PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Hardbase Deejay Team


DiegoDiaz
08-09-2009, 12:20
sierpniu 2007 r. producent Alex van Tune spotkał Franka O'Gery i postanowili dołączyć swoje mocne strony i rozpoczął wraz Hardbase Deejay Team Project. Na początku mają Remixed Hits kilka w klasycznym stylu Hands-Up
ale po roku mają znaleźć swój własny styl, który zawiera elementy rąk i club-techno uplifting euphoric themes.
Kilka HDT's utworów są faktycznie odgrywają różne dj w Austrii, wiele utworów są dostępne do pobrania w całej sieci.
Wreszcie w sierpniu 2008 roku innego producenta Adam Tas dołączył do zespołu. Teraz pracuje nad nowymi utworami i będzie szukać etykiety do uwolnienia ich przyszłych utworów.



Alex van Tune młodych i kreatywnych producentów z Polska. Ponieważ jego najmłodszych lat (javascript:void(0)) kochał muzykę. Jego pierwszy program muzyczny o nazwie E-Jay Techno był jego pierwszym krokiem na drodze mieszania i produkcji, tak tych rzeczy nie było prawdziwe stacji roboczej audio z jej ograniczeń. Potem Alex znalazł inny program DAW nazwie Fruity Loops 5, który pozwolił mu wyrazić jego twórczość w bardziej efektywny sposób. Wreszcie zaczął pracować na bardziej zaawansowaną wersję - entuzjastycznie FL Studio 7.

Frank O'Gery - muzyka była jego pasją, ponieważ może on pamięta. Zawsze lubił DJ-ing, dokonał jego IERWSZE kroki jako dj w swojej szkole, a następnie w domu, imprezy, teraz ma miejsce zamieszkania w lokalnym klubie w Wiedniu. Od 2006 roku jest również producentem, który działa na FL Studio, a jego ulubionym gatunkiem muzyki jest hands-up.

Adam Tas rozpoczęła życie jako producent w 2007 roku po wygraniu konkursu (javascript:void(0)) remix w rodzinnym Polska. Obecnie posiada swoją własną muzykę / studio produkcji i pracy na AbletonLive7 i ProTools7.3. Zaczął rozszerzając swój horyzont w świat muzyki i pracuje obecnie jako kompozytor i autor tekstów, jak również nadal produkował.

big teep
08-09-2009, 13:34
please write polish xd
czy jakoś tak
wszystko angielszczyzną napisane :P
powiem tak ;)
chłopacy wporzonsiu jak najbardziej :)
chciałbym ich osobiście poznać szczególnie franka :)
:piwo: za to co robicie oraz za szacun ;)
pozdro hard !

DjAquinio
12-09-2009, 14:37
Proszę po pl
sierpniu 2007 r. producent Alex van Tune spotkał Franka O'Gery i postanowili dołączyć swoje mocne strony i rozpoczął wraz Hardbase Deejay Team Project. Na początku mają Remixed Hits kilka w klasycznym stylu Hands-Up
ale po roku mają znaleźć swój własny styl, który zawiera elementy rąk i club-techno uplifting euphoric themes.
Kilka HDT's utworów są faktycznie odgrywają różne dj w Austrii, wiele utworów są dostępne do pobrania w całej sieci.
Wreszcie w sierpniu 2008 roku innego producenta Adam Tas dołączył do zespołu. Teraz pracuje nad nowymi utworami i będzie szukać etykiety do uwolnienia ich przyszłych utworów.



Alex van Tune młodych i kreatywnych producentów z Polska. Ponieważ jego najmłodszych lat kochał muzykę. Jego pierwszy program muzyczny o nazwie E-Jay Techno był jego pierwszym krokiem na drodze mieszania i produkcji, tak tych rzeczy nie było prawdziwe stacji roboczej audio z jej ograniczeń. Potem Alex znalazł inny program DAW nazwie Fruity Loops 5, który pozwolił mu wyrazić jego twórczość w bardziej efektywny sposób. Wreszcie zaczął pracować na bardziej zaawansowaną wersję - entuzjastycznie FL Studio 7.

