PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Lotto


hardwell2
30-03-2011, 17:40
Witam wszystkich clubbersów :* :) intersuje mnie ile z was gra w LOTTO ? ..... a może mieliscie juz jakieś wysokie wygrane... pochwalcie sie :)

ja osobiscie gram jak poj***** ... im wiecej chce wygrac tym mniej trafiam :/:/

W temacie obowiązuje zasada: 1 post na 2 dni!
_Koras

zxcvbnmasdfgh
30-03-2011, 21:12
Szkoda na to pieniędzy...

_Simon
31-03-2011, 13:39
Ja wygrąłem góra trójka czyli nic w sumie. Jakoś nie gram bo wiem że szansa jest tak marna że szkoda na to kasy choć lekko mnie stać żeby grać cały czas a wiadomo żeby wygrać trzeba grać :)

Major XD
31-03-2011, 15:21
no wygralem 12 zl:)

paether
31-03-2011, 15:39
Grałem kilka razy, 3 razy zgarnąłem 'trójkę', nie wiem jak teraz bo nie gram ale wtedy płacili 16zł. Lepiej mi idzie u buka więc w lotto nie gram.

Andre
31-03-2011, 15:47
nigdy w zyciu jeszcze w to nie grałem

PatosMusic
31-03-2011, 16:15
Kiedyś wygrałem 5zl w zdrapce ;/

hardwell2
31-03-2011, 16:16
Szkoda na to pieniędzy...

2 zł Ci szkoda na kupon .... ehhhhh pewnie kolejny "dusigrosz"

chciałbym zobaczy twoją mine jak byś tak trafił piątkę :)

Marduk
31-03-2011, 16:28
10 zl :D i raz mi sie zdarzylo tak ze powaliliy mi sie kupony i dalem do maszyny stary jakis do sprawdzenia i wszylo ze wygralem ^^, ja sobie puszczam czasami jak mam super szczesliwy dzien :) anuz moze beda te miliony ^^

Edibe
31-03-2011, 16:29
jest prosty i genialny sposób żeby w swoim marnym życiu doczekać się wygranej która zapewni ci albo dzieciom (w przyszłości) dobrobyt :-D
*wystarczy raz na miesiąc skreślać te same liczby , kupon raz w miesiącu to żaden wydatek a nóż widelec w przeciągu 20 lat coś trafisz :-))

polecam sam stosuję :piwo:
ps. ważne żeby skreślać zawsze te same liczbybo inaczej to gówno a nie szansa :slina:

hardwell2
31-03-2011, 17:34
jest prosty i genialny sposób żeby w swoim marnym życiu doczekać się wygranej która zapewni ci albo dzieciom (w przyszłości) dobrobyt :-D
*wystarczy raz na miesiąc skreślać te same liczby , kupon raz w miesiącu to żaden wydatek a nóż widelec w przeciągu 20 lat coś trafisz :-))

polecam sam stosuję :piwo:
ps. ważne żeby skreślać zawsze te same liczbybo inaczej to gówno a nie szansa :slina:


no dokładnie w końcu musi dac ... moj ojciec też ma swoje numerki , jakieś 4 miesiące temu miał piątke grał tzw. "systemem 7" czyli liczyło mu sie x2 wybrał coś około 7 tysi. :D po tym jak wygrał ja też zaczełem grac ...

Jacob van Break
31-03-2011, 17:44
Ja wygrałem kiedyś 10 zł :D

zxcvbnmasdfgh
01-04-2011, 13:06
2 zł Ci szkoda na kupon .... ehhhhh pewnie kolejny "dusigrosz"

chciałbym zobaczy twoją mine jak byś tak trafił piątkę :)

omg... Tak szkoda mi 2 zł ... Wolę wydać 2zł na batona niż na to coś...
idąc Twoim tokiem rozumowania 2zł to jest nic więc wygrana nawet 10 zł, czyli 8zł do przodu to jest w sumie tez nic, a biorąc pod uwagę, że wygram 10 zł za n-tym razem to i tak będę na minusie ...
szansa na trafienie 6 w dużym przy postawieniu jednego kuponu- te 2 zł o ktorych mowisz to 1/(kombinacja 6 liczb z 49) CZYLI- 1/49po6 CZYLI 1/13983816 Wielka szansa co nie ; - )

A teraz ta Twoja piątka ; )

mówisz, że chciałbyś zobaczyć moją minę

a Ja Ci mówię tak :)

w tv losowana jest jedna kombinacja my skreślając 6 liczb(x1,x2,x3,x4,x5,x6) mamy możliwość trafienia sześciu różnych piątek
pierwsza gdy x1 jest nietrafione druga gdy x2 itd czyli takich kombinacji gdzie trafiamy piątkę jest ... 258, bo 6*43(bez tych 5 poprawnie skreślonych i jednej poprawnej, ale nieskreślonej)
czyli szansa na trafienie piąteczki wynosi :
258(ilość możliwych piątek w naszym jednem skreśleniu)/13983816(ilość kombinacji) = 1.84 * 10^(-5) czyli szansa na piatkę to 0.0018%

Znikoma szansa na 4 również mnie interesuje :) i minimalna szansa na 3 która za przeproszeniem daje mi jedyne 10 złotych też mnie nie interesuję

Tak więc widzisz.. Nie jestem "dusigroszem" lecz myślę racjonalnie i 2 zł wolę odłożyć do skarbonki (mam już około 4 stówek odkładając same drobniaki ;)) TO jest moja wygrana ; - )

Może powyższe liczby nic Ci nie mówią :)
wiesz jak wygląda kostka sześcienna co nie ; )

Gdybyś wybrał sobie orła lub reszkę i rzucał nim 19 razy to szansa że trafisz 19 razy z rzędu wybraną przez siebie stronę monety jest 26 razy większa niż trafienie 6 w totka !

Natomiast wyrzucenie 15 razy z rzędu wybranej reszki lub orła jest ~1.5 razy bardziej prawdopodobne niż trafienie 5-tki


POZDRAWIAM

Próbuj dalej :) może kiedyś wygrasz ; )

edit
Rower dziadka to co napisałeś jest 100% prawdą :) ... ale ja i tak wieże w szczeście :)
No tak, ja nie neguję- da się wygrać, ale niestety szansa jest baaardzo mała :(

Camind
01-04-2011, 13:09
ja napisze ze wygrałem 20 zł równo w ten sam dzień co moja 18stka :p a potem za to se kupowałem losy i wygrywałem po 1 zl a potem wszystko poszło się je.......ać XD

hardwell2
01-04-2011, 15:57
Rower dziadka to co napisałeś jest 100% prawdą :) ... ale ja i tak wieże w szczeście :)

B-Max
01-04-2011, 18:42
2 zł Ci szkoda na kupon .... ehhhhh pewnie kolejny "dusigrosz"

chciałbym zobaczy twoją mine jak byś tak trafił piątkę :)
juz wole grac w cos na co mam wplyw, bukmacherka

Armani
01-04-2011, 21:46
Ja mam dosyc fajna historyjke, ktorej niestety ja nie pamietam, bo bylem bardzo mlody, ale rodzice mi opowiadali ;d


Pewnego dnia, moj tata, ktory gra bardzo czesto w totka, obstawil sowje 6 cyfr. Tego samego dnia mialo byc losowanie, ktore przegapil i na nastepny dzien sprawdzal numery (o ile sie nie myle) w gazecie. Teraz wyobrazcie sobie, co musial czuc, gdy zobaczyl, ze w gazecie sa te same numery co w gazecie. Uhahany poszedl do osiedlowego totka z, ktorego skierowali go do siedziby, gdzie jest mozliwosc odebranie glownej nagrody (nietstey nie pamietam ile wtedy wynosila glowna nagroda). Poszedl tam, razem z moja matka. Babka juz miala im wydawac te pieniadze, pytali sie tez czy chca ochrone i powiedziala, ze jeszcze raz sprawdzi numery. Wtedy jakie bylo zdziwienie ich, gdy w koncu okazalo sie, ze numery podane w gazecie byly z dnia wczesniejszego a nie dzisiejszego.... W koncu nagrody jednak nie bylo i rodzice musieli sie o****c smakiem.... ;(

I pomyslec ze teraz moglem sobie siedziec w jakis cieplych krajach xd <marzyciel>
Swoja droga, ja bym sie chyba sadzil, czy cos, ze gazeta wprowadzila ludzi w blad ^^

_CzujO_
03-04-2011, 16:36
A ja wole zdrapki i te emocje towarzyszące przy ich zdrapywaniu :D

xydeify
10-04-2011, 14:18
Ostatnio kupiłem zdrapkę, bo akurat pomyślałem o tym przy kupowaniu artykułów spożywczych. A że została mi złotówka, pomyślałem " czemu nie " :)
No i wygrałem 250zł :) za 1zł :)

Suicide Mouse
26-10-2011, 20:32
To ja Was wszystkich przebiję, w zeszłym roku w Multi Multi zgarnąłem 7500 zł :)

Ostatnio gram raczej rzadko, jak coś to albo w Lotto (na swoją stałą kombinację liczb) albo w Multi Multi.

C4_KAWON
02-11-2011, 17:42
grywam w lotto, raz wygrałem 10zł, i dwa razy po 20zł, ostatnio trafiam tylko 2 liczby max;/

Carl Sin
06-11-2011, 16:00
Czasem, jak mam drobne w kieszeni i przechodzą koło puntu biorę dużego lotka na chybił, albo jakąś zdrapkę. Nic regularnego ;)
Co do wygranych - ze 2-3 razy była trójka (10 złotych?) , raz za to z jakiejś zdrapki 200 zł udało się trafić. :)

offcast
28-11-2011, 14:52
moja maxymalna wygrana w tejże loterii to 4zl.
także bogato.


ale mój kuzyn trafil kiedys 7/8 albo cos podobnego w każdym razie zgarnął 6 stówek.

Dan Slenders
13-12-2011, 09:00
Ja czasem sobie zdrapkę kupię, raz wygrałem 50 zeta stawiając jednego

Cahoot Freaks
04-02-2012, 23:02
ja tam nie gram :D styka mi jak moja babcia w to gra i widze ze nic nie wygrywa;P ale puszcza to, niech ma zajecie, lepsze to nic plotki kolko rozancowe itd. jeszcze by mnie zaczela namawiac;d

Matis06
05-02-2012, 11:03
ja juz zagralem kilka razy, i nawet trojki nie bylo :( i z kasa w plecy

Matyk
05-02-2012, 16:40
Ja nie gram, kiedyś z głupia puściłem za 2.50 i wygrałem 20 :)

Poza tym prawdopodobieństwo trafienia w "szóstkę" jest takie jak byś położył gdzieś 5 zł na boisku sportowym i trafił w to igłą... Każdy może sobie pomyśleć jakie to musi być szczęście