PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : After summer festival >łódź hala sportowa


MR Piorun
07-07-2011, 16:31
Już dokładnie wiadomo iż event pod tytułem "After Summer" odbędzie się 26 Sierpnia w Łodzi.
Lokalizacja: centrum Łodzi, Pałac Sportu (Hala MOSiR)
Rozpoczęcie : godz. 20.00 w piątek, czas trwania około 9 godzin do 05.00 rano.
Cena biletu w przedsprzedaży to 45zł. w dniu imprezy 60 zł. Bilety będą dostępne od 10lipca na ftp , ticetpro i w wielu punktach sprzedaży :)
gatunkowo: trance, progressive, electro-house, progressive-house oraz house
a teraz rzecz najważniejsza mianowicie LINE UP:
DJ@LeX
Roberto Bedross
Dj Antex
DafHouse,
dj Cris'tal
Dj Mikro ask Housebrothers,
Waveshock
i inni.
http://www.aftersummer.pl/images/stories/plakat%20glowny%20aftersummer.gif
http://www.aftersummer.pl/
:muza:
no to clubbersi kto się wybiera? :)

SojkaPL
07-07-2011, 17:01
Cena biletu to chyba przegięcie :o
Co to za fajerwerki tam będą?

Toż to za tyle kasy enTrance był...

Dominika Janik
08-07-2011, 22:33
Byłam na wielu imprezach @lexa i Bedrosa. Do Łodzi na After Summer festival też przyjadę wraz z koleżankami.:ide::ide::ide:
http://www.youtube.com/watch?v=IVn5FrIF0lk

FreywestPL
16-07-2011, 18:40
oj slabo ;P

prz takich cenach jak bedzie z 2 tysiace osob to i tak bedzie dobrze Line Up typowy bardziej na impreze klubowa niz na event..

Dj Encore
16-07-2011, 18:49
Biorac pod uwage, że Antex czy Mikro biorą (z tego co mi wiadomo po 500zł za seta), pewnie waveshock z 800, Bedross podobnie to bilety są mega przesadzone ;d
Swoja drogą dziwne ze Antex nie wkrecil swojego ucznia Stahy; p Zawsze wszedzie byli razem^

kogiro
17-07-2011, 00:28
będę - moja pierwsza okazja do posłuchania @lexa, Bedrossa, Waveshocka :)

ninja1990
17-07-2011, 23:46
Widząc Łejwszoka w LU, dla mnie poziom tego hmm... eventu spada do zera. Do tego Antex, normalnie śmietanka ;) wolałbym dać to 45 zł na cel charatytatywny, niż zasilać ludzi, którzy trują polską muzykę( Łejw, Houseb.). Oczywiście to tylko moje zdanie.

Dj Encore
18-07-2011, 00:11
Widząc Łejwszoka w LU, dla mnie poziom tego hmm... eventu spada do zera. Do tego Antex, normalnie śmietanka ;) wolałbym dać to 45 zł na cel charatytatywny, niż zasilać ludzi, którzy trują polską muzykę( Łejw, Houseb.). Oczywiście to tylko moje zdanie.

Bez przesady, kto jak kto ale Mikro i Waveshock grają na prawde bdb...

Ta impreza sie nie sprzeda, tak mysle, ze skoro zaplacili te kilkanascie tys za wynajem hali to juz chyba na lepszych DJi nie starczylo :P

ninja1990
18-07-2011, 00:44
Bez przesady, kto jak kto ale Mikro i Waveshock grają na prawde bdb..

Jeśli możesz pokaż mi kiedy, gdzie i jak grali bardzo dobrze ?;) oraz co rozumiesz pod pojęciem bardzo dobrze? tzn. jakie masz kryteria oceny.
To jest czarna strefa, która powinna mieć zakaz grania na wszelakich polskich imprezach ;) jedynie w remizach strażackich mogliby grać, kto nie zwraca uwagi na muzykę.

Terstin7
18-07-2011, 11:45
ale lipa hahahahaha

Uciex
06-08-2011, 23:12
No niezła bida ;)]
nazwa był zachęcająca, ale jak zobaczyłem line-up to mi ręce opadły...
Dj Antex
DafHouse,
dj Cris'tal

Antex vixiarz i dwój jakiś podrzędnych grajków, cena porażajaca za tą jakość ;)

Dj Encore
07-08-2011, 02:10
Jeśli możesz pokaż mi kiedy, gdzie i jak grali bardzo dobrze ?;) oraz co rozumiesz pod pojęciem bardzo dobrze? tzn. jakie masz kryteria oceny.
To jest czarna strefa, która powinna mieć zakaz grania na wszelakich polskich imprezach ;) jedynie w remizach strażackich mogliby grać, kto nie zwraca uwagi na muzykę.

