PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt DENON DN-s1000


David Pi
29-01-2011, 10:02
Jako były właściciel denon'ków postanowiłem napisać recenzję dla innych użytkowników. Wśród swoich konkurentów z podobnej półki cenowej wyróżnia się kilkoma cechami:
- solidnością
- bezawaryjnością
- dobrym napędem
- przystępną ceną
- czystym dźwiękiem
- funkcjonalnością

http://www39.zippyshare.com/thumb/6354395/file.html (http://www39.zippyshare.com/v/6354395/file.html)


A więc na pierwszy rzut oka za cenę z przedziału 1400-1600 zł polskich dostajemy małe, zgrabne i przede wszystkim lekkie pudełeczka. Moim zdaniem dużo ładniejsze niżeli następca modelu - s1200. Całość wydaje się być stabilna i taka właśnie jest. Przez okres przeszło 2 lat użytkowania nie można się przyczepić do niczego.. prawie. Prawie bo wady jakie na pozór nie rzucają się w oczy i są nie istotne dla mnie, mogą być kłopotliwe dla innych. A więc jest to problem z czytaniem formatu mp3, niedokładny licznik BPM jak w większości dns oraz mały jog, który nie stwarza oporu przy dokręcaniu dlatego preferuję tutaj pitch bendy.

Poza wcześniej wspomnianymi kłopotami z mp3 laser czyta dosłownie wszystko (bynajmniej w moim przypadku). Playery się nie zawieszają i nie stwarzają problemów podczas grania imprez.

http://www39.zippyshare.com/thumb/57925083/file.html (http://www39.zippyshare.com/v/57925083/file.html)


Dźwięk - wiadomo... nie jest to pioneer czy też jeden z najwyższych modeli denona, ale jak na swoją cenę w zupełności zadawalający i spełniający normy na co najmniej minimum.

Jeżeli denon to oczywiście masa funkcji ;]... i tutaj wielki plus dla tego odtwarzacza. Masa efektów w małej wielkości odtwarzaczu. To co przemawia za s1000 to funkcja scratch, której nie posiadają modele s700 i cdj200. Co prawda strasznie cyfrowy ale zawsze...

Naszą uwagę zwrócą przyciski play i cue, które w mniemaniu wielu są niewygodne i nie poręczne. Dla mnie jednak fajnie się nimi operuje i są całkiem wygodne. Wyróżniają się kształtem i szybkością reakcji.

Podsumowując stwierdzam, że model s1000 pomimo dość starej już konstrukcji nie odbiega zbytnio od reszty i stanowi super start dla młodych dj'i. POLECAM

Dla 4clubbers DJ Exx

Jeżeli podoba Ci się moja recenzja łapka w górę

eViL_Dj
02-03-2011, 11:22
A więc jest to problem z czytaniem formatu mp3, niedokładny licznik BPM jak w większości dns oraz mały jog, który nie stwarza oporu przy dokręcaniu dlatego preferuję tutaj pitch bendy.

Jak dla mnie to wielki minus z tym jogiem i licznikiem BPM, przyszło mi grać na tych playerach na sylwestra i powiem szczerze że bardzo byłem nie zadowolony na początku, później już szło lepiej ;). Ale ładnie opisane, Pozdrawiam.

David Pi
05-03-2011, 11:42
Nie ma co kręcić nosem.... Jeżeli grasz to dobrze to zagrasz na wszystkim. Generalnie to przez cały okres użytkowania narzekałem tylko na ten jog, a tak maszynki nie do zajechania. Przy wieku 4/5 lat z reguły wymiana tylko cue i play :) Zależy jeszcze jak kto dba.

djdywal
10-04-2011, 13:19
Dobra dobra wyczytalem ze jest jakies oprogramowanie zeby poprawic bledy bpmu i czytania plyt jak ktos ma takie cudo zapraszam na PW . Pozatym denki eleganckie gram i jestem z nich zadowolony przede wszystkim bezawaryjnosc :) Temat lux

e-max
29-04-2011, 13:56
Dźwięk - wiadomo... nie jest to pioneer czy też jeden z najwyższych modeli denona, ale jak na swoją cenę w zupełności zadawalający i spełniający normy na co najmniej minimum.

