PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Pema


kamil18/jocker
26-06-2009, 16:07
PEMA - dj i producent muzyczny młodego pokolenia. Urodzony 13.09.1987 roku w Limanowej, obecnie zamieszkały w Nowym Wiśniczu (40 km od Krakowa). Z muzyką związany od zawsze. Rozpoczynał jak wielu od mniejszych klubów i imprez. Rok 2007 stał się przełomowy - właśnie wtedy zaczeły się występy w wielu znanych klubach całej Polski. Na początku roku 2007 Pema wypłynął także na szersze wody w dziedzinie produkcji muzyki. Na początku było to współpraca z Matt Sandersem. Obecnie Pema produkuje muzykę solowo oraz w projektach ze znajomymi ludźmi z branży. W czasie swojej krótkiej kariery Pema miał przyjemność dzielić konsolę z takimi artystami jak: Discotronic, Darek Janik aka Dan Van Beat, Alex Red, Dj Maximo, Dj Hubertus, Max Farenthide, B-Rey, Dj Aras, Sqn, K-Tronic, Bronkz Brothers, Dj Cargo, Technotec, Klimazz, Digital Mode, East Freaks, Bogdan Fabiański, Braincreator, Marcus & White itd. Pema wystąpił m.in. w takich klubach jak: Heaven, Armagedon, Prima, Moderna, Energy 2000, Powerclub, Czarna Owca, Syrenka, Fabryka Mocy, Oxiden, Ibiza, Bastylia, Ebro, Rebus, Mega Disco Palazzo. Pema jest także twórcą znanej kompilacji "Clubbers Hit Mix". Jest to cykliczna składanka zawierająca największe przeboje muzyki klubowej z danego miesiąca w roku. W lipcu 2009 roku Pema został jednym z dwóch zwycięzców Dj's Champions League (pierwsza w Europie Liga Mistrzów Dj'i organizowana przez kluby Moderna i Energy 2000) oraz finalistą XIV Mistrzostw Polski Plażowych Prezenterów Dyskotek. Czas płynie dalej i jak to mówi sam Pema apetyt rośnie w miarę jedzenia. Plany na rok 2009 to kolejne występy w klubach i praca nad nowymi utworami. Czy Pema osiągnie sukces? Czas pokaze...

p.s. Podziękowania dla: Darek Janik, Dj Macieq i Dj Rony Unit oraz wielu innym - dzięki tym osobom Pemie udało się wybić i osiągnąć to co osiągnął.



Więcej na:

..:: Dj Pema Home Page ::.. (http://www.djpema.pl)

Pema sur MySpace Music - Ecoute gratuite de MP3, Photos et clips vidéos (http://www.myspace.com/pemaPL)


http://www.up.4clubbers.pl/small.php?image=966img_0084.jpg (http://www.up.4clubbers.pl/img/966img_0084.jpg)

dżejkob.
26-06-2009, 22:59
pixi fixi :dziewczyna:


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Spam


_______________________________________________

sajgoN1

Max Grand
27-06-2009, 07:52
z tego co wiem to Pema nie chciał mieć w tym dziale tematu o sobie ale może coś się zmieniło

LimaK
27-06-2009, 10:34
Dobry producent, ale jeszcze dużo pracy przed nim :)

Mathieu
27-06-2009, 16:41
Pema bardziej kojarzy mi sie jako DJ niż jako producent:)

Dj Matias
01-07-2009, 08:43
Dokładnie. Bardziej znany jako dj. Dla mnie. Może dlatego że poprostu mi jego produkcję nie podchodzą. Ale życzę szczęścia, może pod koniec wakacji spot się w rebusie:) pozdrawiam i sukcesow

NicraM
01-07-2009, 16:51
a ja o nim nie słyszałem ? - coś mnie ominęło ?

