PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : DJ Roxx


Laizans
24-07-2009, 10:01
http://img142.imageshack.us/img142/3182/lf10f64bfa7edff1b1db585.jpg


DJ ROXX (RADOSŁAW ROZBICKI) JEST POLSKIM PRODUCENTEM MUZYCZNYM. URODZIŁ SIĘ W 13.09.1985 ROKU.
TWORZENIEM MUZYKI ZAJMUJE SIĘ JUŻ OD DAWNA, LECZ NA POWAŻNIE ZACZĄŁ TWORZYĆ NA POCZĄTKU 2005 ROKU, CO PRZYNIOSŁO WYRAŹNE EFEKTY I POKAZAŁO TALENT TEGO PRODUCENTA! JEGO MUZYKA PRZEDSTAWIA SIĘ W GATUNKACH HANDS UP, EURO TRANCE, HARD CLUB GDYŻ BARDZO UWIELBIA MUZYKĘ ZACHODNICH PRODUCENTÓW TAKICH JAK DJ LEE, ROB MAYTH, ROCCO, BASS-T, DJ MANIAN, PULSEDRIVER, MIKE NERO, ALPHAZONE, SPECIAL D, FLOORFILLA, DJ DEAN

SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĄ CAŁY CZAS DĄŻY DO TEGO, ABY PREZENTOWAĆ JAK NAJLEPSZY POZIOM, DORÓWNAĆ NAJLEPSZYM, ODNIEŚĆ SUKCES I SPEŁNIĆ SWOJE MARZENIA! DOTYCHCZAS JEGO UTWORY ZOSTAŁY BARDZO DOBRZE PRZYJĘTE NA FORUM FTB WIELE OSÓB GRATULOWAŁO TALENTU I SWOJEGO STYLU, KTÓRY PRZEDSTAWIA SIĘ DYNAMICZNYMI DOBRYMI MELODIAMI HANDS UP I DOBRYMI BRZMIENIAMI W TYM STYLU!

OD 2005 ROKU DJ ROXX STWORZYŁ 3 WŁASNE CIESZĄCE SIĘ DUŻĄ POPULARNOŚCIĄ U NAS JAK I ZAGRANICĄ PACKI W STYLU HANDS UP Z DYNAMICZNYMI MELODIAMI WYDANYCH NA VIP ZONE JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH EUROPEJSKICH STRON NA KTÓRYCH MOŻNA ZAKUPIC SAMPLE MUZYCZNE, NIEKTÓRE MELODIE DJA ROXXA ZOSTAŁY DOCENIONE I WYDANE PRZEZ TAKIE ZNANE ZAGRANICZNE WYTWÓRNIE JAK : MENTAL MADNESS, ANDORFINE REC, CUEDANCE REC. PREZENTUJE ON BARDZO DOBRY ŚWIATOWY POZIOM.

OD 2008 ROKU DJ ROXX JEST ARTYSTĄ NIEMIECKIEJ WYTWÓRNI MENTAL MADNESS W KTÓREJ TO RÓWNIEŻ WYDAJE SWOJEGO PIERWSZEGO AUTORSKIEGO VINYLA ‘’JUMPING & PUMPING’’ ZE ŚWIETNYMI REMIKSAMI ZNANYCH ZACHODNICH ARTYSTÓW TAKICH JAK DISCOTRONIC, TUBE TONIC& DJ SHANDAR, MAINFIELD. UTWOR ZOSTAL BARDZO DOBRZE PRZYJETY W NIEMIECKICH I AUSTRIACKICH KLUBACH…

TO CO DOTYCHCZASOWO OSIAGNAŁ DJ ROXX JEST JUŻ PEWNĄ CZĘŚCIĄ SPEŁNIONYCH MARZEŃ, LECZ WIE ILE JESZCZE CZEKA GO PRACY, ABY DOJŚĆ DO CAŁKOWITEJ PERFEKCJI W DZIEDZINIE MUZYKI...

