PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Inne 'Kiedy' tworzycie ?


Damczyn
13-08-2010, 13:13
No właśnie na innym forum zrobiła sie ciekawa pogawędka na ten temat zobaczymy co powiecie tutaj ;)

Jeżeli chodzi o miesiące to zdecydowanie okres jesienno - zimowy. Nie wychodzi sie nigdzie i nie gania za laskami to sie siada przed kompa i działa hehe :D

Dni tygodnia to od piątku do poniedziałku - wiadomo że więcej czasu dla siebie, chociaż na tygodniu można to uznać jako relaks przy produkowaniu.

Godziny to 20:00 - 24:00 nie wiem czemu ale tak jakoś najepiej ;)

O lata nie pytam hehe bo nie wiem czy jest tu ktoś aż tak doświadczony :D Teraz Wy

Zoot
13-08-2010, 13:28
Najbardziej lubie tworzyc jak pada deszcz za oknem. Slonce jakos mnie rozprasza.

Project Love
13-08-2010, 14:46
haha dla mnie bez różnicy jaka pora roku czy dzień tygodnia, bo i tak najlepiej mi sie tworzy po alkoholu ;D

Lucas Light
13-08-2010, 14:54
Hhaha mi też po alku dobrze idzie ;)
A zazwyczaj to raczej poranne godziny 11-15
Co do pory roku to hmmm chyba wiosna ;)

Mattheo
13-08-2010, 15:07
Najlepiej mi się cokolwiek robi od 22.00 do około 3.00 ;) cisza, spokój, nikt nie przeszkadza.
Jeśli chodzi o pore roku to zdecydowanie długie zimowe wieczory są na to najlepsze. Obecnie jak mamy lato nie robie praktycznie nic (coś tam dziubne czasami) bo wole ten czas wykorzystać na zewnątrz ;)

Lucaproject
13-08-2010, 15:18
Najlepiej jakos tak pn - pt zima ;p 22-3

Kosmo'n'Auta
13-08-2010, 15:40
Jeżeli nie mam noża na gardle to godziny wieczorne.
a jeżeli terminy gonią to nieraz wstaje rano i przez cały dzień robię. Oczywiście wole tworzyć jak jest chłodniej, bo izolacja mojej chałupy :P jest tak słaba, ze w wakacje mam 1000 stopni w pokoju.

BOŻYDAR
13-08-2010, 16:03
Noo to jeśli chodzi o mnie to idealną porą są godziny 22:00-2:00. Wtedy absolutnie nikt nie przeszkadza, cisza i spokój... Podczas takich "sesji" wypijam hektolitry herbaty i kawy oraz wypalam tyle papierosów że aż na siłę, nie wiem ale tak mam po prostu. Tak jak ZOOT wspomniał, nie znoszę słońca za oknem, bo mnie rozprasza... Jeśli chodzi o pory roku to na okrągło, chociaż wiadomo, że najlepiej jesienią i zimą.

Niektórzy wspominali o tworzeniu pod wpływem alkoholu :piwo: Ja sobie tego nie wyobrażam, słuch przytępiony, zdolności manualne potrzebne do operowania gałkami też... Na kacu tym bardziej, wiadomo, ból głowy xD No ale każdy robi jak chce he he...

iwanracing
13-08-2010, 21:58
tworze, kiedy mam natchnienie! (nie znam dnia ani godziny - to po prostu sie dzieje!)

nigdy nie siadam jak nie wiem za co sie zabrac ;)
ale jak juz siadam to dwie godziny max i potem caly tydzien (max dwa) zajmuje sie miksem... mastering kolejny tydzien (tez po dwie godzinki max) ;)

remixy to zalezy od czasu jaki daje wytwornia, ale staram sie nie zostawiac tego na ostatnia chwile...

tylko ostatni remix (przez Skyera :P ) zrobilem caly w 6 dni :D , ale nie polecam tak robic i mam nadzieje, ze przy nastepnych remolach bede mial wiecej czasu hehe :)

