PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dieta bogatobiałkowa ??


Ass_Checker
13-06-2009, 20:53
Witam..
Za 2 tyg wyruszam do Holland do pracy
Moja praca polega na tym ze nosil bym skrzynki o wadze okolo ~25kg i je dzwigal poprostu..
Juz kiedys wykonywalem ta prace i przyznam ze w ciagu 3 tygodni (6dni w tyg po ~9h) troszke sie wypakowalem.Szczegolnie brzuch sie poprawil..
Stad moje pytanie : CZY POWINIENEM sporzadzic sobie bogatobiałkową dietę na okres tych 6 tygodni w pracy ? Czy jak pozniej moja dieta sie znormalizuje nic mi sie nie stanie ?? A moze kupic jakies sumplementy ? Bialko serwatkowe ?? Dodam ze moj organizm potrebuje duzo białka bo:
mam 17 lat
183cm wzrostu
waże tylko 69kg
wiec wiadomo mowia ze jestem "dlugi a chudy" :smiech: i chcialbym sie wypakowac poprostu..
Siłki prawie zero.. Jedyne co to 2x w tyg gram w siatke <trening> kiedys bylo wiecej ale juz nie...
PROSZE WYPOWIEDZCIE SIE ..ale konkretnie :rockon:

dan93
13-06-2009, 21:04
mam dla Ciebie propozycje niezbyt smaczna ;P napewno mozesz jesc duzo sera bialego, makaronu, miesa! i cos w tym stylu z duza iloscia weglowodanow i bialka :) diete przy takim wysilku? nie ma sensu :P ja osobiscie gdy prowadzilem ostro tryb zycia (a prowadzilem, przykladowo mialem problemy z kolanem i lekarz powiedzial mi , ze przy takim obciazeniu moge przestac chodzic ;P) kupilem sobie serwatke na allegro (proszek, ktory sie rozrabia z mlekiem) , bo normalnej nie zjem xD z dnia na dzien mialem coraz wiecej energi :) czulem to :)

Suple jakies tez mozesz kupic powiedzmy kreatynke, HMB , a napewno duzo Ci to da wraz z takim odzywianiem bialkowym :) przytyjesz 5kg na miesiac przypuszczam :)

XeraN
14-06-2009, 22:16
CZY POWINIENEM sporzadzic sobie bogatobiałkową dietę na okres tych 6 tygodni w pracy ?

Otoz moja odpowiedz brzmi:

NIE

Biako na normalnym poziomie.
Przy ciezkiej pracy fizycznej dieta powinna byc wysokoenergetyczna.
Zadbaj o kalorie, a wystarczy sil do pracy.


Jak chcesz sie "wypakowac", jak to mowisz, to zapisz sie na silownie.

Frozen
17-06-2009, 02:08
duuużo węglowodanów i słodyczy + mięso .
jak to będziesz jadł i cały dzień pracował to będzie good ; )