PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Jakim jestes kierowcą?


Lukezz
02-11-2009, 13:46
Sonda. Wybierz jakim kierowca jestes, tzn za jakiego sie uważasz :P

głosujesz = komentujesz

martino91
05-11-2009, 18:40
Kulturalny i przestrzegający przepisów

Wrobel
06-11-2009, 10:03
Kulturalny i przestrzegający przepisów - dziś mam egzamin. ;/

MicheLLo
06-11-2009, 10:18
a ja dałem że nie potrafie stwierdzić, bo ciężko dać kulturalny i przestrzegający przepisów bo każdy je łamie i nie ma takiej osoby która zawsze pojedzie 50km/h w mieście a 90km/h poza nim. Każdemu też sie zdarzy kogoś nie wpuścić do ruchu mimo że jest ogromny sznur samochodow za nami a koleś czeka 5min na właczenie sie do ruchu.

Nie dam też że niekulturalny i nieprzestrzegający przepisów bo staram się jeździć z rozwagą i dostosowywać jazde do warunków na drodze i dla własnego bezpieczeństwa nie pojade 100km/h przez miasto, nie pojade też na rozwalonej drodze gdzie jest ograniczenie do 40km/h, 80 km/h bo mi szkoda zawieszenia w aucie.
piratem drogowym też nie jestem - absolutnie.
Zawalidrogą tymbardziej bo to tak samo głupie jak pirat drogowy tyle że w drugą stronę.

Ciężko więc stwierdzić :)

Misle
06-11-2009, 12:33
Kulturalny i przestrzegający przepisów

Zawsze jeżdżę ostrożnie bo mi się nigdzie nie spieszy. Wiadomo że jak mi jakiś kretyn wyjedzie to zatrąbie i się wydre żeby odreagować ale to czasami tylko

Paul Electro
07-11-2009, 20:24
Nie potrafie stwierdzic
narazie bez wypadowo i modle się by tak zostało.

Karolinho
07-11-2009, 20:28
Nie potrafie stwierdzic

zxcvbnmasdfgh
08-11-2009, 10:04
kulturalny i przestrzegajacy przepisow

darek-ka1
08-11-2009, 10:46
Nie potrafie stwierdzic

Revil O'Gallas
08-11-2009, 17:20
niepotrafie tego stwierdzic :) zalezy jaka mozliwosc nam daje droga :D

Gregor
08-11-2009, 17:31
Nie potrafie stwierdzic

P.S.: Kto dał "Szybki i Wściekły aka Pirat Drogowy" i nie napisał komenta? Od razu się przyznajcie skąd jesteście abym nie wpadł na Was :P :) xD

Krishak
08-11-2009, 17:32
Narazie kierowca roweru i motoroweru, ale Kulturalny i przestrzegający przepisów.

Biturbo
09-11-2009, 09:24
heh no dokładnie jak kolega wyzej wspomial mozna jezdzic kulturalnie ale przy tym łamie sie przepisy !!!ogół to ciekzo okresil!!baj

trzymka
09-11-2009, 20:22
Ja jestem troche pomiędzy, czyli niekulturalny ale przestrzegam przepisów.

_Small_
11-11-2009, 20:34
Jak narazie L-ka wyjezdzilem 3 godziny ^^ ii musze powiedziec ze jestem kulturalnym kierowca ;] hahaha

adrian007k
15-11-2009, 14:50
Kulturalny i przestrzegający przepisów - od niedawna mam prawko

Sokol19890104
15-11-2009, 18:34
Trochę mi nie pasują odpowiedzi w ankiecie no ale cóż wybrałem najbardziej bliska prawdy.... Szybki i wsciekły ale czy pirat drogowy... hmmm to już raczej nie. Lubię jezdzic szybko.... nie zawsze ale dość często.. ;) ale nawet jak jade szybko to staram sie jechać bezpiecznie ( i nie piszcie że tak nie można!!!!!!!!! BO MOŻNA )... Mam stare auto '91 ale zadbane.... i bardzo dobrym stanie technicznym więc nei boję sie jezdzić szybko. Za idealnego kierwoce sie nie uważam bo nikt taki nie jest, nikomu nie przydarzyły się wszystkie możliwe "scenariusze" zdarzen na drodze. Staram się przewidywac co zrobi inny kierowca, co ja zrobie, co się moze dziac za zakrętem.
Więc pozdro dla tych szybkich i wsciekłych ale nie dla piratów drogowych :D

nie pojade też na rozwalonej drodze gdzie jest ograniczenie do 40km/h, 80 km/h bo mi szkoda zawieszenia w aucie.

