PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Najbardziej niebezpieczny zawód


owenG
10-01-2011, 20:38
Jaki jest według was najbardziej niebezpieczny zawód w naszym kraju?


wg mnie: Górnik ponieważ w ostatnich latach chyba najczęściej słyszy się o katastrofach na śląsku.
piszcie

Zigardo
10-01-2011, 21:44
Poławiacze krabów

Arthur K.
10-01-2011, 21:50
ginekolog/urolog - przyjdzie Ci stara babcia,ściągnie spodnie i co ?

i zawału możesz dostać albo Ci nos odpadnie ze smr..... :P

no ok,głupio żartuje,wybaczcie :)

a tak na poważnie - chyba górnicy maja najb.przerabane i Ci co płyną po te kraby i homary. przegwizdane :/

Servantes
10-01-2011, 21:54
najniebiezpieczniej jest być producentem muzycznym , można dostać 0/10 :(

___________________________________

Górnik, człowiek pracujący na wysokościach...

makaveli14
10-01-2011, 22:20
mi sie tez wydaje ze poławiacze krabów i ekipy pracujące na platformach wiertniczych

Jubassek
10-01-2011, 22:30
Przydrożne panie pilnujące lasu
...
Ktoś je napadnie zaciągnie w ciemny las i co?:P

Szałek
10-01-2011, 22:34
Ale Wy sobie tutaj żartujecie :D
A kolega zapewne pytał się poważnie :)
Też mi się wydaję że górnik , plusem jest szybka emerytura i dobra płaca , coś za coś..

POPEYUS
11-01-2011, 08:57
Co do poławiaczy krabów to panowie za dużo Discovery.
Wg. mnie jednym z najniebezpieczniejszy zawodów jest np: Treser wszelkich nieprzewidywalnych zwierzątek typu lew. Jeden niewłaściwy ruch i po tobie.
Amen.

mrx
11-01-2011, 11:56
kolo 2.5tys srednio ma pracownik fizyczny na dole
to duzo jak na tak niebezpieczna prace?

zarobki roznia sie tez i to bardzo jak porownac KW, JSW, KHW czy KGHM

Śledzio
11-01-2011, 12:59
A żołnierz zawodowy w Afganistanie lub innym zapalnym miejscu? Też może być lipa...

Fisteg
11-01-2011, 13:06
Elektryk od wysokich napięć i w ogóle ten zawód tez jest niebezpieczny jeden błąd i nie ma człowieka

hardwell2
11-01-2011, 16:03
szambonurek :P :)

Rosen.
11-01-2011, 17:21
Moderator na 4C..

Tomek
11-01-2011, 18:07
Jesli mowa o polsce to górnicy, hutnicy, odlewnicy.

Jesli o świecie to Ci poławiacze krabów i na tych platformach wiertniczych.

Myślę że do niebezpiecznych zawodów można także przypiąć kierowców zawodowych. Chociaż jakby nie patrzeć każdy zawód jest niebezpieczny na swój sposób...

Śledzio
11-01-2011, 19:32
Dodam jeszcze coś - Kaskaderzy i płatni zabójcy (nieopodatkowana, ale zarobek jest, i to nie mały ;) )

bastq
12-01-2011, 02:55
Żołnierze jednostek specjalnych i górnicy. Obie te prace są naprawdę niedoceniane w Polsce, bo obie wymagają sporej odwagi i "jaj". Pomijając to, że taki żołnierz musi ciągle utrzymywać dobrą kondycje i regularnie ćwiczyć.

Śledzio
12-01-2011, 13:06
Cyrk - różni ludzie chodzący po linie, rzucający nożami :)


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum



*nabijanie postow! temat nie jest dyskusyjny wiec obowiazuje zasada jeden post na dwa dni !!! a rownie dobze mogles edytowac swojego wczorajszego posta i dopisac w nim to ...


_______________________________________________

*Pokrecony

owenG
12-01-2011, 13:20
Cyrk - różni ludzie chodzący po linie, rzucający nożami :)
Kolega chyba troszkę postów chce sobie ponabijać :af: nikt nie wspomniał a policjant też bardzo niebezpieczny zawód kontakt z najbardziej niebezpiecznymi ludzmi w społeczeństwie, widzę że humor dopisuje forumowiczom ciekawe gdzie wy pracujecie :kez_03: według mnie żadna praca nie chańbi no może ta pani stojąca przy drodze jedynie, ale ona też możliwe że chce zarobić na swoje głodujące dzieci różne są przypadki, wstyd to okradać biednych(tyczy się szczególnie polityków) ale kto w dzisiejszych czasach nie kręci na lewo?????????? he he :w00t:

Śledzio
12-01-2011, 14:25
Jasne...nie mam co robić tylko nabijać. Myślisz że wszystkie mi na raz do głowy wlecą? Wikipedia - nie ja. Ochroniarz też może czasem wyłapać - mowa o klubach/mordowniach ;) Osobisty, np. prezydenta czy innej ważnej osoby, też musi mieć stresa. Nie zapomnijmy o budowniczych na wysokościach, gdzie niegdzilae są fajne foty, gdy stoją np. na 30 piętrze, i pracują (czasem bez zabezpieczeń).


