PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Wasza Pasja


DJ C-Max
11-07-2011, 20:23
Witam, a tak naszło mnie aby założyć temat :icon_smile: wasza pasja tzn czym się interesujecie i jak wasze pasje rozwijacie. Ja kiedyś tworzyłem muzykę Hands Up głównie teraz moją pasją jest gra w szachy, wędkarstwo i ćwiczenia na siłowni...Jeżeli temat podobny był to sorry... :lol:

Panuś
11-07-2011, 23:29
Pasją jest u mnie słuchanie muzyki i obczajanie nowych tracków ze swiata house & trance, liga Premiership i mecze Chelsea - nie opuszczam ich za dużo, pozatym podróżowanie - zwiedziłem dużo krajów i jeszcze więcej chce zobaczyć, gra w tenisa (ale amatorsko) etc. ;)

niSia
11-07-2011, 23:32
volleyball <3 <3

mycha128
11-07-2011, 23:44
Ja bardzo interesuje sie astrologia, wrozbami i numerologia.
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://smierc.org
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

dj nervous
12-07-2011, 11:58
Do Mycha128 - nie spamuj tym portalem bo on tylko wodę a mózgu robi.
Umrzesz jak przyjdzie na to czas to po pierwsze a porównywać to sobie możesz co chcesz - tylko zauważ ile już było końców świata.

Ja interere się głównie muzyką - to jest mój świat w którym czuję się najlepiej ;) poza tym Podróże ,Kino, Tenis, Siatkówka, Piłka nożna (FC Barcelona)....

Pr0x
12-07-2011, 12:35
Moją największa pasją była, jest i będzie muzyka i wszystko co z nią związane <3
A poza tym to jeszcze Sport (głównie piłka nożna), Podróże, hmm komputery :P

KonradGaw1995
12-07-2011, 12:38
Tak jak kolega wyżej :D
Muzyka <3
Poza tym Motoryzacja,Sport(piłka nożna) i Technologia i wszystko co z nią związane :D

Konr@do
12-07-2011, 13:26
hmm pasja to cos czemu powinnismy poswiecac swoj wolny czas a ze troche len ze mnie to ciezko czasem ;d muzyka to oczywiste lubie wracac do starych kawalkow tamtych klimatow, czasem pograc cos dla siebie :P innym jest motoryzacja, od malosci zawsze sie nia interesowalem, i jako takie pojecie o tym mam, najwiekszym chyba sport (glownie pilka nozna, troche siatowka, reczna) i moj ukochany klub Wiselka Krakow, kibicuje jej od malego i tak juz zostalo :) informatyka tez jako ze ja studiuje i takze urzadzenia mobilne ( ost czesto zmieniam tel, zmienianie romow itd :) z grubsza tyle

FaZa
12-07-2011, 15:56
Fotografia, obróbka graficzna, harmonijka i przede wszystkim kontakt z ludźmi - jestem nader społecznym stworzeniem, umieram gdy jestem sam. Kocham moich przyjaciół! A wszystkiemu towarzyszy oczywiście szeroko pojęta muzyka.

RasTea
12-07-2011, 17:14
Skateboarding (Deska < 3) ;) , głównie fotografia :)

Dan Slenders
12-07-2011, 18:41
Standardowo muzyka, jakby inaczej.
Poza tym historia polski, szczególnie od początków do rozbiorów.
Poza tym prawdopodobnie będę studiował historię. Nie jest to przyszłościowe, ale co ja poradze, że nic innego mi nie odpowiada?

PlayCue
12-07-2011, 18:55
Muzyka:) no i trochę komputery:)

PioBass
12-07-2011, 18:58
Oczywiście muzyka, jak pewnie wszyscy na 4C :D poza tym motoryzacja (wszystko z nią związane), nowinki techniczne, wydarzenia lokalne i wiele innych :)

Pokrecony
12-07-2011, 19:12
ja mam pierdo*ca na pukncie maszyn rolniczych ;x choc jestem z miasta mnie to kreci :)
lubie sobie traktorkiem posmigac po polu uspokaja mnie to ...
a pozniej muzyka i granie w zaglu ;;x

Microtek
12-07-2011, 19:16
Oczywiście muzyka i fotografia.. Aparat mam ze sobą praktycznie wszędzie... :D
Tutaj jest kilka moich zdjęć:
http://www.4clubbers.com.pl/prace-graficzne-do-oceny/678376-moje-pstryki.html

Major XD
12-07-2011, 19:36
moglbym powiediec ze mam 3 pasje hah:)

nie no . bardzo zaintersowany jestem lekkoaltletyką, DJką jak i piłka nozna

aczkolwiek najabardziej chce sie rozwijac w lekkoatletyce (sprinty) jak i DJce

Suicide Mouse
13-07-2011, 18:01
1) muzyka - bez tego nie wyobrażam sobie życia. Kręci mnie głównie Eurodance i Hands Up, ale nie ograniczam się tylko do tych gatunków - słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho.

2) motoryzacja. Interesują mnie głównie auta sportowe i wyścigowe. Uwielbiam uganiać się z aparatem fotograficznym za fajnymi autami na ulicy. :) A jeśli chodzi o najciekawsze auto, którym miałem okazję jechać (jako pasażer), to zdecydowanie będzie to Ferrari 360 Spider. Wrażenia z jazdy są po prostu niesamowite :)

3) stare gry - do dziś mam działającego Pegasusa i sporo gier, w które chętnie gram. Takie rzeczy jak Contra, Battletoads czy Tanki mi się nigdy nie znudzą :) Oprócz tego mam na kompie emulatory starych konsol - SNES i Genesis. Tego klimatu, który mają te starodawne gierki nic nie zastąpi... :)

Mac Alexander
14-07-2011, 20:32
Standardowo - muzyka, amatorskie granie i produkcja :)
Ostatnio także bilard :)

Prisma
16-07-2011, 14:38
1. MP <3
2. Drum & Bass i Dubstep <3
3. Informatyka
4. Wspinaczka wysokogorska <3.. ahh ten dreszczyk emocji jak juz sil brakuje ale i tak kurczowo sie trzyma chwyt zeby nie odpasc od sciany ^^
5. Zegluga ^^ (siedziec w ciszy na srodku morza niczym sie nie przejmujac i czuc tylko bryze i slyszec szum fal <3 po tacie i dziadku to mam ^^)

Legs Alive!
16-07-2011, 15:55
Muzyka, Piłka Nożna, Boks, Kajaki, FPSy, Bieganie, Imprezy do rana....