Esiu91
07-07-2009, 10:23
pamiętam jak grał nw Power Clubie ;D skakał przy talerzach jak małpa :)
Widać że się stara i to jak zaczą Kato - R U gonna (ph elektro rmx) to było coś pzdr

Dejoski
07-07-2009, 16:27
ma moje słuchawki na zdjęciu :) hehe ;) życzę powodzenia w finale LM :] pozdro :P

Bastian South
07-07-2009, 16:40
mi bardziej podchodzi jako dj, niz producent ;) pozdro

Justin Bieber
19-07-2009, 14:03
hmm ciekawi mnie to wychwalanie sie polskich djsow/producentow tym z kim dzielili konsole :/ to ma byc niby wielkie osiagniecie? mam kase zapraszam slawe, zagram chwile przed nim i juz jestem mega gwiazda w Polsce...

Feeldii
19-07-2009, 16:30
dobry chłop
buźka byq ;* hehe

Stanhide
19-07-2009, 18:41
nie ma co.. na lidze mistrzów dj w e2k akcja z autobusem, pokazałeś klase i ten text "dam ci wygrać" ;/ myślałem że "Pema" to lepsza marka :P

NicraM
23-07-2009, 15:13
Was powaliło z tym autobusem już całkiem.

Wojtek Szczęsny
24-07-2009, 11:10
tez uwazam jak kolega wyzej .. was pogieło wszystkich jak leci... :/ zazdrość , że Pema wygrał ? co ? przeciez to nie byl autobus tylko BUS i przeciez kazdy moze wziac znajomych na taka impreze ! sam by wział, nie ma mowy o zadnym oszustwie , słuchalem setów Pemy i podobały mi się . Ja Do Pemy nic nie mam chłopak jest w porządku.. czekam na jakiegoś Hit Mixa od Pemy.. pozdro

Dj_eric
22-08-2009, 03:46
Co do Pemy PO prostu zajebist* koles znam go juz dluzszy czas takze moge powiedzec o nim jak ajbardziej pozytywnie....:) Nie raz już dzieliłem z nim konsole I wyszło bardzo pozytywnie....:) POzdro Dla Pemy OD erica...:) Ty wiesz o co chodzi...:*

Man'dee
22-08-2009, 19:39
Wstydz sie czlowieku mowic o sobie w jakichkolwiek Superlatywach .. i wogole poprosic kogos zeby o Tobie temat zalozyl:/ ....

Pema=Dramat.. jesli chodzi o moje zdanie.. a moge je miec..
Zycze Ci zebys kiedys znalazl takiego laryngologa ktory odetka CI uszy .. :) ale uwierz brachu .. jesli nie masz sluchu wrodzonego to tego nie wytrenujesz..
ale z calego serca Ci zycze zeby tak sie dalo :girl_pinkglassesf:

Everlast
23-08-2009, 13:28
nie ma co.. na lidze mistrzów dj w e2k akcja z autobusem, pokazałeś klase i ten text "dam ci wygrać" ;/ myślałem że "Pema" to lepsza marka :P
Wstydz sie czlowieku mowic o sobie w jakichkolwiek Superlatywach .. i wogole poprosic kogos zeby o Tobie temat zalozyl:/ ....

Pema=Dramat.. jesli chodzi o moje zdanie.. a moge je miec..
Zycze Ci zebys kiedys znalazl takiego laryngologa ktory odetka CI uszy .. :) ale uwierz brachu .. jesli nie masz sluchu wrodzonego to tego nie wytrenujesz..
ale z calego serca Ci zycze zeby tak sie dalo :girl_pinkglassesf:
żałośni jesteście obydwaj :) zazdrość? co do autobusu i wygranej ja to odebrałem jak żart.. pier***leni złośliwcy.. ale pamietajcie mowcie co chcecie wy z takim podejsciem nigdy do niczego nie dojdziecie

Pema jest wporzadku

pozdrawiam
:bp:

Man'dee
23-08-2009, 14:26
żałośni jesteście obydwaj :) zazdrość? co do autobusu i wygranej ja to odebrałem jak żart.. pier***leni złośliwcy.. ale pamietajcie mowcie co chcecie wy z takim podejsciem nigdy do niczego nie dojdziecie

Pema jest wporzadku

pozdrawiam
:bp:

Gosciu .... ja go nie oceniam jako czlowieka... wiec sie nie wypowiadaj .. bo nie jestes jego adwokatem ... napisalem co mysle o tym temacie mam do tego prawo :)) .. wiec tam sie stul w kacie i siedz cichoo ...