Błędne stwierdzenie. jeśli chodzi o dźwięk to denon miażdży pioneer`a. Poczytaj

David Pi
29-04-2011, 22:21
owszem jeżeli chodzi o mixery ale nie w przypadku s1000 :)

3cya
23-05-2011, 22:36
Gram na tym modelu juz od 5 lat i mnostwo imprez razem rozkrecilismy.Dla mnie ten sprzecik nie ma zadnych wad i po tylu latach grania,wszystko dziala na 100%.Jest lepszy niz nie jeden model pioneer'a.Przeczytalem gdzies,ze ludzie doczepiaja sie do gumowych przyciskow "PLAY" i "CUE",ze sie scieraja.Przez 5 lat uzytkowania,nic mi sie z nimi nie stalo,ale to jest kwestia dbania o sprzet.

ToMiX
12-07-2011, 12:07
Zacytuje pewnego usera bo po co mam przepisywać
Pozatym że jest napakowany bajerami i wszystko posiada ma też sporo minusów
Wszystko chodzi niemiłosiernie wolno.
Wiele funkcji znajduję się pod jednym przyciskiem i znacznie ogranicza to szybkość działania dla dj'a
I rzecz która mnie najbardziej irytuje ;| W CDJ działa to tak, że jak się przytrzyma cue i w międzyczasie naciśnie play, to wałek leci dalej....tutaj się pauzuje...Nie potrafię sobie z tym poradzić.
Głównym feature'm tego playera jest odtwarzanie mp3, ale wyświetlanie tylko minut i sekund jest niedopatrzeniem.
Dla porównania posiadam starsza wersje dn-s3000 i nic się nie zmieniło wszystkie te minusy są tez w dn-s3000/5000 nie wiem jak w 3500 ale podejrzewam że to samo
Miksery denona na plus odtwarzacze niestety niee !

matt romanoFFF
12-07-2011, 15:06
Fajnie @ToMiX, że wspomniałeś mój post ;)

Mogę wymienić jeszcze parę wad, które mnie irytują
- przycisk wysuwania płyty obok play (już mi się parę razy zdarzyło przez przypadek go nacisnąć)
- skala picha tylko w formacie "0.0", a nie jak w CDJ "0.00" (czasami nie da się ustawić odpowiedniego tempa)
- zmiana tempa oczywiście przy przytrzymaniu range'a, czyli już 4 funkcja tego buttona (nigga please...ileż można)
- filtr średnich częstotliwości (wtf? po co to komu? wystarczyłby tylko hi i low. Tylko niepotrzebne wydłużanie czasu przy szukaniu)
- funkcja Next Track (kolejny bezsens, który jest pod tym samym przyciskiem, co edycja loopa. Nie wiem komu się to może przydać...chyba tylko wodzirejom na weselu, a nie prawdziwemu DJ-owi)
- jakość dźwięku wyraźnie odbiega od CDJ 200

No ja nie wiem, czy jest lepszy, niż modele Pioneera. Według mnie nie ma tutaj startu i jeśli jest tak jak @ToMiX napisał, czyli tak samo w innych modelach Denona, to ja podziękuje jeśli chodzi o playery. Porażka totalna.
I również przyznam, że miksery są w porządku. Oczywiście nie w 100%, bo np. w takim DN-X1500 sampler zapisuje dźwięk ciszej, niż w oryginale, wybór efektu, przy braku czasu, jest utrudniony, bo na wszystko standardowo trzeba czekać...

Kubrawa
07-11-2011, 09:33
... W CDJ działa to tak, że jak się przytrzyma cue i w międzyczasie naciśnie play, to kawałek leci dalej....tutaj się pauzuje...Nie potrafię sobie z tym poradzić.


I już rozwiązuje Twój problem :P Przytrzymaj Cue i naciśnij guzik A1 i kawałek będzie leciał dalej jak w cdj :D Również jestem szczęśliwym posiadaczem dn-s 1000. Moje playery mają juz 6 lat i sa niezawodne :) Mimo swojego wieku czytaja wszystko bez problemowo.

Jack Daniels
24-11-2011, 20:44
mały jog, który nie stwarza oporu przy dokręcaniu dlatego preferuję tutaj pitch bendy.

Właśnie kupiłem te denonki i czekam aż przyjdą kurierem ale nie wiedzialem ze nie stwarzaja oporu przy dorkecaniu... bedzie to moj pierwszy sprzet. Czy jakos szczegolnie to przeszkadza?