Frank O'Gery - muzyka była jego pasją, ponieważ może on pamięta. Zawsze lubił DJ-ing, dokonał jego IERWSZE kroki jako dj w swojej szkole, a następnie w domu, imprezy, teraz ma miejsce zamieszkania w lokalnym klubie w Wiedniu. Od 2006 roku jest również producentem, który działa na FL Studio, a jego ulubionym gatunkiem muzyki jest hands-up.

Adam Tas rozpoczęła życie jako producent w 2007 roku po wygraniu konkursu remix w rodzinnym Polska. Obecnie posiada swoją własną muzykę / studio produkcji i pracy na AbletonLive7 i ProTools7.3. Zaczął rozszerzając swój horyzont w świat muzyki i pracuje obecnie jako kompozytor i autor tekstów, jak również nadal produkował.

SOUTH BLAST
12-09-2009, 14:47
Proszę po pl
sierpniu 2007 r. producent Alex van Tune spotkał Franka O'Gery i postanowili dołączyć swoje mocne strony i rozpoczął wraz Hardbase Deejay Team Project. Na początku mają Remixed Hits kilka w klasycznym stylu Hands-Up
ale po roku mają znaleźć swój własny styl, który zawiera elementy rąk i club-techno uplifting euphoric themes.
Kilka HDT's utworów są faktycznie odgrywają różne dj w Austrii, wiele utworów są dostępne do pobrania w całej sieci.
Wreszcie w sierpniu 2008 roku innego producenta Adam Tas dołączył do zespołu. Teraz pracuje nad nowymi utworami i będzie szukać etykiety do uwolnienia ich przyszłych utworów.



Alex van Tune młodych i kreatywnych producentów z Polska. Ponieważ jego najmłodszych lat kochał muzykę. Jego pierwszy program muzyczny o nazwie E-Jay Techno był jego pierwszym krokiem na drodze mieszania i produkcji, tak tych rzeczy nie było prawdziwe stacji roboczej audio z jej ograniczeń. Potem Alex znalazł inny program DAW nazwie Fruity Loops 5, który pozwolił mu wyrazić jego twórczość w bardziej efektywny sposób. Wreszcie zaczął pracować na bardziej zaawansowaną wersję - entuzjastycznie FL Studio 7.

Frank O'Gery - muzyka była jego pasją, ponieważ może on pamięta. Zawsze lubił DJ-ing, dokonał jego IERWSZE kroki jako dj w swojej szkole, a następnie w domu, imprezy, teraz ma miejsce zamieszkania w lokalnym klubie w Wiedniu. Od 2006 roku jest również producentem, który działa na FL Studio, a jego ulubionym gatunkiem muzyki jest hands-up.

Adam Tas rozpoczęła życie jako producent w 2007 roku po wygraniu konkursu remix w rodzinnym Polska. Obecnie posiada swoją własną muzykę / studio produkcji i pracy na AbletonLive7 i ProTools7.3. Zaczął rozszerzając swój horyzont w świat muzyki i pracuje obecnie jako kompozytor i autor tekstów, jak również nadal produkował.

omfg nie zrozumialem ani jednego slowa xD translator rlz ^^
co do panow z hdt, jak najbardziej pozytywni ludzie :) sa jednymi z nielicznych w polsce ktorych hands up slucham najczesciej :girl_pinkglassesf:

Evela
12-09-2009, 14:49
Proszę po pl
sierpniu 2007 r. producent Alex van Tune spotkał Franka O'Gery i postanowili dołączyć swoje mocne strony i rozpoczął wraz Hardbase Deejay Team Project. Na początku mają Remixed Hits kilka w klasycznym stylu Hands-Up
ale po roku mają znaleźć swój własny styl, który zawiera elementy rąk i club-techno uplifting euphoric themes.
Kilka HDT's utworów są faktycznie odgrywają różne dj w Austrii, wiele utworów są dostępne do pobrania w całej sieci.
Wreszcie w sierpniu 2008 roku innego producenta Adam Tas dołączył do zespołu. Teraz pracuje nad nowymi utworami i będzie szukać etykiety do uwolnienia ich przyszłych utworów.



Alex van Tune młodych i kreatywnych producentów z Polska. Ponieważ jego najmłodszych lat kochał muzykę. Jego pierwszy program muzyczny o nazwie E-Jay Techno był jego pierwszym krokiem na drodze mieszania i produkcji, tak tych rzeczy nie było prawdziwe stacji roboczej audio z jej ograniczeń. Potem Alex znalazł inny program DAW nazwie Fruity Loops 5, który pozwolił mu wyrazić jego twórczość w bardziej efektywny sposób. Wreszcie zaczął pracować na bardziej zaawansowaną wersję - entuzjastycznie FL Studio 7.

Frank O'Gery - muzyka była jego pasją, ponieważ może on pamięta. Zawsze lubił DJ-ing, dokonał jego IERWSZE kroki jako dj w swojej szkole, a następnie w domu, imprezy, teraz ma miejsce zamieszkania w lokalnym klubie w Wiedniu. Od 2006 roku jest również producentem, który działa na FL Studio, a jego ulubionym gatunkiem muzyki jest hands-up.

Adam Tas rozpoczęła życie jako producent w 2007 roku po wygraniu konkursu remix w rodzinnym Polska. Obecnie posiada swoją własną muzykę / studio produkcji i pracy na AbletonLive7 i ProTools7.3. Zaczął rozszerzając swój horyzont w świat muzyki i pracuje obecnie jako kompozytor i autor tekstów, jak również nadal produkował.

zajebiste tłumaczenie :P

"Alex van Tune młodych i kreatywnych producentów z Polska. " tym pojechałeś :)

Co do HDT to super formacja :) :]

Feeldii
12-09-2009, 14:50
Dobre chłopaki oby tak dalej
PS: dzięki za remol

nonamee
12-09-2009, 15:21
znani to są, ale chyba tylko tutaj na forum!
bo w europie w ogóle o nich nie słychać! mają jakieś tracki na vinylach? lub mp3? mają kontrakt z wytwórnią ? ?

bio strasznie biedne, można powiedzieć że ''artyści'' za 5zł :DD
zaśmiecanie działu według mnie...
tak w ogóle to połowa ''artystów'' w tym dziale jest do wyj bania!!

pzdr


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Nikt Ci nie broni wyrażać swojej opinii, ale rób to w sposób niewulgarny i nie obrażaj nikogo.


_______________________________________________

sajgoN1

Kosmo'n'Auta
12-09-2009, 22:26
ja bym powiedzial ze nawet nie za 5 zlote.
wcale nie jestesmy artystami.
a osobami ktorych polaczyla wspolna pasja.
bio troche nieaktualne, bo Adam to tylko w
doskoku jest doradca w sprawach technicznych + piosenkarz.
Pan nonamee widze ze bardzo europejski kolega i mieszka w kazdym kraju w Europie ;)
Nawet jak nasza muzyczka powoduje klotnie to juz jest powod do zadowolenia, bo to oznacza ze wzbudza jakies emocje , gdyby tak nie bylo, nikt by nie spojrzal do tego dzialu i nikt nie napisal zadnego posta...
ja chcialbym podziekowac tylko osoba ktore wierza w Alexa i mnie.
to wlasnie robimy muzyke dla tych ludzi :)
pozdrawiam w imieniu calego HDt
i jestem szczerze zdziwiony ze znajdujemy sie w tym dziale.

Globus White
12-09-2009, 22:29
HDT tworzy fajny Hands Up.
Jego członkowie są spoko. Nie uderzyła im tzw. Sodówka do głowy.
:)
Pozdros :*

Daveese Rate
12-09-2009, 22:31
bardzo przyjemna dla ucha formacja
z wyrobionym z daleka rozpoznawalnym stylem ; )
no trzeba powiedziec jedni z najlepszych polskich osob robiacych HU
a od stroni "kuchni" swietni ludzie z ktorymi da sie pozartowac i spokojnie porozmawiac
zycze dalszych sukcesow i pozdrawiam ;x

