PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Plan Treningowy


BOBSON
07-02-2010, 19:39
Potrzebuje plan treningowy dla siebie 170 wzrostu 50kg wagi ławka z wyciągiem sztanga prosta 70kg obciążenia (jak narazie starczy) . Głównie chodzi mi o rzeźbę :):piwo:

damian16o
07-02-2010, 20:12
Żeby mięć rzeźbę musisz mieć masę...
A sama sztangą masy nie zdobędziesz:)
Najpierw zatroszcz się o jakąś dietę(jeśli chodzi Ci o rzeźbę) ...
Dopiero potem o plan treningowy...
Pozdro.

shogi
07-02-2010, 20:38
spraw sobie jszcze jakieś hantle i jedziesz,ale najpierw masa,kup sobie jakieś odżywki węglowodanowo-białkowe i już,najpierw masa bo 50 kg to mało moim zdaniem i pare kilogramów napewno Ci nie zaszkodzi!!!a plan na mase jak i na siłe bez problemu znajdziesz w necie np na kfd czy jakiejkolwiek innej stronce mołośnikw siłowni:_)pozdrawiam

Michael Electro
07-02-2010, 20:44
Pierw trening na mase mięśniową to raz. Heh więcej jedz po prostu a nie wydawaj nie potrzebnie kasy na odżywki. Je możesz sobie kupić przy jakimś już stażu na siłowni. Polecam ci tą stronke na której sie najlepiej odrazu zarejestruj: Trening dla początkujących - SFD (http://www.sfd.pl/Trening_dla_pocz%C4%85tkuj%C4%85cych-f114.html) . Na niej masz wszystko elegancko opisane co i jak. :)

ndw agroo89
08-02-2010, 08:48
No rzeczywiście koledzy maja rację wyzej. 50 kg to w sumie dla laski wymarzoną waga:) dlatego musisz złapać przy najmniej 10-15 kg:) mam kolegę na silce ktory ma ok tyle wzrostu co ty waży 74kg i powiem ci ze rzeźba miód malina:)
Najpierw masa potem rzeźba a na Sfd możesz wpasc i poczytać co i jak:)
*****

PiTeRql
08-02-2010, 09:11
a pro po odzywek : nieopłaca Ci się ich teraz kupować , odżywki powinno się brać po 6 miesiącach od regularnego ćwiczenia. - jeśli potrzeba
A dietę na początku zastosuj białkową : sery, twarogi, mleka, jogurty, ryż itp.itd.
Potem weźmiesz się za rzeźbę;)

Revil O'Gallas
08-02-2010, 14:27
ja jak zaczynalem tez mialem 168 i 52 kg ;) teraz mam 170+ 68 kg trenuje plotora roku :P na poczatku jadlem ile sie da, 3500+ kcal dziennie + odzywke na mase 3x. I potem rzezba :) co prawda jeszcze niejestem zadowolony na maxa ale w dobrym kierunku idzie ;)

_-Crusher-_
08-02-2010, 21:58
Aby rozpocząć trening na rzeźbę, należy posiadać conajmniej 80kg ; ) Więc pomyliłeś sobie chlopie! Chcesz wyglądać jak ofiara niedożywienia? Rozplanuj dietę, przyjmij odpowiedni trening, zakup storm+shock+dextro+bialko i jedziesz ostro!

zdr

XeraN
28-02-2010, 00:01
Trening "na rzezbe" to jakis MIT.
Nie wiem skad to sie wzielo itp itd.


Poczytaj autorze o diecie masowej (z nadwyzka kaloryczna) i treningu kulturystycznym.