PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : PiS rozpoczyna ofensywę


Dan Slenders
12-07-2011, 15:28
Prawo i Sprawiedliwość zacznie we wtorek trwającą tydzień antyrządową kampanię w radiu i telewizji. Wzoruje ją na spotach amerykańskich republikanów - informuje "Rzeczpospolita".
- Mogę potwierdzić, że rozpoczynamy kampanię informacyjną - mówi Adam Hofman, rzecznik PiS. – To są takie „taśmy prawdy Donalda Tuska" - czytamy w "Rzeczpospolitej". Nazwa nawiązuje do węgierskich "taśm prawdy", które wstrząsnęły krajem. Do mediów wyciekło wówczas nagranie ówczesnego premiera rządu węgierskiego, który mówił: „Spier... iśmy. I to nie coś, ale wszystko. Przez ostatnie półtora roku kłamaliśmy rano, wieczorem i w nocy". Takie oświadczenie wywołało ostre sprzeciwy społeczeństwa i protesty na ulicach - pisze "Rzeczpospolita".
Na pięciu spotach o swojej trudnej sytuacji materialnej opowiadają ludzie różnych zawodów. Za wszystko winią rząd Tuska. W reklamie występują m.in. student, rolnik, emerytka, pracownik fizyczny i przedsiębiorca.
-Tusk jest zbyt cwany, żeby dać się nagrać, jak przyznaje się do niedotrzymanych obietnic, więc w radiu i telewizji powiedzą o tym zwykli ludzie - mówi na łamach gazety jeden z polityków PiS.
Gazeta dotarła też do klipu, który ma być emitowany w telewizji. Są na nim m.in. emerytka i młoda mama, które mówią "Panie premierze Tusk, nie jestem światowym kryzysem, jestem Polką", rolnik - "Nie jestem obciachem, jestem Polakiem", mechanik - "Nie jestem dziurą w drodze, jestem Polakiem", kibic - "Nie jestem antypolski, jestem za Polską". Film zamykają słowa: "Panie premierze Tusk, panu już dziękujemy", pojawia się też logo PiS, a lektor mówi: "Czas na odważne decyzje" - relacjonuje "Rzeczpospolita".
Spot PiS wzoruje się na telewizyjnej kampanii amerykańskiej Partii Republikańskiej. Kilka tygodni temu kandydat republikanów na prezydenta Mitt Romney w odpowiedzi na słowa Baracka Obamy, że ponad 9-proc. bezrobocie to tylko "dziura w drodze", wyemitował spot "Bump in the Road", gdzie bezrobotni mówią: - Jesteśmy Amerykanami, a nie dziurą w drodze. Chcemy być polskimi republikanami - potwierdza Hofman.
Kampania rusza (włąściwie ruszyła- przyp. mój:P) już we wtorek i potrwa tydzień.

wp.pl

Proszę bardzo, link na YT:
0s8P4pVaGF8

Co wy na to, ludziska?:P

patryk691
12-07-2011, 16:38
Sorry ale jak dla mnie chora partia. ;)
Momentami mowia prawde a tak ... moze nie bede komentowal.

oscar wilde
12-07-2011, 18:44
na szczescie w tym kraju nie tak duza liczba osob daje sie otumanic tej sekcie. nikt normalny nie zaglosuje na tych wariatów ;)

maycell
12-07-2011, 18:58
Tyle dobrze, że ktoś w tej Polsce przypomina nam co takiego narobiła partia rządząca, media wciskają nam kit, że jest wszystko ok a mamy najgorszy rząd od 20 lat.

Kapel
12-07-2011, 19:08
Wlasnie widzialem ta reklame.
Dla mnie to poracha i buractwo wytykac w taki sposob czyjes bledy. Moze zamiast tego niech PIS pokaze co im udalo sie osiągnąć gdy to oni byli władza ? ..

Szczyt dna i rozpaczy zostal osiągnięty

oscar wilde
12-07-2011, 20:46
PiS NIGDY ALE TO NIGDY nie przedstawił i nie przedstawi nic co przyczynilo sie dla wszystkich. ta partia nie zrobila nic pozytywnego.

Co zrobili jak rzadzili? obsesja na punkcie służb specjalnych, sciganie lekarzy, prawników jedna wielka walka ze wszystkimi - teraz po czasie przegrywają kazdą sprawe w sądach.

jest to tylko i wylacznie partia destrukcyjna. nawet spoty nie mają zadnego pozytywnego przeslania, zreszta nigdy nie mialy. zawsze bylo tylko straszenie i straszenie.

nie broni im rozliczania rzadu, bo od tego jest opozycja, ale to sa delikatnie mowiąc wariaci.

maycell
12-07-2011, 21:15
PiS NIGDY ALE TO NIGDY nie przedstawił i nie przedstawi nic co przyczynilo sie dla wszystkich. ta partia nie zrobila nic pozytywnego.
.
Nie zrobiła? Ja dzięki nim prowadzę własną działalność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Esiu91
12-07-2011, 23:27
Nie zrobiła? Ja dzięki nim prowadzę własną działalność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Nie przekonałeś mnie, za mało wykrzykników.

oscar wilde
13-07-2011, 11:55
Nie zrobiła? Ja dzięki nim prowadzę własną działalność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!


na Twoim miejscu bym sie cieszyl ze nie wprowadzili nalotu skarbówki, sanepidu, inspekcji pracy itp z wiekszą intensywnością...

i nie dzieki nim prowadzisz dzialaność ale dzieki wolnemu rynkowi ktory oni i tak probują jak mogą ograniczac. zarabialbys duzo wiecej z tej swojej dzialalności gdybys nie musial placic tak dużych podatków od niej. ale przeciez jakies "jelenie" muszą finansować socjalne debilizmy PiSu ;)

Gordon_FreeMaN
13-07-2011, 13:56
Dopóki PiS nie zostanie zdelegalizowany, a wszyscy członkowie nie pójdą siedzieć za wywoływanie rokoszu w kraju, nie będzie w Polsce dobrze.

mario ohoa
13-07-2011, 14:10
Ja im wszystkim podziękował :pakuj: . Moim zdaniem wszyscy sa siebie warci , ten Tusk lepeij niech sie nie kompromituje z tą swoja partia . Nastepne głosowanie ide i zaznaczam X na cała kartke .

SchizeQ
13-07-2011, 15:17
rzygam tym spotem a leci dopiero od kilku dni..
Mieli problemy bo PO prowadzilo kampanie nie na siebie a przeciwko pisowi a teraz robia dokladnie to samo!

Sauron
14-07-2011, 19:02
a co PiS na to ????

http://www.youtube.com/watch?v=Ju3EG7gPx4A

The Mordest
15-07-2011, 18:15
a Ja żygam na tą całą politykę! wnerwia mnie ten pis i reszta gównorobiących smrodów.. jeden z drugim rozumy pozjadali.. od tych pieniędzy w dupach im się poprzewracało a w Polsce coraz gorzej..tyle

Legs Alive!
17-07-2011, 12:24
Te reklamówki są tak chore jak osoby, które je zainicjowały :ziew:
Użyte są tu słowa, któe nawet nie nigdy nie padły :huh:
To jest jakieś napędzanie głupoty i ciemnoty do łbów niektórych osób :glare:
Innymi słowy bez komentarza...

PS Kaczyński niech się zajmie kotem ,a nie polityką :kotek: