PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Wyglad czy charakter?


Dragon Fly
17-07-2011, 14:22
Witam wszystkich!
Mam takie pytanie co jest dla was wazniejsze wyglad osoby czy jej charakter?? Wiadomo ze w dzisejszych czasach dobry wyglad to podstawa, ale kiedy poznajemy dziewczyne/chlopaka i juz na starcie cos czujemy do niej/niego to napewno nie znamy jej/jego charakteru i musial nas przyciagnac wyglad oraz tzw "cos". Duzo osob twierdzi ze charakter sie liczy, a jakie jest wasze zdanie?

Galci
17-07-2011, 18:43
uroda przeminie charakter pozostanie....

aLimak
17-07-2011, 18:43
Powiem tak - od wyglądu się zaczyna, bo to on ma najważniejsze znaczenie gdy poznaje się drugą osobę. Musimy najpierw kogoś zauważyć, musi się nam spodobać by chcieć ją bliżej poznać.

Karolinho
17-07-2011, 18:49
Powiem tak - od wyglądu się zaczyna, bo to on ma najważniejsze znaczenie gdy poznaje się drugą osobę. Musimy najpierw kogoś zauważyć, musi się nam spodobać by chcieć ją bliżej poznać.

Dokładnie tak : ) Fajnie napisane.
Jeśli dziewczyna jest brzydka czyt. nie podoba mi się to nie nadrobi tego sympatycznym charakterem. Wiadomo, jeśli girl jest ładna ale walnięta z charakteru to odpada. I na odwrót - brzydka - ale fajna z charakteru.

Trzeba po prostu szukać ładnych (nie musi wyglądać jak miss Brazylii) i sympatycznych dziewczyn : )

Charakter jest ważny ale wygląd również. Koniec kropka.

Konr@do
17-07-2011, 18:55
tak wszystko gadaja ze charakter a tak naprawde to dla kazdego liczy sie wyglad. Jak juz pisales w temacie poznajac dziewczyne nie wiesz jaki ma charakter jedynym czynnikiem dla ktorego do niej zagadasz bedzie .. wyglad :P a to czy dalej z nia bedziesz zalezy juz od Jej charakteru ;P i tyle

_Sara
17-07-2011, 19:13
Liczy się jak najbardziej pierwsze wrażenie .
Na podstawie tego można oszacować czy warto jest się zainteresować daną osobą , czy też nie .
Całkiem normalne przecież jest , że nie jesteśmy w stanie przewidzieć cech charakteru drugiego człowieka , dlatego początkowo oceniamy po wyglądzie ; )

Charakter ewentualnie , a najlepiej by było to jak najbardziej wskazane , główną rolę może odgrywać w późniejszych etapach ^^

Jak to mówią , niech przyciągnie wyglądem a zatrzyma charakterem .
Nigdy w odwrotnej kolejności ; )

Nadiya007
17-07-2011, 20:24
" nie patrz na piękno lecz na serce człowieka..bo serce zostaje a piękno ucieka .. " szczera prawda.. chociaż bardzo często bywa tak,że osoba która wydała nam się powierzchownie odrzucająca z czasem coraz bardziej nas przyciąga i interesuje..bo często po wyglądzie skreślamy ..niestety ale tacy jesteśmy wzrokowcy ..

matuSz12
18-07-2011, 11:06
mimo ze oba sa wazne (taka zaznaczylem) to chyba jednak bardziej liczy sie charakter... laska moze byc zajebiscie piekna a tepa jak *uj ;D wtedy to za ciekawie nie jest ;)

Suicide Mouse
19-07-2011, 08:57
Pierwsze wrażenie zawsze będzie zależało od wyglądu, po prostu ludzie są wzrokowcami. Jednak charakter jest ważniejszy - co z tego, że dziewczyna będzie piękna, jeśli nie będziemy mogli się ze sobą w ogóle dogadać?

