PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Info 3 gb przedpremier w necie


Liam Tomaszewsky
12-11-2010, 10:38
siema, przegladajac ostatnio neta wpadlem na taka stronke:
Przedpremiery - bloog.pl (http://przedpremiery.bloog.pl/?ticaid=6b3ab)

chyba nie jeden MP bedzie tym oburzony
chcialbym sie dowiedziec kto to zrobil i w jakim celu :litosc:

ureK
12-11-2010, 10:42
Już w czwartek jakiś typ mi spamił że o 20:00 będą PP..

No i teraz panowie będą mieli problem z wydaniem..

PS. Dużo Fake jest :)

Nacky
12-11-2010, 10:43
omg co za typ hahah ten fragmenta na poczatku haha:

Mam nadzieje, ze producenci zaczna szanowac swoja prace i nie beda dawali byle komu swoich produkcji..
Jesli sami nie szanujecie swoich produkcji, nie wymagajcie tego od innych -.-

to trzeba mieć ostro porytą banie xD

Rosen.
12-11-2010, 10:44
Mam nadzieje, ze producenci zaczna szanowac swoja prace i nie beda dawali byle komu swoich produkcji..
Jesli sami nie szanujecie swoich produkcji, nie wymagajcie tego od innych -.-

Czy trzeba mowic cos wiecej ? Nie umiecie uszanowac swojej pracy , to inni tez jej nie szanuja .

Proste .

ClearMind
12-11-2010, 10:45
''
Mam nadzieje, ze producenci zaczna szanowac swoja prace i nie beda dawali byle komu swoich produkcji..
Jesli sami nie szanujecie swoich produkcji, nie wymagajcie tego od innych ''




No wieć pytam, po co je rozdają wogole?

Nie powinien robić takiej strony, ale przynajmniej da coś do zrozumienia producentom :)

JJU
12-11-2010, 10:45
Hahahaah, nareszcie:D

Nie ma co płakać, i tak każdy 15-latek mógł to mieć.

No pomijając fakt, że z 80% tego czegoś co nazywa się "przedpremierą" nigdy nie wyjdzie na żadnym labelu.

Chodorekk
12-11-2010, 10:50
Też mi ktoś tym spamował.
dla mnie to jest patologia i nic wiecej ...

Servantes
12-11-2010, 10:50
No wieć pytam, po co je rozdają wogole? Nie powinien robić takiej strony, ale przynajmniej da coś do zrozumienia producentom

jeśli rozdają , to trzeba wiedzieć komu.
Ja tam mam te PP od 2 MP od nas (nie bd wymieniać jakich)
i ani jeden ani drugi nigdy nie narzekał że coś poszło w neta.

pyk

funkymatthew
12-11-2010, 10:52
Masakra,jak ktoś dostaję przed premierę to lepiej niech zachowa ją do siebie i się cieszy że ma coś czego większość ludzi nie ma,Boże co za naród :(

Nacky
12-11-2010, 10:55
jeśli rozdają , to trzeba wiedzieć komu.
Ja tam mam te PP od 2 MP od nas (nie bd wymieniać jakich)
i ani jeden ani drugi nigdy nie narzekał że coś poszło w neta.

pyk


no powiedzmy jakis mp daje jednemu typowi na promo do klubu itp :P ten daje np bratu i brat niby nikomu nie da... daje kolegą... ten dj (ktory dostał) myśli, że wszystko git tylko jego brat sobie słucha a tu jeko koleżki wrzucaja sobie na neta zeby dać innym albo żeby zaszpanować... czy coś
a potem już sie rozprzestrzenia ;/

kellrez
12-11-2010, 10:55
No to ładną nauczkę dostaliście.. Nie dawać nikomu tych pereł! ^^

BOŻYDAR
12-11-2010, 10:55
Buhahahahaha, ciągłe wałkowanie tego tematu mnie po prostu rozwala :litosc:
Mega-przedpremiery, szanowanie pracy, gwiazdy i gwiazdeczki, mega-kosy, to całe zamieszanie, błyski fleszy etc. Dziękuję za poprawienie mi humoru z rana!

EmSi
12-11-2010, 10:58
Głupota ludzka nadal mnie zaskakuje w sposób nie bywały.
a Jeśli chodzi o ten tekst tego gostka na blogu...
Ludzie dostajecie PP w zaufaniu bo Producenci myślą że mają jakichś zaufanych kumpli czy to z 4um czy to reala, a okazuje się że każdy w głębi jest frajerem który zrobi wszystko by przyszpanowć że ma PP...
Żal się po prostu robi jak sie na takie coś patrzy.

Nacky
12-11-2010, 11:03
patrzcie księgę gości xD


Wpisy do Księgi Gości:
dodano: 12 listopada 2010 10:56
i co tym chcesz pokazac ? jaki jestes zajebisty ? jestes maga *********em
autor: dan
blog: dan
dodano: 12 listopada 2010 10:43
kolego zgłoszone zostało naruszenie prawa przez Twoja osobę, gdyż niektóre osoby maja kontrakty na kawałki z zaiks, i wyłączne prawa na używanie nazw, sprawa została zgłoszona do sądu.

pozdrawiamy
autor: zaiks
dodano: 11 listopada 2010 23:51
ostro :/ tak sie nie robi...
autor: daniels
dodano: 11 listopada 2010 23:51
ostro :/ tak sie nie robi...
autor: daniels
dodano: 11 listopada 2010 11:42
co za skurysyństwo:/ ***** takiemu tylko nogi i ręce połamać
autor: s_joue


hahahahahaha

Mattheo
12-11-2010, 11:08
kolego zgłoszone zostało naruszenie prawa przez Twoja osobę, gdyż niektóre osoby maja kontrakty na kawałki z zaikshahaha

dzięki za poprawe humoru :P
Nie dajesz nikomu PP = nie masz problemu.

JJU
12-11-2010, 11:12
Najśmieszniejsze jest to, że największe oburzenie widać w osobach, które z tworzeniem muzyki nie mają nic wspólnego :D

funkymatthew
12-11-2010, 11:26
Nie śmiej się Mattheo,zaiks po blogach piszę i grozi buahaha http://www.4clubbers.com.pl/images/smilies/hahaha.gif

DjKaczi
12-11-2010, 11:34
Siemka thx za pp... będę miał czym grać :) Oby wiecej tak ....

MR.TWISTER
12-11-2010, 11:40
a powiem tak ze wszyscy powinni uszanowac prace producentow
poniewaz oni w ten sposob ciezko pracuja i ciezko zarabiaja kase
powiem jeszcze tylko tyle ze sam tez dostaje pp od kilku producentow
i rezydentow klubow aby promowac ich i ich produkcje
a tego gostka co kur**a załozyl tego bloga powinno się usadzic aby zrozumial ze z producentami nie ma zartow

Nacky
12-11-2010, 11:40
Siemka thx za pp... będę miał czym grać :) Oby wiecej tak ....


haha ale dowalił xD hahahahahahahahah

DjKaczi
12-11-2010, 11:42
Ejj... spoko tylko jak wiecie dużo kawałków leci na 4clubbers. I dany producent nie zarabia kasy xD :> Niech się cieszą że ich promujemy a nie xD. Ale tak na poważnie to koleś przesadził z tymi pp.

Ejj weśćîie tego posta szybko usuńcie bo jak wejdzie tu całe 4clubbers to będa z tego pobierać xD

DazzlingWhite
12-11-2010, 12:12
to jakaś sieczka a nie przed premiery
to jest przed premiera Disfunktion ft Max´C - In The Sunshine (Johan Wedel, Don & Palm Remix)

Damczyn
12-11-2010, 12:21
Bardzo prawidłowo, wy**bać w p**du debili rozdających PP, pokolenie nexusa, dzieci neo pitchu.jących utwór i udających "DJów", plagiaterów, pedałów, jazdowiczy, 'technomaniaków', obrońców krzyża, konfidentów, moherów i frajerów...

Brawo za akcje :) I za odwage ...

