PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Czy dbasz o swój samochód?


Lukezz
14-12-2009, 12:52
Kolejna sonda o was i waszych maszynach :P Jesli zapomniałem o jakiejś opcji, napiszcie o niej w poscie, nie moge aktualizowac sondy;)

Napiszcie tez jak dbacie o wasze auto, moze sie to przydac innym :)

Głosujesz = kometujesz

djmatti91
14-12-2009, 13:59
co sobote myju myju pucu pucu :) auto jest jak kobieta.. jak dbasz to bedzie dobrze :) w porze zimowej raczej nie myje ale odkurzam..

MicheLLo
14-12-2009, 17:18
Myje tylko wtedy jak sie bardzo ubrudzi, codziennie robię 70km, praktycznie samo miasto. Jak jest paskudna pogoda to największą głupotą jest pucowanie co chwila auta. Teraz jak jest zima to nawet przez myśl mi nie przejdzie żeby myć auto. No może przed swiętami wymyje i potem powiedzmy za jakiś miesiąc. Co nie znaczy że o auto nie dbam

Dawido
15-12-2009, 17:50
Ja to Jak np chwila wolnego Czasu,lub jadę na jakąś ważna uroczystość,Jak jest juz naprawdę brudny.to trzeba go wypucować.
ale też odkurzanie czyszczenie tapicerki etc od środka to tak samo :D

kellrez
15-12-2009, 17:55
Trzeba go miec , a ja go nigdy nie bede miał.

Leon1988
15-12-2009, 18:38
No więc w okresie zimowym bardzo rzadko myje auto z zewnątrz niestety garazuje w blaszaku :P, środek odkurzam co weekend. Zupełnie odwrotnie niz w okresie wakacyjnym :D

Piotrekk
15-12-2009, 19:56
No ja swoje autka pucuje jak tylko na to mi czas pozwoli i oczywiscie pogoda teraz w warunkach zimowych jest brudny jak niewiem co i chyba szybko go nie umyje, ale na wiosne napewno wszytsko wróci do codzienosci:).

Michal1989
16-12-2009, 00:43
co sobote myje auto, odkurzam, nie pasuje brudnym pojechac do dziewczyny:litosc: w porze zimowej raczej tez nie myje,chyba ze mnie wkurzy ze brudny jest, tak to odkurzam;) o auto trzeba dbac, ono Ci odplaci sie za godne szanowanie ;p :piwo::rockon:

Jusztyna
18-12-2009, 00:10
ja mam bzika na punkcie auta:D
musi byc czysciutkie odkurzone wypolerowane w srodku, zapachy i te inne uje muje dzikie węże
z zewnatrz to samo wymyte wosk polerujacy opony czarnidlem wypsikane:D
w lecie to bardzo czesto myje , czarne to wiadomo sie latwiej brudzi
w zimie to czesto sprzatam w srodku ale co do mycia to juz nie tak czesto bo i tak przejade kawalek i takie samo

Kowalski
18-12-2009, 00:26
nie lubię jeździć brudnym samochodem, chyba że nie mam czasu umyć co się rzadko zdarza, zawsze jak gdzieś jadę staram się po drodze podjechać na myjnię albo wcześniej umyć samemu w domu, no a w środku zawsze czystko, nienawidzę jak jest burdel

__Thomas
18-12-2009, 16:32
Ja tak samo, dla mnie musi byc czyste choc czasami to sie mija z celem. :)

Oczwyiscie srodeczek , bagażnik i komora silnika ... wszystko ma byc czysciutkie ..

<M:u:r:e:K>
18-12-2009, 17:08
Ja dbam bardziej o stan techniczny,niż optyczny, co tydzien zagladam w silnik co i jak, ogólnie kontrola... Rzadko kiedy myje auto. Pozdro.;)

Biturbo
18-12-2009, 17:50
widze ze ja jak wiekszosc dalem glos no no przeciez to oczywiste nie ma co pucowac furki jak sie swieci wiec gdy widac ze zachapana to na myjke "eahle" i jedziemy z wodą..xD

Princess Roxy
18-12-2009, 19:33
ja mam bzika na punkcie auta:D
musi byc czysciutkie odkurzone wypolerowane w srodku, zapachy i te inne uje muje dzikie węże
z zewnatrz to samo wymyte wosk polerujacy opony czarnidlem wypsikane:D
w lecie to bardzo czesto myje , czarne to wiadomo sie latwiej brudzi
w zimie to czesto sprzatam w srodku ale co do mycia to juz nie tak czesto bo i tak przejade kawalek i takie samo

...ja mam to samo :rolleyes:

DirtTrack
02-01-2010, 20:59
Ja powiem tak wg mnie o auta dbają ci co zarobili na nie /lub pomagali bo ci co dostali je mniej o nie dbają jak mają rodziców przy kasie to taki gówniarz rozwali auto to wie ze mu kupia następne.

Manianoxx
07-01-2010, 20:17
No ba zawsze i wszędzie a to posprzątać wycieraczki a to odkurzyć :DD w końcu samochód to samochód ;))

Marvel3
07-01-2010, 20:31
Ja powiem tak wg mnie o auta dbają ci co zarobili na nie /lub pomagali bo ci co dostali je mniej o nie dbają jak mają rodziców przy kasie to taki gówniarz rozwali auto to wie ze mu kupia następne.

dokładnie zgadzam się z panem
ja swoje auto kupiłem za swój ciężko zarobiony hajs więc staram się o nie dbać
choć w zimie jak większość nie myję auta, ale w środku przez cały rok dbam o to żeby było czysto bo nie lubię w syfie siedzieć a tak po za tym to wstydzę się jeździć brudnym samochodem :)

big teep
07-01-2010, 20:39
czasem sobie umyje ;)
częściej odrzukam w środku jakieś perfumki i inne duperele ;) .

Wojt3Ek
07-01-2010, 21:54
Ja muszę mieć auto wysprzątane w którym będzie czysto które będzie pachniało i się błyszczało. To samo z zewnątrz, alumki muszą się błyszczeć szyby bez zacieków. W Zimę dbam tylko o środek karoserie rzadko myję chyba że jest cały w soli to nie raz na myjnie zajadę:)

RazzY
24-01-2010, 22:08
Ja też mam faze że samochodzik musi by zawsze czysty i swiecący :D aż milo się jedzie trakim czystym. wiadomo jak każdy zima no to nie myje sie za czesto ale czasami staram się umyc golfika:D srodek tak samo odkurzacz sciereczka itp :D

DJmichael
25-01-2010, 01:42
Ja swoje autko myje i sprzatam 2 razy w miesiacu... nie zaleznie od pogody. Full zestaw.. mycie, woskowanie, nablyszczanie, suszenie, odkurzanie i na koniec idzie Plak w obieg :)

August
25-01-2010, 17:53
Nie lubię jeździć autem z którego po otwarciu drzwi wysypują się butelki, flaszki, puszki itp
Nie uważam też że auto powinno bez przerwy lśnić - Co jest z resztą bez sensu

Co do mycia - W zimę wiadomo, nieszczęsna sól, zacieki i ogólnie syf - Więc trzeba trochę częściej

Czyszczenie w środku, różnie - Jak stwierdzę że jest syf to sprzątam.

Van Dressler
28-01-2010, 22:36
Ja tak samo, dla mnie musi byc czyste choc czasami to sie mija z celem. :)

Oczwyiscie srodeczek , bagażnik i komora silnika ... wszystko ma byc czysciutkie ..
Dokładnie tak jak i u mnie, szczególnie, że mam czarne autko więc bardzo szybko widać na nim brud:/

Ro83rt
17-02-2010, 13:10
Myje tylko wtedy, gdy sie bardzo ubrudzi, bo autko mam koloru czarnego i nie chce mi się go myć. Posiadacze tego kolorku pewnie wiedzą jak trudno autko umyć aby nie było na nim żadnych zacieków. Kiedyś jednak wyłem go bardzo często, ale to zazwyczaj latem :)

ClearMind
17-02-2010, 17:11
Mojego skuterka myje co 2 dni :D A w zimę jak jest w garażu to raz, ale porządnie..