PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : ForManiacS


Max Reason
16-06-2009, 22:21
http://www.iv.pl/images/608ak7d4b6mwfxc3e6d4.jpg

ForManiacS - to projekt, w skład którego wchodzą dwie osoby: Łukasz S. i Marcin R. pochodzący z Bochni. Przygodę z produkcją muzyki Łukasz zaczął w 2004r. Początkowo tworzył muzykę solowo pod nazwa Beatshort. Dopiero w roku 2008 roku podjął decyzję o współpracy ze swoim znajomym kolegą - Marcinem, czego efektem jest duet ForManiacS. Młodzi producenci postanowili wziąć się poważnie za produkcję, korzystając z pomocy wielu znakomitych producentów i dj-ów. Już pierwszy numer w stylu Hends Up : "POWER JUMP", wykonany wraz z przyjacielem Maxi Luca, zdobył uznanie i znalazł miejsce na setach w klubie Energy 2000. Nie poprzestali jednak na tym i postanowili tworzyć w zupełnie innych klimatach i w nowym stylu, przez co ciężko sprecyzować gatunek w jakim tworzą swoje brzmienia. Ich pierwszy solowy utwór "***Y", pomógł im osiągnąć to do czego doszli. Pragną jednak dalej rozwijać swoje umiejętności, więc szukają dźwięków, którymi mogą zaskoczyć publikę...


Szczególne podziękowania kierujemy do :
Dj Maximo
Dj Bolka
Dj Robsona
Dj Klimazza
Digital Mode
Maxi Luca
Dj Pemy
Mario Stone
Vinyltronic
Dla braci którzy zawsze byli z nami i wielu innych...


Ps. Spoko kumple pogadać zawsze z Nimi można:)
Nuty robią wyrąbane w kosmos xd ^^:litosc:
I na robią :dziewczyna: w Polsce ^^ ;]

Kamis
16-06-2009, 22:25
no ich nuty były jak dla mnie swietnee takie do poskikania i wql :D:D ładnie produkuja chlopcy :D

LimaK
16-06-2009, 22:45
Świetny styl mają chłopaki, nie taki jak wszyscy :)

Przemo07
16-06-2009, 22:48
moim zdaniem panowie niedlugo nas milo zaskocza... ;)
ostatnio otrzymalem nowe demko w calkiem innym stylu i jak skoncza to bedzie naprawde mega ;)
jak narazie najlepsze sweet secret
pozdro ;)

dziegiel
16-06-2009, 22:58
znam po nazwie i tylko z jednego kawałka... chyba wiadomo o jaki chodzi ... iksDe

ale tak szczerze to ich produkcje nie mają dla mnie żadnego przekazu... to jest takie "łup , łup , łup" - jak to mawiają nasi rodzice /dziadkowie

pozdro ;)

Sesk-up
16-06-2009, 23:00
Paxi fixi !!!!! jazdaaaaaa kocham taką vixe <3333

Frozen
17-06-2009, 00:57
skubańce ,toć nowy styl wymyślili ; O
Hends Up ; D

PostScriptum
17-06-2009, 01:26
Paxi Fixi z Pemą


i tyle chyba wystarczy


mnie już zaskoczyli... pokazali co zrobić by wydać totalny shit nad shitami

powodzenia

S3b4
19-06-2009, 16:46
Co oni takiego zrobili ze jest tu ich biografia? 2 miesiące w FLu, przyjaciele z Energy i wielkie mi gwiazdy... Poza tym Paxi Fixi mówi wszystko...

Golon
19-06-2009, 16:54
Totalnie nie podchodzą mi ich nuty;/ Nawet to Sexy;/

Globus White
24-06-2009, 21:40
Paxi Fixi Łup Łup Paxi Fixi Łup Łup xD
Mają Jeden kawałek fajny
Pozdro