PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Wysłała list miłosny 53 lata temu. Doszedł po rozwodzie


Spide
17-07-2011, 14:51
http://m.onet.pl/_m/0cc6115cc89319687ff5a0f7baf91b3e,14,1.jpg

List miłosny, jaki pewna dziewczyna napisała do swojego ówczesnego narzeczonego - studenta Uniwersytetu w Pensylwanii - wreszcie doszedł. Po 53 latach.

List, co potwierdza stempel pocztowy na kopercie, został nadany 20 lutego 1958 r. Do kancelarii Uniwersytetu w Pensylwanii dotarł na początku lipca tego roku.

"Był zszokowany"

Był zaadresowany do Clarka C. Moore'a, który jednak od tego czasu zmienił imię i nazwisko i teraz nazywa się Muhammad Siddeeq, co sprawiło, że ​​trudno było go odnaleźć, by przekazać mu zagubioną kopertę.

Jego przyjaciel zobaczył jednak reportaż w telewizji na temat odnalezionego listu i skontaktował się z uniwersytetem podając im aktualne dane adresata.

74-letni Muhammad Siddeeq, emerytowany nauczyciel, który obecnie mieszka w mieście Indianapolis, powiedział, że był zszokowany, gdy dowiedział się o liście. Dodał, że bardzo chce go przeczytać, mimo, że jest już rozwiedziony z kobietą, która go napisała.

Jak wiadomo list został podpisany słowami: "Kocham na zawsze, Vonnie".

Złoży skargę

Uniwersytet przesłał już list do pana Siddeeq'a, razem z koszulką tej uczelni na pamiątkę. Siddeeq żartuje, że jeśli list ten nie dotrze do niego przez następne 53 lata, to złoży on skargę.

Zolczi
17-07-2011, 15:10
wszytko odbyloby sie z happy endem gdyby nie fakt ze para jest juz rozwiedziona :)

Shadin
19-07-2011, 08:42
ano.. dobrze, że ja nie miałem zamiaru zmieniać nazwiska ;d a może i kiedyś do mnie przyjdzie taki list :)

korpi90
21-07-2011, 20:38
Do mojej mamy przyszedł list w lutym... a nie zyje 12 lat :(

Do babci wysłałem kilka lat temu kartkę na Boże Narodzenie to doszło na.... Wielkanoc