SinceAge
12-11-2010, 12:44
znowu w internecie ktos zle postapil:(

SantiagoVibe
12-11-2010, 12:55
znowu w internecie ktos zle postapil:(
Nic zle nie postapil,poprostu wedlug mnie gostek chce dac komus nauczeke,zeby nie rozdawali pp proste.. druga strona jest taka,ze pewnie intelegincja co niektorych osob bedzie i tak duzo ponizej przecietnej i nadal beda je rozdawac ;) tu nie mozna miec pretensji do kolesia ktory zalozyl blog.
Osoba ktora widzi tam swoja pp,moze miec pretensje tylko sama do siebie ..rofl :P

.:Misiek:.
12-11-2010, 13:05
ludziska no i czego beczycie? przeciez to nie sa wasze interesy tylko ich.
Dali oni niech płaczą oni . Moze sie nauczą.

Ale tak swoja drogą, to praca pracą i szacunek szacunkiem, ale jesli to sa przedpremiery godne uwagi płaczu zalu czy czegos tam jeszcze to sorry...

Rozumie jakby jakies przedpremiery maniana tune up cascady i tych naprawde dobrych producentów a nie jakis za przeproszeniem "wypierdków". takze nie rozumie oco ten szum.

P.S disco reason powinienes dac screen a nie linka:) teraz to troche bardziej rozdmuchałes.

A na koniec troche zartów;p

Dzień dobry tu ZAIKS

MASZ PRZE*****E
autor: ZAIKS


A dlaczego moich PP nie ma?

autor: Armin Van Buuren



P.S moze ktos to przeupac na zipka?:D <rotfl> oczywiscie joke

Flashtune
12-11-2010, 13:09
zobaczę co to takiego :)

edit:
nic tu nie ma :(

Blink Blank
12-11-2010, 17:10
Dałeś link'a i teraz każdy bedzie to ściagał.Można powiedzieć,że dostał to czego chciał czyli ta informacja się rozeszła..Sporo jest tych PP...troche dziwne przesłanie ,dlatego że DJ/Producent rozdaje to ludzią zaufanym ,a ta "gnida" chciała pokazać jaka to jest arcysuper.. nierozumie tej nauczki troche ,bo promowanie zawsze potrzebne

NE!TAN
12-11-2010, 17:16
juz niema tego bloga xD hahaah

Natan14
12-11-2010, 18:12
Szkoda że się nie załapałem :P

pol102
12-11-2010, 19:32
Się rozpłakałem :D Jak ja lubię te wesołe tematy, pisane całkiem na poważnie :D "posssssdrawiam wszzysssssstkich possssssiadaczy" bo to pewnie akcja promocyjna jakiegoś niedowartościowanego Producenta.

DjKaczi
12-11-2010, 19:48
kur tylko 4party ehh mam

Mark_S
12-11-2010, 20:10
Buhahahahaha, ciągłe wałkowanie tego tematu mnie po prostu rozwala :litosc:
Mega-przedpremiery, szanowanie pracy, gwiazdy i gwiazdeczki, mega-kosy, to całe zamieszanie, błyski fleszy etc. Dziękuję za poprawienie mi humoru z rana!

W koncu ktos cos madrego powiedzial :P zgodze sie z ta wypowiedzia. W sumie nie ma nic innego do dodania. Dla mnie cala ta sytuacja jest smieszna i tyle

lusa
12-11-2010, 20:37
A czemu moich PP nie było w tych paczkach? ;(
Przed 10-tą już miałem linka, ale popatrzyłem na tytuły i nie chciało mi się pobierać.
Co ciekawe, lista żałosnych i nieświadomie żałosnych producentów, którzy puszczają tak PP się nie zmieniła ;)

DJ 2ZIN
12-11-2010, 23:20
Ma ktoś wszystko? :D Bo tylko 2 party sciągłem xD

_cHomik_
12-11-2010, 23:36
"Candy Girl - Ten Czas (EasyTech Mix)"

i ogień w szopie

_Hubert
13-11-2010, 09:39
Hahaha
Wejdzcie sobie jeszcze raz na tego bloga, i zobaczcie co gosciu tam napisal :D
chyba ostro chce nauczyc producentow szanowania swoich utworow xd

lusa
13-11-2010, 10:38
No całkiem odważne posunięcie. Hubski, przekaż temu koledze że go lubię ;)
Przyda się taka gwałtowna akcja na przyszłość, bo brak szacunku wśród pokemońców z 4c (a jest tu gromadka takich). Tylko ostrożnie z IP, bo jak ktoś zawiadomi polizei to będzie ciężko...
Enjoy ;]

_Hubert
13-11-2010, 13:18
Heh, nikt raczej tego na polizei nie zglosi, bo jak przejrzalem ta paczke to nie bylo chyba ani jednej przedpremiery xd no i zaden z tych utworow nie zostalby wydany itd..
Tak szczerze robicie zamieszanie z niczego ;d
Candy Girl - Ten Czas (EasyTech Mix) i ogien hahahaha
chociaz takie easytechy maja niezle promo :D

SantiagoVibe
13-11-2010, 14:10
hehe, ja szczerze tego nie ssalem,ale moze o to chodzilo autorowi.Fejk,ale nie jednego zdenerwowal ;d

irrelevant
13-11-2010, 14:21
gosc jest wam wdzieczny jak mi sie wydaje, nikt jak wy nie potrafi tak doskonale naglosnic sprawy :)
no nic... nie czekam na te premierki...

PA!N
13-11-2010, 14:37
Chyba będą kolejne fake. xd

'Nowa muzyka piatek (19.11.2010) o godzinie 20:30' napisał na blogu.

Moim zdaniem, kto bardzo chce PP, to załatwi sobie od MP, a nie że ktoś próbuje stworzyć takie strony ;)

D-SEVEN
13-11-2010, 14:56
Ja jakoś nikomu nie daje przed premier. I nie mam problemów xD ..
_
No ew. Mega zaufane osoby, ktore znam na real. ; ]

Dsky
13-11-2010, 15:20
Dobrze, że powstała taka stronka. Teraz będą może uważniej rozdawać te PP...a nie co jakiś czas np mi na gg pisze jakiś 15,16stolatek który pyta czy mam jakies PP na wymianę...no proszę ja na pewno nie będę się wymieniał..tym bardziej z jakimiś śmiesznymi PP od pseudo artystów.

Ra5h
13-11-2010, 15:47
Bardzo dobrze się stało, a to już nie pierwsza taka sytuacja, że MP rozdaje pp a potem wielce oburzony.
Zgadzam się, z tym że trzeba szanować swoją prace :) i nie rozdawać jej owoców byle komu, ale jednak wiele MP o tym jeszcze nie wie.
Mam nadzieję, że właśnie ta sytuacja da niektórym do myślenia.
Pozdrawiam

Ardi
13-11-2010, 16:09
lol bez komentarza

MichuSeven
13-11-2010, 16:29
Dobrze gość zrobił ! i tak same badziewne polskie klabing ;x :/

dynamit:disco
13-11-2010, 16:38
dajcie link do stronki bo nie widać, mam też kilka PP na wymianę..

__PuMa__
13-11-2010, 17:37
Ciekawa akcja, myślę, że dobrze się stało. Bo teraz się ukróci trochę niektórym.

Pozdrawiam szanujących swoje prace ;pp

djkula2000
13-11-2010, 18:08
no to niezle ktos pojechal

Charles
13-11-2010, 18:13
Ja wiem kto to zrobił ;] pamiętacie swojego czasu jak w dziale Produkcje Amatorskie jakiś koles wrzucił nute od Locco Lovers? Przedstawiał się jako brat Acid Luka (jak dobrze pamiętam), pierdzielił że wykradł tam komuś te nuty z dysku i że ma ich całą płyte DVD. Zapowiedział że od tej pory będzie wrzucał w sieć wszystkie pp jakie dostanie w łapki bo wkurza go że Ci amatorzy poprzestawiają pare klocków w FLu i uważają się za wielkich MP oraz za to że rozdają swoje nuty komu popadnie. Nawet założył swój blog i tam są te nuty ;]

Skasowanie bloga i zgłaszanie na forach żeby to pokasowali nic nie da - wystarczy że jedna osoba to zassała i już pójdzie dalej. Ciekawe czy dalej będzie to robił ;]

Jeszcze poszukam w koszu tego tematu co tu zakłądał i wrócę z editem ;]

edit: no coś nie ma już tych dwóch tematow w koszu.. powinny być z datą [24.10.10] zaraz po tym zrobili premiere w głównym tej nuty ;]

Cortez W.
13-11-2010, 18:57
Dzieś już znalazłem w necie kilka przedpremier.. Bedzie ich wiecej napewno ; \

B-Max
14-11-2010, 00:22
sami są sobie winni, trzymać a nie rozdawać "kompanom"

Arie Le Funk
14-11-2010, 00:47
"Candy Girl - Ten Czas (EasyTech Mix)"

i ogień w szopie

spadłem z krzesła jak to przeczytałem hahaha xDDD
a co do pp to nie staram się o nie bo lepsi mp nie rozdają ich a amatorzy i owszem ;p ognień hahaha
a ogółem to śmieszne jest ... rozdają nie wiadomo komu a potem płacz że ktoś wrzucił do neta ...

Max Reason
16-11-2010, 20:13
heh

[FS] Ekskluzywna muzyka klubowa (przedpremiery) 2010 - Rapidshare, Hotfile, Torrent, Megaupload (http://www.freshdls.com/music/550536-fs-ekskluzywna-muzyka-klubowa-przedpremiery-2010-a.html)

jeden wrzucił i zwiedza świat ;p

Dj Cometa
17-11-2010, 17:32
nom to wielka kicha :)

Dj keybord
20-11-2010, 14:24
Pragnę przestrzec wszystkich którzy pobierają/mają ochotę pobrać nową paczkę z tej strony.
Jest to fake: w środku jest skopiowana 140 razy piosenka Ewy Farny - Dmuchawce latawce wiatr.
Oto dowód:
http://i56.tinypic.com/124zfd2.jpg

Dj PaVeloo
20-11-2010, 23:45
za późno :ziew: :oops:

Crazy Mentals
21-11-2010, 10:24
nie mam zdania na ten temat po prostu...

Vinylside
22-11-2010, 18:13
Nie chcę kłamać, poprostu napisze co o tym wszystkim sądzę. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobił gostek wrzucając to wszystko w neta. Wiem, może brzmi to bardzo egoistycznie, ale taka jest prawda. Tak to jest jak rozdaje sie przedpremierowe tracki jakimś "frajerom". Przykład dokładnie z dzisiejszego dnia: patrzę pisze na gadu do mnie jakiś nieznajomy numer, nawet się nie przedstawi tylko wyjeżdża z tekstem "masz jakieś przedpremiery na wymiane". Poprostu porażka !
Chyba logiczne jest, że producenci dają przedpremierowe nuty osobą, które chcą je za wszelką cenę promować (w radiach i klubach). Ale jeżeli autor produkcji nie potrafi powiedzieć danej osobie "NIE" (bo ten mu nasłodzi jakie to On ma zajefajne nuty) to później tak jest, że jakiś idiota dostanie to czego chce, powymienia sie z innymi osobami, (które posiadają inne przedpremierowe piosenki) aż niedaj boże produkcja ląduje w sieci na dużo przed premierą. Trzeba patrzeć co komu się daje.
Później wchodzimy w dany dział muzyczny, chcemy pobrać jakąś nute i widzimy komentarze typu "posadam już bardzo długo, poprostu ogień 10/10" - moje pytanie brzmi: po co taki komentarz ?? - rozumiem gdy napisze tak kolega z rangi MP lub Dj z klubu czy radia, ale nie jakiś świerzak z ledwo nabitymi 20ma postami o treści "słitaśna nutęcja". Chcesz się napiąc tym, że masz ?? Nie wiem po co. I tak i tak po jakimś czasie będą mieli to wszyscy.
Doskonale rozumiem zachowanie osoby, która upnęła tyle nut w sieć. Co lepsze upnął 3 GB a nie 3 tracki, aby cierpieli wszyscy. Sami sobie na to zapracowaliśmy ! - bo nie ukrywam, że ja też czasami rozdawałem coś swojego osobie, która (jak się później okazało) potrzebowała nuty tylko na wymiane...
Mam nadzieje, że z tej sytuacji wiele ludzi wyniesie na prawde duzo. Może nareszcie niektórzy zaczną myśleć i dawać przedpremiery tylko tym, którzy ich promują (zaufanym osobą) a nie dzieciom neo, którzy nasłodzą i potrują, bo chcą na wymiane.
Na koniec dodam, że troche żal mi tych, którzy wydają nuty i akurat one znalazły się na "czarnej liście" przedpremierowych tracków wrzuconych w sieć. Ale cóż każdy jest sam sobie winny i nikt nic na to nie poradzi ;)

Pozdrawiam :)

South Freak PL
24-11-2010, 23:54
Ludzie nie mają już co robić w Tym naszym polskim internecie , w Tym naszym Polskim Kraju ; ] . ; ] . he .