David Pi
25-11-2011, 08:31
Powiem Ci tak... w zależności na czym grałeś wcześniej :)
Korzystałem z nich jako z pierwszych odtwarzaczy i jak dla mnie się sprawdziły nawet lepiej od setek. Jog mnie wku... denerwował dlatego też korzystałem z pitch bend'ów. Swoją drogą przypomniałem sobie jak to kiedyś nie wyobrażałem sobie dokręcania jogiem;p... W tej chwili nie wyobrażam sobie pitch benu haha

..::RAFIX::..
25-11-2011, 12:41
A ja mam troszkę pytanie z inne półki.... otóż chciałbym się dowiedzieć jak skonfigurować pendrive pod Denona, żeby z niego można puścić dany utwór.

z góry dzięki

Jack Daniels
25-11-2011, 23:08
Wow, a da się podpiąć pod usb pendrive na tym denonie?

..::RAFIX::..
26-11-2011, 13:41
Z tego co mi wiadomo to niby tak...

matt romanoFFF
26-11-2011, 14:19
A ja mam troszkę pytanie z inne półki.... otóż chciałbym się dowiedzieć jak skonfigurować pendrive pod Denona, żeby z niego można puścić dany utwór.

z góry dzięki

Z tego co mi wiadomo to niby tak...

Wy w ogóle wiecie o jakim odtwarzaczu piszecie?

David Pi
27-11-2011, 06:45
Denon s1000 nie ma USB!!!! :D

Dopiero model s1200 wprowadził gniazdo USB do serii s

PIONEER71
17-02-2012, 02:25
pionieerowi to moze buty czyscic ten denon!!!!!

nie
24-02-2012, 15:42
Zależy jakiemu pionieerowi cwaniaku. To ty masz grać na sprzęcie a nie sprzęt za ciebie !

Dragon Fly
02-04-2012, 13:40
Mogę wymienić jeszcze parę wad, które mnie irytują
- przycisk wysuwania płyty obok play (już mi się parę razy zdarzyło przez przypadek go nacisnąć)
- skala picha tylko w formacie "0.0", a nie jak w CDJ "0.00" (czasami nie da się ustawić odpowiedniego tempa)
- zmiana tempa oczywiście przy przytrzymaniu range'a, czyli już 4 funkcja tego buttona (nigga please...ileż można)
- filtr średnich częstotliwości (wtf? po co to komu? wystarczyłby tylko hi i low. Tylko niepotrzebne wydłużanie czasu przy szukaniu)
- funkcja Next Track (kolejny bezsens, który jest pod tym samym przyciskiem, co edycja loopa. Nie wiem komu się to może przydać...chyba tylko wodzirejom na weselu, a nie prawdziwemu DJ-owi)
- jakość dźwięku wyraźnie odbiega od CDJ 200

No ja nie wiem, czy jest lepszy, niż modele Pioneera. Według mnie nie ma tutaj startu.

Stary na sile sobie wad szukasz... Pitch jest tylko z dokladnoscia do 0.1 ale na wyswietlaczu. Pomiedzy te 0.1 a 0.2 na suwaku jest jeszcze 0.01-0.09.
Faktycznie szukanie filtrow jest bardzo dlugie. Zajmuje cala wiecznosc.

Reszty nie komentuje... Jesli jest taki nie przyjemny to go pchnij na allegro doloz 200 zl i kup trzecia 2setke.

Jesli cos mi sie nie podoba to nie trzymam tego na sile i nie wylewam zalow na necie tylko to sprzedaje i kupuje cos innego. Litosci...

A przedostatnie zdanie sam sobie zaprzeczyles ostatnim.papa

matt romanoFFF
02-04-2012, 13:54
Stary na sile sobie wad szukasz... Pitch jest tylko z dokladnoscia do 0.1 ale na wyswietlaczu. Pomiedzy te 0.1 a 0.2 na suwaku jest jeszcze 0.01-0.09.
Faktycznie szukanie filtrow jest bardzo dlugie. Zajmuje cala wiecznosc.

Reszty nie komentuje... Jesli jest taki nie przyjemny to go pchnij na allegro doloz 200 zl i kup trzecia 2setke.

Jesli cos mi sie nie podoba to nie trzymam tego na sile i nie wylewam zalow na necie tylko to sprzedaje i kupuje cos innego. Litosci...

