc.. ale nie takie cos jak zrobienie utworu. ;x

dominik13
24-07-2011, 11:19
porozmawiajcie z Nishinem i wam wyjaśni to :D pozdro i thx

Mikel_
24-07-2011, 11:23
Teraz będzie masa super producentów, a tobie kolego producencie zastanowił bym się dwa razy zanim bym taką ofertę dał. Jak lubicie się sprzedawać to wasza broszka, a ja pozdrawiam już wschodzące gwiazdy:). Świat spada na psy.
(http://www.4clubbers.com.pl/members/nishin-verdiano.html)

lillibilli
24-07-2011, 11:24
90% polskich producentow nie wie co to jest daw czy VST ;-)

A dla mnie to tylko dobry biznes !


Pozdro

Mikel_
24-07-2011, 11:26
No to lubisz się sprzedawać i chyba nie powinieneś mieć rangi bo to jest żałosne

Zoot
24-07-2011, 11:30
Jakie zalosne gosciu ? Ma pomysl na siebie i zarobek to sprzedaje :)

Proste ? Proste :)

lillibilli
24-07-2011, 11:31
No to lubisz się sprzedawać i chyba nie powinieneś mieć rangi bo to jest żałosne

Sprzedal bym sie wtedy jak bym sam to wydal i zarobil na tym miliony ;D

Nie znasz sie na muzycznym rynku to nie p... glupot,
bo ja w nim siedze juz cale zycie ;-)

Robie muzyke ambitna a ta bardziej komercyjna oddaje za kase, to tak jak bym ja robil ale sie pod nia nie podpisywal ;-) Kazda praca jest dobra...

Jak ktos zap... na budowie to tez sie sprzedaje ? :D


Pozdro madralo

Dj System
24-07-2011, 11:36
No i co już wam żal dupe ściska ?
że chłopak chce zarobić ?

Jak ma dobry poziom i dobre studio to może na siebie zarabiać nie tylko robiąc utwory pod siebie a dla innych i z tego producenci maja największe zyski ..
a ty kolego Mountain znajdz sobie coś to może nie bedziesz innym zazdrościł
że potrafi a ty nie!

dominik13
24-07-2011, 11:41
dokładnie nishin zgodze sie z tobą bo taki hajter sir nie zna na biznesie ja tak samo się znam ale music producerzy chyba wiedzą co robią co im to da z tego itp i napewno to dobrze obmyślili sorka za ortografie ..

delVEGas
24-07-2011, 11:42
Biznes i usługa ;-) Nic nadzwyczajnego w dzisiejszym świecie :)

Mikel_
24-07-2011, 11:56
No i co już wam żal dupe ściska ?
że chłopak chce zarobić ?

Jak ma dobry poziom i dobre studio to może na siebie zarabiać nie tylko robiąc utwory pod siebie a dla innych i z tego producenci maja największe zyski ..
a ty kolego Mountain znajdz sobie coś to może nie bedziesz innym zazdrościł
że potrafi a ty nie!

Człowieku nikomu nic nie zazdroszczę po prostu wyraziłem swoje zdanie, a znasz mnie?, że wiesz czy coś potrafię czy nie? Może tobie się to podoba, że zaraz będzie masa pseudo gwiazd którzy nie wiedzą co to jest np: Mastering. The end

lucaselblag
24-07-2011, 11:58
Nishin, Dj system, Zoot, etc...
Nie, bo tu o to chodzi, ze userzy forum 4clubbers, maja juz w mozgach zarejestrowane sytuacje z Robertem eM i innymi, co kupują vocale, tracki, np. na zachodzie... i zrobienie czegos podobnego w PL uważają za sprzedanie się, "c***o...y biznes", "zal.pl", "lol".

To jest biznes. Tu chyba malo kto wie, czy sie domysla, jak sie robi utwory PRAWDZIWE DO RADIA/Telewizji, etc. To jest sztab niekiedy, wielu ludzi, ktorzy "buduja" jeden ciekawy utwor muzyczny. Nie każdy to wie, i dlatego
gada glupoty, jeden przez drugiego.

Ja wiedzialem, ze zaraz pojawia sie posty, "a moze frytki do tego", "jaka patologia", "sprzedales sie", "zabierzcie mu range MP, to juz nie jest producent! :/".
To jest Biznes, pomysl, przyszlosc na siebie. Zamiast zarabiac 1000 zlt przez 20 lat, mozna robic cos takiego, kto zabroni ? ;) .
No ale, co sie spodziewacie ;) jak SIĘ nie zna na biznesie, to sie nie odzywa SIĘ ...

Matt Skyer
24-07-2011, 12:03
tak można zarobić :) większość robi na zamówienie...armin,tiesto,guetta, schulz,atb dla nich kilka osób robi ;p np patterson, ben nicky, greg downey, emery też nie robią :) mogę podać przykład gościa który tym sie zajmuje Dave Parkinson Discography at Discogs (http://www.discogs.com/artist/Dave+Parkinson) tam i tak jest mała lista osób dla który robi :) teraz mało kto robi dla siebie kawałki hehe :)

Czarny Lulek
24-07-2011, 12:04
No to lubisz się sprzedawać i chyba nie powinieneś mieć rangi bo to jest żałosne

Człowieku , Ty słyszysz co mówisz w ogóle ?
Sprzedaja się Ci , którzy zamówią u Nishina track , zapłacą za niego a potem (być może..) zbiją na tym dużo większa kasę , bo mają reprezentacyjną morde i dobre kontakty.
Swoją drogą o ile mi wiadomo to ranga producenta przyznawana jest za POZIOM a nie za to czy ktoś się 'sprzedaje'.
Jak widzimy Nishin to nie tylko producent - to człowiek interesu :D - prowadzi label a teraz ta oferta. Nic tylko pogratulować pomysłu na biznes.
Ja z oferty nie skorzystam , ale napewno znajdą się chętni ;)

