PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Nicola Mexx


kamil18/jocker
06-06-2009, 08:01
http://img223.imageshack.us/img223/8388/0011tr0.jpg

Muzyka zaczałęm się interesować 4 lata temu,natomiast od moich pierwszych kroków jako Dj-a mineły już 2 lata..
Wszystko zaczęło sie w klubie Rally Cafe, pod okiem DJ'a Q-Naro. Pozniej poznałem wiele osob wsrod nich Max'a Farenthide'a... To własnie ten człowiek pomagał mi na poczatku moich producenckich poczynań .. Przełomem w moim życiu DJ'a był Listopad/Grudzien 2005 po zaprezentowaniu pierwszego nieoficjalnego singla "I Was a Dj". I wtedy zaczeła sie wpółpraca z Powerbasse .. i to na dobre .. wspólne produkcje .. wspólne granie ..wspólna zabawa.. Po wydaniu kolejnych produkcji z Powerbasse'm - "Hung Up" oraz "One Way Jump" mam nadzieje na kolejne rownie udane gdyż z obu jestem zadowolony ;)
Do tej pory miałem przyjemnosć zagrać m.in. w :
-Rally Cafe / Kraków
-C.K. Browar / Kraków
-Kilimandżaro / Siepraw,
-Metro / Wodzisław Ślaski
-Vegas / Czechowice-Dziedzice
-Vega / Rabka
-Stach / Tenczyn
-Fama / Sosnowiec
-High Way / Oswiecim
-Club X / Gródek n.Dunajcem
-Galaktyka / Wadowice
-Grawitacja / Tarnów
-Club Pierrot / Oswiecim
-Szarotka / Siemianowice Slaskie
-Galaktyka / Laski k.Olkusza
-Apogeum / Trzyciaz
-Music Bar / Bielsko-Biała
-Kameleon / Kraków
oraz na imprezach :
-Color of Sensation : Red w Rally Cafe
-Summer Beach Party 2006 w Bolęcinie / Impreza Plenerowa /
A także próbowałem swoich sił grajac razem z :
-Casteam
-Max Farenthide
-Enigmato
-DJ MartineS
-Not Complete DJ's
-DJ Malec
-DJ Bolek
-DJ Hubertuse
-Powerbasse
-East Clubbers
-GraSsova
-DJ Maximo
-Forseco
-MuH & Tjam
...i wielu innych :)

Od Marca do Czerwca 2006 roku byłem rezydentem klubu Vega w Rabce razem z DJ'em Maximo ..!

Od Lipca 2006 roku jestem rezydentem klubu Grawitacja w Tarnowie razem z DJ'em Rebee'm ..!

Jazdowicz
06-06-2009, 08:07
czy to dziewczyna?

kamil18/jocker
06-06-2009, 08:17
przeciez widac po zdjeciu, ze to mezczyzna, a tu myspace Mexx'a, tak naprawde nazywa sie Mikołaj Mikulski

MySpace.com - Nicola Mexx - 23 - Garçon - Kraków - www.myspace.com/NicolaMexx (http://www.myspace.com/NicolaMexx)