PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Siłownia


FaceSpeed
23-07-2009, 02:07
pytanie do tych ktorzy chodza na silke, czy po Zma i tribulonie potrzebny jest odblok czy nie???? ;)

S.K.Y.L.I.N.E
23-07-2009, 08:25
powiem ci tylko tyle przestań brać to gówno!!!!

PS: jeśli brałes osłonke to musisz odblokować jak nie brałeś osłonek to co chcesz odblokowywać?

FaceSpeed
23-07-2009, 13:09
powiem ci tylko tyle przestań brać to gówno!!!!

PS: jeśli brałes osłonke to musisz odblokować jak nie brałeś osłonek to co chcesz odblokowywać?

no przestalem tylko 60 kapsow, ale co masz na mysli oslonke??? chodzi Ci oslonki na zalodek, itd

vivek3
23-07-2009, 14:25
nie trzeba odblokuj myslenie

AYC
23-07-2009, 16:17
przeciez to nie jest saa to co chcesz odblokowywac hahahaha

FaceSpeed
24-07-2009, 00:33
spoko dzieki tak myslalem ale kto pyta nie bladzi ;)

XeraN
29-07-2009, 18:16
Mam takie delikatne wrazenie, ze niepotrzebnie wyrzuciles pieniadze w bloto, kupujac te srodki ;)

Gentelman D
01-08-2009, 12:13
Pytanie do tych ktorzy chodza na silke, czy po Zma i tribulonie potrzebny jest odblok czy nie.

Odblok stosuje się tylko po SSA lub po prohormonach. Te dwa środki które opisałeś są to suplementy które mają uregulować poziom testosetronu w organizmie.ZMA możesz śmiało brać poprawia regeneracjie, polecam łykac to na noc. A tribusteron, jeśli nie masz powyżej 25 lat, napewno nie jest dla Ciebie bo i tak nie zauważysz różnicy.

ZMA i tribusteron stosuje się również jako odblok, po "delikatniejszych" cylkach ze strydami, ale o nich wogóle zapomnij....

UMC
01-08-2009, 17:56
zma i tribulus po cyklach z saa jako odblok? wez mnie nie rozmieszaj tymi herezjami :)

Gentelman D
02-08-2009, 09:49
Tak kolego tak. I dla twojej informacji nie są to żadne herezje. Zresztą napisałem jasno, że po "delikatnych" cyklach jako odblok można zastosować ZMA i Tribulus.
Mówiąc delikatne cykle mam na myśli takie które trwają nie dłużej niż 2 tygodnie, które w niewielkim stopniu zadziałały na układ hormonalny.

Oczywiście jak załadujesz np. 6 tygodni mety, to twój organizm będzie tak zblokowany, że ZMA i TT nic nie pomogą. Wtedy powinno się, a nawet trzeba użyć Clomidu lub Nolvadexu.


Jednak najlepiej by było jak by każdy zrozumiał że sterydy, są to środki przeznaczone tylko dla zawodowców lub zakompleksionych...

UMC
02-08-2009, 13:54
Tak kolego tak. I dla twojej informacji nie są to żadne herezje. Zresztą napisałem jasno, że po "delikatnych" cyklach jako odblok można zastosować ZMA i Tribulus.
Mówiąc delikatne cykle mam na myśli takie które trwają nie dłużej niż 2 tygodnie, które w niewielkim stopniu zadziałały na układ hormonalny.

Oczywiście jak załadujesz np. 6 tygodni mety, to twój organizm będzie tak zblokowany, że ZMA i TT nic nie pomogą. Wtedy powinno się, a nawet trzeba użyć Clomidu lub Nolvadexu.


Jednak najlepiej by było jak by każdy zrozumiał że sterydy, są to środki przeznaczone tylko dla zawodowców lub zakompleksionych...


po jaka cholere robic 2 tyg cykl na soku? wytlumacz mi to :)

Gentelman D
02-08-2009, 19:28
po jaka cholere robic 2 tyg cykl na soku? wytlumacz mi to

Nie będę Ci tego tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz, wszystko to co miałem powiedzieć na ten temat znajdziesz w postach powyżej.

UMC
02-08-2009, 20:27
Bo nie ma sensu truc sie przez 2 tyg na soku jak nic to nie da a tylko zaburzy sie gospodarke hormonalna organizmu. Tym bardziej ze jest sporo saa potrzebuje wiecej czasu niz 2 tyg zeby sie rozkrecic i zaczac dzialac. Takze nie oszukuj ludzi (i samego siebie) i nie pisz ze 2 tygodniowe cykle maja sens.