:piwo:

Naeba
24-07-2011, 12:11
Troche to takie nie etyczne ale pomysl na zycie jest i na zarobek rowniez:). Ktos kto mam pojecie o muzyce w minimalnej pigułce, jest dziany lub ma rodzicow dzianych, chce innym zaimponowac skorzysta z tego bo za pewne usługa do tanich nie nalezy ale czy ryzyko inwestycji wypali i zwroci sie? Ja np z tego nie skorzystal bym dla mnie muzyka to pasja hobby jak i jej tworzenie dla innych slawa, pieniadze.
Zapewne nie długo bedzie wiecej takich ofert na rynku bo jesli sa takie ogłoszenie to oznacza jedno:) da sie na tym zarobic.

Danny Rush
24-07-2011, 12:27
Mountain. poza tym nie gadaj że jakaś "masa" pseudo producentów sie pojawi i będą utwory, bo po pierwsze te usługi nie są tanie, po drugie to żadna nowość xD Po prostu zareklamował się tutaj, a takie usługi prowadzone są już w UJ dawno

Ra5h
24-07-2011, 12:32
Mountain. tobie to się chyba w d**** poprzewracało.
Wielu znanych 'POLSKICH' producentów kupuję tracki, i taki ' niby producent ' zbija na tym hajs, rzesze fanów/fanek, i cieszy gębę bo jego ' track ' jest supportowany przez kogoś tam ..
A człowiek który robi te tracki, dla tych ' niby producentów ' on wbija w to, ile oni hajsu zarobią na tym, co przez to osiągną, i kto będzie im te tracki supprtował.

Zresztą zobaczcie, że jeśli by się tym producentom nie opłacało, to by nie sprzedawali tracków, a jednak jest od ch... osób, które te tracki kupują.
Każdy ma własny pomysł na biznes :) i osoby drugie nie powinny w to ingerować, bo nic sprzecznego z prawem nie robi. Amen

Kosmo'n'Auta
24-07-2011, 12:53
Pelno osob kupuje utwory ; ) I dla wiekszosci tutaj sa "szanowanymi producentami".
Powodzenia w rozwoju firmy!

kozaktm
24-07-2011, 12:55
90% polskich producentow nie wie co to jest daw czy VST ;-)

A dla mnie to tylko dobry biznes !


Pozdro

Niestety to akurat bolesna prawda xD

Mikel_
24-07-2011, 12:59
To wychodzi na to, że idzie bardziej zarobić na robieniu dla kogoś niż dla siebie ?, albo coś źle rozumiem:]

Arhaner
24-07-2011, 13:04
Jak ktoś zamówi taki utwór i podpisze jako swój to jest C*** NIE PRODUCENT C*** NIE PRODUCENT jak to jakies ziomeczki śpiewały i tyle,Nishin dobry biznes? dla ciebie kasa to priorytet? dziwie sie bardzo... szczerze mówiac gówno mnie obchodzi to co nishin sprzedaje,marmolade czy trufle w czekoladzie ale to jest ***** tragedia i nic wiecej totalna porażka mówcie co chcecie,jestem tylko amatorem ale to jest ***** tragedia jak każdy jezdzi po robercie M który kupuje nagrania a teraz Nishin wystartował z taka inicjatywa dla mnie pokazuje tylko tyle nishin że kasa to dla ciebie jest najważniejsza bo osoby twojego pokroju powinny jakiś poziom utrzymywać a nie sprzedawać byle gówna,jak widać bardzo sie myliłem.Każdy teraz lami i teraz zapewne powstanie pokolenie kupców utworów którzy ani jednego nie wyprodukują gówno sie znaja na produkcji i będa trzepać kase na utworach które im ktośinny zrobił żałosne.Jesteś taki świetny w tym co robisz każdy gatunek świetnie ci wychodzi i powinienes być nie do kupienia a nie sprzedawać ...

lillibilli
24-07-2011, 13:07
To wychodzi na to, że idzie bardziej zarobić na robieniu dla kogoś niż dla siebie ?, albo coś źle rozumiem:]

Przy takiej muzyce jak ja robie na codzien nie da sie zarobic ;-)

Po prostu dla mnie to jest chwila na zrobienie hita... Wystarczy ze mi ktos zamruczy melodia... Bo glownie robilem komercyjne kawalki na zamowienie, i ja biore tylko advance i jesli sam klient mi nie zaproponuje % z dalszych zyskow to sam o to nie zapytam :-)

Za taki komercyjny utwor z teledyskiem mozna zarobic jakies 90% wiecej niz ja biore za produkcje tego kawalka.

Mc Gnojek
24-07-2011, 13:14
hehe niszinku:d dobry pomysł na biznes, ale tutaj moze sie nie udac, bida:D a propo reszty... znalezli sie wielcy obroncy ze kupowac utowor a sami ***** jedziecie na nexusie..
zal i jeszcze raz zal.

