PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : 18 Rzeczy których nie wiedziałeś o nowym Fordzie Focusie


OriginalCreativ
13-07-2011, 12:46
18 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁEŚ O NOWYM FORDZIE FOCUSIE
Co sądzicie o tym autku? podoba się wam, czy może raczej coś innego jest w waszym stylu? . No ale za to ma fajne funkcje.. ;) O których możliwe, że nie wiedzieliście, albo i wiecie..


http://najbardziej.com/wp-content/gallery/nowy-ford-focus-2011/thumbs/thumbs_nowy-ford-focus-2011-008.jpg

http://najbardziej.com/wp-content/gallery/nowy-ford-focus-2011/thumbs/thumbs_nowy-ford-focus-2011-003.jpg

18 fukncji

-Wlot powietrza z aktywną żaluzją
-System wspomagający parkowanie
-Inteligentny tempomat z systemem wczesnego ostrzegania
-Poduszki powietrzne i pasy bezpieczeństwa nowej generacji
-Automatyczny przełącznik świateł drogowych
-Układ Auto-Start-Stop
-Sygnalizacja obecności pojazdu w martwym polu widzenia kierowcy
-System rozpoznawania znaków drogowych
-Układ kierowniczy EPAS i udoskonalone podwozie
-Silniki Ford EcoBoost
-Rozwiązania programu Ford ECOnetic
-Kinetic Design – Stylistyka nadwozia i wzornictwo wnętrza
-Funkcja ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu z funkcją ułatwiającą utrzymanie pojazdu na pasie ruchu
-System zapobiegania kolizjom przy małych prędkościach
-Diodowe oświetlenie wnętrza (LED) z możliwością wyboru barwy światła
-Ogranicznik prędkości
-Specjalnie walcowane profile słupków środkowych i wytrzymała konstrukcja szkieletu nadwozia
-Układ poprawiający stabilność na zakrętach

Co wy o tym sądzicie? :-)

Matt Shaker
13-07-2011, 13:27
Nooo bardzo ciekawie się to wszystko prezentuje
Mi się nawet podobają te focusiki, jak bym miał wybierać to brał bym chyba w kombi sam mam dwa więc pewnie z przywiazania i z przyzwyczajenia he
Thx za info ;>

Unlucky
13-07-2011, 15:37
Według mnie nowy focus to auto bez charakteru. Jedynka i dwójka go miały. Dwójka przede wszystkim to było auto wyróżniające się z tłumu. Z polotem. Najnowsze wersja to raczej przeciętniak. Mam tu na myśli wygląd oczywiście.

Wojtek Szczęsny
13-07-2011, 17:06
teraz wszystkie nowsze samochody naszpikowane są elektroniką .. a jak się zepsuje jedno to już jest klapa :D wiem co mowie :D

DJ C-Max
13-07-2011, 17:15
Może i ma te wszystkie bayery, ale środek do du**y nie podoba mi się takie przekombinowane wolę VW wszystko na swoim miejscu, intuicyjnie, minimalistycznie tylko ccco, vw.

JaX
16-07-2011, 13:46
W środku wygląda naprawde super.Przód nowego Focusa mi się podoba,szkoda że tak spaprali tył.Jeden z najlepszych kompaktów co do tego nie ma wątpliwości :)

JanCio
16-07-2011, 14:16
no niezla bryczka jest ale i tak moim marzeniem jest vectra najnowsza ;)

c2h5cho
17-07-2011, 10:19
Pentium na kołach. W środku ładnie, tylko mam nadzieje ze plastik jest dobrej jakości i nie bedzie grzechotał na wybojach.O prowadzenie nie martwie sie, każdy Focus dobrze sie prowadzi.
Z zewnatrz nie wypada tak pozytywnie.
Za ta kase wybieram najnowsza Mazde 3
Mazda - Mazda3 - Galeria (http://www.mazda.pl/showroom/mazda3/image_gallery/)

MrGoku
17-07-2011, 22:22
Focusa uważam za jednego z najlepszych Hatchback'ów... Ta generacja nie posiada "tego czegoś" co miały poprzednie. Karoseria udaje Mondeo, a w środku jakoś Oplem mi wieje, ale to tylko moje spostrzeżenia, mogę się mylić. Może moje zdanie się zmieni jak zobaczę go na drodze

markuj
16-08-2011, 12:21
pracowalem do sierpnia w firmie ktora wozi nowe samochody z europy do pl wozilem takie i powiem ze fajny samochod deska zrobiona z miekkich materialow jak w wielu samochodach troszke gorsze jak w vw ale vw i tak przereklamowany a co do bajerow 90 procent tego badziewia elektronicznego jest zbedna start & stop badziew wykancza rozrusznik czujnik martwego pola to w ciezarowce moze sie przydac lub busie bo w osobowce po co zreszta tera robia takie samochody ze z byle *******a trza do serwisu

djkordi
25-09-2011, 20:34
Najnowszy RS w kolorze białym, cud miód, może się kiedyś dorobię ;D