PDA

PrzejdĽ do pełnej wersji tego Forum : potrzebuje diety...


Maciu¶¶¶
29-10-2009, 11:26
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam do Was pro¶bę,otóż potrzebuje jak±¶ dietę dzięki której będę mógł zrzucić trochę zbędnych kg..
Od razu mówię że nie uprawiam żadnego sportu gdyż nie mam praktycznie czasu :( od rana do wieczora zajęcia i tak cały tydzień..
W soboty praca i tak to wygl±da...
Czekam na jakie¶ propozycje diet,mog± być również jakie¶ preparaty wspomagaj±ce.
Pozdrawiam

Grosso
27-11-2009, 22:57
dieta 1000 kalorii - najlepsza w Twoim przypadku sprawdĽ w Google

ndw agroo89
28-11-2009, 13:13
Po 2 ZACZNIJ uprawiac akis sport kolego. Od siedzenia przed tv z piwem w reku sadło ci nie spodnie. Napewno masz akis rower lub co zrob dziennie z 3 km albo biegaj na stadionie.


Po 3 zrezygnuj z czegos bo w koncu ci pikawa siadzie taki szybki i zabiegany tryb życia do niczego dobrego nie prowadzi

XeraN
28-11-2009, 15:54
dieta 1000 kalorii - najlepsza w Twoim przypadku sprawdĽ w Google

Nie polecam.
Po prostu jest to dieta zla, wyniszczajaca, szkodliwa dla organizmu.


Witam wszystkich forumowiczów.
Mam do Was pro¶bę,otóż potrzebuje jak±¶ dietę dzięki której będę mógł zrzucić trochę zbędnych kg..
Od razu mówię że nie uprawiam żadnego sportu gdyż nie mam praktycznie czasu :( od rana do wieczora zajęcia i tak cały tydzień..
W soboty praca i tak to wygl±da...
Czekam na jakie¶ propozycje diet,mog± być również jakie¶ preparaty wspomagaj±ce.
Pozdrawiam

Zobacz to: http://www.4clubbers.com.pl/2606483-post4.html

yogi1990
26-01-2010, 19:24
Maciu¶¶¶ by zrzucić kg to aeroby i dieta redykcyjna. Nikt za Ciebie diety nie ułoży !! Google nie gryzie wpisz dieta redykcyjna i znajdziesz. Dieta to indywidualna sprawa.