@Qcyk sam znam kilku takich MP z tego forum co tylko sa podpisani i zbieraja pochwaly, a reszte odwalaja inni:) taka polska, i te za*****e gwiazdy co sie wypieraja ze nie kupuja nagran na zachodzie. A teraz zamknijcie penery ryj hahaha

lillibilli
24-07-2011, 13:15
Jak ktoś zamówi taki utwór i podpisze jako swój to jest C*** NIE PRODUCENT C*** NIE PRODUCENT jak to jakies ziomeczki śpiewały i tyle,Nishin dobry biznes? dla ciebie kasa to priorytet? dziwie sie bardzo... szczerze mówiac gówno mnie obchodzi to co nishin sprzedaje,marmolade czy trufle w czekoladzie ale to jest ***** tragedia i nic wiecej totalna porażka mówcie co chcecie,jestem tylko amatorem ale to jest ***** tragedia jak każdy jezdzi po robercie M który kupuje nagrania a teraz Nishin wystartował z taka inicjatywa dla mnie pokazuje tylko tyle nishin że kasa to dla ciebie jest najważniejsza bo osoby twojego pokroju powinny jakiś poziom utrzymywać a nie sprzedawać byle gówna,jak widać bardzo sie myliłem.Każdy teraz lami i teraz zapewne powstanie pokolenie kupców utworów którzy ani jednego nie wyprodukują gówno sie znaja na produkcji i będa trzepać kase na utworach które im ktośinny zrobił żałosne.Jesteś taki świetny w tym co robisz każdy gatunek świetnie ci wychodzi i powinienes być nie do kupienia a nie sprzedawać ...

Nie zapominaj ze z czegos musze zyc ;-) A produkcja to to co portafie najlepiej... Pracowalem juz wczesniej dla wielkich organizacji i taka sprzedaz tak na prawde robi ze mnie jeszcze lepszego producenta... I tutaj ani klient ani ja nie jestesmy zli...

Dajmy na to ze np. jestes aktorem i 24/7 napie***lasz po teatrach i nic ci za to nie placa :D
I jak w koncu zaczynaja ci sypac hajsem to znaczy ze sie sprzedales ? bo masz na chleb ?

A w polsce od zawsze kupowalo sie utwory :-) i to sie nie zmieni... Bo po co ? jak ktos robi komercje to robi to tylko dla pieniedzy... Wiec co to kogo obchodzi czy to na prawde on robil czy ktos inny ? :)

Mc Gnojek
24-07-2011, 13:16
Jak ktoś zamówi taki utwór i podpisze jako swój to jest C*** NIE PRODUCENT C*** NIE PRODUCENT jak to jakies ziomeczki śpiewały i tyle,Nishin dobry biznes? dla ciebie kasa to priorytet? dziwie sie bardzo... szczerze mówiac gówno mnie obchodzi to co nishin sprzedaje,marmolade czy trufle w czekoladzie ale to jest ***** tragedia i nic wiecej totalna porażka mówcie co chcecie,jestem tylko amatorem ale to jest ***** tragedia jak każdy jezdzi po robercie M który kupuje nagrania a teraz Nishin wystartował z taka inicjatywa dla mnie pokazuje tylko tyle nishin że kasa to dla ciebie jest najważniejsza bo osoby twojego pokroju powinny jakiś poziom utrzymywać a nie sprzedawać byle gówna,jak widać bardzo sie myliłem.Każdy teraz lami i teraz zapewne powstanie pokolenie kupców utworów którzy ani jednego nie wyprodukują gówno sie znaja na produkcji i będa trzepać kase na utworach które im ktośinny zrobił żałosne.Jesteś taki świetny w tym co robisz każdy gatunek świetnie ci wychodzi i powinienes być nie do kupienia a nie sprzedawać ...


a jak Ty bys dawał dupy pod latarnia to byłby to Twoj pomysł na kase i zycie to pewnie c***a by Cie to obchodziło co inni gadaja:)

Arhaner
24-07-2011, 13:22
a jak Ty bys dawał dupy pod latarnia to byłby to Twoj pomysł na kase i zycie to pewnie c***a by Cie to obchodziło co inni gadaja:)

A kto ***** jeżdził po Robercie M? że jest dnem bo kupuje nagrania? a teraz ktoś wyskakuję z sprzedaża nagran za kase? to jest ząłosne połowa z tych co tu pisze w temacie jechała po roberciku a teraz to popieracie? żałosni są ci to co to popierają i zapomnieli czym jest produkcja muzyki i ogólnie MUZYKA jak ja bym wyskoczył z takim czymś to już wolałbym drogi zamiatać niż być udawanym producentem bo ci co kupuja nagrania to nikt wiecej jak puste tempaki nie znajace sie na niczym,zamiast dochodzic do czegoś samemu to chca kupować jak w supermarkecie warzywa Żałosne jest to wszystko nie nazywajcie sie producentami skoro to popieracie

Mc Gnojek
24-07-2011, 13:24
A kto ***** jeżdził po Robercie M? że jest dnem bo kupuje nagrania? a teraz ktoś wyskakuję z sprzedaża nagran za kase? to jest ząłosne połowa z tych co tu pisze w temacie jechała po roberciku a teraz to popieracie? żałosni są ci to co to popierają i zapomnieli czym jest produkcja muzyki i ogólnie MUZYKA jak ja bym wyskoczył z takim czymś to już wolałbym drogi zamiatać niż być udawanym producentem bo ci co kupuja nagrania to nikt wiecej jak puste tempaki nie znajace sie na niczym,zamiast dochodzic do czegoś samemu to chca kupować jak w supermarkecie warzywa Żałosne jest to wszystko nie nazywajcie sie producentami skoro to popieracie


cos chłopcze nie halo jestes, bo jak wejdziesz na strone jakiegos studia nagraniowego czy innego producenta to on tez oferuje swoje uslugi w tworzeniu:) takze nishin to nie jedyny taki przypadek, a to ze sie tutaj reklamuje to juz jego sprawa, a miedzy nim a robertem jest taka roznica ze robiert robi z siebie pier do lo na gwiazdke i na siłe wpiera ze on sam robi utwory...

