PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dzwonienie za darmo z Telefonu komórkowego


I-Rockerz
24-08-2009, 14:32
Witam. Tutaj opiszę to co odkryłem pare miesięcy temu. Siostra przywiozła telefon z Angli, który zakupiła razem z starterem ORANGE. Po ściągnięciu simlocka przerzuciła się na Plusa, a karta z Orange leżała w domu. Postanowiłem się ją "zaopiekować" :)


Warunkiem takiej zabawy na koszt operatora, jest posiadanie chociaż minimalnych środków na koncie(w moim wypadku od 3 miesięcy dalej jest 20 centów),posiadanie karty sim ORANGE zagranicznej(testowałem tylko z Anglii) oraz telefon bez simlocka, lub simlock na orange.

Jak mamy juz wszystko, to więc do dzieła:

1. Wkładamy Karte Sim do telefonu.
2.Akceptujemy ja wpierw w sieci Orange.
3.Dostajemy pierwszego SMS'a od operatora(witamy w sieci orange).
4.W ustawieniach sieci, wyszukujemy dostępnych operatorów sieci komórkowych.
5.Wybieramy domyślną sieć- PLUS! (nie orange, tylko plus)
6.Po udanej akceptacji i autoryzacji karty sim, dostajemy SMS'a sieciowego(o takiej samej treści jak napoczątku czyli witamy w sieci oragne).
7. Możemy dzwonić do bólu za darmo!


UWAGA. Na rynku wyszło wiele rodzajów kart sim ORANGE. Na starterze widnieje data 11.10.2007, ale czy od tej pory są inne startery, tego sam nie wiem ;)


Swego czasu widziałem na ALLEGRO takie startery w cenie(jak dobrze pamiętam) ok 10-15zł +przesyłka. Czekam na wasze komentarze :piwo:

Megatron
24-08-2009, 16:55
Jeśli nawet to jest prawda co piszesz to się rozejdzie i zablokują :)
Ale jak będę miał czas to się pobawię :)

dzięki :D

brzooskaa
24-08-2009, 22:33
kiedyś działało, mój kolega tak robił tylko nie pamietam czy miał kartę ze stanów czy z uk. ale działało na bank bo dzwoniliśmy 3 dni dosłownie wszędzie no ale wiadomo że w końcu się nam znudziło ;p

DirtTrack
08-01-2010, 19:27
Pomysł bdb :) ja tam mam darmowe min,darmowy nr i nie płace za nic:):)

big teep
08-01-2010, 23:58
a ja mam w plusie nr więc lipa ? . : (

lusa
09-01-2010, 12:34
Bardzo ciekawy opis. ;] To chyba leci na koszt zagranicznego Orange (czyli z Anglii), ale kto się będzie tym przejmował. :)