PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Tajemnice Świata


Zolczi
19-02-2011, 14:18
Świat kryje wiele tajemnic. Od atlantydy, przez piramidy egipskie czy tez posągi na wyspach wielkanocnych, po strefe 51 konczac. jest wiele niepotwierdzonych teorii, domysłow na temat danej tajemnicy. Ale zadnej wiarygodnej potwierdzonej hipotezy wyjasniajacej dana rzecz nie ma. I tu pytanie do Was. Gdybyscie mieli mozliwosc wyjasnienia JEDNEJ tajemnicy swiata dla całej ludzkosci ktorą byscie wybrali?? :)
Ja chcialbym np dowiedziec sie jak to bylo z tymi piramidami w egipcie. :)
przypominam ze temat nie jest dyskusyjny i wiecej niz jeden twoj post jest niepotrzebny

_Kamil
19-02-2011, 18:07
Ja bym chciał się dowiedzieć, odkryć o co chodzi z tym całym trójkątem bermudzkim. Lecą tamtędy samoloty i nagle ich nie ma, przepadają. A gdzie ??

zxcvbnmasdfgh
19-02-2011, 19:06
Bursztynowa komnata ?

Karolak
19-02-2011, 19:19
Ja bym się chciał dowiedzieć co robiłem na imprezie 13 listopada 2010, bo tego nawet najstarsi Indianie nie wiedzą

Śledzio
19-02-2011, 19:19
NWO i Masoneria ;] Do tego UFO oraz Strefa 51.

EqualStudio
19-02-2011, 20:33
dla mnie i pewnie dla wielu jest tajemnica składnikow i procesu procesu produkcji art spożywczych i chialbym zobaczyc dłuuugi film dokumentalny na ten temat... mowi sie tylko cos jest złe, 'w tym jest sama chemia, konserwany, zageszczacze...itp' 'ten sok nie ma nic wspolnego z pomaranczami' i wszystkie takie niuanse...

Desvelo
19-02-2011, 20:45
a ja bym się chciał dowiedzieć kto to jest Sanbit :icon_confused:

a tak na serio to strefa 51 i tajemna komnata niedaleko piramidy Cheopsa...

Jacol
19-02-2011, 20:52
Ja bym chciał się dowiedzieć, odkryć o co chodzi z tym całym trójkątem bermudzkim. Lecą tamtędy samoloty i nagle ich nie ma, przepadają. A gdzie ??Też mnie ten temat intryguje. Może trafiają do innego wymiaru? To tylko domysły, niestety...
---
Ciekawi mnie również dlaczego trzy piramidy są ustawione w taki sam sposób co "Pas Oriona"? Ciekawe jaki był to cel?

Kendziooor
19-02-2011, 22:35
Trójkąt Bermudzki ma po prostu charakterystyczne położenie geograficzne. Telefony, łączność radiowa etc. tracą tam zasięg, niektóry maszyny wariują i nie jest to nadzwyczajne bo takich miejsc na ziemi kilka jest. A to że samoloty tam znikają to akurat bujda, po prostu przez jakieś napromieniowanie atmosfery czy anomalie pogodowe w tamtym rejonie samoloty, które lecą nad Trójkątem Bermudzkim czasem tracą kontakt, może gdzieś w odległych latach jakiś spadł do morza ale żadne samoloty nie znikają. Jest to trochę tak jak z tym, że niby Mur Chiński widać z kosmosu - wymyślili to ludzie, którzy nawet muru owego na oczy nie widzieli ;)

Ja chciałbym się dowiedzieć (może to niekoniecznie w temacie) wszystkiego o zamachu z 11 września. Sporo się kiedyś o tym naczytałem i naprawdę jest to grubymi nićmi szyte.

Matan Zajcev
20-02-2011, 09:02
Też mnie ten temat intryguje. Może trafiają do innego wymiaru? To tylko domysły, niestety...
---
Ciekawi mnie również dlaczego trzy piramidy są ustawione w taki sam sposób co "Pas Oriona"? Ciekawe jaki był to cel?

Już gdzieś czytałem wyjaśnienie tej sprawy, tylko nie wiem czy to prawda:
Wyjaśniono tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego - Niewiarygodne.pl (http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wyjasniono-tajemnice-Trojkata-Bermudzkiego,wid,11274029,wiadomosc.html)

Ja chciałbym dowiedziec się jakie technologie ukrywają Jankesi w Area 51, no i jak zostały zbudowane piramidy.

Raffaelle
20-02-2011, 10:38
Chciałbym się dowiedzieć czy ziemia w środku jest pusta. Nic nie wiemy w wnętrzu ziemi. Samoloty nie mogą latać nad biegunem płn, tam gdzie niby jest ta dziura. A zdjęcia satelitarne z biegunu są zamazane



przypominam ze temat nie jest dyskusyjny i wiecej niz jeden twoj post jest niepotrzebny

Fisteg
20-02-2011, 10:42
a ja chciałbym się dowiedzieć czy istnieją gdzieś indziej inne cywilizacje na innych planetach

wasik89
21-02-2011, 19:14
chciałbym się dowiedziec jak wyleczyc chorych na AIDS, raka i inne nieuleczalne choroby

Arhaner
21-02-2011, 19:23
Ja chciałbym poznać tajemnice całego kosmosu być może to nie jest tajemnica naszej planety ale przecież znajdujemy sie w kosmosie i to naszej planety też dotyczy.Miedzy innymi chciałbym potwierdzic teorie alternatywnych światów,poznac bliżej istoty pozaziemskie i jak to sie stało że powstała taka przestrzeń do dziś niezbadana i praktycznie nieskończona czyli Galaktyka

conrad_owl
21-02-2011, 19:47
A ja mam dwa pytania od lat mnie nurtujące - co jest poza wszechświatem?? Skoro się rozszerza, to według naszej fizyki - zajmuje przestrzeń - tym samym inna przestrzeń ulega zmniejszeniu. Ale jak wiadomo poza wszechświatem nie ma nic. Ani wymiarów (długości, szerokości, objętości, czasu...), ani w ogóle przestrzeni :D A według teorii Wielkiego Wybuchu wszechświat się rozszerza - więc ma granice. Co jest poza nimi??

I drugi problem - czarne dziury. Czym są, jak wygląda ich wnętrze??

Wojtas1990
21-02-2011, 20:46
Ja tam bym chciał odkryc tajemnicę składu parówek :D

A tak na poważnie, strasznie mnie kręci tematyka strefy 51 i obcych :)

Pokrecony
22-02-2011, 04:46
Ja tam bym chciał odkryc tajemnicę składu parówek :D




70kg lodu
120 kg momu
100kg emulsji<skrecone skury + woda i to przechodzi przez specjalna maszyne>
i podajze 400 kg jakiegos miesa nie pamietam gatunku ;x

wiec tajemnice ci rozwiazalem xD mniej wiecej tak wyglada sklad jednej mieszałki.... a ! i jakies tam przyprawy ;x

:rockon:

a mnie ciekawi czy te tajne bazy wojskowe w USA istnieja w realu czy tylko w filmach i czy polska tez takei ma :P

kellrez
22-02-2011, 11:29
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego pewna znana mi dziewczyna została lesbijką.

Jutkaa
22-02-2011, 15:47
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego pewna znana mi dziewczyna została lesbijką.

może miała do wyboru tylko ciebie :) <żart>

a ja chciałabym wiedzieć: 1. dlaczego ludzie są naiwni? xD
czemu np. wierzą że co kilka lat jest koniec świata? xD

2. Czy ludzie którzy żyli w czasach Jezusa zrobili źle że nie wierzyli że to on itd. bo skąd mieli wiedzieć :)

Qka
22-02-2011, 20:03
Ja bym chciał poznać sens istnienia wszystkiego tzn wszystkiego co nas otacza, wszystkiego co niewidzialne czy widzialne ;p po prostu skoro kiedyś nie było niczego to poco i dlaczego to wszystko powstało?

Ale i tak się pewnie nie dowiem :P

DjAquinio
22-02-2011, 20:58
Jak tydzień temu wróciłem do domu :D

Dwight
22-02-2011, 21:33
Hmm chyba ewenementu jakim są posagi na Wyspach Wielkanocnych i Stonehenge - te dwie sprawy mimo paru naukowych przypuszczen ciągle nurtują mi banie:)

kellrez
23-02-2011, 09:39
może miała do wyboru tylko ciebie :) <żart>


Miała 100 razy ładniejszego ode mnie więc to odpada ;>

"Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem."
— Paulo Coelho xD

Chciałbym poznać jeszcze tajemnice dotyczące bogactwa Watykanu.
--
O tym to wiem ;] Ale dokładnie ilość tak jak bym miał konto w banku xD Te same informacje mieć co dysponuje watykan ;d

bastq
23-02-2011, 20:46
Chciałbym poznać jeszcze tajemnice dotyczące bogactwa Watykanu.
Głupota ludzka.
My sami, z własnych kieszeni, opłacamy tą mafie.

Mnie i tak najbardziej nurtuję to:
egVDIlpA-Ag

A na poważnie, to zastanawia mnie, czy pod Malmedami Niemcy naprawdę rozstrzelali jeńców wojennych, czy też nie.

protectorianka1
24-02-2011, 14:05
Tajemnice powstania piramid nie są wcale dużą tajemnicą jest wiele książek , publikacji, oraz filmów dokumentalnych na ten temat oglądałam , zdawałam maturę :P i wiem ;D piramidy to wspaniały, ciekawy temat ;D
Dla mnie tajemnicą są kosmici jarał mnie kiedyś temat jest dużo filmików na you tube które pokazują istoty ,,nie z tego świata" chciałabym aby ktoś w końcu to wyjaśnił, i to czy rzeczywiście amerykanie ukrywali przed ludźmi kosmitów i robili na nich eksperymenty.....
:P

Loort`k
24-02-2011, 14:07
taka duziiiaaaa dziewczyna a wierzy w kosmitów :P a ja wierze ze 2pac zyje

protectorianka1
24-02-2011, 16:12
taka duziiiaaaa dziewczyna a wierzy w kosmitów :P a ja wierze ze 2pac zyje

hehe no duziiia duziaaa:P nie napisałam że wierzę , ale że chciałabym aby to wyjaśniono skąd się biorą takie zdjecia z tymi przerażającymi istotami w kształcie charakteryzującym ,,kosmitów" to mnie ciekawi , ja w mało rzeczy wierzę.... :P :bk:


przypominam ze temat nie jest dyskusyjny i wiecej niz jeden twoj post jest niepotrzebny! nastepne osoby beda karane...

_Jack
28-02-2011, 13:49
Ja nie wiem co mam myślec o przepowiedniach i końcu świata...
W zasadzie pare się już spełnilo

Mateos
05-03-2011, 19:40
Jedni są ciekawi jak to jest z tym trójkątem bermudzkim, jedni to było z piramidami a ja chciałbym poznać oryginalny skład Coca-Coli.