Wiesz no, graja dobrze i sprawdzają się w klubach bardzo dobrze ;) Jakby na to nie patrzec to nie jest to zaden wielki event, tylko zwyczajna impreza ;) Zycze chłopakom jak najwiecej wiary ;p

protectorianka1
08-08-2011, 19:42
ja to jestem ciekawa tych ,,innych" mhehehe nie wiem może mnie coś porwie i się wybiorę :P

Olusiaa17
11-08-2011, 22:52
Bilety wygrane wiec będe ;) :inlove:
Antex!!!! :bp:

lifty
18-08-2011, 12:24
Dla przykladu - ja dalem ostatnio 50zl za bilet na Euforie, bylo 4 gosci z zagranicy na naprawde wysokim poziomie no i elita z kraju, nie zadne łejfszoki tylko goscie na poziomie, do tego Laser Show ktory jak dla mnie byl mega :) i gdy teraz mysle ze mialbym wydac 60zl za taki lineup w takim miejscu bez zadnych dodatkowych atrakcji to az mnie mdli.. juz lepiej dam te kase na biedne dzieci niz wyrzuce je w bloto kupujac bilet na te smieszna impreze..

Wiesz no, graja dobrze i sprawdzają się w klubach bardzo dobrze ;)

to nie klub ! to event podobno ! a to diametralna roznica ..

protektor
18-08-2011, 17:03
ja tam zawitam w koncu w rodzinnym miescie, co do ceny moze i troche zawyzona ale co tu duzo gadac dawno w protku nie byłem a tu prosze jest okazja w hali pohulac :P

kocur87
18-08-2011, 23:44
nie za takie pieniądze...i nie taki skład...

Olusiaa17
19-08-2011, 21:09
drodzy męzczyzni już nie napinajcie sie tak :P ja sie ciesze ze w moim miescie wkoncu coś sie dzieje ;)

kocur87
23-08-2011, 00:28
chyba nigdy nie byłaś na prawdziwym evencie i nie wiesz jakie tam sa ceny biletów..

kogiro
25-08-2011, 09:12
ja nie rozumiem o co spina? co rozumiecie pod pojęciem prawdziwy EVENT.. skoro after summer nie ma startu do innych polskich eventów, to jaki start ma uwielbiany przez wszystkich SF przy chociażby tegorocznym Tomorrowland?? Ludzie troszkę szacunku dla polskich artystów, a ten event (bo nie jest to imimpreza w małym klubie) jest za dobre pieniądze, w dobrej lokalizacji, z dobrym line up'em.

Olusiaa17
25-08-2011, 11:44
chyba nigdy nie byłaś na prawdziwym evencie i nie wiesz jakie tam sa ceny biletów..
Byłaś , i wiesz jakie są ceny biletów ... Dla mnie to jest w sam raz a tym bardziej że impreza jest do białego rana , mam jeszcze info że Ci "inni" to po części Dj-e z tegorocznego Sunrise , oraz goście z zzagranicy .
To tak dla osób mało poinforomowanych ,oraz mających jakieś wątpliwości :)
Pozdrawiam :ide:

Weronika
26-08-2011, 09:52
Byłaś , i wiesz jakie są ceny biletów ... Dla mnie to jest w sam raz a tym bardziej że impreza jest do białego rana , mam jeszcze info że Ci "inni" to po części Dj-e z tegorocznego Sunrise , oraz goście z zzagranicy .
To tak dla osób mało poinforomowanych ,oraz mających jakieś wątpliwości :)
Pozdrawiam :ide:

Nie wiem skąd masz takie INFO ale na milion procent jest ono nieprawdziwe. Te "inne" gwiazdy to na pewno nie ktoś, pokroju chociażby, kto grał na sunrise festival, nikt by się na to nie zgodził, żeby ponad nim był jakiś dj Cris'tal. Toż to śmiech na sali co wypisujesz

MR Piorun
26-08-2011, 10:36
moi drodzy dziś wszystko się wyjaśni , ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle , Ci którzy nie zaszczycą swą obecnością dziś łódzkiej hali będą mogli w niedługim czasie posłuchać setów i obejrzeć foty , i obyście się nie zdziwili ;) kto nie chce nie jedzie proste :)

kocur87
26-08-2011, 14:48
no coż, widać że "protektorowi" DJe próbują przenieść się z klubów na Eventy...
Jakoś ja tego nie widzę :P

kml1908
26-08-2011, 18:01
zna ktoś może rozkład jazdy:P tzn o której godzinie kto występuje?? bo na pewno nie będę od samego początku a nie chciał bym przeoczyć paru osobistości a szczególnie wyśmiewanego tak przez niektórych Antexa!! jestem bardzo ciekaw jak zagra bo hala sportowa to w końcu nie to samo co Brzeski:D pzdr dla "wixiarzy";) hahaha

Olusiaa17
27-08-2011, 10:50
Byłaś , i wiesz jakie są ceny biletów ... Dla mnie to jest w sam raz a tym bardziej że impreza jest do białego rana , mam jeszcze info że Ci "inni" to po części Dj-e z tegorocznego Sunrise , oraz goście z zzagranicy .
To tak dla osób mało poinforomowanych ,oraz mających jakieś wątpliwości :)
Pozdrawiam :ide:
krzeseł nie ma ;]

MR Piorun
27-08-2011, 11:56
jestem mile zaskoczony :) jeżeli chodzi o organizacje to organizatorzy zadbali o wszystko i nie można powiedzieć złego słowa :) muzycznie znakomicie , czekam na sety , w szczególności miqro i waveshocka :)

kml1908
27-08-2011, 20:52
jak dla mnie bardzo dobrze zagrał Antex w sumie to on dopiero rozkręcił tą imprezę:) no i oczywiście Mikro który 2h później ją pozamiatał swoim setem:D wielkie dzięki za to:notworthy: