PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Duza Prosba (doslownie)


Angelo
15-05-2010, 18:20
Otoz moj problem jest nastepujacy :

1.Masa. Mam 1.90m wzrostu przy wadze nie cale 60kg. Czy mialby ktos jakas diete , tryb zycia , plan treningowy , aby przybrac jak najwiecej na wadze?

Zaczynam pozadnie zadbac o siebie

Moj jako taki plan(ktory planuje) :
2.2x w tygodniu silownia.
Rozciagania , lekkie cwiczenia rano po przebudzeniu.
Koktajle Proteinowe (banany , mleko takie *******y)
Codzinnie bieganie (stopniowo coraz szybciej i dalej)

czy jest cos moge zmienic/dodac? moze jakies odzywki( najlepiej w tabletkach)

po za tym mam problemy z rozwojem miesni klatki piersiowej.

Wiem ze o duzo pytam, ale moz esie znajdzie ktos kto moglby mi pomoc ;)?

pozdrawiam

kozawpns
15-05-2010, 18:55
Po pierwsze, dieta, po drugie dieta, po trzecie dieta. Nic Ci nie da tyle co wysokokaloryczna dieta. Dużo drobiu, mięsa wołowego(zawiera kreatyne), owoców(fruktoza jest najłatwiej przyswajalnym cukrem), zwłaszcza banany, omijaj jabłka, jedz również nabiał, jaja. Jedz 5 posiłków dziennie.
Po drugie bieganie - ok, ale bez przesady, max 2x w tygodniu, podczas biegania tracisz dużo kalorii. Rozciąganie najlepiej po ćwiczeniach siłowych, ćwicz wieczorem, bo ranne ćwiczenia powodują szybsze spalanie kalorii których będziesz dużo potrzebował.
Co do klatki piersiowej to tylko regularny trening. Jeśli będziesz ćwiczył na profesjonalnej siłowni, to trener ułoży Ci odpowiedni plan treningowy.
Jeśli chodzi o odżywki, to również na siłowni powinni ci coś polecić, przede wszystkim białka min 80%, nie inwestuj w gainery bo to strata pieniędzy.
Pozdrawiam.

Stevie
15-05-2010, 18:58
http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201005/1273937978_by_Trooperrim_500.jpg

Mauro Draft
15-05-2010, 19:08
Stevie nawet to nie pomaga wierz mi. ;)
Niektorzy maja taka przemiane materi ze szkoda gadac :D

Oprocz silowni, biegania i cwiczen wieczornych nic nie widze. ;p
Dietetyka spytaj o porade rowniez Ci ulozy cos.

Angelo
15-05-2010, 19:22
dalbym + jakbym mogl. :) Dzieki.

Sided
15-05-2010, 20:48
kozawpns (http://www.4clubbers.com.pl/members/kozawpns.html)
Fruktoza uzupełnia glikogen w wątrobie i najlepiej spożyć jakiś owoc z rana. W ciągu dnia rzadko występuje deficyt glikogenu wątrobowego (z wyjątkiem poranka, jeszcze przed śniadaniem), ponieważ ciągle go uzupełniamy, spożywając posiłki. Wtedy zostaje ona głównie odłożona jako zapasowe źródło energii, w postaci tkanki tłuszczowej.
Angelo (http://www.4clubbers.com.pl/members/angelo.html)
Najlepiej jak możesz to podaj 1 dzień jak się odżywiasz i podaj swój trening. Przestań codziennie biegać bo i tak pewno diety nie masz i spalasz mięsień a tobie chodzi żeby nabrać masy.

PilarKowiec
18-05-2010, 22:49
kup se mutant mass albo mass XXL
po tym na pewno przybierzesz na masie;]

ndw agroo89
19-05-2010, 11:06
kup se mutant mass albo mass XXL
po tym na pewno przybierzesz na masie;]


T przytyje bruch w obwodzie. Mass xxl to sam cukier otworzcie oczy i czytajcie skład!

Mutant juz lepszy ale mass xxl porazka.

