PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : KeeYo


_Dash_
11-09-2009, 18:43
http://www.ftb.pl/media/dje/1170/large/2927.jpg

http://www.ftb.pl/media/dje/1170/large/2922.jpg

Od najmłodszych lat zafascynowany muzyka. Pierwsze kroki za konsoletą zaczął stawiać w roku 2000 grając w warszawskich klubach. Jego ulubione gatunki muzyczne to trance i house. Z biegiem czasu coraz bardziej rozchwytywany dj na polskiej scenie muzycznej. Rezydent takich klubów jak : Arena Izbica, Arena Kokocko, Omen Płosnica Obecnie rezydent Areny Strubiny kolo Warszawy.. Brał udział w dużych imprezach takich jak Tunnel Electrocity, Omen Summer Event , Crazy Summer Event. KeeYo miał również przyjemność grac u boku takich gwiazd jak: Peran van Dijk, Matrix, E-craig, Mickey T (Creamteam), Joy Kitikonti, Marc Van Linden, Shaun Baker, Cj Stone, Steve Murano, Randy Katana, Dj Jean, Dj Ervin oraz wieloma innymi.

Od siebie dodam ze wielki szacun dla tego pana ;)

8-BIT
11-09-2009, 23:38
1. słyszę.. zacne grono djów , z ktorymi grał.. ale ma na fotkach moje ulubione słuchawki, na które mnie nie stać (o ile kable wychodzą z jednej strony, a sobie ich nie przełożył dla szpanu);/ +5 do respectu

_Dash_
12-09-2009, 16:25
slyszalem ze byles na tunnel electrocity, on tam gral przeciez ;P

8-BIT
12-09-2009, 19:44
slyszalem ze byles na tunnel electrocity, on tam gral przeciez ;P
nie wiedziałem. z resztą jechałem tam w ciemno. dzień wcześniej postanowiłem, ze jadę i nie miałem czasu pełnego lin-upu przejrzec;/

P@trokles
23-09-2009, 23:10
Slysze go co tydzien w klubie Arena Strubiny ;> i powiem szczerze ze bardzo zaskakuje....w pozytywnym tego slowa znaczeniu:) naprawde zna sie na rzeczy:) zreszta zeby sie przekonac przyjedzcie do Areny:) pzdr i szacun!:)

_Dash_
24-09-2009, 12:42
ja tez bywam w tym klubie, nie co tydzien ale bywam ;)

Matt Sanders
29-09-2009, 20:54
fajny duet tworzył niegdyś z Youngiem :) a teraz juz dawno nie mialem okazji go słyszeć, a szkoda - zapewne.

P@trokles
14-10-2009, 10:14
fajny duet tworzył niegdyś z Youngiem :) a teraz juz dawno nie mialem okazji go słyszeć, a szkoda - zapewne.


To wpadaj do Areny;)