PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Odżywki ..co na początek


Kamis
25-09-2010, 13:04
Witam mam takie pytanie bo jestem ciemny w tej dziedzinie ;)
mam już jakiś staż na siłowni sądzę że wystarczający by zacząć wspomagać swoją diete ( jaka jest taka jest ale coś staram się jeść zeby miałą "ręce i nogi " ) i chciałbym zacząć wspomagać ja jakimiś odżywkami ;)
i nie wiem co kupić czy jakąś kreatynkę mono czy gainera jakiegoś ..od jakiś 2 tyg wcinam białko .
proszę o radę ;)

ndw agroo89
25-09-2010, 15:28
Z mocniejszych kret polecam storma. Gainerow nie popijam bo to scierwo i nic wiecej w uja cukru a watraba i trzustka jedna.

Ja teraz zaczynam bcaa xplode i storma. Po tyg moge pow ze sponiewiera! Mega power pompka i na rekordzie +5kg nie zebym sie chwalił.

hehe dieta i jeszcze raz dieta.

SchaGoN
29-09-2010, 01:59
Według mnie specyfiki dobiera się indywidualnie ponieważ , na każdego różnie działają . Jakbyś mógł podać swoje parametry (bicek , wzrost , waga) nastawienie treningu [siła,sylwetka,masa] , dietę podałeś , jak długo trenujesz , ile możesz pieniędzy przeznaczyć na odżywki . Jak to podasz to spróbuje Ci pomóc :)

ndw agroo89
29-09-2010, 13:32
Według mnie specyfiki dobiera się indywidualnie ponieważ , na każdego różnie działają . Jakbyś mógł podać swoje parametry (bicek , wzrost , waga) nastawienie treningu [siła,sylwetka,masa] , dietę podałeś , jak długo trenujesz , ile możesz pieniędzy przeznaczyć na odżywki . Jak to podasz to spróbuje Ci pomóc :)


To juz lepiej sie nie wypowiadaj w tym temacie. Jka człowiekowi dobierzesz diete i odzywki za pomoca wielkosci bicka to jestes mega alvarooo! Fenomen! Ja mam 42 ułozysz extra recepture?

Muszisz podac wzrost wage wiek typ budowy. Obliczymy zapotrzeboewanie kaloryczne.

Śledzio
01-01-2011, 14:47
Mi ładnie mięsiwa weszło pod skórke po kretce (2 cykle). Brałem od Universala monohydrant. Nie zawiodłem się, spoko efekty jak na niecałe pół stówki. Do tego oczywiście trening, bo od samego brania na pewno nic Ci nie przybędzie.

yogi1990
07-01-2011, 14:07
Witam mam takie pytanie bo jestem ciemny w tej dziedzinie ;)
mam już jakiś staż na siłowni sądzę że wystarczający by zacząć wspomagać swoją diete ( jaka jest taka jest ale coś staram się jeść zeby miałą "ręce i nogi " ) i chciałbym zacząć wspomagać ja jakimiś odżywkami ;)
i nie wiem co kupić czy jakąś kreatynkę mono czy gainera jakiegoś ..od jakiś 2 tyg wcinam białko .
proszę o radę ;)

MICHA! później dopiero dobieramy odżywki jako uzupełnienie diety,tak jakby dodatek to jest! Nie stawiaj odżywek na pierwszym miejscu! Białko czy gainery można brać odrazu bo jest to uzupełnienie twojej diety jeśli kuleje. Zależy jaki jest twój cel po kreatynie cudów się nie spodziewaj jeśli dieta będzie kuleć, poczytaj o dietach na mase bo przypuszczam, że taki jest twój cel, jak dieta kuleje to kup gainera na dobre Ci wyjdzie.

leparkour
07-01-2011, 14:34
ja polecam magnum 6000

Loud Pineapple
07-01-2011, 14:54
jak nie będziesz dojadał obiadów, to nawet 100kg kreatyny Ci dużo nie pomoże.. ja polecam dobre posiłki, dużo wody i białko zwierzęce. nie wcinać się na początek w kreatyny czy gainery, bo to różnie z nimi bywa.. potem jak przestaniesz ćwiczyć to CI flaki zostaną (przypuszczenia). Jedz dużo mięsa na obiad, paczke płatków z 1l mleka, kolacje też "sytą" i staraj się ćwiczyć regularnie (pn-pt). U mnie w piwnicy jest właśnie taka siłownia "koksów ze Stali Sanok" i wiem co mówie:)

kuczynsky
07-01-2011, 15:02
"...raket fju i dabyl blast..." ;]

Śledzio
07-01-2011, 17:17
Co do flaków to widziałem właśnie taki przypadek na siłce. Mówił że chciał sobię zrobić "malutką przerwę" :). Pamiętaj też o tym, że bez odżywek też są przyrosty i bez nich też można ćwiczyć. Są to jedynie wspomagacze, które nie są niezbędne, jednak widocznie pomagają. Ale przed ich użyciem warto jak napisano wyżej, ułożyć jako-tako dietkę plan itp. Żeby nie ćwiczyć na narwanego :]

yogi1990
07-01-2011, 19:23
Flaki haha ...Jak ćwiczycie na siłowni regularnie to proste,że wasze mięśnie są cały czas napięte "spompowane" i ładnie to wygląda tak działa siłownia na nie, ale jeśli przestajecie ćwiczyć to nie bedą żadne flaki tylko po prostu wasz mięsień z czasem przestaje być spięty. Ale może się zmniejszyć poprzez to, że np. schudliście bez siłowni 5 kg tak jak to jest narazie w moim przypadku zależy kto ma jaką genetyke i jakie miał cele.Bo np osoba która ma tendencje do tycia to po odstawieniu siłowni i diety może np. zacząć tyć bez siłowni i aerobów.

Na chłopski rozumum wszystko tłumacze, nie bede tu używał określeń w których byście nie wiedzieli o czym mówie. Pozdrawiam