PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Wybór Kreatyny


ROBB
24-05-2009, 11:28
Chciałbym wiedzieć jaką byście polecili kreatyne, z tym, że wolałbym posty osób, które znają coś z doświadczenia, bo w sklepach w internecie to sobie mogę poszukać sam. Chce coś dobrego, efektywnego i myślę, że do 150 zł i chyba najlepiej w proszku. Narazie piszę z ciekawości, ale być może kupie coś na czerwiec. Efekt jaki potrzebuje osiągnąć to przybrać troche na masie (ale zależy mi na mięśniach, a nie na tłuszczu :P) i generalnie wcześniej miałem gainera z PVL - mutant mass, bardzo dobry suplemencik, ale wydaje mi się, że teraz lepiej chyba kreatynke, żeby troche przybrać masy i delikatnie wyrzeżbić. Dziekuje z góry za każdą sensowną odpowiedź, pozdro!

Frozen
24-05-2009, 13:14
hehe Robb . to nie ma tak ,że kupisz sobie kreatyne i od razu będziesz miał przyrost mięsni .
Pamiętaj że tak jak wyglądasz to około 50% dieta(co jesz) , 30% to trening(czyli siłownia,sporty) a pozostałe 20% to suplementy.

Powiedz ile ważysz i jaki masz wzrost to na pewno coś bardziej doradzimy .

Ja ci polecę pare dobrych :

CREAPURE + ALA + B1 500G TREC 83 zł
Creapure + ALA + B1 500g Trec - kulturystyczny.pl (http://www.kulturystyczny.pl/produkt/1102/creapure_ala_b1_500g_trec/)


CREATINE MONOHYDRATE 300G MHP 60 zł
Creatine Monohydrate 300g MHP - kulturystyczny.pl (http://www.kulturystyczny.pl/produkt/4469/creatine_monohydrate_300g_mhp/)


CREATIN 250MESH 500G VITALMAX 40 zł
Creatin 250mesh 500g Vitalmax - kulturystyczny.pl (http://www.kulturystyczny.pl/produkt/490/creatin_250mesh_500g_vitalmax/)



I pamiętaj że przytyc 5 kg to nie problem .
ale przytyć 5 kg samych mięsni to już są schody : )
Najpierw musisz przytyć (przybrać na masie) a potem brać się za rzeźbienie .
bo przy wzroscie 180 cm i wadze 75 kg uwierz mi nie masz co rzeźbic .
Tak jak pisałem wyżej . Napisz ile ważysz,wzrost,jaki trening .
Ja połączyłem suplementy z dietą i przytyłem 10 kg .(chyba nawet ponad) .
A brzuch jak miałem płaski tak dalej mam .
P.S. i 150 zł to troche za dużo jak na kreatyne ; xx

AYC
24-05-2009, 13:37
Frozen!!!! Co Ty za glupoty pieprzysz :P 80-90% sukcesu to dobrze dobrana dieta :P
Robb ja Ci polecam kreatynke ktora sam aktualnie biore. Creatine Mono z Olimpu, 150kaps kolo 25zl w blistrach (kolo 30zl w puszce). Dobre i dziala :) Nie polecam natomiast nic, zadnego supla z trec'a. Jakos nie ufam tej marce, ale to tylko moja opinia.
Ja osobiscie wole, jak mam wiekszosc w kapsulkach - nie trzeba sie babrac z rozrabianiem papki :P
Tak jak Ariel pisal wyzej, napisz staz, wymiary, opisz trening, diete i podaj cel cyklu to cos pomozemy

A i pamietaj ze kreatyna zwieksza retencje wody - po odstawieniu mozesz zauwazyc spadki, ale nie musisz :P

Frozen
24-05-2009, 15:08
Frozen Co Ty za glupoty pieprzysz 80-90% sukcesu to dobrze dobrana dieta

bez przesady .
jak bedzie miał diete a nie będzie ćwiczył (tylko będzie siedział na dupsku) to nie będzie miał sylwetki jak model : )

Tak jak napisał AYC . Każdy ma własną opinie . ja np. miałem tą kreatyne z Trec`a (co AYC`owi się nie zbyt podoba) . - Tylko że ja miałem nie 500 a 250 g . I mi łapa 5 cm urosła ^^ .
Ale to zależy od wszystkiego naprawdę !.

Ja jestem za kreatyna w proszku . Zadna papka . Nie trzeba nic rozrabiac . Wsypujesz 5 g do szklanki,zalewasz wodą , 2 razy zamieszasz łyżką i tyle .

P.S. czekamy na te wymiary itd : *

AYC
24-05-2009, 15:34
I mi łapa 5 cm urosła ^^ .

pokaz :P

w ciagu jakiego czasu? co jeszcze oprocz krety brales?

ROBB
24-05-2009, 16:31
każdy ma swój trening i ja dostosowuje go do swojego organizmu.. chciałem tylko żebyście napisali co braliście a nie rozpisywali się i wypisywali czego to kto nie wie.. pozdro

Frozen
24-05-2009, 16:36
w ciagu jakiego czasu? co jeszcze oprocz krety brales?
a bo ja wiem .
nie wiem . może w ciagu miesiąca . może dwóch . za siłownie na poważnie wziąłem się we wrześniu 2008 (wtedy mialem 30 cm) . a 35 cm miałem gdzieś w lutym/marcu . z czego cykl z kreatyna zrobiłem sobie styczen/luty .
A mierzyłem się raz we wrześniu a drugi raz w marcu .
więc to mogło byc między wrzesniem a marcem .
a może tylko od stycznia do marca.
co jeszcze brałem?
jakiegoś gainer`a . Mega mass xxl . nie pamiętam już . i tyle .
(a za kreatyne zapłaciłem chyba 40-50 zł)

P.S. Robb myśmy ci napisali bo ty widać się nie znasz skoro myślisz ze po kreatynie nagle będziesz miał duży przyrost masy mięsniowej .

ROBB
24-05-2009, 16:40
P.S. Robb myśmy ci napisali bo ty widać się nie znasz skoro myślisz ze po kreatynie nagle będziesz miał duży przyrost masy mięsniowej .

Wiem, Ty jesteś zajebisty koks i wymiatasz wiedzą :)
Skąd ty wiesz co ja myśle? chciałem tylko wiedzieć z doswiadczenia kto co brał i jakie efekty bo wszyscy zachwalaja wszystko i ciezko wybrac.. albo odpowiadajcie na pytania albo sie nie wypowiadajcie.

PS. NIE MYŚLE ZE BEDE MIAŁ DUŻY PRZYROST NAPISAŁEM ZE CHCE TROCHE PRZYTYĆ, CHCE TYLKO POPRAWIC TROCHE SYLWETKE A NIE ROBIĆ Z SIEBIE STERYDA *****

Steve Stifler
24-05-2009, 16:46
Na przyrost cycków najlepsze będą silikony Robbciu ;D
My z Wojtkiem czasem jeszcze wciągamy noskiem ;) papa

AYC
24-05-2009, 17:10
Oj co po nim tak jezdzicie, kreatyna pomaga w budowaniu masy miesniowej, wiec jak chce to niech ją jje.
Ariel w ciagu miecha 5 cm :O to niezle rozstepy musisz miec na łapskach :)

Frozen
24-05-2009, 21:21
Ariel w ciagu miecha 5 cm :O to niezle rozstepy musisz miec na łapskach
wcale nie muszę mieć .
Może ty masz i wszyscy których znasz też .
Ja mam , kolega nie ma ,drugi kolega ma ,trzeci też, a czwarty nie ma .
I nigdzie nie napisałem "ze 5 w miesiąc"
Dlaczego ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem : (


Wiem, Ty jesteś zajebisty koks i wymiatasz wiedzą
nie kozacz bejbe . Po h.uj sie tak spinasz jak bym wylizał ci.p.ke twojej dziewczyny?
zluzuj suty . źle napisałeś + ja troche źle zrozumiałęm .
Bo napisałes to tak jak to zawsze bywa w okresie Kwiecien - Maj .
Bo to w tym okresie kazdy chce przytyc i fajnie wyglądać na wakacje .
Więc odebralem to w taki a nie inny sposób , za co Cię przepraszam .

ROBB
24-05-2009, 21:46
ok mnie też poniosło : P niechaj zapanuje spokój
ps. Frozen masz szczęscie ze nie mam dziewczyny bo za ten tekst musiałbym Cie skarcić :P
tak czy siak pogadam z kumplem jeszcze i pojade cos wybrac.. :) trzeba walczyc przed wakacjami! :P
pozdros

Frozen
24-05-2009, 21:57
ok mnie też poniosło : P niechaj zapanuje spokój
ps. Frozen masz szczęscie ze nie mam dziewczyny bo za ten tekst musiałbym Cie skarcić
tak czy siak pogadam z kumplem jeszcze i pojade cos wybrac.. trzeba walczyc przed wakacjami!

njom ; *
lol . no to mam szczęście ; D
czyli jednak miałem racje . Jesteś jednym z tych co to specjialnie na wakacje się masują? ; x

ROBB
24-05-2009, 22:13
njom ; *
lol . no to mam szczęście ; D
czyli jednak miałem racje . Jesteś jednym z tych co to specjialnie na wakacje się masują? ; x

NIE! :P nie jestem typem gościa który zrobi wszystko, żeby się lansować :P
na siłownie zacząłem chodzić z 6 m-cy temu, bo poza pracą trzeba coś robić żeby w domu nie zwariować.. i generalnie później cieszy to, że są jakieś efekty także puki co mi się to podoba :P oprócz tego teraz regularnie też dodałem basen i chyba jest ok.. :) a dlaczego kreatyna? - jak pisałem wcześniej miałem gainera, ale mimo siły i masy ciężej mi było robić brzuch.. wiec wydaje mi się ze kreatyna pozwoli lepiej zbudować mięsnie niż tluszcz :P

AYC
24-05-2009, 22:28
dobra Ariel nie tlumacz sie tylko pokaz te łapy, a Ty Robb nie pieprz o pracy tylko dawaj tutaj rozpiske o ktora prosilismy :wnp:

Frozen
25-05-2009, 07:08
AYC wybacz ja jestem jak Robb .
nie jestem typem gościa który zrobi wszystko, żeby się lansować
Jeszcze mnie tak nie pogieło żeby w neta dawać swoje fotki bez koszulki ; x

AYC
25-05-2009, 08:28
ale masz nababrane w głowinie... nie pomyslales ze nie chodzi o lans tylko np o pokazanie efektow pracy, ktos moglby Ci poradzic nad czym musisz wiecej popracowac zeby sylwetka byla symetryczna itp itd... o porady chodzi :) no ale niech bedzie ze jestem lanserem :wnp:

vivek3
25-05-2009, 09:26
kreatyna do 150zł? Jesli chodzi o czyste formy, to jesli to pierwszy cykl to bierz smiało mono, z prostych form polecam takze orotan. Jesli zalezy Ci na dobrej pompie na treningu etc bierz jakis stack hp, xp, storm.

drylek69
25-05-2009, 13:56
Ja bym proponował połączyć mono z no-xplode, chociaż teraz z takimi cenami supli to chyba nie zmieścisz się w przedziale 150zł, możesz kupić sam orotan tak jak kolega wyżej napisał ale też raczej Ci 150zł nie starczy, za 100 masz w sumie na 4 tygodnie orotanu (jak będziesz brał dwaki tak jak na opakowaniu pisze) ale z życia wiem że to będzie za mało i na porządny cykl napewno nie starczy kupujesz dwa opakowania za 200zł i gitara ;]

ROBB
26-05-2009, 07:08
jak mówicie, że 150 zł nie wystarczy to jestem w szoku.. myślałem, że to dużo jak na kreatyne.. do "vivek3" tak to będzie pierwszy cykl kreatynowy, dlatego licze, że przy dobrym treningu mogą być jakieś efekty napewno.. :)

vivek3
26-05-2009, 09:50
jak pierwszy to bierz mono kaizena, będziesz zadowolony, za reszte siana kup białko. Nie pchaj sie na razie w stacki, mono i tak Cie wyklepie

massa666666
26-05-2009, 11:12
A tam gadacie, kup se stary metanabol albo tesciaka, do tego jakies odbloki i ochrone na zoladek i tak cie wyj.... ze sie w ubrania nie zmiescisz ;)

InSoMaNiA
26-05-2009, 12:26
Shock + storm :) Polecam :)

vivek3
26-05-2009, 12:30
SS ok, ale po co tracić tyle siana, na pierwszy cykl, gdzie i tak przy pierwszym kontakcie z kreatyną, mono przy dobrej diecie wyjebie go na księzyc :D

InSoMaNiA
26-05-2009, 12:40
wiem wiem sam po mono jak wziąłem cycki puchły jak dzikie :D

ROBB
26-05-2009, 16:23
co to jest to mono panowie.. nie jestem obeznany w odżywkach, piszta do mnie zrozumiale hehe, pozdrawiam

drylek69
26-05-2009, 17:01
mono to monohydrat kreatyny
również polecam na pierwszy cykl na krecie właśnie mono, napewno wystarczy na początek
i tak jak vivek3 napisał:
Xtreme Creapure Monohydrate w Testosterone.pl - internetowy sklep dla wymagających (http://testosterone.pl/product_info.php/cPath/16/products_id/1197/Xtreme-Creapure-Monohydrate.html)

ROBB
26-05-2009, 18:02
na ile mi to wystarczy i czy mam cos do tego dobrac czy samo to tylko ladowac

vivek3
26-05-2009, 20:26
człowieku po cie łapiesz za suple, jak widze ze nie masz pojecią z czym to sie je :D

ROBB
26-05-2009, 21:00
po to jest chyba forum nie? :) nikt Cie nie zmusza

vivek3
26-05-2009, 21:05
ale nie szkoda Ci nie pieniedzy?

drylek69
26-05-2009, 21:31
kup dwie puchy tego i powinno Ci starczyć na porządny cykl (5-6 tygodni)
a za reszte kasy pełnowartościowego żarła sobie kup i wcinaj 5-6 razy dziennie posiłki.;]

AYC
27-05-2009, 00:13
drylek, albo mi sie wydaje, albo Ty nie masz wiedzy i na sile probojesz blyszczec...
czekasz az w temacie ktos z wiedza sie wypowie a potem tylko przytakujesz...
te wszystkie Twoje monohydranty itepe... Jak nie masz wiedzy to najpierw ją zdobadz a pozniej sie nią dziel :) No chyba ze sie myle, to sorka w takim razie

Jedna "pucha monohydrantu" kaizena starczy Ci na okolo 15-20 dni

drylek69
27-05-2009, 07:46
drylek, albo mi sie wydaje, albo Ty nie masz wiedzy i na sile probojesz blyszczec...
czekasz az w temacie ktos z wiedza sie wypowie a potem tylko przytakujesz...
te wszystkie Twoje monohydranty itepe... Jak nie masz wiedzy to najpierw ją zdobadz a pozniej sie nią dziel :) No chyba ze sie myle, to sorka w takim razie

Jedna "pucha monohydrantu" kaizena starczy Ci na okolo 15-20 dni

O co Ci chodzi kolo?:wnp:
przecież mu pisze że jedna puszka mu nie starczy na cały cykl
dlatego jak chce to niech kupi dwie 20 dni x 2 = 40 / 7 = 5 tygodni
pomylić się nie można czy co z tym słowem??!!:angel:
a, i nie czekam na odpowiedzi kogoś niby znającego się na temacie!!
kaizen mono brałem i polecam a cenowo zajebiście stoi jak na te czasy

ROBB
27-05-2009, 14:09
ale nie szkoda Ci nie pieniedzy?

Jakby mi było szkoda to bym nie zakładał tematu, weź mi nie podnos cisnienia jak masz nic nie wnosić do dyskusji.
W takim razie chyba spróbuje to mono i zobacze co dalej, wcześniej zapytam kumpla który ćwiczy juz jakies 8 lat bo tutaj to nie każdy skory do tej pomocy :P pozdro

Mr. T
27-05-2009, 14:52
Niechce mi sie czytać tematu od poczatku ale ja od siebie moge polecić kreatyne z Hi Tec'a . Piłem przez pewien okres w kapsułkach i bylem naprawde zadowolony z efektów.

AYC
27-05-2009, 17:19
Niechce mi sie czytać tematu od poczatku ale ja od siebie moge polecić kreatyne z Hi Tec'a . Piłem przez pewien okres w kapsułkach i bylem naprawde zadowolony z efektów.

Piłeś w kapsulkach? Dziwne :P Chyba ze to musujące kapsułki byly :P
Ja z Hi Teca nie polecam doslownie nic. Swego czasu byla afera ze zanizali sklad produktu w produkcie :)

vivek3
27-05-2009, 17:21
Jakby mi było szkoda to bym nie zakładał tematu, weź mi nie podnos cisnienia jak masz nic nie wnosić do dyskusji.
W takim razie chyba spróbuje to mono i zobacze co dalej, wcześniej zapytam kumpla który ćwiczy juz jakies 8 lat bo tutaj to nie każdy skory do tej pomocy :P pozdro



Spróbować to można ciasto na dożynkach. Jak ufasz kumplowi to po sie jeszcze tutaj pytasz? Bierz mono 2x300g, 500g powinno styka na długi cykł, zdąrzy Cie poklepać.

$zymon
16-06-2009, 10:37
Po pierwsze najwarznejsza jest dieta a po drugie bardzo dobrą kreatynka jest horse power

Life4Music
05-07-2009, 11:36
Moim zdaniem najlepsza kreatynka amerykanska: Dymatize X-Pand... tylko troszeczke kosztuje ;) Polecam 2 puszeczki np kapsulki albo proszek potem ze 3 tyg przerwy i znowu 2 puszeczki, do tego dieta i sumienny trening i cos powinno byc z tego...
Koksow nawet nie bedzie 3ba ;)

Dj Skil
08-07-2009, 13:15
W proszku najlepsza mono ja bym ci proponował Creapure gdyż jest zayebiscie oczyszczone no i do tego jakies białeczko bym proponował najlepiej Pro Longatum Biogenixa lub jak nie masz kasy to WPC 80 łowickie chyba w granicach 60 zł kosztuje 1800 G najtansze białeczko na rynku i zawaliste sprawdzone ;P Ale tak na serio to najwazniesza jest dieta bez niej szybko na masie nie przybierzesz , suplementy to tylko takie jakby dodatki w uzupełnieniu diety ;) Ile ważysz ?? i wzrost podaj

AYC
08-07-2009, 16:14
WPC łowickie z tego co ja slyszalem ma zanizony sklad, pozatym sam je jadlem i jak dla mnie jest strasznie slodkie i zbyt dobrze sie rozpuszcza jak na bialko z tej polki cenowej. Lepiej sie rozpuszcza od provit 85 olimpu... wiec cos tam musi byc nie tak. Z WPC juz lepiej ostrowie.

bonzo666
23-07-2009, 07:53
Ja tam wole dołożyć i wrzucić jakieś konkretne białeczko SAN-a czy cosik w tym stylu ;) 3kg 130 zł :p wychodzi prawie na jedno, co te łowieckie czy ostrowia a i jest sprawdzone :)