PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Miłosc czy pieniądze?


Thomas Vodka
05-07-2011, 17:32
Większosc tematów w dziale to jeden i ten sam badziew z powtarzającymi sie głupimi pytaniami. Naszła mnie dziś taka ochota na refleksje, więc zakładam temat warty dyskusji.

Załóżmy, że zakoc***ecie sie (troche jak w jakimś serialu to wygląda czy coś, no ale cóż)
No i wasza wybranka/ wybranek to wysokie progi..... zamożni ludzie. Rodzice są przeciwni jednego z dwojga są nieprzychylnie nastawieni do wybranki/wybranka i po cichu oferują dużą kase za to byś odczepił/ odczepiła sie od ich córki/syna (chodzi o zerwanie kontaktu)

W gre wchodziłby np 1 mln złotych. Przykład jest rodem z jakiejś telenoweli, bo raczej realnie takie rzeczy nie mają miejsca, ale co byście wybrali stojąc przed takim wyborem ?

Czy pieniądze szczęscia nie dają? A może jednak?

Zapraszam do dyskusji ;)

SinceAge
05-07-2011, 17:36
moim zdaniem pieniadze szczescia nie dają. co z tego ze bedzie sie mialo kazda panienke jaka chcesz jak ona bedzie leciala tylko na Twoją kase? albo druga opcja. po co Ci kasa jak bedziesz samotny? takze zdecydowanie wybieram milosc. nawet mozna zyc za 2000 pln na miecha ale masz sie z kim tym zyciem podzielic. pozdro

Don_Andrés
05-07-2011, 17:38
Jeżeli komuś na prawdę zależy na drugiej osobie to żadne pieniądze nie są w stanie tego zmienić ;) Nie ważne ile by oferowali czy milion czy pięć, jeśli bym kogoś na prawdę kochał to nie zrezygnowałbym :)

Karolinho
05-07-2011, 17:41
Vexx, wyjdź z jakimś kolegą na piwo czy coś w ten deseń. Brazylijskich telenowel się naoglądał.

Jeśli zakoc***ę się bez pamięci i JEST TO NAJSZCZERSZE Z NAJSZCZERSZYCH uczuć to wybieram miłość czyli moją wybrankę. A kesz który wręcza mi jej stary rzucam mu prosty w pysk. Nie ma nad czym dyskutować. Tyle. Koniec, kropka.

Arthur K.
05-07-2011, 17:45
Miłość.

Gdyby mi tak zaproponowali pieniądze za to, żebym się odwalił to bym na te pijążki sikał golden showerem.

Miłość.

Pieniądze Ci całusa nie dadzą, nie przytulą Cię bo Cię kochają. Jeśli miłość jest szczera i prawdziwa, szanuje się Ją, to pieniądze nic nie znaczą

Miłość.

Amen

Thomas Vodka
05-07-2011, 17:47
Vexx, wyjdź z jakimś kolegą na piwo czy coś w ten deseń. Brazylijskich telenowel się naoglądał. Nie pije od jakiegoś czasu ;x ot taka wena poprostu na jakis ciekawszy temat niz "jaką vódke lubicie"

Arhaner
05-07-2011, 17:50
Z pieniedzmi to jest tak że możesz miec najlepsza dupe i ruchac ja ile chcesz ale wiesz że nie żywi ona do ciebie uczucia i leci tylko na kase,ja wybrałbym miłosc ładna dziewczyne która by mnie bardzo kochała nie za dobra materialne ale za to jaki ja jestem naprawde bo to rzadkość w dzisiejszych czasach bo jedna sie dupczy z kuzynem,a ta z bratem..

AnthonyM.
05-07-2011, 17:53
Zdecydowanie wybieram kase, bo jak się kase to się ma każdą dziewczynę jaką się chce. Niestety takie są obecne realia, i laski tylko na kase lecą

kozawpns
05-07-2011, 17:56
Na pewno bym się targował, bo milion to mało, ale raczej wybrałbym ---->($_$)

MeLisa825
05-07-2011, 19:33
Zdecydowanie wybieram kase, bo jak się kase to się ma każdą dziewczynę jaką się chce. Niestety takie są obecne realia, i laski tylko na kase lecą

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Nie wszystkie dziewczyny takie są, a za kase prawdziwej miłości nie kupisz.

Rosen.
05-07-2011, 19:39
W dzisiejszych czasach bez pięniedzy nie ma milosci. Jest jedynie miłosc do pieniedzy.

Woncky
05-07-2011, 19:47
Biorę hajs i porywam dziewczę gdzieś daleko daleko tam gdzie nas nie znajdą, milion na start starczy, żebyśmy ułożyli sobie razem życie :)

Bartek L
05-07-2011, 19:55
Pieniądze. Dlaczego?

Bez pieniędzy nie ma komputera, internetu, 4Clubbers, słuchawek ogólnie to nie ma Muzyki.
Są pieniądze jest muzyka a jak jest muzyka to i się miłość znajdzie (do muzyki w rzeczy samej).

Kapel
05-07-2011, 20:01
CIezkie pytanie.

Mysle ze wybriore kase. NIe wierze w cos takiego jak 1 na milion.
A nawet jesli to szybko zapomne o mojej milosci jadac w moim nowym BMW ^^

aLimak
05-07-2011, 20:08
Czy pieniądze szczęscia nie dają? A może jednak?

Pieniądze szczęście potęgują, tak myślę.Bez nich nie da się przecież żyć ...

LookAp
05-07-2011, 20:08
W dzisiejszych czasach bez pięniedzy nie ma milosci. Jest jedynie miłosc do pieniedzy.

Kwintesencja. Jestem tego samego zdania.
Nie chce mi się wszystkim udowadniać jak bardzo się z tymi wartościami mylą.
Dzięki

Jusztyna
05-07-2011, 20:14
ja wybieram zdecydowanie miłość
pieniądze rzecz nabyta

wole nie mieć tych milionów a mieć przy sobie kogoś na kogo zawsze będę mogła liczyć

tylko że w tych czasach już chyba nie ma normalnych facetów


ależ są :) Ja mam takiego jednego :)
W sumie masz rację bo dla mnie on nie jest "normalny" lecz niesamowity :tongue:

kwestia czasu :)

aLimak
05-07-2011, 20:16
ale alee aleee dodam jeszcze :

" Prawdziwe bogactwo to takie, którego nie idzie kupić. "


tylko że w tych czasach już chyba nie ma normalnych facetów

ależ są :) Ja mam takiego jednego :)
W sumie masz rację bo dla mnie on nie jest "normalny" lecz niesamowity :tongue:

W dzisiejszych czasach bez pięniedzy nie ma milosci. Jest jedynie miłosc do pieniedzy.

Albo miłość DLA pieniędzy :/

Edibe
05-07-2011, 20:23
większość wybiera miłość ale czy aby napewno ta większość tak by postąpiła w realnej sytuacji , niema co się oszukiwać .. pieniądze dają szczęście a Rosen napisał to idealnie , zwięźle i na temat

ja wybieram MONEY $$$

aLimak
05-07-2011, 20:38
kwestia czasu :)

a jeżeli dużo czasu minęło a ja nadal nie zmieniłam zdania, to co?

offcast
05-07-2011, 20:52
wiekszosc z was to hipokryci którzy popierają to co reszta powie.
zdecydowanie $$$.miłośc to coś czego nie ma.to coś co wymyśliły kobiety aby stac się bardziej atrakcyjne.

Nie wszystkie dziewczyny takie są,.

racja.pewnie jakieś 10%

Arthur K.
05-07-2011, 20:57
ale mi się chce śmiać z niektórych.

szanuję Wasze zdanie, owszem.

życzę Wam, abyście mieli te swoje pieniążki i dzięki nim znaleźli ,,prawdziwą'' miłość (czyt. niewiaste)

onetonet
05-07-2011, 21:10
milosc zawsze stawiam na 1 miejscu : )

Dadvido
05-07-2011, 21:20
Pieniądze szczęścia nie dają, ale w szczęściu pomagają.

SorT
06-07-2011, 12:34
Taka tłusta suma drogą nie chodzi, i jeśli by taka sytuacja była ja pewnie wybrałbym kwit;] co tu dużo pisać, bez pieniędzy nie ma życia w dzisiejszych czasach

Czarny Lulek
06-07-2011, 13:02
Miłość tak ? No miłość to fajna sprawa , zajebista wrecz. Ale do pewnego czasu , aż Twoja miłość kopnie Cie w dupe i puści sie z innym. Bo przyklad podany w temacie jest niemal stworzony do takiego zakonczenia. Dlaczego ? Bo roznica klas sie klania , to jest zycie a nie brazylijski serial gdzie milioner zakoc***e sie w sprzatatce (jak ten z Natalia Oreiro haha). Dlatego w takiej sytuacji wzialbym kase (podkreslam , chodzi mi o ten konkretny przyklad) bo wiem , ze taka 'milosc' dlugo by nie przetrwala i na 99% ja bym na tym ucierpiał ;)

Dan Slenders
06-07-2011, 15:50
Ja bym zrobił patentowo.
Wziąłbym kase, a później zawinął laske i uciekł jak najdalej.
Z nią i milionem w ręku.

Marco Donati
06-07-2011, 16:06
Mimo wszystko wybrał bym miłość, ta suma raczej by mnie nie skusiła...tylko żeby później nie było tak:
YouTube - ‪Chłopaki nie płaczą (zaufanie)‬‏

Bo by mi milion przed oczami przeleciał ;((

Matan Zajcev
06-07-2011, 18:51
Miłość tak ? No miłość to fajna sprawa , zajebista wrecz. Ale do pewnego czasu , aż Twoja miłość kopnie Cie w dupe i puści sie z innym. Bo przyklad podany w temacie jest niemal stworzony do takiego zakonczenia. Dlaczego ? Bo roznica klas sie klania , to jest zycie a nie brazylijski serial gdzie milioner zakoc***e sie w sprzatatce (jak ten z Natalia Oreiro haha). Dlatego w takiej sytuacji wzialbym kase (podkreslam , chodzi mi o ten konkretny przyklad) bo wiem , ze taka 'milosc' dlugo by nie przetrwala i na 99% ja bym na tym ucierpiał ;)

Kasa? Faktycznie fajna rzecz - mieszkasz w superluksusowym domu, w garażu Ferrari itd. Szkoda tylko, że jak wracasz do domu, to nikt na ciebie nie czeka (oprócz wspomnianego Ferrari) :P

Owszem, pieniądze każdemu by się przydały, ale jeśli miałbym wybierac: Ferrari w garażu czy dziewczyna w łóżku, to wolałbym to drugie. Nawet jakby to się skończyło, jak by mnie rzuciła, to i tak bym nie żałował. Bo są rzeczy, których kupic nie można. A przejażdzkę takim Ferrari czy Lamborghini możesz sobie wykupic, bodajże za 999 zł.

medis
06-07-2011, 19:29
miłośc
kasa się zawsze znajdzie :)

Latty
06-07-2011, 19:33
Ja nie mam ani jednego ani drugiego wiec wybór skąplikowany,

Rosen.
06-07-2011, 19:38
Kiedyś ludzie nie mieli pieniędzy, a byli szczęśliwi bo mieli siebie. Drugą osobe, która im te szczęscie dawała.

A teraz wiekszość ogląda sie na pieniądze, majac gdzieś drugą osobe. Teraz nawet jak mają kochającą osobe to i tak narzekają na pieniądze.

Rzeczywistość..

kellrez
06-07-2011, 19:54
Udaje że się zakoc***e i biorę milion złotych :cool:


Też nie mam jednego ani drugiego. Trudno.

_Simon
06-07-2011, 19:56
Tylko i wyłacznie kasa a czemu bo jaka by nie była miłość da się ją przeboleć miesiac dwa pół roku rok dwa i nie ma bola musi przejść miłośc zakochanie tak człowiek jest zbudowany i da rady to przeżyć. Oczywiście nieraz są i tacy co nie mogą zabiją sie itp choć to żadkość. I jak mówiełem miłość minie a kasa zostanie a za bańkę to już można jako tako żyć i coś myśleć w Polsce i nie jedną laskę mieć może i lepszą niż tą co sie rzuciło dla tej kasy. Może to jakieś hamskie myślenie ale coż takie mam zdanie w temacie i pisze szczerze.

Squidwardz
06-07-2011, 20:02
Hmm nie mam ani jednego ani drugiego :D Jest dobrze jak jest :D Pewnie bym wybrał kasiore, bo kase znam, a uczucia miłości nie .

Czarny Lulek
06-07-2011, 21:32
Kasa? Faktycznie fajna rzecz - mieszkasz w superluksusowym domu, w garażu Ferrari itd. Szkoda tylko, że jak wracasz do domu, to nikt na ciebie nie czeka (oprócz wspomnianego Ferrari) :P

Owszem, pieniądze każdemu by się przydały, ale jeśli miałbym wybierac: Ferrari w garażu czy dziewczyna w łóżku, to wolałbym to drugie. Nawet jakby to się skończyło, jak by mnie rzuciła, to i tak bym nie żałował. Bo są rzeczy, których kupic nie można. A przejażdzkę takim Ferrari czy Lamborghini możesz sobie wykupic, bodajże za 999 zł.

No Matan , majac milion zl mozesz sobie zalatwic nawet 10 panien , ktore beda na Ciebie czekaly nago w domu :) Ale wiem , ze nie o tym mowisz ;) Zauwaz jednak jaki przyklad opisalem ;p

Qka
06-07-2011, 21:48
Dziwny temat hehe no ale jakbym się w takiej sytuacji znalazł to najpierw bym musiał rozważyć czy ta druga osoba w ogóle coś do mnie czuje

jeśli nie to wiadomo co

jeśli tak to wybrałbym Miłość :)

Nie byłoby różowo wiadomo ale ważne że razem już foreva eva :)

PatosMusic
06-07-2011, 21:55
Miłość - nie mam pojęcia co to jest (za młody jeszcze jestem)
Bez wahania kasę ALE łykną bym kasę I zabrał tą wybrankę w tajemnicy na niezapomniane wakacje za tą kasę, a potem... Pewnie była by ujnia

Nexboy!
06-07-2011, 22:16
Miłość tak ? No miłość to fajna sprawa , zajebista wrecz. Ale do pewnego czasu , aż Twoja miłość kopnie Cie w dupe i puści sie z innym. Bo przyklad podany w temacie jest niemal stworzony do takiego zakonczenia. Dlaczego ? Bo roznica klas sie klania , to jest zycie a nie brazylijski serial gdzie milioner zakoc***e sie w sprzatatce (jak ten z Natalia Oreiro haha). Dlatego w takiej sytuacji wzialbym kase (podkreslam , chodzi mi o ten konkretny przyklad) bo wiem , ze taka 'milosc' dlugo by nie przetrwala i na 99% ja bym na tym ucierpiał ;)

100% sie z tym zgadzam i pod tym sie podpisuje .
wiele dziewczyn znam co mówią dzisiaj ,,Kocham Cię'' a jutro ,,Fajnie było ale Nara''
więc już coraz mniej w tą miłość wierzę .

Max Reason
06-07-2011, 22:23
Kasa kasa kasa <3

aLimak
06-07-2011, 22:31
wiele dziewczyn znam co mówią dzisiaj ,,Kocham Cię'' a jutro ,,Fajnie było ale Nara''
więc już coraz mniej w tą miłość wierzę .

Prawdziwe słowa muszą mieć pokrycie.

FazZi85
06-07-2011, 23:13
Miłość to nie rzecz
Pieniądze to nie uczucia

jedno i drugie wpływa na pewno na nasze samopoczucie oraz emocje

wybrałem to co ludziom powinno być od dawna wpajane w głowę że bez tego to pieniędzy wcale nie będzie, bo pieniądze to rzecz nabyta, którą sami sobie możemy wypracować dlatego wybrałem miłość

SojkaPL
07-07-2011, 06:16
Jedno i drugie ważne!

Black Hawk
07-07-2011, 07:39
Miłości nie ma ,jest tylko miłość do pieniędzy . Masz pieniądze masz wszystko nawet miłość ,już nawet nie ma kobiet dla których miłość to uczucie nadrzędne.

kozaktm
07-07-2011, 07:50
Wybralem pieniadze. Wole sie ustatkowac i "karmic pelna piersia" swoje potomostwo.. Niz mam wybrac uczucie ktore sie moze szybko skonczyc.
Jezeli bez niej swiata bym nie widzial i dlugo by to trwalo.. Jak najbardziej milosc.. Ale jezeli jest to niedawno poznana laska.. to zauroczenie i podobne przycmienia po rozstaniu przejda..

Shinu1
07-07-2011, 13:43
najlepiej jest wygrać w totka mając dziewczynę :) wtedy jest i miłość i kasa :)

Przemekk
07-07-2011, 23:06
Zdecydowanie pieniądze jak już bym musiał wybierać.. Zdecydowanie!
Jestem na takim etapie życia gdzie doświadczyłem kilka spraw. Miłość mi życia nie ustawi a pieniądze tak.

Czarny Lulek
08-07-2011, 04:47
Widze , ze w sondzie znacznie prowadzi 'Milosc'. A jestem ciekaw ilu z was na serio w sytuacji , w ktorej macie do wziecia milion zl mimo wszystko wybralo by ta 'milosc'.. ; )

aLimak
08-07-2011, 07:19
najlepiej jest wygrać w totka mając dziewczynę :) wtedy jest i miłość i kasa :)

szczęścia życzę :) :

http://www.4clubbers.com.pl/world-news/685129-polacy-przestaj-grac-w-totka.html

Suicide Mouse
08-07-2011, 08:23
Oczywiście, że miłość.
Owszem, pieniądze się przydają - ale za pieniądze miłości się nie kupi. Nie lubię kobiet, które lecą tylko na kasę.

Chris Joy !
08-07-2011, 08:49
Bez pieniędzy nie ma miłości, takie czasy.

Armani
08-07-2011, 09:18
Wybral bym pieniadze. Na milosc przyjdzie czas, poza tym jak nie ta, to inna. Tyle jest wolnych "fajnych" kobiet na swiecie, wiec wzial bym kase i szukal sobie innej ;] W koncu, kobiet jest wiele, a szans na milion jedna (odnosze sie do tematu)

niSia
11-07-2011, 22:11
" moim zdaniem pieniadze szczescia nie dają " takie gadanie ; /
tylko bez kasy nic w zyciu nie osiagniesz , a na chu ... milosc :/
zawsze ktos zrobi cie w c***... i nic z tego ;)

denerwuje mnie to , ze wszyscy mowia ze kobiety sa takie , złe .
a wiekszosc facetow , zmienia laski jak rekawiczki .
najpierw kocham cie a pozniej spierdala j ..

dj nervous
12-07-2011, 12:07
denerwuje mnie to , ze wszyscy mowia ze kobiety sa takie , złe .
a wiekszosc facetow , zmienia laski jak rekawiczki .
najpierw kocham cie a pozniej spierdala j ..

Nie Wszyscy... tak samo jak nie Wszystkie mówią takie rzeczy o facetach. Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest co najmniej błędem.

SERVVA
12-07-2011, 12:18
biere piniondze :D

Posty Rosena, _Przemka_ mówią za mnie.
to nie czasy ślicznej miłości, cudownych czuc, czy zasranych motyli w brzuchu :D
Nie uważam że to wina kobiet, czy nas, świat nam sie skurfił.
właśnie przez kasę.
Wyjdz z panna na spotkanie na pieszo, a podjedź po nią BMW - dwie inne jej reakcje. ; ]


DLACZEGO WYBRAŁEM KASĘ?

Jestem brzydki, wiec o miłości moge zapomnieć hahaha

_cHomik_
12-07-2011, 12:39
" moim zdaniem pieniadze szczescia nie dają " takie gadanie ; /
tylko bez kasy nic w zyciu nie osiagniesz , a na chu ... milosc :/
zawsze ktos zrobi cie w c***... i nic z tego ;)

denerwuje mnie to , ze wszyscy mowia ze kobiety sa takie , złe .
a wiekszosc facetow , zmienia laski jak rekawiczki .
najpierw kocham cie a pozniej spierdala j ..

nie dałaś to spierdala j ^^ ogónie piszę.

W tym temacie podzielam w 100% wypowiedź Simona ;) Miłość jaka by nie była to minie. Liczmy , że godzisz się ze straconą a miłością rok a później żyjesz normalnie, szukasz innej partnerki ale z banką w kieszeni. Proste.

Konr@do
12-07-2011, 12:55
hmm jak beda pieniadze to i szybko "milosc" sie znajdzie ;P dlatego jedynym wyznacznikiem moze byc jak ktos bez nich jej zazna (o ile takowa istnieje), juz koledzy wczesniej napisali dobrze, aczkolwiek mysle ze niektorzy mowia zeby wybrali milosc bo tak wiekszosc mowi ;p a jak przyjdzie co do czego to sami by wybrali $$ ;P zreszta nie kazda dziewczyna warta wyrzeczen( większość tylko mąci w glowie, mowiac o milosci, chyba nie znajac co to slowo oznacza), jak bym mial pewnosc ze to ta jedna jedyna to wybralbym milosc w innnym przypadku taka "milosc" mozna nabyc, jakkolwiek to brzmi :)

zombkowski
12-07-2011, 13:15
Niestety pieniądze :-)))))

niSia
13-07-2011, 22:22
nie dałaś to spierdala j ^^ ogónie piszę..

milosc nie opiera sie tylko na seksie . ;/

matuSz12
18-07-2011, 11:35
takze wybieram milosc .