Dieta i jeszcze raz dieta

***** na 100%

PilarKowiec
19-05-2010, 16:22
ndw agroo89
może i masz rajcie z mutantem ale co do tłuszczyku to więcej kalorii ma mutant a nie massxxl... i jeśli chcesz iść w mase bez tłuszczu lepiej masa xxl...

ndw agroo89
19-05-2010, 16:49
jeśli chcesz iść w mase bez tłuszczu lepiej masa xxl...

Jesli chcesz miec skoki cukru to ok. Na pewnym forum sportowym 1 gosc prawie nie skonczył w grobie gdyz był cukrzykiem ale w tej najsłabszej kategori i po paru dniach stosownia mass xxl tak mu cukier skoczył ze wyladował nie przytomny w szpitalu.

Oczywiscie pierwsza moja odzywka 4 lata temu był mass xxl ale wtedy byłem głabem w tej dziedzinie. Osobiscie nie polecam tylko beben rosnie.

Mutanta jesli masz wiecej hajsu spokojnie mozes wziac.

***** na 100%

LaHaine
22-05-2010, 10:03
przykre jest jak ktos poleca osobie 190/60 nie wiedzac ile ma posilkow (a napewno nie 4-5) białko

90% tego co polecaja na silowni to shit ostrowia lub testosterol itp, wiec gorszego stwierdzenia nie slyszalem niz sluchac podpowiadania co kupic na silowni

Angelo (http://www.4clubbers.com.pl/members/angelo.html) pomyśl nad dobrym gainerem bo widze ze intensywny masz tryb zycia i jestes ektomorfikiem
do tego wazne sa aminokwasy, nie wiem ile chcesz na to przeznaczyc pieniedzy, ale zawsze mozna cos zasugerowac

negowanie xxl'a a polecanie mutanta tez jest troche smieszne :)

i najwazniejsza rzecz, jesli ktos liczy sie z kazdym groszem niech nie kupuje shitu tylko idzie do spozywczego :)

ndw bajki o szpitalu zachowaj prosze dla siebie bo tylko ferment niepotrzebnie siejesz :) a co jakby zjadl ten cukrzyk pol torebki cukru albo 5 pączków? cukier tez jest niebezpieczny w takim razie jak i paczki, gadanie niepowazne.

Oczywiscie pierwsza moja odzywka 4 lata temu był mass xxl ale wtedy byłem głabem w tej dziedzinie.
czy aby na pewno wiele się zmienilo?

Squidwardz
23-05-2010, 12:18
Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale żeby "zwiększyć masę " (xD) to bym polecił jakąś dietę. Tutaj mam jakąś dla przykładu:
http://img688.imageshack.us/img688/2720/obrazpi.jpg

Pochodzi ona z książki, którą kupiłem na allegro,tj: Chcesz rządzić na siłowni ? Taki tytuł.
Nie próbowałem jej, bo nie muszę "zwiększać masy" ;)
Do tego trening i będzie gut :) Tutaj masz plan na masę:
http://img297.imageshack.us/img297/774/obraz001vi.jpg

Pozdr.

Osiem222
22-09-2010, 15:53
jak Ty masz 1.90 przy wadze 60kg to masz bardzo szybką przemianę materii i ciężko będzie Ci przytyć ;) wiem to po sobie;) ale porządna dieta jak masz braki to gainer, białko lub węglowodany i siłownia;) jeśli chodzi Ci o mięśnie bo jak nie to tak jak na zdjęciu które Stevie wkleił ;P ale raczej to Ciebie nie obchodzi;)

SyitBit
07-10-2010, 18:36
Co 2 dni silownia zeby sie miesnie przystosowaly i oczywiscie zmieniaj cwiczenia nie to samo caly czas przed tym rozgrzewka rozciagaj miesnie jakie chcesz cwiczyc przed tym mozesz zjesc jakiegos banana albo co tam lubisz po silowni tez z czasem waga przybedzie wiem sam po sobie ale ja bananow nie jem tylko mieso ryby itp;] Rozpisz sobie co chcesz robic po ile razy itp a po 2 miechach jakis gainer zakup cena kolo 100 zl

Hoppe
08-10-2010, 21:57
Ciekawi mnie ile już ćwiczysz oraz wiek.