PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Volvo V70


Black Life
03-03-2010, 14:00
Helloł ;)
Powie mi ktos cos na temat tego 2.5 TDI 140 KM auta rok 2000 (w nowszej budzie kombi) czy sie oplaca takie auto za ok. 20 tys. Albo Volvo s60 2.4 tdi 163 km ? ?? Moze ma, badz mial ktos takie auto czy był zadowolowy ?? ^^

:wnp:

DirtTrack
03-03-2010, 16:49
Hmm nie miałem no ale wg mnie za 20 tys można kupic coś znacznie ładniejszego/lepszego:P No Volvo szwedzkie auta podobno bardzo wytrzymałe ( przynajmniej mój ociec tak twierdzi) :P

P.I.E.T.R.A.S
04-03-2010, 16:56
Za 20 Tyś. To Kup Sobie Lepiej A4 Albo Passata Z Silnikiem 1.9 TDI :)
Volvo Jest Nawet OK Ale Części I Utrzymanie Jest Drogie :(

Black Life
05-03-2010, 19:29
Za 20 Tyś. To Kup Sobie Lepiej A4 Albo Passata Z Silnikiem 1.9 TDI :)
Volvo Jest Nawet OK Ale Części I Utrzymanie Jest Drogie :(

Nie chce ani A4 ani Passata :P papa

nunekbdg
06-03-2010, 00:24
Volvo należy do najbezpiecznyjszych aut na świecie. Wg mnie jest to jeden z najważniejszych atutów aut z tej marki. Volvo także nie jest z ekologia na bakier, wiec palic wiele nie musi.
Uwielbam Volvo :)

wujekkuna
06-03-2010, 11:34
Nie chce ani A4 ani Passata :P papa

God bless You :D W koncu jakis mądry człowiek :D Nikt nie wspomina o tym, że w audi A4 zawieszenie sie wypierdziela jak z papieru a do tego trzeba wymieniac w całości bo pokombinowali jak indiański kon pod gore. Chyba chcieli zabłysnąćjak japonczycy :D Niby miało być nowoczesnie a wyszło ... :down2: A turbiny w TDI Audi padają jak kawki na mrozie. Jezdzilem juz kilkoma i to nawet S-line 130 KM. Niby auta po 2004 roku a w A3 padlo turbo, potem zawór od turbiny a w A4 S-line to non stop jakies małe defrkty wychodziły. Nawet jakaś rura pękłą i sama częśc kosztowała 500zl. Ogółem, cudu nie ma a kasy full trzeba wylozyc. Ok koniec wywodow nie na temat :)

Jezdzilem S60 2.4 i powiem Ci ze wygoda i miejsce jest na najwyzszym poziomie (oczywiscie mowimy o klasie średniej-wyższej), kultura pracy silnika jest zadowalajaca. Niestety ciężko trafić na manuala, ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to tylko brać :) Spalanie nie wiem jakie bo to nie moje auto a włąściciel tego samochodu to wg. mnie kiciarz więc przemilczę bo nie chcę Cie w bład wprowadzać. Klamoty do auta są drogie ale nie żyjmy komuną. Komuniści jak idą kupować auto to z założenia zastanawiają sie jakie auto będzie tanie w naprawie i tak jeżdzą Fiatami i oplami do konca życia :D
Volvo to synonim luksusu, niezawodnosci i co najważniejsze bezpieczenstwa. POLECAM


FRAGMENT ARTYKUŁU ZE ZNANEGO PORTALU MOTORYZACYJNEGO

"W dzisiejszych czasach niezwykle długo produkowane Volvo S60 w swojej karierze zostało laureatem licznych nagród i plebiscytów. Auto docenione zostało np. w Estonii czy USA. W rodzimej Szwecji otrzymało w roku 2001 Utmärkt Svensk Form, czyli nagrodę za najlepszy szwedzki design. We Włoszech również auto się spodobało, o czym świadczy nagroda L'Automobile piu Bella del Mondo przyznana w roku 2000, czyli najpiękniejszy samochód świata, co od Włochów jest wyjątkowym wyróżnieniem."

V70 nie polecam ze względu na wygląd a nie kłammy się nie jest on atrakcyjny ;]

papa

Black Life
06-03-2010, 16:03
God bless You :D W koncu jakis mądry człowiek :D Nikt nie wspomina o tym, że w audi A4 zawieszenie sie wypierdziela jak z papieru a do tego trzeba wymieniac w całości bo pokombinowali jak indiański kon pod gore. Chyba chcieli zabłysnąćjak japonczycy :D Niby miało być nowoczesnie a wyszło ... :down2: A turbiny w TDI Audi padają jak kawki na mrozie. Jezdzilem juz kilkoma i to nawet S-line 130 KM. Niby auta po 2004 roku a w A3 padlo turbo, potem zawór od turbiny a w A4 S-line to non stop jakies małe defrkty wychodziły. Nawet jakaś rura pękłą i sama częśc kosztowała 500zl. Ogółem, cudu nie ma a kasy full trzeba wylozyc. Ok koniec wywodow nie na temat :)

Jezdzilem S60 2.4 i powiem Ci ze wygoda i miejsce jest na najwyzszym poziomie (oczywiscie mowimy o klasie średniej-wyższej), kultura pracy silnika jest zadowalajaca. Niestety ciężko trafić na manuala, ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to tylko brać :) Spalanie nie wiem jakie bo to nie moje auto a włąściciel tego samochodu to wg. mnie kiciarz więc przemilczę bo nie chcę Cie w bład wprowadzać. Klamoty do auta są drogie ale nie żyjmy komuną. Komuniści jak idą kupować auto to z założenia zastanawiają sie jakie auto będzie tanie w naprawie i tak jeżdzą Fiatami i oplami do konca życia :D
Volvo to synonim luksusu, niezawodnosci i co najważniejsze bezpieczenstwa. POLECAM


FRAGMENT ARTYKUŁU ZE ZNANEGO PORTALU MOTORYZACYJNEGO

"W dzisiejszych czasach niezwykle długo produkowane Volvo S60 w swojej karierze zostało laureatem licznych nagród i plebiscytów. Auto docenione zostało np. w Estonii czy USA. W rodzimej Szwecji otrzymało w roku 2001 Utmärkt Svensk Form, czyli nagrodę za najlepszy szwedzki design. We Włoszech również auto się spodobało, o czym świadczy nagroda L'Automobile piu Bella del Mondo przyznana w roku 2000, czyli najpiękniejszy samochód świata, co od Włochów jest wyjątkowym wyróżnieniem."

V70 nie polecam ze względu na wygląd a nie kłammy się nie jest on atrakcyjny ;]

papa

o to tez chodzi ze kombi, bo to jest auto potrzebne do przewożenia czegoś, i musi byćduże :> :P

dzieki za pomoc ;) Tez myslalem nad S60 ale sie czobaczy jescze ;)

P.I.E.T.R.A.S
07-03-2010, 14:46
o to tez chodzi ze kombi, bo to jest auto potrzebne do przewożenia czegoś, i musi byćduże :> :P

dzieki za pomoc ;) Tez myslalem nad S60 ale sie czobaczy jescze ;)

No To Masz Duże I Volvo :P
http://www.dublinbus.cc/FL6%20volvo%20schools%20truck.JPG

LeONek
07-03-2010, 20:59
No faktycznie bardzo ładne i duże auto. W sam raz do przeprowadzek:). Tylko nie bierz białego bo się szybko brudzi i brzydko wygląda:P Chyba że prowadzisz eksperyment NASA:P A tak na serio. Ja bym brał volvo bez wahania tyle że faktycznie jest relatywnie drogie. Mi się osobiście V70 nie podoba, za bardzo wyciągnięte i kanciaste, ale o V40, S60 bym się z chęcią pokusił. Zobacz ewentualnie sobie coś z rodziny Saab-a może coś Ci się spodoba. Ale Volvo to dobry wybór, a części są w miarę drogie ale klasa wyższa kosztuje, zresztą jak wszystko.

djviper
08-03-2010, 07:52
co do V70 to za te pieniądze nawet bym sie nie zastanawiał tylko brał.

Black Life
10-03-2010, 12:08
Dobra temat do zamkniecia auto juz kupione :P
Thx All :piwo:

LeONek
11-03-2010, 15:12
I jakie? V70? Może jakaś fotka?:P No pochwal się:D

Black Life
15-03-2010, 13:38
A takie o
http://img382.imageshack.us/img382/6356/c98962051.jpg

:piwo:

LeONek
16-03-2010, 17:20
Wow:D Super wygląda. Życzę w takim razie szerokości, przyczepności i niezawodności. Świetnie wygląda. Chyba nic nie sprawia takiej radości jak nowy nabytek. I to jeszcze taki:D

Biturbo
17-03-2010, 10:06
black wypas podoba Mi sie
bardzo bezpieczne w swojej klasie:piwo:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/m/112/01_volvo_xc70_otwieracz.jpg

Black Life
17-03-2010, 20:33
Wow:D Super wygląda. Życzę w takim razie szerokości, przyczepności i niezawodności. Świetnie wygląda. Chyba nic nie sprawia takiej radości jak nowy nabytek. I to jeszcze taki:D

papaOjj sprawia radosc sprawia ;) Ciesze sie ze Wam też się podoba :piwo: