PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Info Mr.Groove oszust!


Sanbit
31-01-2011, 17:26
Porównajcie

( http://www.4clubbers.com.pl/kosz/600794-mr-groove-railway-extended.html#post3952822 )
z tym
7_VhS-bEyGo
Marzec 2010


Jakieś sugestie ? ;))))

jau_
31-01-2011, 17:29
no koleś niezly oszuszt - byl tu kiedyś taki Luci coś tam też gral jak on.

Servantes
31-01-2011, 17:31
i coż,następny chciał zwojować świat, ale jeden z userów miał łeb na karku. \o/
zawsze dziwiła mnie jego 'multigatunkowość'

jak to ktoś napisał w ostatnim temacie z oszustem

'homonto na łeb i orać nim pole'

Lionex
31-01-2011, 17:32
No to ładnie ;] Widzę że zbanowany, prawidłowo, precz z oszustami.

Wojtek Szczęsny
31-01-2011, 17:34
Forum Muzyczne - 4Clubbers - Zobacz Pojedynczy Post - Mr Groove - On The Railway (Extended) (http://www.4clubbers.com.pl/3952822-post1.html)

"Pomysł na kawałek zrodził się podczas spaceru z dziewczyną gdy przejeżdżał pociąg.
Pewien dźwięk został nagrany na komórkę na pewno z orientujecie się jaki"

śmiech na sali...

Sanbit
31-01-2011, 17:35
no u mnie ten kawałek nie ma w ogóle "środków"

Picus
31-01-2011, 17:40
nie ma szpan ze robi sie nutki a to nie jego producje
To nie pierwsza taka sytuacja na forum i zapewne nie ostatnia

LeonekE&H
31-01-2011, 17:43
Bardzo chamsko zachował się Mr. Groove niemal że identyczny kawałek.
Takich osób nie powinno się tolerować ! Dziwne a zarazem prawdziwe.

Pomysł na kawałek zrodził się podczas spaceru z dziewczyną gdy przejeżdżał pociąg.
Pewien dźwięk został nagrany na komórkę na pewno z orientujecie się jaki :P

hahaha

Mousique
31-01-2011, 17:43
A ja sie nie zgadzam z wami. mogłbym podać milion tytułów gdzie produkcje są podobne lub remixowane, a sa podawane jako roznych autorów. Tak jak w przypadku starych utworów.
Znam go osobiście i nie jest to oszust!!!
POWTARZAM NIE JEST TO OSZUST...
Wiem też że robił to dla kogoś jakieś remixy czy intra...
Przyjrzyjcie się jeszcze raz temu panu. tak jak Sql'a kawałek realte a to jego Bricks było... ( to wręcz jego kawałek zmieniali tytół) ...

Ja wiem
31-01-2011, 17:50
A ja sie nie zgadzam z wami. mogłbym podać milion tytułów gdzie produkcje są podobne lub remixowane, a sa podawane jako roznych autorów. Tak jak w przypadku starych utworów.
Znam go osobiście i nie jest to oszust!!!
POWTARZAM NIE JEST TO OSZUST...
Wiem też że robił to dla kogoś jakieś remixy czy intra...
Przyjrzyjcie się jeszcze raz temu panu. tak jak Sql'a kawałek realte a to jego Bricks było... ( to wręcz jego kawałek zmieniali tytół) ...


tytuł*

Nie piszę pustych postów. Nie piszę pustych postów. Nie piszę pustych postów. Nie piszę pustych postów.


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


off topic off topic off topic


_______________________________________________

Justyna

Kapel
31-01-2011, 17:52
Gratki dla osob ktore to wykryly.
I oby takich sytuacji bylo coraz mniej

kejo
31-01-2011, 19:42
jestescie pewni, ze to oszust ? Pamietam jak pisal w rekrutacji, ze dziecko mu sie urodzilo i to zainspirowalo go do jakiejs nuty. Teraz pisze cos o dziewczynie(raczej powinien miec zone, ale to bez znaczenia) gdzies czytalem jego wypowiedz, zeby sie umowic z forumowiczka ?
A co do samych produkcji, nie slyszalem nigdzie podobnych, ale mozecie miec racje: )


ps: ma ktos do niego jakis kontakt ? chcialem zapytac o acapelle z tego kawalka Mr Groove vs. Mac Zimms - Tripping on Broken Beat[4Clubbers.pl] By Mr Groove (chcailem zrobic sobie remix)

LookAp
31-01-2011, 20:16
Pewnie Oszust a jak nie to niech rzuca proja nuty i po sprawie.

Paul Surety
31-01-2011, 20:21
Moim zdaniem nie ma żadnych dowodów, to że ma jeden kawałek podobny (praktycznie taki sam) nie znaczy że wszystkie ;) możliwe że zdażyła mu się chwila słabości albo poprostu idiotyzmu że zrobił coś na identycznego... ale jeśli to jest wyznacznik oszusta to już kilku MP powinniście zbanować ;o
Nie mówie że nie jest oszustem, tylko że nie możemy tego stwierdzić po jednej nucie...