Z GÓRY DZIĘKUJE WSZYSTKIM, KTÓRZY GO WSPIERALI W TRUDNYCH CHWILACH I ZA WSZELKĄ POMOC, KTÓRĄ MU DALI. DZIĘKUJE PRZEDE WSZYSTKIM RODZINIE, NA KTÓRĄ MOŻE LICZYĆ ZAWSZE, DZIĘKUJE JANARDANIE (EX. EAST CLUBBERS) ZA WSPARCIE POMOC I TECHNICZNE PORADY, MIKE WIND ZA WEB-DESING ORAZ ZA PORADY I POMOC TECHNICZNĄ ORAZ CAŁEJ RESZCIE OSÓB Z FORUM FTB I WSZYSTKIM ZNAJOMYM WIELKIE DZIĘKI! BEZ TYCH OSÓB NA PEWNO NIE OSIĄGNĄŁBY TEGO, CO TERAZ MA I NIE PRZEDSTAWIAŁ MUZYCZNEGO POZIOMU, NA JAKIM SIĘ ZNAJDUJE!

Twórczość (Oficjalnie wydane):

Produkcje:

2006:

Partyrausch - Cut & Break

Label: Cuedance Records

1. Cut & Break (Club Mix)
2. Cut & Break (Freddy Fader Remix)

2007:

DJ Roxx - Weekend Has Come

Label: Vip Trax

1.Weekend Has Come (Original Mix)
2.Weekend Has Come (DJ Carfil Remix)
3.Weekend Has Come (Selfmakingproject Remix)
4.Weekend Has Come (Neorin Remix)

DJ Sven E & Reztax - Let's Go / I Need A Touch

Label: Mental Madness

1.Let's Go (Original Mix)
2.Let's Go (Rocco & Bass-T Remix)
3.I Need A Touch

DJ Roxx - I Feel The Sound

Label: DJ Factory / Dee Jay Mix Club

Utwór znalazł się na składance Dee Jay Party vol. 25

2008:

DJ Roxx - Jumping & Pumping

Label: Mental Madness

1.Jumping & Pumping (Discotronic Remix)
2.Jumping & Pumping (Extended Mix)
3.Jumping & Pumping (Tube Tonic & Dj Shandar Remix)
4.Jumping & Pumping (Mainfield Remix)

2009:

DJ Roxx - Rock The Bass

Label: Mental Madness

1.Rock The Bass (Extended Mix)
2.Rock The Bass (Megara vs DJ Lee Remix)
3.Rock The Bass (Maziano Remix)
4.Rock The Bass (Mazell Remix)
5.Rock The Bass (Flashtune Remix)
6.Rock The Bass (Bootleggerz Remix)
7.Rock The Bass (Single Edit)
8.Rock The Bass (Megara vs DJ Lee Remix Edit)
9.Rock The Bass (Maziano Remix Edit)
10.Rock The Bass (Bootleggerz Remix Edit)

Remiksy:

2006:

Powerteam - Let's Move (DJ Roxx Remix)

Label: Bazze Records

2008:

Ma.Bra - Where We Are (DJ Roxx Remix)

Label: Ma.Bra Records

D-Line - Dancefloor 2008 (DJ Roxx Remix)

Label: DJ Factory / Dee Jay Mix Club

Brooklyn Bounce - Get Ready To Bounce Recall 08 (DJ Roxx Remix)

Label: Mentall Madness

2009:

Mazell feat. Ryle - Hardstyle Hoez (DJ Roxx High Energy Remix)

Label: Mental Madness

Linki:

strona oficjalna (dawno nie aktualizowana): www.djroxx-music.com (http://www.djroxx-music.com)

myspace: DJ Roxx sur MySpace Music - Ecoute gratuite de MP3, Photos et clips vidéos (http://www.myspace.com/deejayroxx)

nonamee
24-07-2009, 13:48
kolo nieźle daje czadu w hands upie!

podobają mi się jego nuty

szacun!