wlasnie nie masz co robic i nabijasz! uzywaj opcji EDYTUJ !! bo zarobisz nastepnego warna! Pokrecony

_Tommy_
12-01-2011, 14:27
Saper to również bardzo niebezpieczny zawód. Ale najmądrzej napisał Tomek, każdy zawód jest niebezpieczny na swój sposób ;>

kellrez
12-01-2011, 15:27
Elektryk od wysokich napięć i w ogóle ten zawód tez jest niebezpieczny jeden błąd i nie ma człowieka

W USA tak, w Polsce się odłącza wieś czy nawet miasto i się naprawi.


A poza tym to zależy, nawet przejście przez ulice jest niebezpieczne i można zostać kaleką jak się nie uważa....


Najbardziej niebezpieczny jest brak wyobraźni w tych zawodach co wymieniacie.. Niczym samobójstwo.

kulajson
13-01-2011, 22:49
Wcale nie brak wyobrazni. Jesli juz o tym Górnictwie czesto nie zalezy to od ciebie. W górnictwie polskim rocznie jest kolo 5000 wypadkow z czego 25-40 smiertelnych. Nie mozna nazwac brakiem wyobrazni przymus pojechania na tasmie jesli wymaga ktos od tego od ciebie badz przejscia po niezabezpieczonej kladce jak musisz sie gdzies dostac a ktos na ciebie czeka. Takie *******enie.

Sir Conceptz
14-01-2011, 19:26
Według mnie najniebezpieczniej mają właśnie osoby do których dostęp jest utrudniony jak górnicy, poławiacze krabów, itp.

kulajson
14-01-2011, 19:39
jest mase niebezpiecznych zawodów, o ktorych nawet nie macie pojecia ze istnieją

madzinii
13-02-2011, 21:08
Witam, uczyli mnie na wykładach z oceny ryzyka zawodowego, że najniebezpieczniejsze zawody w kraju to pracownik budowlany pracy na wysokości, rolnik (!!!), strażak zawodowy i górnik.
W każdym zawodzie zdarzają się wypadki, szacunek dla tych, którzy decydują się na daną profesję, znając okoliczności w jakich wykonywana jest praca.

Mark_S
13-02-2011, 21:30
a nikt nie wspomnial o saperach :P

Cnaack
13-02-2011, 21:47
elektryk, gornik, zolnierz.

a i moze jeszcze kierowcy typu kubica. Widzielismy co sie ostatnio stalo.

MR Piorun
13-02-2011, 21:57
myślę że saper , zawodowi żołnierze też nie mają lekko , co dzień narażają swoje życie aby uratować innych ;) a poławiacze krabów ja wiem... myślę że większość tak pisze ze względu na program w TV który miał właśnie taki tytuł i był o poławiaczach krabów ale według mnie jest wiele bardziej niebezpiecznych zawodów choćby właśnie żołnierz , saper, górnik

Eqez
15-02-2011, 20:26
Ohohohoh dzięki ,że mnie wspieracie .
Aktualnie chodzę do szkoły o profilu : Technik górnictwa podziemnego !
Mam nadzieję,że mnie nie nic spotka strasznego w tym zawodzie ;)

Co do tematu... Coraz częściej słyszy się o śmierci górników albo coś ...
Ale moim zdaniem zawód ten ,który jest niebezpieczny to urzędnik/poseł/premier/prezydent :D

Kershaw
15-02-2011, 20:50
Myślę że zawód żołnierza jest dość niebezpiecznym zawodem. W każdej chwili można kulke zarobić.

papierosy-18
17-02-2011, 10:47
ja też przystaje przy tych paniach pilnujących lasu :)

Mateos
17-02-2011, 15:51
Jednostki antyterrorystyczne, saperzy itp.

Tomcat
23-02-2011, 03:27
ja dodam od siebie że ogólnie służby mundurowe (policja straż pożarna wojsko) nie raz ratują badź próbują ratować ludzi w ekstremalnych wypadkach narażając swoje życie zarazem. Sam jestem strażakiem (ochotnikiem) i mniej wiecej wiem o co chodzi.

Cukierek
25-02-2011, 13:43
Stawiam tez na policjantów, choć i strazacy. Nie wspomnę o swoim zawodzie, bo oparzenia mam na porządku dziennym, ale wszędzie trzeba uważać i dawać sobie radę.

PatosMusic
02-03-2011, 13:43
Poławiacze krabów
Oglądało się Puls ;/ szkoda mi ich, a najbardziej jak jest ktoś nowy tak po nim jeżdżą że masakra

jeger1986
02-03-2011, 19:09
No napewno saper,górnik-(podziwiam tych ludzi),oraz osoby pracujące na wysokosciach(wykonywalem kiedys taka prace i wiem,ze w takiej pracy lepiej nie 'kozaczyć'