PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Skuteczne metody podrywania - poradnik pdf


KaJo.
24-10-2009, 09:18
Witam :D
Mam mały poradnik do sciągnięcia :) Poradnik jest świetny i pomaga xD

69Beatz
24-10-2009, 10:10
hah pobiorę przeczytam zobaczymy co tam jest ;)
Thanks ;)
może kiedyś się przyda jak będę starrry i brzyydki :P

DefQon:1
25-10-2009, 01:38
czyli poradnik ale nieumiejących podejść do laski koniobójców... nie pogrążajcie się ludzie.

awugie
25-10-2009, 18:12
najlepsza rada to wcisnąć OFF w komputerze i wyjść gdzieś do ludzi...
chociaż dla niektórych to i tak za trudne ;)

banned
25-10-2009, 20:21
zobaczę czy są tam jakieś moje sposoby xP
hahaha

Thomas Vodka
28-10-2009, 00:05
smiac mi sie chce ;D ale jestem ciekaw co niby takie skuteczne techniki tam są.

Poradnik to może byc dla samotnych matek lub...... poradnik mistrza kuchni lub cos w tym stylu.Ale nie podrywania.Praktyka czyni mistrza a nie jakieś głupoty w formie tekstu który napisał na dodatek pewnie jakiś stary kawaler :P

Lukezz
28-10-2009, 10:52
No Chances ponoc ma niezawodny sposób na podryw, jak idzie jakas laska z psem to najpierw podrywa jej psa i mysli ona jest juz jego;) Ponoc to działa ale nie wiem czy na żywe laski tez, czy tylko na drewniane:(

Ira
28-10-2009, 12:28
haha no ciekawe co pisze w tym poradniku ;)

Mattheo
28-10-2009, 14:30
Do dupy te "techniki"
"bolało jak spadłaś z nieba?" looooool, najbardziej oklepane hasło, każda dupa je już zna ; )
Albo "powinnaś być w niebie Aniołku" no na miejscu laski bym strzelił w ryj i zapytał "a co, chcesz mnie wysłać do piachu?!"
Bądźpewny siebie to poderwiesz kogo chcesz :) a nie jakieś wyuczone formułki.

MoveFunk
28-10-2009, 14:45
na co komu poradniki to tego ?? nie trybie bądźmy sobą ;)

Trzciniak
28-10-2009, 22:36
smiac mi sie chce ;D ale jestem ciekaw co niby takie skuteczne techniki tam są.

Poradnik to może byc dla samotnych matek lub...... poradnik mistrza kuchni lub cos w tym stylu.Ale nie podrywania.Praktyka czyni mistrza a nie jakieś głupoty w formie tekstu który napisał na dodatek pewnie jakiś stary kawaler :P

Praktyka czyni mistrza, zgadza się jak najbardziej :)
Czyni go wtedy kiedy ten mistrz wychodzi do ludzi, a nie siedzi 24h przed kompem na forum ;)

A co do tego zobaczę z czystej ciekawości, dzięki :)

District 9
31-10-2009, 21:26
kazdy ma swoja metode , tyle . :) sama laska sie nie poderwie :D

Max Reason
01-11-2009, 10:23
kazdy ma swoja metode , tyle . :) sama laska sie nie poderwie :D


Święte słowa ;D
Zgadzam sie w 1000% :)

bojar85
01-11-2009, 13:12
Z ciekawości przeczytałem ten poradnik i śmiechu warte to jest... Czy fakt że nosze bluzy dyskryminuje mnie bo kobiety lubią polówki, garnitury itp.? generalizacja ile kobiet tyle charakterów. A jak można nie umieć zagadać do kobiety? róże są równie piękne jak Ty smutna czy dlaczego tak niebiańska istota nie jest w niebie - normalnie porażka - autor chyba jest prawiczkiem:-) Na koniec rada bądźcie luźni pewni siebie, mili i rozmowni... i to jest tyle dalej pójdzie samo

lusa
01-11-2009, 16:16
raczej się nie przyda ;P

Sylvanos
01-11-2009, 18:34
Haha xD
Widząc temat, zastanawiałem się czy Veex napisał xD
I napisał xD

Nie ogarniam takich poradników xd
Nic z nich nie wyniesiesz jeśli nie będziesz pracować nad sobą i nad postrzeganiem własnej osoby - pewność siebie ;)

Lepiej sobie przeczytaj Jak nosić krawat. (http://www.empik.com/jak-nosic-krawat-ksiazka,prod4310448,p)

To Ci może pomóc zachować się doroślej, dojrzalej i tak jak powinien zachowywać się facet, a takie poradniki sobie daruj.

A jeśli chcesz już być "Artystą podrywu" to zarejestruj się na jakimś forum i się chwal swoimi wyczynami hahaha

coverage
02-11-2009, 15:23
Niestety takie poradniki kobiety odczują na 100%. Widać po zachowaniu, rozmowie, że wszystko jest z góry zaplanowane, a tak być niestety nie może. Jedziesz tak jak chcesz innymi słowy Freestyle, albo wyrwiesz, albo nie - prosta reguła. Nie ma co nawet tego czytać.

B-Max
15-11-2009, 20:58
a jak już Ci się uda ją wyrwać to co dalej? całe życie ułożysz jak w poradniku?...trzeba być sobą.. normalne..

Paul Electro
15-11-2009, 21:04
I tak żadne metody nic nie dają. Fura skóra i komóra.

Wrobel08
16-11-2009, 20:22
Pewność siebie i na parkiet ;P :)

Lukezz
17-11-2009, 09:03
a jak już Ci się uda ją wyrwać to co dalej? całe życie ułożysz jak w poradniku?...trzeba być sobą.. normalne..

Bedzie chodził na randki z poradnikiem i czytał kolejne punkty hahaha

_Tomek_
18-11-2009, 12:07
ten porodnik wam w niczym nie pomoże :(
zostancie lepiej Dj'ami albo jeszcze Lepiej MP ... laski sa wasze ....
leca na muzyków...
a jak do tego mieli byście range na 4clubbers ... to juz zadna by sie nie oparła :)

HandsUpFun
27-11-2009, 21:59
Nie no śmieszne to by było :D Jakby teraz każdy skorzystał z tego poradnika i każdy podrywał na ten sposób ciekawe czy by działał hahaha
Żałosne...Każdy podrywa na swój sposób jeśli kochasz osobe wyraź jej to a nie ciągnij jakimiś głupimi tekstami
Pozdro:)

abc9000
17-12-2009, 11:09
Ej, masz mapę? Bo zgubiłem się w twoich oczach xD
Huehuehue.
Jeśli już chcecie coś takiego czytać, to tutaj. (http://www.podrywaj.org)

Marco Donati
17-12-2009, 20:14
pffff hahahahahaha po takich tekstach panienka by chyba tak wybuchła smiechem że by mnie chyba opluła hahahahahha może w podstawówce by to przeszło :P :D hahahahaha

kluczyk21
20-12-2009, 19:44
chcecie wiecej info na temat UWODZENIA piszcie na priva pomoge pozdro

DirtTrack
08-01-2010, 18:18
nie potrzebaa :P:P:P

pawelmail200
26-03-2010, 14:52
wiecie co dla mnie najbardziej zenujace sa wasze posty typu "smiac mi sie chce" a tak naprawde pewnie nie jeden z was czyta ten poradnik bo sobie nie potrafi z dziewczyna

Dj_KrYcHu_WDC
13-06-2010, 15:59
Pobierzemy
Znaczymy :-)

DirtTrack
21-06-2010, 19:35
Po prostuy albo masz gadke albo nie :P nic innego ;) a jakieś głupie poradniki nie pomogą nikim koleś wymówi "repertuar" panna ucieknie :P

Onitchi
22-06-2010, 16:07
Kilka browarów i pewność siebie wynosi 110% :D i wszystkie nasze ;D

Davidis & Tiago
23-06-2010, 21:48
Ojj panowie, panowie bluźnicie i tyle. :)
Założę się, że chociaż połowa z Was bije od któregoś tam roku życia konia przed redtube itd plus siedzi całymi dniami na forum a jak widzi fajną laske to sra po gaciach i myśli o niebieskich migdałach bo nie ma pojęcia jak zagadać a tak właściwie to sobie do łeba wrzucacie "po co mam w ogóle zagadywać, jeszcze mnie zje, albo zleje kompletnie" :)
Tak prawda, że trzeba wyjść do ludzi, ale śmiech na sali mnie bierze, jak ktoś mówi, że potrzebna kasa, albo się ma gadkę, albo się jej nie ma...
Ludzie! Wszystko się da naprawdę!! Tylko Wasz zablokowany umysł i myśli oraz zasrany program społeczny Was ogranicza, ale 90% z Was o tym nie wie... Dziękuje, dobranoc. :)

PS. Śmieszą mnie i to bardzo, tylko odpowiedzi osób typu "wyjdź do ludzi, wyłącz kompa" a sami macie po 1000+ postów na forum i bezsensownych wypowiedzi (pewnie same się nabijają, jak wyrywacie dupy poza domem, albo rodzeństwo Wam nabija no nie? :)

A teraz jeździjcie po mnie królowie podrywu i kontaktów międzyludzkich. :)

Damczyn
24-06-2010, 09:49
ElectroRaiders masz racje, i widze że czytałeś podobne rzeczy co ja odnośnie ludzkiej psychiki :)

Jak jakiś typek 'podejdzie i zagada' to myśli że gadka sie udała, w rzeczy samej kobieca psychika różni sie od męskiej i ona tą gadke może interpretować na 1000 sposobów. Dziewczyne można rozkochać w kilka minut nawet jej nie dotykając i nie wypowiadając słowa, ale to już kwestia podświadomości, psychologii wywierania wpływu i psychomanipulacji.

Takie poradniki to jest dno... jak zagadać by uwieść... porażka

Davidis & Tiago
24-06-2010, 12:10
ElectroRaiders masz racje, i widze że czytałeś podobne rzeczy co ja odnośnie ludzkiej psychiki :)

Jak jakiś typek 'podejdzie i zagada' to myśli że gadka sie udała, w rzeczy samej kobieca psychika różni sie od męskiej i ona tą gadke może interpretować na 1000 sposobów. Dziewczyne można rozkochać w kilka minut nawet jej nie dotykając i nie wypowiadając słowa, ale to już kwestia podświadomości, psychologii wywierania wpływu i psychomanipulacji.

Takie poradniki to jest dno... jak zagadać by uwieść... porażka

Dokładnie. :)
Uwodzimy sami sobą. :)
Oczywiście przyda się coś typu, o czym rozmawiać z dziewczyną, gdy zapadnie niezręczna cisza, ale bez przesady, bo by zagadać wystarczy nawet zwykłe "cześć" (tylko nie z trzęsącymi się członkami niczym galareta:)
No, ale dalej jestem strasznie podirytowany postawą niektórych na tym forum, wielkich dusz towarzystwa, które przecież w ogóle nie siedzą przed kompem i wiedzą, jak się obejść z super, ekstra panienką. :)

Wojt3Ek
24-06-2010, 13:39
Damczyn i Electroraiders widzę że siedzę w tym samym co wy, podpisuję się wszystkimi członkami pod tym co mówicie:) Pewność siebie panowie to podstawa. Jak mamy jaja mówić i robić co nam się chcę to nic nie stoi na przeszkodzie aby mieć w łóżku laski pod które inni konia walą :)Możesz mieć miliony, jeździć ferrari a na boku gościu który chodzi w powycieranych dżinsach ale posiada swój własny styl będzie stukał waszą pannę:) pozdro dla tych którzy dali się omamić przez społeczeństwo i wcisnęli sobie do głowy iluzje i stereotypy które teraz ich blokują i dają taki a nie inny obraz świata:)

Victor Teeg
24-06-2010, 22:27
Chłopaki ja polecam stary oklepany sposób z youtube. " Jeżdżę Golfem 2, jak mi kolega pożyczy to nawet 3".