Pema albo sie musi jeszcze duzo nauczyc .. albo nie jest w stanie ... tyle...

Everlast
24-08-2009, 07:52
Gosciu .... ja go nie oceniam jako czlowieka... wiec sie nie wypowiadaj .. bo nie jestes jego adwokatem ... napisalem co mysle o tym temacie mam do tego prawo :)) .. wiec tam sie stul w kacie i siedz cichoo ...

Pema albo sie musi jeszcze duzo nauczyc .. albo nie jest w stanie ... tyle...


umie dużo wiecej od Ciebie juz sie TY o to nie bój zazdrosniku, w innym temacie go oceniales jako czlowieka.. gosciu jestes zawistny strasznie i fałszywy.. a odemnie z daleka...

nie pisz juz tutaj bo to jego temat i nie miejsce do klotni, zapraszam na priv

PS. najpierw cos k... pokaz, pozniej krytykuj innych
nie wiem kim Ty do ch.. jesteś zeby wytykac bledy innym

Megatron
24-08-2009, 07:55
Pema młody producent i dj :) Według mnie jeszcze naprawdę ma dużo czasu żeby coś osiągnąć.

Co do paxi faxi trza było zrobić nutkę w pełni komercyjna. Choćby nawet w stylu hands up. Komercyjne nutki dają sławe. Chyba chciałeś zrobić coś idealnego. Trochę ci nie wyszło ale pracuj dalej.
A w Polsce fanów ambitnych rytmów jest trochę mało...
Wystarczy spojrzeć przynajmniej na radia :)

Pozdrawiam

Justin Bieber
24-08-2009, 11:00
umie dużo wiecej od Ciebie juz sie TY o to nie bój zazdrosniku, w innym temacie go oceniales jako czlowieka.. gosciu jestes zawistny strasznie i fałszywy.. a odemnie z daleka...

nie pisz juz tutaj bo to jego temat i nie miejsce do klotni, zapraszam na priv

PS. najpierw cos k... pokaz, pozniej krytykuj innych
nie wiem kim Ty do ch.. jesteś zeby wytykac bledy innym

czlowieku, o co Ci chodzi? on wypowiedzial swoje zdanie o pemie bo po to jest ten temat, to nie utopia ze wsio jest slodkie i fajowe, tutaj tez jest krytyka, a ty nie skacz jak szczeniak bo obrazil twojego znajomego czy idola tylko wypowiedz sie o nim a nie wszczynasz niepotrzebna klotnie i nie potrafisz przyjac krytyki.

Morgan F.
24-08-2009, 15:21
Według mnie ten Człowiek jest dobrym Dj. słyszalem jego kilka setów lecz nie słyszałem na żywo jak gra. Techniczna strona Pemy jest bardzo dobra. Zna sie na Tym co robi i powinien być za to chwalony. Nie znam go osobiscie ale myśle ze polubilibyśmy sie i moze czegos od siebie nauczyli :)

Pozdrawiam

ForManiacS
26-08-2009, 18:47
co my tu mozemy napisac... :P no ma chlopak umiejetnosci i checi. My wiemy jak gosc gra nie bylo nas na finale wenergy, ale bylismy na polfinale, i powiemy to tak "kto byl to wie" co sie dzialo z cała publiką. A komentarze typu autobus czy doladowania do tel, sa co najmniej smieszne heh. Man'dee (http://www.4clubbers.com.pl/members/man-dee.html) ten gosc smieszy nas najbardziej gosc cos tam robi my nigdy o nim nie slyszelismy ale, dzieki temu co robi juz wiemy kto to jest. Z naszej strony wyglada to tak gosc bardzo nie lubi pemy no i wolno mu bo pema ma duzo wad i Ty przemus wiesz o czym mowimy, ale gosciu ty go w kazdym temacie jedziesz jak by to byl twoj priorytet. Twoje slowa krytyki sa moze dla kogosc znaczace ale posluchaj jako dj i producent "odwiedzilismy twoj myspace" musisz sie nauczyc ze nie mozesz tak po kims jezdzic i nie bow co bylo w energy czy modernie bo Cie tam nie bylo nie byles w srod pemy. Tyle z naszej strony produkuj i graj jak tylko najlepiej potrafisz ale wyluzuj troche bo po Tobie jeszcze nikt nie jezdzi tak jak Ty po pemie, bo dzieki temu nawet zostales zauwazony. i dosc klotni :P

