PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Co wybrać na mase wybór odżywek


r1d3r
08-12-2009, 17:13
Witam
Mam mały problem :
Trenuje już troche na siłce na razie na sucho no i chce troche na masie przybrać i niewiem co kupić mam na oku te 3 aukcje :

MASS XXL 3 KG+KREATYNA+DEXTROZA MOCNY ZESTAW TREC (830494590) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item830494590_mass_xxl_3_kg_kreatyna_dextroza_mocn y_zestaw_trec.html)

TURBO MASA Najszybciej MAGNUM 8000 4kg+SZEJKER (829234530) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item829234530_turbo_masa_najszybciej_magnum_8000_4 kg_szejker.html)

albo to samo co w pierwszej aukcji tylko bez kreatyny :

CHCESZ PRZYBRAĆ NA WADZE? TREC MASS XXL 3 KG! (830494588) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item830494588_chcesz_przybrac_na_wadze_trec_mass_x xl_3_kg.html)

I jescze chciałbym od was sie dowiedzieć o jakiej najlepiej porze to brać jak siłke mam o 18 ?? czytałem gdzieś że 1,5h przed trenningiem no i 30 min po :)

a może polecacie mi coś innego do 150 zł ????

LeonekE&H
08-12-2009, 17:37
Gain Bolic(OLIMP), Carbo, Kreatyna(OLIMP), BCAA, Najlepiej kup porządne białko przynajmniej 80% ;)

Zależy co chcesz brać ;P
Najlepiej przed ćwiczeniami i 30-50 min po siłce i nie zapomnij tez o dobrym jedzeniu typu: ryż, ser, kasza itp :)

r1d3r
08-12-2009, 18:13
Dzienki zobaczmy co inni powiedzą a Płatki na mleku tez będą dobre na mase ?
Ja do końca niewiem Co wy mi polecacie najlepiej jakbyscie linki do dokładnych aukcji wysłali xD

LeonekE&H
08-12-2009, 18:17
No mogą być ale staraj sie jeść to co ma nawiecej białka.
Powiem ci jeszcze jdną bardzo ważna rzecz : Przed siłką weglowodany po siłce białko. Tyle :)

r1d3r
08-12-2009, 18:18
A najlepiej ile czasu przed siłką jeśc ??
I tę kreatyne tez brać podobnie jak Te MAgnum 8000 czy w innych porach ??
i czy jak kupie tylko Magnum 8000 + Kreatyna 1250 caps (OLIMP) ??
bedzie coś z tego ??i jak chodze 4 razy w tygodniu na siłke to po jakim czasie moge spodziewać sie mniej wiecej efektów ??

LeonekE&H
08-12-2009, 18:47
Ja jak jadłem to 15 min przed siłką. Kreatyne pisze 4 caspy ja jadłem 12 tak samo białko 3 razy dziennie ja jadłem 6 :D
Najlepiej jak łaczysz 3 odżywki dobry efekt ! ;)

r1d3r
08-12-2009, 18:48
Ja tylko kupie Magnum 8000 + Kreatyna 1250 caps (OLIMP) narazie na wiecej fundusze nie pozwalają :)

LeonekE&H
08-12-2009, 18:52
No i dobrze Kretka super 1250 mmmmm ;P Białko też ;) łącz razem i bedzie git

r1d3r
08-12-2009, 19:03
:) Jak chodzę 4 dni wciągu tygodnia na siłke to po jakim czasie moge spodziewać sie efektów :)
i Czytałem że kreatyne sie bierze cyklami wytłumacz to jakoś jak możesz xD

r1d3r
08-12-2009, 19:09
I 4 kg na ile tak starcza ?? bo niewiem ile kupić

LeonekE&H
08-12-2009, 19:15
Jeden cykl trwa miesiąć np. 300 capsów kreatyny starcza na jeden cykl czyli 1 miesiąc.
4kg zalezy ile bedziesz brał razy dziennie mi 3 kg starczyło na 1,5 tyg. Heh trochę z tym przesadziłem. Wiesz mi dużo siły tez dało HMB ładna pompka ;D W 3 tyg 15 kg siły. Bylem w szoku ;)

r1d3r
08-12-2009, 19:18
o kurde :)
No to 4 kg powinno na nie cały miesiąc starczyć myśle :)

LeonekE&H
08-12-2009, 19:20
Hehe może starczy. I nie tykaj alkoholu bo wszystko pójdzie na marne !

Myśle ze pomogłem. W razie czego pisz PM.
Pozdro.

r1d3r
08-12-2009, 19:23
Ta pomogłes dzienki :)

ndw agroo89
08-12-2009, 19:51
mass xxl fajny gainer i gain bolic polecam ale lepiej zainwestu białko bo gainery jak wiemy to 1 wielki shit ale rob jak chcesz i obowiazkowa kreta polecam magna power i tcm z olimpu sa.

ROMERO
22-12-2009, 21:32
Tak tylko, że za 2.5kg dobrego białka trzeba zapłacić 200zł ;| a za taką kwotę (oczywiście ze zniżkami które mam w kilku sklepach)mam podstawowy cykl :)
Nie polecaj jabłczanu na początek... ! Bo ludzie popełniają błędy biorąc mocne stacki kreatynowe na początek, a potem dziwią się, że już nie kopie więc SAA ;]
Zaczynamy standardowo mono + dodatki (gainer,białko,aminokwasy,witaminy)

Frozen
24-12-2009, 17:29
jak kolega wyżej , również polecam Mass XXL ;)
Przy diecie + siedzeniu na dupie całymi tygodniami + siłownia + fast foody i słodycze w 2 tygi mi poszło 12 kg ;)

Tak czy siak .
Dieta,dieta! a odżywki to dodatek .
Trening+dieta = 95% jak wyglądasz
reszta to odżywki ;)

PiTeRql
26-12-2009, 19:17
na masę jest najważniejsza dieta, a odżywki to do urzupełnienie diety.
Staraj się jeść dużo nabiału, ryżu, piersi z kurczaka itp.,itd.

Gall Anonim
28-12-2009, 20:32
jak kolega wyżej , również polecam Mass XXL ;)
Przy diecie + siedzeniu na dupie całymi tygodniami + siłownia + fast foody i słodycze w 2 tygi mi poszło 12 kg ;)

POST-POLEW ROKU !!

tak 12 kg, mama ci zapakowala plecak i dala na plecy, stanales na wadze i 12kg :wnp:

12kg to nawet świnia samego tłuszczu nie nabiera w miesiac o dwoch tygodniach nie wspominajac, ah ta bujna fantazja dzieciaków

na mase z odzywke bo o to pytasz: gainer (obojetne jaki, 95% ten sam shit ;) ) kreatyna (creapure monohydrat) i witaminy (nie apteczne typu centrum, tylko dla sportowcow)

Frozen
29-12-2009, 20:16
nie znasz się laiku ;)

Dj Mix
29-12-2009, 23:34
chlopak osmieszyles sie i masz czelnosc pisac jeszcze takie zdania...
zamiast spamowania paś sie dalej hahaha

Cam!
30-12-2009, 00:39
95 % ten sam szit? gosciu, gainery sa naprawde przerozne, bulki - 50 g b 50 g wegli ( w 100g) , gainery wysoko karoloczne (zawierajace nawet ponad 500 kalorii w porcji - gain bolic 6000), gainery wysoko bialkowe, gainery wysoko weglowodanowe zmniejsza zawartoscia bialka

masa = dieta, to ze bedziesz bral kreatyne + gainer to myslisz ze to CI cos da? niestety, to tylko uzupelnienie diety

tak wiec do diety polecam tylko i wylacznie zakupic gainer (monster mass 200 zl = 7.8kg)(nie wspominam o aminokwasach czy mineralach/witaminach - pytales o odzywki na mase)

pozdrawiam

Dj Mix
30-12-2009, 09:26
95 % ten sam szit? gosciu, gainery sa naprawde przerozne, bulki - 50 g b 50 g wegli ( w 100g) , gainery wysoko karoloczne (zawierajace nawet ponad 500 kalorii w porcji - gain bolic 6000), gainery wysoko bialkowe, gainery wysoko weglowodanowe zmniejsza zawartoscia bialka

masa = dieta, to ze bedziesz bral kreatyne + gainer to myslisz ze to CI cos da? niestety, to tylko uzupelnienie diety

tak wiec do diety polecam tylko i wylacznie zakupic gainer (monster mass 200 zl = 7.8kg)(nie wspominam o aminokwasach czy mineralach/witaminach - pytales o odzywki na mase)

pozdrawiam
JEDEN
skoncz juz z ta dieta, bo przecietny kowalski wystarczy ze bedzie mial pojecie co jest i czego unikac co kilka godzin i zobaczy postep, a nie pier... o diecie ze to jakas wyrocznia bo tylko wiele ludzi zniecheca, ktos nie moze jest 5-6 posiolkow dziennie to 1-2 zastepuje odzywka i tyle, wiec nie opowiadaj farmazowow koleś.

DWA
zabiles mnie zdaniem: GAINERY SA PRZEROZNE BULKI hahaha to gainery czy bulki?
dowiedz sie pod jaka postacia wystepuja w gainerach (99%) weglowodany i czym one tak naprawde sa-malto, glukoza, fruktoza- a potem sie wypowiadaj bo wiedze masz zerową a chcesz poradniki pisac hahaha
aminokwasy to nie odzywki na mase :beksa:

Cam!
30-12-2009, 17:09
aha, co do punktu 1, ladnie ladnie, powodzenia w zastepowaniu posilkow odzywka

wpadles tu obrazac ludzi ? elegancko,

a co do pkt 2, powiedz mi czym sie rozni bulk od gainera ? (nie mowie tu ilosci danego skladu tylko o to co posiada innego, bo to ze ma taki i taki sklad to napisalem) pozatym nie wiem czy wiesz, ale bulki posiadaja nie tylko 1 rodzaj weglowodanow

a wlasnie, nie napisalem ze aminkowasy to odzywki na mase, jak sie nauczysz czytac to mozesz zobaczyc jeszcze raz ten cytat :) "(nie wspominam o aminokwasach czy mineralach/witaminach - pytales o odzywki na mase)" nie wiem czy wiesz gosciu ze wszelkie witaminy/mineraly/aminokwasy/czy osobno pakowane glutaminy etc.. wspomagają przyrost masy, jak ty bys chcial przykladowo przy niedoborze witamin rosnac? (i tu tez odpowiedz dlaczego powinno sie trzymac diete - odpowiednia dostarcza dobrej ilosci niezbednych witamin i mineralow, nie mowiac o reszcie skladnikow)

wiec wez skoro ja mam wiedze zerowa to o tobie nie wspomne:) zygac mi sie chce jak czytam co piszesz:)

Gall Anonim
05-01-2010, 10:43
Cam! (http://www.4clubbers.com.pl/members/cam-.html)
nie znasz sie, nie wypowiadaj, to samo reszta expertow, prosta reguła ;)

wszystkie rodzaje wegli ktore wymieniles to shit. nie ma na rynku ani jednego dobrego bulka, a gainery są max 3, ale nie bede Cie edukowal, sprawdz czym sie rozni np taki MHP Up Your Mass od reszty.

jak ktos nie moze zjesc 6 posilkow dziennie to lepiej niech nic nie je czy gainerem zastapi? zastanow sie chlopie. poczytaj badania na temat glutaminy zanim komus kazesz kase wydawac w bloto. w dzisiejszych czasach osoba ciezko trenujaca nie moze dostarczyc z 'diety' wystarczajacej ilosci witamin, dostarcz 500mg przed treningiem wit. C jak jestes taki dietetyk ;) powodzenia

Osiem222
22-09-2010, 17:07
Białka Gainery bierze się jak masz braki w diecie ;)
a Kreatyna rano na czczo potem przed siłownią (czytałem gdzieś że najlepiej 45min przed ale nie wiem czy to prawda) i po siłowni/treningu albo rano i po siłowni/treningu;)