A przedostatnie zdanie sam sobie zaprzeczyles ostatnim.papa

Wiem, wiem kolego @WaWho, już kiedyś toczyłem z Tobą małą wojenkę o wyższość/niższosć denona i piona. Ww. przykłady, to spostrzeżenia na które, być może Ty, nie zwracasz uwagi, ale dla kogoś mogą być pomocne i mogą zdecydować o zakupie, bądź nie. Proszę więc, nie wciskaj mi swoich racji, bo to niczego nie zmieni.

Skoro ten pitch jest taki dokładny, to nagraj mi proszę film, albo mi go pokaz, gdzie ktoś ustawia 0.05 np. bo 0.09 mnie nie zbawia.

Jak jeszcze masz coś do dodania, to zapraszam do mojego DJ booth, gdzie jeszcze bardziej skrytykowalem te denony.

I swoją opinię wyrażam na podstawie tego, że posiadam obydwa odtwarzacze i jestem w stanie wymienić wady i zalety obydwóch i Denon ma tych wad po prostu więcej. A Ty miałeś i testowałeś jakieś inne odtwarzacze, niż 1000 Denona?

Pozdrawiam


Sent from my iPhone using Tapatalk

c-tite
02-04-2012, 14:55
Denon DN-1000 do sprzedaży trafił w roku 2004, w tamtym czasie na rynku miał tylko jednego (!) i to leciwego już wtedy konkurenta - CDJ-100 (produkowany od 1998), cała reszta playerów to było badziewie, niezależnie od marki - Reloop, Numark, Gemini itp. robili padackie player których strach było używać w klubach
Denon niszczył wtedy możliwościami, niestety tak jak inne produkty Denona z tamtego czasu przystało jest strasznie wolny i mułowaty, można go szybkimi operacjami zwiesić, wkurza priorytet jog joga nad pitchem, plusem jest odtwarzanie MP3 - minusem powolność jego odtwarzania, funkcja skrecz gubi się już po kilku ruchach z powodu zbyt małego bufora

Next Track akurat bardzo przydatna imho opcja szczególnie jak się "puszcza" muzykę - nie miksuję, do tego dzięki ECHO-LOOP można grać z 1 playera, jak ktoś jest zdolny i ma numery w tym samym tempie to z 1 CD można strzelić nawet poprawnego miksa

Dragon Fly
02-04-2012, 16:00
Wiem, wiem kolego @WaWho, już kiedyś toczyłem z Tobą małą wojenkę o wyższość/niższosć denona i piona. Ww. przykłady, to spostrzeżenia na które, być może Ty, nie zwracasz uwagi, ale dla kogoś mogą być pomocne i mogą zdecydować o zakupie, bądź nie. Proszę więc, nie wciskaj mi swoich racji, bo to niczego nie zmieni.

Skoro ten pitch jest taki dokładny, to nagraj mi proszę film, albo mi go pokaz, gdzie ktoś ustawia 0.05 np. bo 0.09 mnie nie zbawia.

Jak jeszcze masz coś do dodania, to zapraszam do mojego DJ booth, gdzie jeszcze bardziej skrytykowalem te denony.

I swoją opinię wyrażam na podstawie tego, że posiadam obydwa odtwarzacze i jestem w stanie wymienić wady i zalety obydwóch i Denon ma tych wad po prostu więcej. A Ty miałeś i testowałeś jakieś inne odtwarzacze, niż 1000 Denona?

Pozdrawiam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wiem ze posiadasz obydwa Cd, Czytalem tez w dziale DJ Booth. Pamietam ze mielismy batelke na ten temat dlatego nie pisalem nic w twoim temacie bo nie widzialem sensu. Bo masz swoje zdanie na ten temat. Ja Denona ani nie ponizam ani nie wywyzszam, zastanawiam sie czy ty to robisz...bo sadzac po tym zdaniu
Jak jeszcze masz coś do dodania, to zapraszam do mojego DJ booth, gdzie jeszcze bardziej skrytykowalem te denony. To chyba czujesz satysfakcje ze tak zrobiles.

Ty podajasz multum wad ktore sa moim zdaniem szukane na sile. Przycisk wysuwania plyty obok Play itd, itd. I chyba specjalnie piszesz zeby nikt go nie kupil, dlatego ja te wady probuje naprostowac i pisze z perspektywy 2 uzytkownika co tez moze byc pomocne w ich nie/kupieniu!

Co do pitcha to jak sam powinienes zauwazyc lekkie przesuniecie nie powoduje od razu zmiany na wyswietlaczu z 0.1 na 0.2 tylko musisz przesunac o ten 1-2mm w zaleznosci od ustawienia zakresu pitch. I wlasnie ten 1-2mm to masz kolejne miejsca po przecinku ktore nie sa wyswietlane. Ahh ciezka dedukcja...To tak jakbys powiedzial ze na gramofonach nie da sie ustawic dokladnie tempa. Ja tak interpretuje to co napisales. Przyznasz mi racje czy dalej bedziesz w to brnal?

Podkreslasz to ze masz 2 Cd, i mozesz wymienic wady jednego i drugiego. Temat jednak Pionieera, ani jego wad czy zalet w porownaniu do Denona nie dotyczy. NIE nie gralem na innych playerach- masz zamiar mnie oceniac po tym jakich playerow dotykalem? Powiedz sam ze to jest niedorzeczne i infantylne. Co by zmienil fakt ze gralem na wszystkim co na rynku dostepne? Mialbys do mnie wiekszy szacunek lub zmienilbys swoje zdanie?
Ja mam level poczatkujacego i dlugo mi zajmie dojscie do profesjonalizmu patrzac na to ze kompletna konsole mam dopiero niecaly miesiac. Jesli chcesz poczytac wiecej lub napisac cos to ja zapraszam do swojego Dj bootha. Pewnie tez widziales i powstrzymales sie zeby cos napisac.
Widzialem jak grasz, (niejednego moglbys sie nauczyc od ciebie) robisz wrazenie ale czlowieku zrob sobie czasem szybka analize tego co piszesz i co posiadasz bo w tym momencie to zalatuje hipokryzja... Nie traktuj tego jako atak:piwo:
A reszte dobrze opisal @c-tite

Swoja droga to dziwie sie ze jeszcze tego nie sprzedales...Gdybys mial dziewczyne u ktorej znalazlbys tyle wad, bylbys z nia czy zerwal?


Mam nadzieje ze warny sie nie posypia.

Pozdrawiam.

vtecpl
02-04-2012, 20:51
wiem, że nie powinienem się wtracać bo to nie moja sprawa ale odezwe sie gdyz mysle, ze w kilku miejscach pan WaWho nie ma racji
1.
Co do pitcha to jak sam powinienes zauwazyc lekkie przesuniecie nie powoduje od razu zmiany na wyswietlaczu z 0.1 na 0.2 tylko musisz przesunac o ten 1-2mm w zaleznosci od ustawienia zakresu pitch. I wlasnie ten 1-2mm to masz kolejne miejsca po przecinku ktore nie sa wyswietlane. Ahh ciezka dedukcja...To tak jakbys powiedzial ze na gramofonach nie da sie ustawic dokladnie tempa. Ja tak interpretuje to co napisales. Przyznasz mi racje czy dalej bedziesz w to brnal?
co do pitcha to w gramofonie tak to wlasnie dziala - jeśli masz nie wyrobiony potencjonometr i dokladne rece ustawisz sobie pitcha z dokladnoscia odpowiadajaca przykladowym 0.01% (tyle ze tam nie masz wyswietlacza) natomiast jak w cdj masz skok co 0.1 to ustawiasz tempo co 0.1% i tyle. to nie jest sprzet analogowy jak gramek, tutaj cd ma ustawiony skok co 0.1 przykladowo wiec przelacza tempo co tyle wlasnie. Taki juz urok tego sprzetu.

2.
NIE nie gralem na innych playerach- masz zamiar mnie oceniac po tym jakich playerow dotykalem? Powiedz sam ze to jest niedorzeczne i infantylne. Co by zmienil fakt ze gralem na wszystkim co na rynku dostepne? Mialbys do mnie wiekszy szacunek lub zmienilbys swoje zdanie? po tym szanownego kolegi nikt nie bedzie oceniał, lecz sam kolega bedzie mial wiecej do powiedzenia :) skoro nie grałeś na innych cd wstrzymaj sie z wypowiedziami o wyzszosci denona nad pionkiem bo sa one pozbawione sensu jesli probowales tylko jednego :D

pozdrawiam

Dragon Fly
02-04-2012, 21:28
wiem, że nie powinienem się wtracać bo to nie moja sprawa ale odezwe sie gdyz mysle, ze w kilku miejscach pan WaWho nie ma racji
1.

co do pitcha to w gramofonie tak to wlasnie dziala - jeśli masz nie wyrobiony potencjonometr i dokladne rece ustawisz sobie pitcha z dokladnoscia odpowiadajaca przykladowym 0.01% (tyle ze tam nie masz wyswietlacza) natomiast jak w cdj masz skok co 0.1 to ustawiasz tempo co 0.1% i tyle. to nie jest sprzet analogowy jak gramek, tutaj cd ma ustawiony skok co 0.1 przykladowo wiec przelacza tempo co tyle wlasnie. Taki juz urok tego sprzetu.

2.
po tym szanownego kolegi nikt nie bedzie oceniał, lecz sam kolega bedzie mial wiecej do powiedzenia :) skoro nie grałeś na innych cd wstrzymaj sie z wypowiedziami o wyzszosci denona nad pionkiem bo sa one pozbawione sensu jesli probowales tylko jednego :D

pozdrawiam

I scenariusz sie powtarza:) Za chwile przyjdzie greg i uspokoi towarzystwo:)

Co do 1 to niewiedzialem ze tak jest. No ale chocby nawet to zeby sie podzialka zmienila to trzeba ten suwak troche przesunac. I przykladowo dajac w obu na 4.7 te same kawalki to sie rozjezdzaja, mala korekta pitchem i gra idealnie. Wiem sprawdzalem!

Co do 2 to masz racje ale nie do konca, Sadzac po wypowiedzi matta mysle ze w ten sposob chcial mnie ocenic, pisalem juz ze ZADNEJ MARKI NIE PONIZAM. NIE PISALEM TEZ(do *****$*()@^%) ZE DENON JEST LEPSZY. Zajrzyj do mojego bootha jeszcze raz i przeczytaj moje posty nizej:zabawa:a zobaczysz ze kolesiowi doradzilem CDJ 200...

@Matt jak bedziesz sprzedawal Denona to blagam cie na kolanach-wyslij mi jakis link czy opis do tej aukcji. Blagammm.

matt romanoFFF
02-04-2012, 22:17
@Matt jak bedziesz sprzedawal Denona to blagam cie na kolanach-wyslij mi jakis link czy opis do tej aukcji. Blagammm.

Ok, wyślę Ci ;D

Pozdro ;)

mdj4
08-09-2012, 15:05
a takie pytanko ...
orientuje sie ktoś ile kosztuje wymiana lasera ?
w tym odtwarzaczu ...
gdyż posiadam 2 takie cacka :) i w jednym nie czyta mi płyt :/ i słychać taki dźwięk jak by sprężynki.

Dragon Fly
08-09-2012, 20:39
Tez o to kiedys pytalem w serwisie i z tego co pamietam powiedzieli ze ok 130zl wraz z gruntownym czyszczeniem i konserwacja. Oczywiscie jeszcze wysylka w obie strony.

mdj4
23-09-2012, 18:15
a takie małe pytanko jak wyłączyć funkcje efektu Drag'S/Brake ?

CiahMen
20-04-2013, 15:58
Ja mam pytanko dotyczące tych, że denonów. Otóż każdy cdj Pion:nie:ra ma taką opcję. Chodzi mi o "przeszukiwanie ramek czasowych utworu" (czy jakoś tak) tzn. gdy grasz na Pioneeru i chcesz ustawić punkt cue to naciskasz play/pause i Jogiem wybierasz moment który Ci pasuje na start potem zaklepujesz naciskając cue ;) . A w denonach jest takie coś??? Jak t działa???

Dragon Fly
21-04-2013, 09:09
W Denonach jest tak samo jesli chodzi o ustawianie cue.

dawid77154
08-01-2014, 19:25
małe pytanie:
czy da się off'nąć tam licznik BPM ? wydaje mi się że nie :/

dawid77154
14-02-2014, 14:09
kolejne pytanie:
Czasem odtwarzając piosenki z płyt MP3 na nie których kawałkach wyskakuje komunikat "not support" czyli "nie obsługuje". Piosenki wszystkie są w formacie MP3, płyty nagrywane jako MP3 nie jako "płyta z danymi", nagrywane na różnych nagrywarkach, różnych płytach, różnymi prędkościami i nic ....
Ktoś wie jak to ogarnąć?

Skinek
10-03-2014, 20:16
sprawdź częstotliwości utworów czy są na 44 czy 48, pewnie t ena 48 nie działają więc czeba zmienić na 44

przypuszczam, że o to może chodzić

dawid77154
14-03-2014, 10:33
tak zgadza się już to ogarnąłem ;) właśnie chodzi o szybkośc transmisji danych :)