PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sweet Lady


Pulse System
19-03-2010, 11:02
http://www.ftb.pl/media/dje/1655/large/6492.jpg

Sweet Lady

Dj Sweet Lady - Jolanta T. (Bydgoszcz) jest bez wątpienia jednym z największych odkryć 2008 roku. Swoją nieprzeciętną urodą oraz wspaniałymi setami podbiła serca wielu klubowiczy w całej Polsce. Podczas swoich setów zabiera publiczność w podróż po najlepszych house’owych oraz elektronicznych stylach muzyki rozrywkowej. Jej energiczne sety sprawiają, że nie można stać w miejscu.
Pomimo krótkiej przygody z muzyką, Sweet Lady miała okazję grać w największych klubach w Polsce u boku takich gwiazd światowej sceny klubowej jak: Fred Baker, Nakadia, Fragma, Steve Murano, Jochen Miller, Cez Are Kane, Diabllo, Paul Miller, Mike Wind oraz wielu, wielu innych. Aktualnie Sweet Lady podróżuje po całej Polsce zdobywając serca kolejnych klubowiczy!
Biorąc udział w konkursie "Zostań Dj`em Projetu Plaża 2009" dostała się do półfinału, po czym dołączyła do FTB Teamu. Natomiast w Mistrzostwach Polski DEE JAY`ów 2009 zajęła drugie miejsce!

Set Sweet Lady:
Sendspace.pl - Darmowy hosting plików (http://www.sendspace.pl/file/00e4d8a4a53dd4fbbf19530)

Dj Matias
19-03-2010, 11:55
super jako Kobieta i Dj'ka, mialem okazje dzielic z nia konsole w arenie w izbicy kujawskiej i miło wspominam ten występ. Pozdrawiam Jolu:*

AngeloSpark.
19-03-2010, 11:56
Znam ja z klubu Omen, grala na OSE no tak w miare pociska:)

Rosen.
19-03-2010, 12:21
ladna pani :) nie mialem okazji uslyszec ale mysle ze nie tylko uroda zaskakuje :)

Ciuuum :*

Petron
21-05-2011, 23:54
Hehe owa płeć piekna obiła mi sie o uszy. Z tego co dobrze pamiętam i kojarze fakty
to niedawno dosyć gościła w klubie "Dołek" w Malborku.
Nie miałem okazji posłuchać ale z tego co słyszałem to robi kawał dobrej roboty :)

Fazer275
27-09-2011, 00:18
juz w ta sobote wystapi w naszym klubie po raz kolejny.napewno zamiesza pozytywnie :)

Tomaszzz
27-09-2011, 10:09
Uroda ma nieprzecietna to trzeba przyznac, link do setow wygasl, ktos cos moze z tym zrobic?