Dj_KrYcHu_WDC
29-06-2010, 22:33
Dzieki :d Napewno Sie Przyda. Pzdr :-)

Barszczuu
30-06-2010, 16:32
Dzieki :d Napewno Sie Przyda. Pzdr :-)
Na pewno się nie przyda. :P

Widzę mamy na forum kilku PUłAsów:D

David Haaga
01-07-2010, 12:23
a z ciekawości zobacze co tam jest :D

cocaine
04-07-2010, 21:51
i weźcie pokażcie to dziewczynom i ciekawe, czy wtedy któraś się nabierze. :P

Osiem222
18-09-2010, 18:18
a pobieram;) z tego co słyszałem najważniejsza to jest mowa ciała;) i nie banie się spojrzeć dziewczynie w oczy;)

Skillstorm
19-09-2010, 13:08
Pipa! Przeczytajcie "The Game" Neila Strauss'a (Style) Potem przeczytajcie kim on jest i do jakiej Społeczności należy

Wojtas1990
27-09-2010, 19:35
najlepszy sposób na podryw to sposób "na kasztana"
Musisz się zaopatrzyc w kasztan - zwykły, brązowy, nie za duży, nie za mały... widzisz laske, która Ci się podoba, podchodzisz do niej na odległośc 4-5m, rzucasz jej pod nogi kasztan i zagadujesz - "Ej to Twój kasztan?"
Dalej powinno byc z górki ;D

Acid Clubber
06-10-2010, 20:33
Sprawdzony tekst na podryw to: "Kolor twoich oczów przypomina mi kolor mojego porshe". Sukces gwarantowany!

kamixio
06-10-2010, 20:42
nie no beka kompletna :D
trening czyni mistrza :D poprostu trzeba wylaczyc komputer jak niektorzy juz napisali ; )
pojsc na miasto z kumplami potem jakas dyska i napewno sie zagada :D
nie znam osoby ktora na serio zagadywala do laski jak w podreczniku lol2(a szkoda bo zabawnie by bylo :D)
btw. ten tekst z Porshe jest calkiem dobry :D hahaa :P
pzdr.:piwo:

Thet
06-10-2010, 21:34
Loool ;poradnik poradnikiem panowie trzeba wyjsc na przeciwko swoim lekom a samo czytanie nic nieda praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka bo 2 laski juz nieleca na tanie teksty pprzynajmniej te zklasa ;]

Damczyn
07-10-2010, 09:44
Loool ;poradnik poradnikiem panowie trzeba wyjsc na przeciwko swoim lekom a samo czytanie nic nieda praktyka praktyka i jeszcze raz praktyka bo 2 laski juz nieleca na tanie teksty pprzynajmniej te zklasa ;]

Polać mu :piwo: Zawsze początki bywają trudne ale kiedyś sie przełamałem i każdą napotkaną laske na ulicy spytałem o godzine :D na następny dzień byłem już tak pewny siebie że każdej mijanej mówiłem 'cześć' hahaha to było fazowe ćwczenie :D

Ale polecam wszystkim ten sposób, tylko tak można osiągnąć suckces :piwo:

Michael Electro
07-10-2010, 10:25
Pewność siebie, głowa do góry i do boju :D
i jeden tekst który mnie rozbraja: Fajna z Ciebie dupa z twarzy.. xdd haha

CZAPA9310
04-01-2011, 16:34
Pobiore i zobacze co tam piszą :D Choc osobiście nie potrzebuje takiego poradnika :D

Śledzio
08-01-2011, 14:56
Cuda dziwy. Aż strach pomyśleć jakie poradniki będą za miesiąc/dwa :). Takie teksty to można sypać przez GG, wątpie żeby w realu ktoś kogoś tak wyrwał.

Świr
08-01-2011, 19:29
Haha jak widzę bądz ktoś mi mówi coś o takich poradnikach to mnie krew zalewa za takie teksty szybciej w pysk dostaniesz niż ją poderwiesz :P Wnet będzie poradnik jak poprawnie zwalic kloca :) Kopiowanie takich tekstów i używanie ich do podrywu dziewczyny jest bez sensu jak kapnie się ,że skądś to bierzesz masz przechlapane :) Załatwi cię twoją metodą goście wyżej mają rację... Byc sobą to chyba najlepszy sposób podejśc bez strachu i zagadac :) Pozdrawiam normalnych :P

Sir Conceptz
08-01-2011, 21:29
Tekstem który wygrywa wszystkie nagrody to: "Ładne buty... połykasz"? ;) Co do tematu to owszem, pytać o jakieś bzdury napotkane dziewczyny, nabierze się pewności siebie i potem już nie stanowi to problemu ;)