Kameleon
12-09-2009, 22:41
co tu pisac. ..
w głupiej erze samego electro-house pozostali jako nieliczni przy HU i to już się ceni, a to że tworzą go bardzo dobrze to kolejny plus ...
produkcje mi sie podobaja a niektore nawet baaardzo i za to dzieki :piwo:

_Robert_
12-09-2009, 22:50
No to ja powiem tak, mam okazje spotkać się z chłopakami praktycznie kilka razy w roku a szczególnie Alexa, bo w sumie jesteśmy z jednego miasta :) chłopaki są bardzo pozytywnie nakręceni, muzyka która tworzą jest po prostu świetna, każda kolejna nutka która zostaje wydana jest coraz lepsza i oby tak dalej :D Pozdrawiam :piwo:

Przemo07
12-09-2009, 23:37
alexa nie znam ale za to franka znam.. niestety tylko przez neta ale mam nadzieje ze to sie zmieni ;)
co do utworow to moim zdaniem jedni z najlepszych w polsce jesli chodzi o HU
kuc :*

Miko34
13-09-2009, 08:29
co tu pisac. ..
w głupiej erze samego electro-house pozostali jako nieliczni przy HU i to już się ceni, a to że tworzą go bardzo dobrze to kolejny plus ...
produkcje mi sie podobaja a niektore nawet baaardzo i za to dzieki :piwo:


Nie wiem czy to sie nie zmieni (jesli chodzi o to electro) :P,ale moze niech juz sie Franek Wam tlumaczy xD Kochane Odynce moje :* Przecudowne kawalki i remole :* Do pana nonamee: Pan sie nie boj, o panach z HDT bedzie jeszcze glosno ;) Pozdro :*

Lukezz
13-09-2009, 10:04
Chłopacy rzadza w polskim Hands Upie :rockon: Są capami i nic co caperskie nie jest im obce :mg: Chciałbym ich poznac a zwłszcza Franka :>

PlayR
13-09-2009, 15:24
Hands-Up to nie moja działka ale i tak podziw dla chłopaków za to co robią! Pozdro dla Alexa i Adama, bo Franka jeszcze nie miałem okazji poznać ;)

Matthew Dj
20-09-2009, 13:19
Te odyńskie pały to najlepsza formacja hands-dupowa w Polsce :D również chciałbym ich osobiście poznać :P no to jadom radom xDD

Gordon_FreeMaN
09-04-2010, 13:53
FrankOGery to suuuuper facet...
Styl HDT mnie się o wiele bardziej podoba niż DFK, moja opinia tak na marginesie...
Ale w erze gdzie dzieciaczki rzucają się na hałs, zostali przy swoim i za to im chwała!!!!...

Tom__Crunk
09-04-2010, 18:00
wszyscy chcą Franka poznać a ja się cieszę bo go znam ^ ^
kozacki facet :*:*
ich liebe dich! :* ;D

Galci
09-04-2010, 18:14
potwierdzam ze graja bardzo dobry hands-up ;) Franka poznalem tam kiedys na gg :D ale z mila checia poznalbym na zywo bo wydaje sie spoko gosciem :) pozdro dla HDT ;)

Wasal
20-04-2010, 06:55
jakoś nie lubie ich stylu
tzn ; cały czas takie same brzmienia
może troche zmienić styl ?

Black Life
04-05-2010, 21:45
a ja tam lubie tych jazdowiczow, a szczególnie Ogiera :*:* Cium

ps. i dobre robia kawałki :>:>

:piwo:

Grosso
04-05-2010, 22:11
Frank O'Gery - muzyka była jego pasją, ponieważ może on pamięta

teraz ma miejsce zamieszkania w lokalnym klubie w Wiedniu

Adam Tas rozpoczęła życie jako producent w 2007

Obecnie posiada swoją własną muzykę

ale po roku mają znaleźć swój własny styl, który zawiera elementy rąk i club-techno

takimi osiągnięciami i planami nie każdy się może pochwalić :)

a tak na serio to dobrzy i lubiani producenci. po wypowiedziach widać że na serio inteligentni.

powodzenia :)