Sanbit
31-01-2011, 20:25
Jakoś do tej pory (Ładnych kilka H) nie otrzymałem ani jednej wiadomości e-mail
Myślę, że gdyby był zainteresowany to by się odezwał ;)
Był na forum w czasie, gdy przyznawałem mu bana, także nie ma mowy o tym, by tego nie widział ;)

Sunvibez
31-01-2011, 20:28
Pewnie Oszust a jak nie to niech rzuca proja nuty i po sprawie.

Proja albo niech nakreci film gdzie puszcza poszczegolne dzwieki czy cos w ten desen.

sqzzz
31-01-2011, 20:39
Być może korzystał z tych samych sampli ? Nie wiem, ale z loopa KNAS`a też korzysta milion producentów : )
Jego produkcje brzmią jak z VDJ, wiec dziwna sytuacja

kejo
31-01-2011, 20:42
Jakoś do tej pory (Ładnych kilka H) nie otrzymałem ani jednej wiadomości e-mail
Myślę, że gdyby był zainteresowany to by się odezwał ;)
Był na forum w czasie, gdy przyznawałem mu bana, także nie ma mowy o tym, by tego nie widział ;)

moze robi na szybko projekt heheh


kawalek o ktorym piszecie wrzucal juz kiedys na forum...

AdrianS
31-01-2011, 21:53
niech sie wypowie na ten temat bo takie oskarżenia są troche nie na miejscu jeżeli koleś nie może sie obronić, chyba że nie chce to wtedy mówi samo za siebie

Piaszeczki
31-01-2011, 23:50
Oszust bez dwóch zdań. To jest wręcz nierealne że pewien dźwięk wytrzasnął sobie podczas spaceru z dziewczyną i jest on identyczny w zupełnie innym kawałku w tym samym miejscu co w jego "produkcji". A nawet jakby produkcja <wiemy że tak nie jest> była jego to jest to bardzo słaba produkcja. Wstyd takie coś w ogóle wrzucać, u mnie tylko dudnienie w głośnikach, żadnego czystego dźwięku.

Paul Soubas
01-02-2011, 00:00
Złodzieje... wiadomo że można sobie midi pożyczyć ale też chociaż troche pozmieniać a nie dosłownie to samo ;/

Andzelo
02-02-2011, 11:04
"Pomysł na kawałek zrodził się podczas spaceru z dziewczyną gdy przejeżdżał pociąg.
Pewien dźwięk został nagrany na komórkę na pewno z orientujecie się jaki"

heh koleś pewnie oglądał BERLIN CALLING i teraz udaje Paul Kalkbrenner (http://www.google.pl/url?url=http://www.filmweb.pl/person/Paul%2BKalkbrenner-895671&rct=j&sa=X&ei=uClJTbK4NI6SOqXszTI&ved=0CB8QggkoATAA&q=berlincolling&usg=AFQjCNGXsfxaMk5iw0MsYlRwoehTdt3mGQ) on też nagrywał na telefon :cwaniak:

Adam Mansell
14-02-2011, 00:08
własnie, jak wyzej :D
z tym samym mi sie skojarzylo:D

a pzoatym to czesłąw jakis z niego i tyle, pozdrawiam cieplutko

Liam Tomaszewsky
02-03-2011, 10:36
Jego produkcje brzmią jak z VDJ, wiec dziwna sytuacja

no u mnie ten kawałek nie ma w ogóle "środków"

i tu sie nasuwa pytanie... ZA CO MP ?

Gordon_FreeMaN
02-03-2011, 10:43
i tu sie nasuwa pytanie... ZA CO MP ?


nasłodzić na GG komu trzeba, poobgadywać parę osób, pozarzucać sloganami, udawać "mądrego" i wszystko się da załatwić...

Vision_
02-03-2011, 14:00
Może dajcie mu się obronić. Skrzywdzić kogoś słowami łatwo, szczególnie jak może się okazać, że jest zupełnie inaczej. Wytłumaczy się, można dyskutować, jeżeli tego nie zrobi jego sprawa.
Wyzywacie go od oszustów i złodziei, a nawet nie znacie sprawy do końca bo usłyszeliście 2 podobne utwory, i już potępienie, masowy atak. Tak robi gazeta FAKT, brukowiec, ale nie poważni ludzie chyba co ? A to, że setki kawałków jest bardzo podobnych do siebie to wiadomo nie od dziś.
Bez odbioru.

Sanbit
03-03-2011, 17:24
Pisał do mnie na gg. Nie potrafił się obronić z zarzutów więc unbana nie otrzymał.
Pozdrawiam

Dj Overt
10-03-2011, 10:25
tak jak orzelek gdzies to wylapal traczek przepuszczony przez filterek: )