Mikel_
24-07-2011, 13:27
Nishin wiesz ja jestem blady na rynku muzycznym i jak przeczytałem twoją ofertę to lekko mnie zagięło, ale jeśli to jest normalne i to jest codziennością jakieś tam ilości producentów to ok:] trzep kasę ile wlezie na pseudo producentach. Oni sami siebie będą oszukiwać,ale to ich wybór. Ktoś kiedyś powiedział, że muzyka toczy się swoimi prawami i 100% racji:]. W jakiś sposób do mnie dotarliście, ale zdania o robieniu dla kogoś nie zmienię :D

Adson
24-07-2011, 13:29
Robert M napewno się skusi :hahaha:

kozaktm
24-07-2011, 13:43
Mountain mozesz zmienic swoje podejscie do sprawy. Bo oczerniasz tylko mojego imiennika ;)
On klepie dolce za komercje a sie sam spelnia w innych gatunkach..

Tak sie sklada ze to nie jest na tyle brutalne co ty myslisz. Z tych gatunkow to sie nie placi po 50 zl za kawalek pelny melodyczny komercyjny :) Takze amatorow gwiazdorow nie bedzie jak Robert. Bo trzeba bedzie miec na to pieniadze :)

Ja rozumiem Damian, chcesz zarobic ;) I nie mam nic do tego. Tylko dla mnie kupowanie utworow to porazka. Do tej pory wychowalem sie na tworzeniu jako pasji, gdzie z gory zalozylem ze dzieki mojej pracy bede slawny lub chociazby doceniony :) Kupic mozna od czasu do czasu gdzie brakuje czasu na utwor a on musi sie znalezc..

Dochodze do wniosku ze czasem moze byc to pomysl na zycie.. Kupie utwor zbiore 150% wartosci.. to kupie nastepny.. Fani koncerty slawa.. I znowu kasa. Ale czy dla producenta takiego jak ty to oplacalne? Wiem ze masz jaja w tworzeniu to czemu sam nie pocisniesz paru komercyjnych kawalkow i nie zbierzesz dolcow i gibonow. Zapewne szacunek w sferze producenta i lepiej zostac w cieniu medialnym.. ;)
Napisze do cb priv jeszcze w pewnej sprawie. ;) Ale nie nie o kupienie utworow xD
Pzdr

Vinylside
24-07-2011, 13:58
Dochodze do wniosku ze czasem moze byc to pomysl na zycie.. Kupie utwor zbiore 150% wartosci.. to kupie nastepny.. Fani koncerty slawa.. I znowu kasa. Ale czy dla producenta takiego jak ty to oplacalne? Wiem ze masz jaja w tworzeniu to czemu sam nie pocisniesz paru komercyjnych kawalkow i nie zbierzesz dolcow i gibonow. Zapewne szacunek w sferze producenta i lepiej zostac w cieniu medialnym.. ;)

Coś w tym jest, jednakże skoro twierdzisz, że kolega "ma jaja" i serio robi świetne tracki to dla niego nie jest problemem zrobić coś dobrego, co szybko się sprzeda i będzie grane przez najlepsze kluby i radia.
Jeżeli chce się wzbogacić na robieniu nut dla kogoś to proszę - i tak wyjdzie mu to na plus. Ponieważ zrobi to co lubi a jeszcze się na tym wzbogaci wystarczająco (bo cene, myślę, że ustala sobie z góry)...

Masa producentów ma podpisane kawałki pod swoimi nickami a tak naprawde te tracki są kupione. Dobrym przykładem może być znany wszystkim - David Guetta ;)

Paul Surety
24-07-2011, 14:23
Hehe, to wygląda bardzo śmiesznie - muzyka na zamówienie, no ale cóż - takie życie, teraz producent nie musi wiedzieć jak robi się muzykę, może ją kupić. Co to się porobiło, aż sie przykro robi, że ludzie, którzy korzystają z takich usług tak szargają muzykę.

Nishin tylko wykorzystuje ich głupotę...

Mc Gnojek
24-07-2011, 14:24
bo najwazniejsze to sprzedac swoje umiejetnosci :) a z głupoty trzeba sie smiac !! a jak ktos przy tym zbija kase to pokłony:D

SantiagoVibe
24-07-2011, 14:32
biznes to biznes, kto by chcial wydawac komercje jak jest rozpoznawany w ambitnych gatunkach? malo ludzi robi komus walek za mamone, takie robienie nutek to nic wstydliwego!.. ja nie rozumiem oburzenia niektorych osob.. moje tlumaczenie to: czysta zazdrosc ;)
btw, jedni robia komercje i sie wybijaja ,drudzy wola robic ja dla kogos i sprzedawac proste.. wedlug mnie to drugie jest lepsze od pierwszego ;P bo wszystko dzieje sie inkognito. wiec nie traci w oczach fanow.

lillibilli
24-07-2011, 14:32
Pokaze wam cos ciekawego na temat tego tematu:


2011-07-24 14:13:45 :: K***
i tym tematem

2011-07-24 14:13:53 :: K***
nishin dowodzi żę jest pier****nym lamerem

2011-07-24 14:13:55 :: K***
dziekuje...

2011-07-24 14:17:15 :: S****
czemu? on się na tym tylko utrzymuje.

2011-07-24 14:17:17 :: S****
;)
14:47:03


Hmmm...

Ogolnie na 100% jest to jakis malolat, ale od razu mozna zobaczyc co internet robi z ludzi...
I ciekawe czemu nie napisal do mnie hmmm...

kozaktm
24-07-2011, 14:46
Ho ho czyzby fragment prywatnej rozmowy ktora Ci ktos podeslal?