RasTea
19-07-2011, 14:44
Dla mnie oba mają znaczenie. ;) Ale ważniejszy charakter, oczywiście też nie chciałabym być z jakimś pasztetem który mi wstyd by przynosił, ale serce nie sługa :) Też przecież nie będe z kimś kto mi się nie podoba z wyglądu. Akurat teraz jest u mnie ok bo mój partner i mi się podoba i ma zajebisty charakter.

Major XD
25-07-2011, 21:42
Powiem tak - od wyglądu się zaczyna, bo to on ma najważniejsze znaczenie gdy poznaje się drugą osobę. Musimy najpierw kogoś zauważyć, musi się nam spodobać by chcieć ją bliżej poznać.


co jak co ale to jest swieta prawda..

Oommen
25-07-2011, 22:13
Przyciągnąć wyglądem...
... zatrzymać charakterem
edit
widzę, że już ktoś mnie wyprzedził
przyznaje się bez bicia najpierw napisałem,
a dopiero później czytałem komentarze

lukibaze
26-07-2011, 08:24
Dzis ludzie patrza na wyglad przede wszystkim:) a ja wyznajde jedna zasade mianowicie dla mnie tylko i wylacznie liczy sie charakter i tak pozostanie:)

Nen
26-07-2011, 08:38
Na 1 miejscu charakter . Zaraz za nim wygląd . Oczywiste jest że nie można być z kimś kto Ci się nie podoba , ale ważniejsze od wyglądu jest to co ktoś ma w środku, bo uroda z wiekiem przeminie a wnętrze człowieka zostaje w nim na zawsze :) . Tyle ode mnie :) .

Shinu1
28-07-2011, 23:30
charakter zostaje po grub wygląd się zmieni na 40lat

AirForLife
28-07-2011, 23:43
W dzisiejszych czasach kasa sie liczy, niestety taka prawda

Harnasik
28-07-2011, 23:50
Charakter :D przecież z zaje**stymi cyckami sobie nie pogadam ..

aLimak
30-07-2011, 07:34
Taaa podbijasz do kogoś kogo zupełnie nie znasz i mówisz "Twój charakter jest tak zajeb#sty, że zwrócił na mnie szczególną uwagę - może poznamy się lepiej"

No ludzie, proszę Was - liczy się pierwsze wrażenie; wizualne, charakteru gołym okiem się nie zobaczy : )

Dragon Fly
30-07-2011, 18:27
Ja sie zgadzam z klub (http://www.4clubbers.com.pl/members/alimak.html)owiczka wyzej. Pierwsze wrazenie jest najwazniejsze. Pozniej poznajemy charakter. Mam takie same zdanie jak aLimak.

Man'dee
30-07-2011, 18:41
A ja przestawię wam pewną teorię. Każdy człowiek to jest równanie =1 nigdy <1 ani >1 tylko zawsze =1 .. .jeśli dziewczyna jest maksymalnie zajebista z wyglądu to zrobi na tym karierę tylko to jej głowę zniszczy i jej myślenie nigdy nie będzie takie samo jak dbającej o faceta uczuciowej dziewczyny z przeciętnym wyglądem. Jeśli ktoś jest obleśnie brzydki to zapewne jest przecudownym człowiekiem po każdym względem z ukrytym talentem. itd itd. Ja już wiele w życiu poznałem i zawsze każda dziewczyna miała ukryte wady chociaż niestety sam patrzę na to żeby mi się podobała. Najważniejsze jest to żeby umieć zaakceptować w kimś każdą wadę bo za zalety się kocha :) .

Oommen
30-07-2011, 23:32
charakter zostaje po grub wygląd się zmieni na 40lat

A mówią ze charakter człowieka zmienia się co 7 lat...

Martin Libsen
31-07-2011, 00:01
z wyglądu danej osoby można odczytać coś z jego osobowości, charakteru :P

Qka
31-07-2011, 00:42
zaglosowalem tak jak wiekszosc

czyli itoito :D

Mozna sie nad tym zastanawiac ale ta opcja jest korzystna i epicka jak sie komus tak trafi ;P