PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Śmierć na Ibizie


Dj Encore
14-07-2011, 18:43
Brytyjska turystka zmarła z powodu przedawkowania tabletek "ecstasy" w słynnym nocnym klubie "Space" na Ibizie. Podczas tańca dwudziestoletnia kobieta poczuła się źle. Mimo natychmiastowej akcji ratowniczej kobieta zmarła - informuje dailymail.co.uk.

Przyjaciele zmarłej przyznali lekarzom, że ich koleżanka zażywała tabletki "ecstasy" feralnej nocy.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie tragicznej śmierci. Planowana jest autospja zmarłej, która ma dać pewność w sprawie przyczyn jej śmierci. To pierwszy w tym roku przypadek spowodowany zażywaniem narkotyków na hiszpańskiej wyspie.


Według wyników badań sprzed trzech lat 44 proc. turystów z Wielkiej Brytanii odwiedzających Ibizę zażywało na wyspie tabletki "ecstasy" - czytamy na stronach dailymail.co.uk.

onet.pl

[L]una
14-07-2011, 18:58
szkoda mi tych ludzi,po co brali te gówno do ust ;/
dużo jest takich przypadów..

Czarny Lulek
14-07-2011, 19:04
'Weź pigułkę , zobaczysz...'

Na własne życzenie śmierc :)

Zolczi
14-07-2011, 21:08
no i sie skonczyla impreza. brawo. jak to mowia: glupich nie trzeba siac, sami sie rodza :) tyle na ten temat z mojej strony

Adams_
14-07-2011, 21:33
To jest selekcja naturalna, szkoda tylko, że potem rodzina cierpi.

WeLoveMusic
14-07-2011, 21:46
'Weź pigułkę , zobaczysz...'

Na własne życzenie śmierc :)

Dokładnie ja bez żadnych pigułek potrafiłbym się doskonale bawić:)
A szczerze to wolał bym się napić piwa :D:piwo:

Sir Conceptz
14-07-2011, 23:42
Ibiza to właściwie letnia stolica prochów. Tam idzie sama koka i ecstazy... Potem się dziwić, że w środku nocy ktoś spada z 10 piętra na samochód... (Wiele było takich przypadków...)

The Mordest
15-07-2011, 19:17
trzeba być nienormalnym żeby to brać

aLimak
16-07-2011, 07:29
'Weź pigułkę , zobaczysz...'

Na własne życzenie śmierc :)

Dokładnie tak, ten tekst mówi sam za siebie i idealnie pasuje do tej sytuacji.
Ten przykład pokazuje, że nie warto "eksperymentować"

kozaktm
16-07-2011, 07:44
A mnie to nie dziwi. Przyjezdzaja z za bardzo sztywnego kraju to musza sie "bardziej" wyluzowac ;)
Chociaz narkotyki i imprezy to juz norma..
A szkoda ;)
Bo pozniej wychodza takie opinie gdzie niegdzie.. chociaz czasem nikt nie jest winny procz glupich odwiedzajacych.. i po co psuc renome..

JanCio
16-07-2011, 12:46
to gowno mozna zazywac gdzielkowiek, wiec glupota sa takie badania, ze 44% turystow z brytanii zazuwa tabletki akurat tam... apropo smierci...
laska sama wiedziala co robi, nikt jej nie kazal tego brac jezeli sami jej koledzy przyznali, ze brala ten szit.

sajgoN1
16-07-2011, 14:09
Wszystko jest dla ludzi, ale bez przesady.

Jedna czy dwie tabletki ecstacy nikomu nie zaszkodzą. Taka sama sytuacja jest z większością środków odurzających. Ale jeśli ktoś nie myśli jak dorosły człowiek, to tak to się później kończy ;)

greeNew
16-07-2011, 15:00
Jedna czy dwie tabletki ecstacy nikomu nie zaszkodzą.

Moja znajoma prawie przekręciła się po niecałej jednej... trzeba wiedzieć co się bierze, nie robiąc z siebie królika doświadczalnego. A Ci którzy piszą "jak można brać te gówno do ust" niech dalej piją wódę i nic nie pamiętają... ;)

kellrez
16-07-2011, 15:06
@ UP

A druga osoba zje 5 i będzie okej.. Wszystko zależy w 200% od organizmu ; )

Houselevels
16-07-2011, 16:20
Ibiza to właściwie letnia stolica prochów. Tam idzie sama koka i ecstazy... Potem się dziwić, że w środku nocy ktoś spada z 10 piętra na samochód... (Wiele było takich przypadków...)

hahahahaha, skad wiesz .. a sory, przeciez ty tam byles , nic nie wiecie hahah