gdzies kiedys ogladałem że przejazd z małą prędkością przez studzienkę kanalizacyjną bez tego "dekla" powoduje wieksze uszkodzenia zawieszenia niz przy dużo wyzszych predkosciach... albo jazda po specjalnie zrobionej "tarce" na potrzeby programu z kątowników metalowych jest bardziej komfortowa przy dużych predkosciach ponieważ koła "nie zdarzyły wpadać" w zagłębienia (było to widoczne na filmie z kamery w zwolnionym tępie) ;p Ale nie myślcie że jak ładna droga to jadę powoli a gdy zła to przyspieszam ;d ja zawsze jade szybko ;p

MicheLLo
15-11-2009, 20:53
Trochę mi nie pasują odpowiedzi w ankiecie no ale cóż wybrałem najbardziej bliska prawdy.... Szybki i wsciekły ale czy pirat drogowy... hmmm to już raczej nie. Lubię jezdzic szybko.... nie zawsze ale dość często.. ;) ale nawet jak jade szybko to staram sie jechać bezpiecznie ( i nie piszcie że tak nie można!!!!!!!!! BO MOŻNA )... Mam stare auto '91 ale zadbane.... i bardzo dobrym stanie technicznym więc nei boję sie jezdzić szybko. Za idealnego kierwoce sie nie uważam bo nikt taki nie jest, nikomu nie przydarzyły się wszystkie możliwe "scenariusze" zdarzen na drodze. Staram się przewidywac co zrobi inny kierowca, co ja zrobie, co się moze dziac za zakrętem.
Więc pozdro dla tych szybkich i wsciekłych ale nie dla piratów drogowych :D


gdzies kiedys ogladałem że przejazd z małą prędkością przez studzienkę kanalizacyjną bez tego "dekla" powoduje wieksze uszkodzenia zawieszenia niz przy dużo wyzszych predkosciach... albo jazda po specjalnie zrobionej "tarce" na potrzeby programu z kątowników metalowych jest bardziej komfortowa przy dużych predkosciach ponieważ koła "nie zdarzyły wpadać" w zagłębienia (było to widoczne na filmie z kamery w zwolnionym tępie) ;p Ale nie myślcie że jak ładna droga to jadę powoli a gdy zła to przyspieszam ;d ja zawsze jade szybko ;p


to pojeździj przez te wszystkie dziury w miastach tak codziennie przez 2 lata powiedzmy, zobaczymy czy Twoje auto nie będzie miało wybitego zawieszenia. Mówie o dziurawych drogach, koleinach itepe... nie ma zmiłuj, jak będziesz posuwał po takich drogach z dużymi prędkościami to prędzej czy później powiesz po prostu "dość"

Paul Electro
15-11-2009, 21:01
to pojeździj przez te wszystkie dziury w miastach tak codziennie przez 2 lata powiedzmy, zobaczymy czy Twoje auto nie będzie miało wybitego zawieszenia. Mówie o dziurawych drogach, koleinach itepe... nie ma zmiłuj, jak będziesz posuwał po takich drogach z dużymi prędkościami to prędzej czy później powiesz po prostu "dość"

po polskich drogach nie da się szybko jeździć chyba że tylko po płatnych autostradach :)

MicheLLo
15-11-2009, 21:10
po polskich drogach nie da się szybko jeździć chyba że tylko po płatnych autostradach :)

Ci co mają naklejki na autach szybko jeżdżą
"KONI" - jakieś 5 koni więcej
"WEITEC" - naklejka jest tak ciężka że obniża zawieszenie i można szybciej jeździć
"BREMBO" jak sama nazwa wskazuje przez ta naklejkę auto lepiej hamuje.

