PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dj Carter


GTmario
19-12-2010, 17:47
http://arenawysoka.pl/assets/templates/arena/images/carter.jpg
Urodziłem się 4 sierpnia 1988 roku w Kurzętniku (woj. warmińsko-mazurskie).

Lubię chyba każdą odmianę muzyki i uwielbiam to co robię. Cały czas staram się polepszać swoje umiejętności. Już w podstawówce chciałem prowadzić dyskoteki, niestety byli od tego starsi koledzy. Zamiast się bawić obserwowalem co i jak grają, i jak przy tym bawią sie koleżanki i koledzy... Gdy zaczęło się gimnazjum wszystko się zmieniło.

Zacząłem prowadzic dyskoteki szkolne i poznawać nowe osoby. Galaxy Club Kurzętnik - tam zacząłem na dobre swoją przygodę z dj-ką. Już nie chciałem się tylko bawić ale chciałem by inni bawili się gdy dla nich gram. Od tego momentu to były prawdziwe dyskoteki, atmosfera, klimat, sprzęt muzyczny i niezapomniane wrażenia...

Mijał czas, a ja pogłębiałem wiedzę na temat deejay'ki i muzyki. Grałem miedzy innymi w takich klubach jak: GALAXY Kurzętnik, ARENA Stradomno, IBIZA Gwiździny, IBIZA Gierzwałd, HEAVEN Iława, OMEN Płośnica, IBIZA Dobrzyń nad Wisłą itd... Na każdej imprezie priorytetem jest dobra zabawa i kontakt z ludzmi.

Nie ograniczam się również do jednego stylu muzycznego, a w zasadzie "GRAM DLA LUDZI" gram to, przy czym się świetnie bawią i to moim zdaniem jest dobra impreza.

Chciałbym żeby każda impreza z moim udziałem była udana i żeby każdy dawal z siebie 200% klubowicza:)