Man'dee
26-08-2009, 22:13
co my tu mozemy napisac... :P no ma chlopak umiejetnosci i checi. My wiemy jak gosc gra nie bylo nas na finale wenergy, ale bylismy na polfinale, i powiemy to tak "kto byl to wie" co sie dzialo z cała publiką. A komentarze typu autobus czy doladowania do tel, sa co najmniej smieszne heh. Man'dee (http://www.4clubbers.com.pl/members/man-dee.html) ten gosc smieszy nas najbardziej gosc cos tam robi my nigdy o nim nie slyszelismy ale, dzieki temu co robi juz wiemy kto to jest. Z naszej strony wyglada to tak gosc bardzo nie lubi pemy no i wolno mu bo pema ma duzo wad i Ty przemus wiesz o czym mowimy, ale gosciu ty go w kazdym temacie jedziesz jak by to byl twoj priorytet. Twoje slowa krytyki sa moze dla kogosc znaczace ale posluchaj jako dj i producent "odwiedzilismy twoj myspace" musisz sie nauczyc ze nie mozesz tak po kims jezdzic i nie bow co bylo w energy czy modernie bo Cie tam nie bylo nie byles w srod pemy. Tyle z naszej strony produkuj i graj jak tylko najlepiej potrafisz ale wyluzuj troche bo po Tobie jeszcze nikt nie jezdzi tak jak Ty po pemie, bo dzieki temu nawet zostales zauwazony. i dosc klotni :P

Chlopaki .. a Wy musicie zrozumiec ze ja nie mam nic do niego prywatnie.. bo go prywatnie nie znam ... oceniam go po tym co robi i jak sie z tym unosi .. i poprostu mnie to denerwuje.. ze ktos dzieki temu ze kogos tam zna.. ma wiecej niz zasluguje ... a niestety albo "Pema" .. jeszcze sie musi wiele nauczyc .. albo sie do tego nie nadaje.. i dodawanie tematu do dzialu "POLSCY PRODUCENCI I DJ'E" .. osoby ktora na to nie zasluzyla.. jest sztucznym promowaniem ... a ja tego nienawidze i bede z tym walczyc .. jak tylko moge...

Tyle odemnie ..

Ps: nie mam zamiaru obrazania nikogokolwiek .. wyrazam tylko swoja opinie na ten temat.. do czego mam prawo .. bo od tego jest ten temat..

JESZCZE JEDNO !! ....

"Regulamin działu Music Producents & Dj's
Dział ten został stworzony poto by przyblizyc wszytkim fanom muzyki klubowej czegoś o Producentach muzycznych !

Dział ten został podzielony na 2 podkategorie

DJ z polski
DJ ze świata


Wszyscy ktorzy chcieli by przedstawić sylwetke danego artysty muszą przygotowac najpierw wiele materiałów jak i zdjec na temat dj !

Niemzoe to byc zrobione w kilku zdaniach na odwal !

musi być starannie zaplanowane i wyczerpujaco opisane
obowiazkowo fotki i przynajmniej z 1 produkcja w formacie mp3 !
mile widziane filmy itp



w tym dziale niepiszemy dat !

ale Pseudo artystyczne dj oraz kraj z ktorego pochodzi !


niedajemy infa o takich amatorach lub dj internetowych typu a-leex
mam nadzieje ze ładnie bedziecie go prowadzić i wiele osob skorzysta z waszych prac !"

WYROZNILEM TO CO WAZNE :)) .. dziekuje .. <--- chyba ktos zlamal regulamin ..