Flashtune
25-07-2009, 16:21
dobry kumpel, świetny producent ;) tyle ode mnie :P

Andrew Q
26-07-2009, 13:56
Wg mnie najlepszy producent HU w Polsce ;) Jeden z nielicznych, którzy

nie powielają standardowych schematów oraz posiadających własny styl.

thesldr
28-07-2009, 11:25
najlepszy producent hu w polsce

Laizans
28-07-2009, 16:24
Wg mnie najlepszy producent HU w Polsce ;) Jeden z nielicznych, którzy

nie powielają standardowych schematów oraz posiadających własny styl.


najlepszy producent hu w polsce

Na chwilę obecną na pewno jeden z lepszych. Choć nikt moim zdaniem w całej polskiej historii tego gatunku nie przebił jeszcze Maxa Farenthide'a jeżeli chodzi o twórczość, gdy ten produkował hands up (tym bardziej boleję, że przerzucił się na electro).

Ale za to nie ma wątpliwości, że to DJR jest Polakiem, który odniósł największy sukces w tym gatunku jeżeli chodzi o rynek europejski. Niewielu naszych MP może pochwalić się singlami na zachodzie z remiksami takich gwiazd jak Discotronic, Megara vs DJ Lee, Bootleggerz i Rocco & Bass-T. No i do tego swoje remiksy też nie dla byle kogo bo dla Brooklyn Bounce i Ma.Bra.

Zgodzę się z Andrew'em, że Roxx ma teraz własny rozpoznawalny styl. Choć słychać w jego wcześniejszych produkcjach, że starał się robić pod Roba Maytha (Wystarczy porównać np Powerteam - Let's Move (DJ Roxx Remix) z Special D - You (Rob Mayth Remix) ) to jednak teraz wykształcił już własny sposób produkcji i z łatwością można go skojarzyć. Po tym właśnie można rozpoznać dobrego artystę hands up - słyszysz jakiś kawałek i bez patrzenia w tytuł wiesz że to jego. Dużą zaletą produkcji Roxxa jest niesamowity POWER i dynamika.

No i przede wszystkim duży plus dla niego jako osoby, za to że odpowiada na maile od odbiorców jego muzyki, czego nie można się spodziewać po większości naszych MP ;]. Szacun i pozdro Panie Roxx.

B-Max
28-07-2009, 16:28
Myślałem, że to niemiec
Nie słucham takiej muzy, ale jego alias obił mi się o uszy..

Flashtune
28-07-2009, 21:32
DJ Roxx obok Ozi'ego i Technorockera to wg mnie najlepsi producenci na Zachodzie pochodzący z Polski ;) oczywiście Hands Up! :)

Dave Calley
29-07-2009, 22:40
DJ Roxx obok Ozi'ego i Technorockera to wg mnie najlepsi producenci na Zachodzie pochodzący z Polski ;) oczywiście Hands Up! :)

Flash... Ty jeszcze dolicz siebie do tej ekipy
ogólnie to za Roxxem nie przepadam... ja go kojarze tylko z "dobrych" relków (w sensie dba o dobrych remixerów) ;)

nonamee
30-07-2009, 07:14
z ciekawości obadałem te packi z melodiami i tak licząc to w sumie koleś zrobił coś ponad 150 melodii hands upowych :| wow ma łeb do tego!!

aa i dodam że natrafiłem na stare nuty nie wydane oficjalne ktore kiedyś były wystawiane chyba na ftb On The Floor, Dancefloor , Speed Up czy jego rmx dla Kelly Clarkson fajne stare nuty polecam obadać!

