PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Neevald


Anjunadave
28-02-2011, 15:31
http://www.topdj.pl/www/pliki/biografie/9/2.jpg

Piotr Niwald karierę jako DJ zaczął w Koninie, pogrywając imprezy taneczne przesiąknięte muzyką house mniej więcej w latach 1998/1999. Od około 2002 roku zajmuję się tylko i wyłącznie house'owymi brzmieniami, w których tak naprawdę upatruje sensu grania muzyki klubowej. W radio house'owa dusza w 100%. Promotor muzyki klubowej od zawsze. Twórca najbardziej popularnych audycji house w Wielkopolsce, rozbrzmiewających na falach Planety Poznań (dawne RMI Fm): Klub FM (środa po 22.00), House Session (codziennie po 18.00), Weekender (piątek 18.00) i wielu innych. Swoimi audycjami tworzy niepowtarzalny klimat i kreuje rynek. Podczas występów w klubach wyrzuca z siebie niesamowitą energie i gra wesołe, słoneczne odmiany house, od czasu do czasu starając się ubarwić całość elementami electro i rytmami progresywnymi, a ostatnio także wplątując w to wszystko nawet odrobinę tech-house’u. Dzięki tym ostatnim przekonuje nawet zwolenników mocniejszego brzmienia. Dobrze wyważony klimat porusza każdy parkiet - zarówno w klubie, jak i na innych imprezach.

W 2005, 2006, 2007 i 2008 roku pojawiał się jako artysta podczas wszystkich ważniejszych klubowych przedsięwzięć Wielkopolski. Grał również na ostatnich wydaniach Sunrise Festival (w roku 2004 i 2008 - main stage), podczas Dance Lake Event oraz ATB in Concert 1 & 2, a także na koncercie Armina van Buuren'a i DJa Tiesto w Polsce. Pojawiał się również na polskich wydaniach Sensation White, Global Gathering i God's Kitchen. Grał z najważniejszymi postaciami muzyki house i nie tylko, które pojawiły się w naszym kraju. Coraz częściej grywa też w klubach Wielkiej Brytanii i Irlandii. Każde wakacje spędza natomiast na Ibizie, gdzie czerpie motywacje i wenę do działania. Jako pierwszy Polak wystąpił w Ibiza Global Radio, w audycji Davida Moreno.

Neevald od dłuższego czasu jest rezydentem poznańskiego klubu Terytorium (wtorkowe imprezy w zmysłowym stylu ***y House Bomb i częste sety w sobotnie wieczory). Piękno
(javascript:void(0)) i sposób podania przez niego muzyki klubowej przyciąga wszystkich ceniących jakość
(javascript:void(0)) i oryginalność tanecznych brzmień. Od niedawna wraz z DJem Bartes'em współtworzy nowy projekt zmysłowych imprez oddających klimat Ibizy - La Noche De Eivissa. Razem z zaproszonymi gośćmi prezentują wówczas głębsze i klimatyczne granie, które idealnie oddaje klimat hiszpańskiej wyspy
(javascript:void(0)) i jednocześnie przenosi na ten imprezowy raj świata.


Podczas Sunrise Festival 2011 , pokaże na co go stac !


DJ neeVald Discography at Discogs (http://www.discogs.com/artist/DJ+neeVald?anv=NeeVald)

Selliniowa
12-03-2011, 22:46
moim zdaniem dobry Gosc ; ))

no i wieciej tu nie musze mówic ; ))

Dylo11
17-03-2011, 15:38
wiem jak gra i wiem co soba reprezentuje kozak jak dla mnie i nic wiecej wie co robi i jest w tym świetny !!

antojuja
06-05-2011, 16:54
a pamietam jak w podstawowce juz siedzial za konsoleta podczas apelów, tak zaczynal i jak zaszedł kolo z szkolnej ławy

kristo72
06-05-2011, 17:31
w miniona sobote mialem przyjemnosc goscic tego pana w klubie, bardzo dobry set i spoko gosc

mattias
18-05-2011, 11:51
jak dla mnie polska, ścisła czołówka!!
świetny DJ!!!!

DjMaxFile
18-05-2011, 13:16
Czołówka polskiej sceny house :)))
jego sety to po prostu poezja :)
zarówno pod względem technicznym jak i muzycznie :)
aż dziwne że tak mało opinii ...

SojkaPL
18-05-2011, 18:14
Jeden z lepszych houseowców w Polsce, fajne sety, chociaż chyba ostatnio zmienił troszkę styl :)

L0rd_JozeK
24-05-2011, 16:27
Dla mnie z bardzo dobrej strony pokazal sié na sunrise 2008 oraz jak wystápiø jako mirror ball na 2009
Ogólnie lubie jego styl i audycje w radiu ***y Fm

L0rd_JozeK
24-05-2011, 16:29
Dla mnie z bardzo dobrej strony pokazal sie na sunrise 2008 oraz jego audycja ***y Fm

Schusterek
14-12-2011, 09:23
Polak na ibizie !

super człowiek, super sety, super styl. Tyle mozna napisac o Piotrku ;)