Zapytaj tych co mają te naklejki naklejone na aucie... nikt się nie przyzna że zakrywają rdze :D one naprawde dają sportowego ducha autu :D

Dawido
16-11-2009, 15:36
Nie Potrafię Swierdzić.
Dlaczego :]
Ponieważ jezeli sie gdzies spiesze etc
to nie raz zapominam o znakach ograniczeniach itp.
Wiadomo jak np sie jedzie do koscioła lub na Miasto etc to sie jedzie kulturalnie,spokojnie bez nerwów z przyjemnosćia.
no i Dlatego zdażaja sie takie przypadki ze człowiek zapomina o tych wszystkich przepisac :)
i sa też z tego powodu wypadki
ale Jezeli jestem w Pracy to dlamnie nie ma Przepisu Drogowego i jade Jak najszybciej i Bezpieczniej Jak Potrafie :)
aby zajechać na czas,i jak najszybciej byc na miejscu.

Piootru$
16-11-2009, 20:21
Tak zapierdzielałem jak głupi ;] skończyłem na sygnalizacji ;/
Więcej tak nie będę jeździł ;/

Prawko z własnej woli i kluczyki oddałem rodzicom, odbiorę jak dojrzeję.
Na razie uczęszczam do szkoły pociągiem. Na błędach się uczysz ! ;]

galars19
17-11-2009, 15:01
Szybki i Wściekły aka Pirat Drogowy Vs Kulturalny

Vizzer
17-11-2009, 15:08
hmm jak by to okreslic mam prawko 2 lata i .... no i nieprzestrzegam przepisow mam na swoim kacie 20 pkt wszystkie za predkosc heh ... no ale jeszcze nikogo niepotracilem potrafie wyjsc ze bardzo trodnych sytuacji bez kolizji umiem perfekcyjnie driftowac wiec czego mi wiecej oceniam sie na dobrego bardzo dobrego kierowce ale z przepisami to jest roznie wiec tu na srednio na jeza sie oceniam :D:bo:

WR-
19-11-2009, 23:30
troche tendencyjne odpowiedzi, zaznaczylem pirata, chyba najblizsze prawdy

Sajmon01
21-11-2009, 15:02
jestem kierowcą kulturalnym choć zdarza mi się naginać niektóre przepisy ruchu drogowego

19(M)50_WrTkW_
30-11-2009, 19:28
hmmm.... ja mam prawo jazdy chyba nie długo bo dopiero od 31 lipca 2009 ale myślę ze jestem kierowcą kulturalnym , hmmm ale nie które przepisy ruchu drogowego mnie dobijają:viking:

Urti
03-12-2009, 10:06
Kultura musi być a co do przepisów to każdy wie jak jest, zależy czy jadę sam i widzę daleko drogę czy jadę np z dziewczyną (to wiadomo bezpieczeństwo musi być) też warunki pogodowe maja wiele znaczenia.

Michal1989
03-12-2009, 10:52
Kulturalny i przestrzegający przepisów ale czasmi zdarza sie ze jakis deb** wyskoczy wymijajac na 3 to mu sie pokaze cos i zwyzywa :glare:

Pavlo Asto
03-12-2009, 10:54
no to powiem tak :p

widze zielone więc jade, na żółtym przyspieszam, na czerwonym przejeżdżam i dopiero niebieskie mnie zatrzymuje :D

pim4
13-12-2009, 21:13
nie potrafię stwierdzić gdyż:
U mnie to wszystko zależy od sytuacji i humoru. Jak się spieszę albo jestem wkurzony to jeżdźę szybko i nie za bardzo patrze na kulturę i przepisy, lecz dostosowuję jazdę do warunków panujących na drodze, ale jak mi się nigdzie nie spieszy i mam dobry humor to staram się jeździć zgodnie z przepisami i nawet przepuszczam pieszych i ustępuje pierwszeństwa innym kierowcą gdy następuje taka potrzeba.

Princess Roxy
18-12-2009, 19:06
...Kulturalny i przestrzegający przepisów...
Chodź z ta kulturą to różnie bywa xD