DJ Nextassy
19-10-2009, 12:59
Pema?? Znam go osobiscie dosyc długo od strony prywatnej jak i tej jako Dj'a.I powiem wam ze z całą stanowczoscia moge powiedziec ze ten chłopak żyje tym co robi i dąży do doskonałosci,naprawde dobrze gra technicznie jak i z bujeniem publiki niema problemów Liga mistrzów w EN2000 i pierwsze miejsce to tylko potwierdziły!Nie raz z nim dzieliłem konsolete na wystapach,mało tego stoczyłem nawet z nim dj's battle, i wiem co gosciu potrafi.Szanuje go za to jakie ma podejscie do przyjaciół i ile serca i wysiłku wkłada w to co robi i co chce osiagnoc,poprostu ma cel który chce osiagnoc i niepoddaje sie i za to go bardzo szanuje!Wracajac do muzyki i dj'ki naprawde soedzi w temacie i non stop nieustannie szlifuje umiejetnosci!!! oby tak dalej kuzyn (Przybrany)...

Pozdrawiam
Nextassy

shanzdj
08-12-2009, 13:55
Wiec, na tego chlopaka nie dam powiedziec zlego slowa, dla mnie grasz swietnie, jestes skromny, sympatyczny i wogole git ala. Pierwszy raz poznalem go w primie na energy tech vol5 i zakochalem sie w jego setach.
Mowcie sobie co chcecie, zapewne wielu z was trzesie zwieraczami z zazdrosci do czego doszedl pema. Polowa tu pisze ze pema nie umie grac- pffff w dupach wam sie poprzewracało dzieciaczki, 90% z was nawet nie dotykało prawdziwego sprzetu a mają tyle do powiedzenia jakby wszystkie rozumy pozjadali. Widocznie w dziecinstwie mieliscie duzo kompleksów, usypianie w betoniarce itp.

Na koniec moich refleksji pragne nadmienic, ze jestes super i tak trzymaj!!!!
Uwielbiam Cie i koniec kropka .

Cz4r0
03-01-2010, 11:27
Dj dobry, ale producent?

Dreamview
05-01-2010, 23:26
Wiec, na tego chlopaka nie dam powiedziec zlego slowa, dla mnie grasz swietnie, jestes skromny, sympatyczny i wogole git ala. Pierwszy raz poznalem go w primie na energy tech vol5 i zakochalem sie w jego setach.
Mowcie sobie co chcecie, zapewne wielu z was trzesie zwieraczami z zazdrosci do czego doszedl pema. Polowa tu pisze ze pema nie umie grac- pffff w dupach wam sie poprzewracało dzieciaczki, 90% z was nawet nie dotykało prawdziwego sprzetu a mają tyle do powiedzenia jakby wszystkie rozumy pozjadali. Widocznie w dziecinstwie mieliscie duzo kompleksów, usypianie w betoniarce itp.

Na koniec moich refleksji pragne nadmienic, ze jestes super i tak trzymaj!!!!
Uwielbiam Cie i koniec kropka .

Heh, podoba mi się Twoja wypowiedź ;) Tak naprawdę to jako producent Pema moim zdaniem z dobrej strony jeszcze nie miał okazji się pokazać, ale jako DJ słysząc jedynie go mixującego na clubbersowych składankach nie czuję się zawiedziony. Chciałbym mieć też okazję bym móc zobaczyć i usłyszeć jego umiejętności na żywo ; )

Blinders
06-01-2010, 16:30
jesli mam byc szczery to jeszcze zadnej jego nutki nie slyszlalem nigdy...

conrad_owl
06-01-2010, 16:50
Składanki clubbers nie najgorsze. I Tyle wiedziałem...
Zajrzałem na myspace, sporo filmików, na pierwszym wpadka z mikrofonem... muza średnia, ale szoł dobry, a o to chodzi.
3 nutki na myspace - wszystkie jak dla mnie słabe. Nie mój klimat - raz. Stare albo w starym stylu jakiego dziś się nie gra - dwa. I wreszcie - mało oryginalne, przede wszystkim żadna nie jest własną produkcję, a tylko remiksy...
Więc sorry, jako dj bardzo dobry, ale jako producent?

MateuszekCFC
06-01-2010, 18:02
Byłem w Primie jak grał, na każdym występie ;) I secika pierwsza klasa, jak dla mnie.