Matt Bukovski
14-08-2010, 08:10
Ja zazwyczaj w godzinach wieczornych, kiedy tylko mam na to ochotę, bo problemów z weną nie mam zazwyczaj :) kiedyś modzilem kawałki przez nawet 2 miechy i dopracowywałem, teraz wystarczą mi nawet 4 dni lol :)

zombkowski
14-08-2010, 16:47
Najlepiej mi się tworzy jak nie idę do szkoły i siedzę sobie w domu ;)

Andy Elliass
14-08-2010, 18:53
U mnie to różnie czasami cały dzień czasami wcale często w nocy lecz w dzień najczęściej ;) Jeśli chodzi porę roku to mi to obojętne raczej jest ;)

Hivez
15-08-2010, 00:18
jak mnie cos szczyka ;d i mam meega ochote ;p aktualnie brak czasu ...

Kevin Forbes
15-08-2010, 11:22
Najlepiej wieczorami i po wakacjach, bo w wakacje gram od srody/czwartku do niedzieli.Więc jeszcze niecale 3 tygodnie i powrot i dokonczenie wszelkich pozaczynanych projektow

The River's
20-08-2010, 10:28
z racji tego, że każde popołudnie spędzam w pracy... to tak 23-2, w tedy siadam i coś robie:)

Chippy
20-08-2010, 10:35
W roku - prawie ciągle, jak nie mam ze sobą jakichś problemów (nie pytajcie jakich! :D).

A godziny - najczęściej od 15 do północy, choć zdarzało się, że śnił mi się dokładnie jakiś utwór, obudziłem się o siódmej i od razu go nagrywałem ;].

Escar
21-08-2010, 20:46
Jak dla mnie, to mi najlepiej jest robić (bo tworzeniem trudno to nazwać :D) latem w wakacje.
Jest wtedy sporo czasu, nie muszę się szkołą zajmować (jak już niedługo będzie trzeba niestety) i ogólnie słońce mi sprzyja.
Dni tygodnia, to chyba całe 7 dni. Nie mam jakiegoś przedziału w którym robię i już.
Jak coś mi się w tych szarych komórkach ułoży to siadam i zaczynam to robić ;).
Godziny - popołudniowe. :) Od ok. 16 do nawet 2 w nocy ;).

A z latami to miałeś rację xD.

Grosso
22-08-2010, 21:47
Najlepiej mi się cokolwiek robi od 22.00 do około 3.00 ;) cisza, spokój, nikt nie przeszkadza.
Jeśli chodzi o pore roku to zdecydowanie długie zimowe wieczory są na to najlepsze. Obecnie jak mamy lato nie robie praktycznie nic (coś tam dziubne czasami) bo wole ten czas wykorzystać na zewnątrz ;)


Dokładnie jak Mattheo:)

Manida
23-08-2010, 10:30
a ja wlasnie nie lubie robic w nocy :P w wakacje lub weekendy to najlepiej od 9:00 do 12:00 i pozniej jakos 16:00 - 20:00 (w tych godz w srodku tyg). Jaka pora roku? obojetnie byle by np latem nie bylo za goraco bo wtedy mnie sie nie chce :P teraz ogolnie mam juz ponad tygodniowy urlop haha :P

FatBasse
23-08-2010, 23:16
Fakt slonce za oknem strasznie rozprasza poprostu masakra, wgl w lato ciezko sie pracuje goraco kap sie grzeje slonce ci cwali w oczy ty sie pocisz no nic za;d ale... jak dla mnie dzien bez fl jest dniem straconym no musze chociaz 5 min sobie pogrzebac cos podlubac chwilke zaraz mam leprzy chumor;d ale reszta to juz zalezy od weny;p czasami mi odwali o 2 w nocy bo cos mi tam w glowe wpadnie i musze to wystukac xd no narazie to niew wychodzi to co chce ale jest coraz lepiej;d a jak bym mial wybrac pore roku zima jesien ten okres;p fajna temperatura nikt ci nie przeszkadza zadna mysl ze imprezka gdzies nad jeziorem cos;p wtedy najlepiej sie produkuje;)
aaa s ps . co do tronkow typu alkohol lub innych tam rozrywkach xD noo ja probowalem i no jak juzwrocilem do normalnego stanu to wyszly takie kocie warki wkretka i wgl ze praktycznie to samo krecilo sie prez 5 min piosenki;p juz nie mowiac ze samo trafienie w wlasciwy patern to byl wyczyn;d;d wiec nie polecam;d

Czarny Lulek
24-08-2010, 04:30
Mam czas to robię.

Bo tu dupa , tu koledzy na flaszkę wołają , tu trzeba pieska wyprowadzić , tu trzeba popołudniową drzemkę..

no. także jak się chwilę znajdzie to i sie fl'a odpali ;x

VENOOMS
24-08-2010, 08:43
Zawsze przed rękoczynem

SleepyHead
24-08-2010, 11:12
@up hehe :D

Z regoly tez lubie siedziec wieczorem/noca jakos lepiej mi sie mysli :P
Ale czasem jak mam pomysl w glowie to godzina nie gra roli, siadam do klawisza i szmace :D Najlepsze kawalki (wg opini userow) wychodza mi po mary jane XD

Blinders
30-08-2010, 21:36
Cały rok, wtedy kiedy najdzie wena :D Raz mialem nawet tak,że własnie położylem się do wyrka i naszła mi myśl na dobre melo. Musiałem wstać i zapisać bo bym nie zasnął :D

Ale najlepszą porą roku jest bezapelacyjnie zima, bo latem trochę szkoda czasu na siedzenie i dłubanie przed kompem... :P

Rev-Players
30-08-2010, 22:12
widze , ze u mnie nieco inaczej to wyglada...


90% moich produkcji powstaje na "kacu" ...

jak sie budze rano po jakies imprezie (musi byc to dobra biba xD)
zasiadam do peceta uruchamiam to co mam i jade z tym xD

nie polecam takiego trybu, ale u mnie tak to wlasnie wyglada



Pozdro xD

Diverson
31-08-2010, 09:45
rev gorzej jak Ci sie kasa skonczy na melanże, ja robię w nocy po pracy najczęściej, ale w dzień też sie zdarza, najczesciej w weekend jak nie mam imprezy :)

Rafał Bertrand
27-09-2010, 08:58
Również na kacu :D wtedy powstaje najwięcej pomysłów a kończę je w inny dzień, jak najdzie ochota :)

MoveFunk
27-09-2010, 09:12
Z tym kacem cos musi byc :P bo tez tak nie kiedy mam ;-)

Skillstorm
09-10-2010, 20:32
o 4 nad ranem w piątek. Magiczna pora największa wena + samo zamykające się oczy. Jeszcze jak wracałem z roboty tak o 3 to akurat siadałem i klepałem w FL ;P

Andzelo
16-11-2010, 09:42
Jeżeli chodzi o mnie to w tygodniu siedze zazwyczaj po 3-4 godzinki i widze ze prawie jak wszyscy wieczorem mam lepszą wene weekendy wiadomo jak nic innego nie ma do roboty to wtedy potrafie nawet siedzieć cały dzień z przerwami tylko na wyjscie z psem :)

East Sanderz
27-01-2011, 16:36
Wieczorne pory tak od 20.00 do pólnocy . Jak koledzy napisali , o tej porze jest cisza i spokój :) Rodzice nie ganiają tu i tam więc dlatego taka pora jest najlepsza :)


A pora roku ? Wiosna , okazyjnie w lato . W Zime nie mam wogóle weny xD (nie wiem czemu tak jest) :D. No chyba że musze coś zrobić to i w zime pomalutku zrobie :)

South Freak PL
27-01-2011, 17:13
Wieczór .
Najlepiej przychodzi wtedy mi wena :P .
Ogolem to przez caly tydzien . W weekendy mniej .