PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Mitsubishi Eclipse 2G Co sądzicie


ToMiX
05-12-2010, 16:35
Witam mam zamiar sobie w najbliszym czasię sprawic taki prezent . Co sądzicie o tym samochodzie , jaki ma wady ile pali itp. może ktos z was posiada. Mam zamiar kupić 2.0 150km z gazem i szczeże mówiać odkąd zobaczyłem ten samochud w „Szybkich i wściekłych” tak mi sie spodobał ze muszę go mieć :gamer1:

djmatti91
05-12-2010, 18:48
auto atrakcyjne, baaardzo mi sie podoba. Jedno z moich ulubionych. kuzyn ma, ale on ma tyle kasy ze mu to lata ile koszt utrzymania tego auta wynosi skoro na codzien porusza sie porsche 911.

Auto to nie jest popularne w polsce i przez to częsci sa trudno dostępne a jak już są to ceny z kosmosu. I to jest bardzo wielka wada tego auta. kuzyn nie wpsominał nic o większych usterkach. Systematyczne wymiany (kolcki, plyny itp.) on ma wersję po fl'u. Co do gazu, jesli miałbym zagazowac ten samochod to zrobił bym bardzo wielkii wywiad srodowiskowy wsrod posiadaczy w jakims klubie samochodwym jaki gaz dac i gdzie zalożyc. To nie jest opel ze każdy gazownik ci założy i będzie git. A znając polaków to każdy się podejmie bo ganią za groszem. Ja byłbym w stanie jechać 200km zagazować takie auto. Nie można ryzykować. Jeśli auto będzie zadbane to myśle że nie spotkaja cię większe porblemy w eksploatacji.

kellrez
06-12-2010, 18:18
Unikaj okazji w komisach, bo to są totalne złomy, komisy dobre auta sobie cenią..
Ogólnie za dobre auto trzeba zapłacić.

Łap listą kontrolną, na co należy zwrócić uwagę przy kupnie samochodu, nie moja to jest ale jest dobra, Pozdrawiam

BASIA1982
06-12-2010, 18:29
Witam,
wypowiem się w temacie ponieważ sama miałam ecli...
Zacznę od takiego stwierdzenia: jeśli eclipse to tylko gst (około 220 KM oczywiscie 2.0) lub gsx (napę 4x4 również 2.0 około 220 KM)... z częściami nie ma żadnego problemu jest ich masa. Nie polecam wersji 150 koni a chociażby dlatego że to auto jest ciężkie i w tej wersji nie jedzie... spalanie benzyny to koło 12, 13 litrów przy ciężkiej nodze. Gaz??? jak dla mnie pomyłka. Dlaczego??? bo to porażka jak furka ładnie zrobiona a śmierdzi kapustą z wydechu... Wersja 150 koni nie posiada turbo więc wybij sobie z głowy żeby je w przyszłości uturbiać bo szkoda pieniędzy a i miejsca pod maską jest mało... Koszt eksploatacji auta jest wysoki bo to auto wiekowe... z moją lalką nic się nie działo ale bywa różnie.
Co najważniejsze zadbana eclipse w wersji o której mówisz kosztuje około 18-20000 zł, to co jest tańsze będzie Cie później kosztowało nie ma sensu oszczędzać kasy przy zakupie bo później brzydko mówiąc bekniesz :/
Ecli jest autem nietypowym to fakt, jeździ już ich troszkę. Gdybyś chciał szczegółowych informacji zapraszam na forum naszego klubu: http://www.eclipse.net.pl
znajdziesz tam wiele nurtujących Cię odpowiedzi, informacji jak i zdjęć naszych aut :)
jak chcesz to zobacz sobie zdjęcia mojej byłej ecli :)
P6280113.JPG | bptaszni | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5eaf34a8ea84da3f.html)

Pozdrawiam,
Basia

medmaxx3001
12-12-2010, 13:37
z tym spalaniem przy cięzkiej nodze to mis ie wierzyć jakoś nie chce. Silnik, który jest pochodną od tego z evo pali niby tak mało ?? Wszyscy userzy evo narzekają na spalanie przy cieżkiej nodze powyżej 20 a Ty o 12-13 piszesz ??

BASIA1982
17-12-2010, 23:27
z tym spalaniem przy cięzkiej nodze to mis ie wierzyć jakoś nie chce. Silnik, który jest pochodną od tego z evo pali niby tak mało ?? Wszyscy userzy evo narzekają na spalanie przy cieżkiej nodze powyżej 20 a Ty o 12-13 piszesz ??

Oczywiście że tak a czego się spodziewasz po silniku 2.0 150 KM n/a????
to nie jest mało co innego wersja 220KM tam to juz i 20 potrafi opylić...

Staylers
28-12-2010, 20:50
Dla mnie ta bryka przedstawia się tak:
Minusy:
-cena
-spalanie(z silnikiem 2.0 przy ciężkiej nodze nie oszukujmy się, 18-20 litrów, i to tak lekko, w końcu auto sportowe)
-części

Plusy:
-wygląd


Każdemu się podoba co innego. Ale za 20-23 tysiaki masz pięknie utrzymane Audi TT rocznik '99.