Blinders
30-07-2009, 08:11
Dziwne ale nigdy nie slyszalem tego pana... Patrzac jakich ma remixerow musi byc naprawde dobry w tym co robi :P

Flashtune
30-07-2009, 10:22
z ciekawości obadałem te packi z melodiami i tak licząc to w sumie koleś zrobił coś ponad 150 melodii hands upowych :| wow ma łeb do tego!!

aa i dodam że natrafiłem na stare nuty nie wydane oficjalne ktore kiedyś były wystawiane chyba na ftb On The Floor, Dancefloor , Speed Up czy jego rmx dla Kelly Clarkson fajne stare nuty polecam obadać!

może masz DJ Roxx - Turn It Up Vol.2 (Club Mix) ;) to jest mistrzostwo świata!! to był jego wcześniejszy styl :) fajnie ma nagrzmocone wszystkiego, ale dało się GO rozpoznać :litosc:

:piwo:

big teep
30-07-2009, 10:56
a ja zawsze myślałem, że to niemiec albo rusek, bez kitu
a to polak ; x masakra; x
umiejętności duże ma :)
remixy konkretne;)

Kilazz
30-07-2009, 12:58
Jeden z najlepszych producentów komercyjnych w Polsce, niedoceniany ale konkret gościu :)

Laizans
18-08-2009, 19:16
vinyl dance deejay dj downloads house music - www.djshop.de (http://www.djshop.de/realplayer.php?tid=7000089164&aid=7000013454&type=mp3) - to link do preview'a nowego remiksu Roxxa: DJ Digress - Follow Up 2k9 (DJ Roxx Remix). Nie wrzucam do działu mp3 bo nie wiem jak to ściągnąć z plejerka. Świetne melo. Polecam przesłuchać bo jest na co czekać!

LuQaSzEQ93
18-08-2009, 21:07
ma ktos e-maila może do niego ? ;D

Flashtune
19-08-2009, 10:50
ma ktos e-maila może do niego ? ;D

[email protected]

nie wiem, czy jeszcze aktualny :P

LuQaSzEQ93
19-08-2009, 11:57
podobno odpisuje to napisze hahaha ;]

Matt Sanders
19-08-2009, 22:25
pamiętam... czasy FTB :)
nie ma na tej liscie najlepszego utworu... "Dancecore" miażdzy mnie do dziś "I Feel The Sound" tak samo :) Kiedyś był dla mnie wzorem do naśladowania ^^ jak chcecie moge wrzucić te utworki.

LuQaSzEQ93
19-08-2009, 22:51
to dawaj tylko te największe kosiary ;D

Laizans
26-12-2009, 12:21
Pełne info nowego-starego singla tego producenta (piszę tutaj, bo w dziale new releases ten post nie byłby za bardzo widoczny):

Tytuł: The Weekend Has Come (Reedycja)

Label: Mental Madness

Dokładna data wydania: 29.01.2010.

Okładka: http://www.iv.pl/images/c15bufgb851fsfw2l3u.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=c15bufgb851fsfw2l3u.jpg)

Oficjalna tracklista:

1.Original Mix Edit
2.Neorin Remix Edit
3.Selfmaking Project Remix Edit
4.Original Mix
5.DJ Carfil Remix
6.Flip & Fill Remix

Podsumowanie: Nr 1,2,4 i 6 z tej tracklisty można znaleźć już w internecie, więc singiel ogólnie niczym nowym nie zaskoczy. Ale nie zmienia to faktu, że warto go mieć. Demka można przesłuchać tutaj: DJ ROXX The Weekend Has Come Mental Madness Records (http://www.djshop.de/p/MP3/7000015577/dj_roxx_the_weekend_has_come/)

nonamee
26-12-2009, 12:51
a ma ktoś albo słyszał ktoś może jego rmxy dla LM Beatz i Andre Picara ????? bo na twiterze ma napisane że zrobił...

nonamee
23-01-2010, 20:34
ma ktoś ripa albo demko remixu dla Discotronica??

Discotronic - To The Moon And Back (DJ Roxx Rmx) ??

ClearMind
23-05-2010, 17:46
Najlepszy polak w HU :*

Laizans
13-07-2010, 21:28
A teraz szykuje się chyba remiks dla Taito do Rainbow o czym wspomniał on sam w jednym z wątków. Chyba, że nie chodzi o tego samego DJa Roxxa. ;] Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać.