PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Eurodance - czyżby wielki powrót?


Suicide Mouse
14-06-2011, 21:00
W ostatnich czasach pojawia się coraz więcej utworów stylizowanych na brzmienie lat 90-tych. Współcześni wykonawcy takiej muzyki to między innymi Poison Beat, Euro DJ, EuroDACER, X-Change... Póki co ich kawałki można znaleźć wyłącznie w necie, ale według mnie tacy producenci mają sporą szansę na to, aby przywrócić klasyczny Eurodance do życia.

A co Wy o tym sądzicie - czy ten zapomniany już nieco gatunek ma szansę ponownie zawojować kluby i listy przebojów?

Poniżej kilka współczesnych produkcji Eurodance - moim zdaniem rewelacja :)

FkYwpPa8oms
Mlg-AZqLFjY
Ol52AWJkh9M
aI4EHRvbIJU

SERVVA
15-06-2011, 13:21
każdy gatunek kiedyś 'zdycha' i potem powstaje :)
kwestia czasu i eurodance wróci w chwale .. : )
wezmy Disco Polo, popularne X lat temu, potem tylko na weselach itp. i znow sie zaczeła disco mania :)

EqualStudio
16-06-2011, 21:23
nawet jesli, to niech sobie wraca, nie mam nic przeciwko, nawet bym sie ucieszył.. tylko że ja już wyrosłem z tego ;/

Emilo
16-06-2011, 21:38
Eurodance to jeden z gatunków za którym przepadam.

R.yS
19-06-2011, 17:51
Mała szansa. Chyba, że w tym rzucie na disco polo znajdzie się też miejsce dla eurodancu bo w końcu też jest bardzo taneczny :)

*Gremlin*
19-06-2011, 20:34
ciężko powiedzieć według mnie to już nie to samo brzmienie

RIFFZ
19-06-2011, 22:12
Według mnie raczej male szanse, że znów będzie popularny

Czarny Lulek
19-06-2011, 22:36
Watpie , kazdt gatunek ma swoj czas. Eurodance mial juz kiedys swoje chwile swietnosci , czas na cos nowego ;)

DJ.LUKASH
20-06-2011, 08:03
Watpie , kazdt gatunek ma swoj czas. Eurodance mial juz kiedys swoje chwile swietnosci , czas na cos nowego ;)

to jest ten czas,na pp,których żaden z producentów(czyt.amatorów)nie udostepnia z dwoma dzwiękami na krzyż,niszczącymi wielkie przeboje minionych lat...
ehh

Ile bym dał,żeby Eurodance wrócił:)

lukibaze
27-06-2011, 08:19
ta muzyka jest niesmiertelna i taka zostanie w latach 90 zdecydowanie lepiej robiona niz obecnie teraz biora sie za muzyke ludzie malo ambitni:) dlatego wiekszosc gatunkow wyglada slabo jest przesyt tego wszystkiego:) kiedys sie muzyke kochalo i ona oddawala to co artysta czuje teraz to tylko kasa i nic wiecej:) Eurodance bylo jest i bedzie:)

_Rafael
01-07-2011, 19:26
Super by było gdyby Eurodance wrociło na parkiety.

offcast
30-08-2011, 21:46
według mnie nic z tego nie będzie każdy gatunek ma swoją erę.

[quote]Ile bym dał,żeby Eurodance wrócił:)[quote]

tez bym chcial ale niestety realia.
uslyszalem kiedys zdanie ze kazdy ma swoja dekadę jeśli chodzi o muzykę.
dla mnie najlepsze lata juz dawno minely.od roku 2006 muzyka juz dla mnie nie istnieje poza niewieloma przypadkami

imprezowy85
21-12-2011, 14:24
Fajnie jakby Eurodance powrócił na parkiety z tym że w klasycznej formie czyli grany tak jak w latach 90-tych, tylko że w dzisiejszych czasach to jest niemożliwe wiec myślę że nie ma sensu bo i tak nie będzie to samo co kiedyś.
Poza tym Eurodance jest nieśmiertelny bo czy dziś czy za 20 lat to i tak każdy będzie pamiętał takie kawałki jak
Snap - Rhythm is a dancer
Loft - Majorka
Mr President - Coco Jumbo
Fun Factory - I Wanna Be Witj You
Solid Base - The Right Way
Captain Hollywood - Love and Pain
Centory feat Trey d - Girl You Know It's true
Masterboy - Mister feeling

Czy hity 2011 będzie ktoś pamiętał za 15 czy 20 lat? Jestem przekonany że nie