Tu akurat wychodzi na czysta zazdrosc ech .. ;)
Takze nie ma co sie Damian przejmowac ;D

Ardi
24-07-2011, 14:47
A wszyscy jadą po Robercie że kupuje piosenki...

kozaktm
24-07-2011, 14:50
A wszyscy jadą po Robercie że kupuje piosenki...

Chyba kolego nie jestes w temacie. Bo tu chodzi o sprzedaz utworo a nie o ich kupno..
Takze producentem jest ten kto sprzedaje a nie kupuje..
Takze Nishin a Robert to dwa inne swiaty. Mozna ich porownac do dwoch podmiotow w transakcji kupna sprzedazy gdzie Robert jest kupcem a Damian sprzedawca ;)

lillibilli
24-07-2011, 14:52
Ho ho czyzby fragment prywatnej rozmowy ktora Ci ktos podeslal?

Tu akurat wychodzi na czysta zazdrosc ech .. ;)
Takze nie ma co sie Damian przejmowac ;D

hehe, no tak... Ja sie tylko smieje z takich ludzi, w godzine czasu znienawidzilo mnie pol polski hahaha

Kosmo'n'Auta
24-07-2011, 14:55
Tam ktoś napisał ze się dziwi ze dla autora tematu kasa jest priorytetem...
Jeżeli robi ktoś to co lubi, a przy okazji zarabia tym, to w czym problem? Niestety taki jest BIZNES muzyczny... jeżeli chce się ZARABIAC muzyka, to trzeba robić akurat to co jest na topie i tyle! Jeżeli ktoś robi coś bo kocha, a przy okazji jeszcze robi utwory na zamówienie i tym zarabia, to to jest znak, ze robi ta muzykę dobrze i powinien być z tego dumny! Najgorzej jest jeżeli już nic innego się nie widzi poza pieniądzem, to wtedy powinno się zmienić branże i zacząć pracować w kantorze, tam non stop ma się odczynienia z waluta.

Osobiście irytują i śmieszą za razem mnie takie tematy, gdzie ludzie którzy nigdy nie wzięli się za to zęby w branży muzycznej było lepiej, hateuja w takich właśnie tematach jak założył Nishin! A zarób chłopie na tych utworach miliony i wstaw jeszcze ksero rachunku tutaj na forum, to polowa tych fachowców walnie na zawal serca i będziemy mieli w jakimś stopniu spokój z szerząca się epidemia odmóżdżania!

@MC :) Ale to nie tylko Polacy tak robia, na prawde :)

Ardi
24-07-2011, 14:55
Chyba kolego nie jestes w temacie. Bo tu chodzi o sprzedaz utworo a nie o ich kupno..
Takze producentem jest ten kto sprzedaje a nie kupuje..
Takze Nishin a Robert to dwa inne swiaty. Mozna ich porownac do dwoch podmiotow w transakcji kupna sprzedazy gdzie Robert jest kupcem a Damian sprzedawca ;)


Chodziło mi że kazdy mówi że to dobry pomysł i w ogole pewnie jakby utwor kosztował 100 zł to też by nie jeden ziomek kupił sobie i byłby sławą... Pozatym Tak jak ktośwyżej napisał o Arminie , tiesto itp itd , też nie robią nut ale nikt ich nie jedzie :) A Roberta tak, Polska zazdrość ?

Masz hajs to kupujesz nuty i stajesz sięgwiazdą , proste . Nie masz to (90 %) zazdrościsz takiemu Robertowi

Pozatym nie tylko NV tak robi nuty pod zamówienie. Polscy MP teżtak robią i znam pare takich osób :). Sam bym nigdy nie kupił takiej nuty , wole sam dojść do czegościęzkąpraca i miec 100 % satysfakcje ze to zrobilem SAM i sam do tego wszystkiego doszedłem.

delVEGas
24-07-2011, 14:55
No więc właśnie mylone są pojęcia to jest usługa nic złego, niemoralnego. I kto jest w temacie to wie, że stosuje się na całym świecie takie zabiegi. A wysypu jak ktoś wspomniał "Pseudoproducentów" się nie spodziewam bo taka zabawa do tanich nie należy ;-)

Arhaner
24-07-2011, 14:56
hehe, no tak... Ja sie tylko smieje z takich ludzi, w godzine czasu znienawidzilo mnie pol polski hahaha


Nie znienawidziło ale zdziwiło ich taka postawa chcesz zarobić? rozumie rób co chcesz pisałem swoje zdanie,co do gościa w prywatnej rozmowie myśle że on raczej jest w****iony na to że każdy sprzedaje i kupuje i kreci sie przy tym biznes i leci kasa nie popieram go w tym że jestes *******onym lamerem ale szkoda że idziesz w tym kierunku,a z twojej oferty beda korzystali tylko bogacze bo wątpie by amatorów było stać na utwór za powiedzmy 500euro..Według mnie producent muzyczny twojego pokroju nie powinien być kojarzony w sposób handlarza muzyki

D-Vine
24-07-2011, 15:00
Naprawdę żal du*ę ściska jak się czyta komentarze co niektórych. Chłopak z tego żyje, zarabia z tego niezłą kasę, a przez Was przemawia zazdrość (?). Jeśli ktoś chce się tak promować to niech to robi, jego sprawa. I nie bójcie się, że nagle pojawi się masa nowych "producentów", bo raczej Nishin tego za grosze nie robi.
Wku*wiłem się. Grrr. Denerwuje mnie te polskie gadanie :/

Kosmo'n'Auta
24-07-2011, 15:02
500euro ?
chyba za sama aranzacje , instrumentalna oczywiscie ; )

lillibilli
24-07-2011, 15:03
Nie znienawidziło ale zdziwiło ich taka postawa chcesz zarobić? rozumie rób co chcesz pisałem swoje zdanie,co do gościa w prywatnej rozmowie myśle że on raczej jest w****iony na to że każdy sprzedaje i kupuje i kreci sie przy tym biznes i leci kasa nie popieram go w tym że jestes *******onym lamerem ale szkoda że idziesz w tym kierunku,a z twojej oferty beda korzystali tylko bogacze bo wątpie by amatorów było stać na utwór za powiedzmy 500euro..Według mnie producent muzyczny twojego pokroju nie powinien być kojarzony w sposób handlarza muzyki

Znam przynajmniej 6 producentow ktorzy robia muzyke na zamowienie tak jak ja...
I sa ogolnie na wysokim poziomie ;-) wydaja w ministry of sound itp no whatever.
Ale nikt nie wie ze oni robia tez muzyke komercyjna za hajsik, ja po prostu nie widze w tym nic zlego i to czy wy o tym wiecie czy nie jest mi obojetne bo nic przy tym nie trace...
Jak bym nie zarabial na produkcji nie mial bym za co kupic sprzetu do studia itp.

Z zawodu jestem kucharzem, i zarabiam marnie ;-) wiec nie widze nic zlego w zarabianiu na produkcjach o ktorych po paru dniach i tak zapominam i biore sie za wlasne utwory - AMBITNE.

PatosMusic
24-07-2011, 15:07
hehe niszinku:d dobry pomysł na biznes, ale tutaj moze sie nie udac, bida:D a propo reszty... znalezli sie wielcy obroncy ze kupowac utowor a sami ***** jedziecie na nexusie..
zal i jeszcze raz zal.



Wypraszam sobie nie jadę na nexusie nie jechałem i nie mam zamiaru jechać :P

Dodam jeszcze od Siebie że jak za 5 lat okaże się że ze mnie dup* a nie producent i nic nie potrafię... To kupie sobie 2 nuty i będę Kur** Gwiazda...

Mam nadzieję że będziesz miał dużo klientów życzę Ci tego i udanego biznesu

kozaktm
24-07-2011, 15:24
Jak bym nie zarabial na produkcji nie mial bym za co kupic sprzetu do studia itp.
Dokladnie ;D A po dzisiejszej krotkiej rozmowie co nieco sie dowiedzialem :)

Dobra czyli dosliszmy do wniosku ze duzo znanych MP kupuje tracki. Latwo sie da ich poznac.
Niczym przez ostatni czas nie zaskoczyli.. Badz tez ciagle to samo rozpoznawcze brzmienie/ styl,
Sa oczywiscie wyjatki :) Ale od takich gwiazd jak Tiesto prosze sie odczepic.. Bo on jak chce to zaskoczy... Zreszta na takie studia trzeba sie na poczatku dorobic bo odrazu sie gwiazda nie bylo :)
A Nishin Verdiano? Kto o nim slyszal? Ze gadacie ze sie sprzedal :) Ja go w esce nie sluchalem. No jaki pech :D

Dobra Damian po takim offtopie przyznaj sie ktorzy juz oferty zlozyli ;D
A nie zapomnijcie promocja jest. Przy 3 trackach 4 35% taniej. Nie przegapcie okazji.!!!
Wiecie co.. Chcecie zle.. hejtujecie chroniac godnosc producenta ktora nie zostanie nie urazona. Trzeba kupic dopiero zeby stwierdzic ze nie jest sie MP. A na takim hejtowaniu promo dla Nishina jest dosyc dobre. Wiecej odpowiedzi = wieksze zainteresowanie tematem.
Pozdrawiam :)

lillibilli
24-07-2011, 15:32
Dobra Damian po takim offtopie przyznaj sie ktorzy juz oferty zlozyli ;D
A nie zapomnijcie promocja jest. Przy 3 trackach 4 35% taniej. Nie przegapcie okazji.!!!
Wiecie co.. Chcecie zle.. hejtujecie chroniac godnosc producenta ktora nie zostanie nie urazona. Trzeba kupic dopiero zeby stwierdzic ze nie jest sie MP. A na takim hejtowaniu promo dla Nishina jest dosyc dobre. Wiecej odpowiedzi = wieksze zainteresowanie tematem.
Pozdrawiam :)

Tajemnica zawodowa ;-)

I_Love_Trance
24-07-2011, 15:45
Nie znienawidziło ale zdziwiło ich taka postawa chcesz zarobić? rozumie rób co chcesz pisałem swoje zdanie,co do gościa w prywatnej rozmowie myśle że on raczej jest w****iony na to że każdy sprzedaje i kupuje i kreci sie przy tym biznes i leci kasa nie popieram go w tym że jestes *******onym lamerem ale szkoda że idziesz w tym kierunku,a z twojej oferty beda korzystali tylko bogacze bo wątpie by amatorów było stać na utwór za powiedzmy 500euro..Według mnie producent muzyczny twojego pokroju nie powinien być kojarzony w sposób handlarza muzyki


Dziecko, skończ szkołe, załóż rodzinę i wtedy się wypowiadaj na temat zarabiania pieniążków hm?:) Bo widzę, że masz 15 latek i nie ze względu na wiek, ale na postawę sądzę, iż dużo musisz się jeszcze o życiu dowiedzieć, więc zamiast gadać farmazony - ucz się życia i je poznawaj. :)
Bo to, że Twoi starsi dają Ci chlebek i daszek nad głową to nie znaczy, że reszta ma mieć gorzej i sprzątać chodniki, po których chodzisz, zamiast zarabiać na tym co kocha robić. :)

papa

Co do inicjatywy Nishina... Sam planuję w przyszłości, coś takiego otworzyć, przy odpowiednich warunkach i skillu oczywiście. ;)
No, ale zobaczymy co życie przyniesie. :)
Póki co spełniam się w nieco ambitniejszej odmianie muzyki. :)

:rockon:

Jack Orlando
24-07-2011, 15:59
Ostro mi namieszaliście w głowie tym tematem :D Już nie można być pewnym czy autor jakiegoś kawałka rzeczywiście nim jest :/
Wie ktoś może mniej więcej o jakie sumy się rozchodzi ?
Setki, tysiące czy może więcej ?
Pytam z ciekawości :))

Carlos Moretti
24-07-2011, 16:17
Mnie doszły słuchy, że płatność w złocie lub koronach czeskich ale na tym nie koniec...minimalne wykształcenie to zawodowe.

kozaktm
24-07-2011, 16:19
Ostro mi namieszaliście w głowie tym tematem :D Już nie można być pewnym czy autor jakiegoś kawałka rzeczywiście nim jest :/
Wie ktoś może mniej więcej o jakie sumy się rozchodzi ?
Setki, tysiące czy może więcej ?
Pytam z ciekawości :))

To jest ustalane indywidualnie ;)
Za underground tracki Hip hop placisz grosze np... I za konkret juz troche wiecej. Wyobraz sobie ze za setki mozesz dostac sam mastering takze pomysl. Jestes ciekaw oferty napisz do Nishin'a. :)


@UP. Takie rzeczy nawet nie smiesza. ;)
Nie pyklo cos.. :)

Arhaner
24-07-2011, 16:29
Dziecko, skończ szkołe, załóż rodzinę i wtedy się wypowiadaj na temat zarabiania pieniążków hm?:) Bo widzę, że masz 15 latek i nie ze względu na wiek, ale na postawę sądzę, iż dużo musisz się jeszcze o życiu dowiedzieć, więc zamiast gadać farmazony - ucz się życia i je poznawaj. :)
Bo to, że Twoi starsi dają Ci chlebek i daszek nad głową to nie znaczy, że reszta ma mieć gorzej i sprzątać chodniki, po których chodzisz, zamiast zarabiać na tym co kocha robić. :)

papa

Co do inicjatywy Nishina... Sam planuję w przyszłości, coś takiego otworzyć, przy odpowiednich warunkach i skillu oczywiście. ;)
No, ale zobaczymy co życie przyniesie. :)
Póki co spełniam się w nieco ambitniejszej odmianie muzyki. :)

:rockon:


Nie nazywaj mnie dzieckiem bo nie o wiek tu chodzi bo moge miec nawet i 9lat a tobie nic do tego koleżko.Napisałem że nie rozumie takiej postawy sprzedawania i kupowania tracków a ty sie już rzucasz o pieniązki.Wiem jak trudno zarobić nie martw się. chce niech zarabia mi nic do tego własnego zdania nie można powiedzieć bo jak ktoś ma 15lat to gówno wie o życiu?.Ja sie do tego przyzwyczailem że młodsi zawsze są tempieni ;] więc twoja słowa mnie nie ruszają

Slashlove
24-07-2011, 16:36
Już nie można być pewnym czy autor jakiegoś kawałka rzeczywiście nim jest :/

A po co Ci to wiedzieć? Ty słuchasz muzyki czy artysty? I Ci co mówią, że się sprzedał, zeszmacił itp. Uświadomcie sobie w końcu, że dla niektórych muzyka nie jest tylko hobbym. Większość MP na forum zapewne pracuje i zarabia nie na produkcji muzyki, ale jak kazdy przecietny człowiek gdzieś w korporacji, na budowie itd. Choć są niektórzy jak Nish czy Zoot (kiedyś pisał, w jakimś temacie), którzy nie pracują a przecież muszą się z czegoś utrzymać, opłacić rachunki itp. Ich pracą jest produkcja muzyki. No a ciężko jest utrzymać się z produkcji promując tylko swoja osobę. Na promocje, też trzeba mieć pieniądze. Dzisiaj najbardziej pożądane są pieniądze i sława. Niektórzy mają pieniądze, ale marzą o sławie. I taki Nishin spełnia ich marzenie :D A oni mu za to płacą i każdy jest zadowolony.... XXX, że jego mordka jest w teledysku i leci na Vivie, panienki sikają na jego widok, każdy chce byc jego znajomym i wszyscy lubia go na fb, no i także Nishin, że ma co jeść... że moze sobie za te pieniadze polecieć na wakacje do Tajlandii na masaże :P To jest normalna kolej rzeczy.

Ja sam bym skorzystał :D Jego studio zrobi mi hita i bede slawny... poźniej bede sobie robił zam wałki, które nie będą na tak dobrym poziomie, ale co z tego... bede miał mase fanek z którymi bede pisal na fejsbuku, a na koncertach wysylal serduszka i krzyczał pis end low

PS. Ostatnie produkcje Kalwi & Remi wyprodukował bodajże Tabb (tak wywnioskowałęm z jego facebooka)

Peace & Love <3 haha

ErykDance!
24-07-2011, 16:46
Jak zrobisz mi hita w 10 minut to poproszę o jednego na wynos ^^
ps. ile kosztuję jeden traczek u Ciebie ? Podaj jakiś cennik.
Np. Radiówka xx zł Club Mix xxx zł. itp :P

Skillstorm
24-07-2011, 16:47
Ja sie do tego przyzwyczailem że młodsi zawsze są tempieni ;] więc twoja słowa mnie nie ruszają

Co niejako jest potwierdzeniem że jesteś młodszy. Ja jako ten "starszy" powiem ci że jednak "g*wno wiesz" o życiu. Ale to z wiekiem i doświadczeniem się zmieni :piwo:

koniec offtopa.

Jack Orlando
24-07-2011, 16:49
Friday Night
A czy ja napisałem że źle robi i że go potępiam ? nie
Każdy by skorzystał. Życie jest tylko jedno, a za krajową pensję np w Polsce ciężko je w pełni wykorzystać, a jak można zarobić na czymś co robi się dobrze i lubi się to = zajebista opcja.
Chodzi mi o to, że artysta x wydał np 3 świetne wałki pod rząd i wszyscy ochy i achy jaki to nie producent, a tak naprawdę się okazuje że to inne osoby robiły za niego.
W każdym razie jestem już uświadomiony, że coś się dzieje :D

Xien
24-07-2011, 16:50
A jest możliwość stworzenia bootleg'a danego utworu ?
Oczywiście do użytku prywatnego.

lillibilli
24-07-2011, 16:52
A jest możliwość stworzenia bootleg'a danego utworu ?
Oczywiście do użytku prywatnego.

Jest, ale czy jest sens wydawac hajs na bootleg ? :)

lucaselblag
24-07-2011, 16:54
To jest prosta zasada...

Szkoła - Praca - Kasa + Dom + Rodzina .

W Tym przypadku....

Nauka pracy na FL'u (etc...) - Produkcja i sprzedaż utworów XXX ludziom - Kasa + rodzina

= godne życie .

A dlaczego nikt nie narzeka, np. na gwiazdy polskiej sceny muzycznej... ich glos to nie jest wszystko w osiągnięciu celu. Talent to nie wszystko, trzeba potrafić kombinować w naszych czasach.

Chcesz coś w tym marnym życiu osiągnąć? Musisz się starać i dążyć do tego celu. COŚ W OGOLĘ - ROBIĆ .

Niekiedy ukończenie zwykłej
zawodówki, technikum, liceum - jest niczym. Ile ludzi ma pokończone kursy i inne szkoły w dorosłym życiu.

Myślcie coś , myślenie nie boli.

sebolekks
24-07-2011, 17:03
Można zarobic?? Można;D

I_Love_Trance
24-07-2011, 17:21
Nie nazywaj mnie dzieckiem bo nie o wiek tu chodzi bo moge miec nawet i 9lat a tobie nic do tego koleżko.Napisałem że nie rozumie takiej postawy sprzedawania i kupowania tracków a ty sie już rzucasz o pieniązki.Wiem jak trudno zarobić nie martw się. chce niech zarabia mi nic do tego własnego zdania nie można powiedzieć bo jak ktoś ma 15lat to gówno wie o życiu?.Ja sie do tego przyzwyczailem że młodsi zawsze są tempieni ;] więc twoja słowa mnie nie ruszają


Jak już to "tępieni" ;* To po pierwsze. :)

Po drugie nie jestem Twoim, jak to określiłeś zgrabnie i nadzwyczaj dorośle, jak na swój wiek "koleżką". :)

"że nie rozumie takiej postawy sprzedawania i kupowania tracków a ty sie już rzucasz o pieniązki." A o co innego chodzi w kupowaniu i sprzedawaniu? Możesz mi wyjaśnić łaskawie?:) No bo ja myślałem, że o pieniążki. ;o

"do tego własnego zdania nie można powiedzieć bo jak ktoś ma 15lat to gówno wie o życiu?" Właśnie swoją postawą i "własnym zdaniem" to udowodniłeś. :)

kozaktm
24-07-2011, 20:11
Panowie wiecie ze jeden jest mod w tych dzialach takze bez takich chamskich jak to ujme offtopow ;)

Kazdy ma troche racji? Tak kazdy..
A ze niektorzy sa mlodsi i starsi tez nikogo nie powinno interesowac. Kazdy sie wypowie na swoj poziom i komunikatywnosc.
Chociaz mlodsi tez sa z gory skazani na porazke bo w wieku 15 czy tam mniej wiecej lat nie mozna byc juz doswiadczonym. Wszystko przed Wami takze mlodziencze bunty kazdy z nas rozumie jak najbardziej. Zycie dopiero sie zacznie i naprawde poznacie smak i cene chleba w dzisiejszych czasach ;)

Cennik? Jezeli jestes zainteresowany - Pisz do Damiana. Zapewne przyjmuje tylko konkretne propozycje. Uwierzcie mi ze sa to ceny calkowicie indywidualne. Na cene wplywa troche wiecej czynnikow niz club mix czy radio edit... heh.
Ale uwierzcie ze jakosc = cena. I to nie sa az tak tanie rzeczy. Ale owszem dostepne dla Szarego Kowalskiego. Tylko trzeba chciec. Nie ma sensu podawania cen bo informacje szybko sie rozchodza po ludziach i tylko pozniej robi sie nie potrzebny ambaras. Zreszta z drugiej strony nie wiem czy da rade podac konkretne ceny. Owszem orientacyjnie mozna cos tam skrobnac.. ale jak juz mowilem tylko pozadne zainteresowanie.

M!kE LoW
25-07-2011, 00:41
hehe damianie, pomyusł stary jak świat, sam sprzedałem 4-5 projektów, ale to nie na polski rynek z tym topiciem raczej, a jak ktoś się oburza o kupowanie projektów to chyba nie jest w temacie, choć tak jak mówię to nie polski rynek, bliżej zachodnie, ew południowe, bo w polsce tak jak myślałem, że wyskocza, że "kto ty jestes by tracki sprzedawać" etc ;)

powodzenia

Matt Bukovski
25-07-2011, 01:34
Widzę że ta dyskusja do niczego nie prowadzi poza słownymi przepychankami, tak więc zamykam temacik i życzę Nishinowi powodzenia w spełnianiu marzeń mało utalentowanych producentów :P

EOT

Cheers