Servantes
25-11-2010, 01:03
przedpremiery ..
wiecie co to jest ?

coś co będzie wydane.
W LABELU.

a Forum Muzyczne - 4Clubbers, Muzyka Klubowa (http://www.4clubbers.com.pl) chyba labelem nie jest xD

osobiście chciałbym więcej takich akcji.
Jeśli załatwie sobie plakietke jak niedawno koleś od Izi-Teczów to dacie mi PP na promocje ? xD

D-7 : racja.
Vinylsade : racja.

Arcadio S
28-11-2010, 09:18
Hahaha, dobre dobre....


Ale też sie nie załapałem, było chociaż na co? czy fake

irrelevant
28-11-2010, 09:52
placzcie chlopaki i zawęźcie swoje grono "ZAUFANYCH" supporterow ;) bo oni w wacka wala wymieniajac sie waszymi kawalkami za inne, scierwiaste nutki, ktore w 90 % przypadkach niestety nie zostana wydane ze wzgledu na niski poziom ;]

CHANNE7
03-12-2010, 21:18
mnóstwo problemów jest z tymi przedpremierami, najlepiej wgl nie dawać i o !

_LuQ_
16-12-2010, 02:35
polski internet... nie dość, że koleś puścił w świat kawałki, to jeszcze zarobił... :D jakby nie patrzeć, ma premium na fileserve no i teraz po 1000 ściągnięć :D kaska na PayPala sama leci... ehhh

Niko M
17-12-2010, 18:47
A wiecie wo gule co on dodał ? ;/;/

FunElectro
27-12-2010, 01:01
niezle widze niezle heh

Depox
27-12-2010, 01:20
no i co :D?
w ostatnim jego uploadzie była skopiowana ze 200x nuta ewy frany:D
fajnie nie?

JJU
27-12-2010, 02:29
Smieszny jest ten temat.

ChrisMorgan
27-12-2010, 07:55
Ten typ to taki polski Julian Assange (ten od Wikileaks) :D

Andzelo
07-01-2011, 15:06
Mam nadzieje, ze producenci zaczna szanowac swoja prace i nie beda dawali byle komu swoich produkcji..
Jesli sami nie szanujecie swoich produkcji, nie wymagajcie tego od innych


i amen nic dodać nic ująć

Crazy Horse
17-01-2011, 22:39
Dobrze wam tak. Kryjecie się z tymi waszymi przedpremierami jak małolaty z fajozami.

Petruss
27-01-2011, 15:48
nom mają niektóre nuty dla siebie, ale przez to potrafią w klubie zagrać coś co nie słyszałem, lecz nie powinni rozdawać pp ;)

Andre
27-01-2011, 15:59
w cholera razy ju zbył poruszany ten temat i jeszcze raz powiem wcale nikogo nie załuje kto ma niby takie smiszne problemy jak PrzedPremiery trzabyło nie dawac i uj !!!

DJVersus
27-01-2011, 16:08
to nie jest wina producentow ze je rozdaj oni rozdaja utworki zeby mozna je bylo je promowac i zeby sie dobrze sprzedawaly a ze jakis pajac wrzuci to w neta to nie ich wina, taka osoba powinna byc moim zdaniem jakos karana czy cos, bo to jest nie powazne i zalosne nie wiem po co wgl takie cos w neta rzucac, poczekasz troche i utworek wyjdzie takie jest moje zdanie dziekuje ;D

RIFFZ
27-01-2011, 16:21
ja nie rozumiem tego całego napięcia spowodawnego tymi PP.
Większość kawałków, które nazywa się przedpremierami i tak w żadnym labelu nie będa wydane, wiec co za róznica czy do neta trafi kilka dni wczesniej ? -.-

BassBoyDj
24-02-2011, 09:39
Jest jeszcze ten blog bo coś go nie widać xD>

Dave al Mine
24-02-2011, 10:58
wlasnie..kto to ukrył ?? :(