PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Wyrobienie Środka klatki piersiowej?


Frozen
17-05-2009, 23:15
Jo . Takie dziwne pytanie mam . Acha i żebyście mnie dobrze zrozumieli . Jak zrobić by przedziałek na klatce piersiowej był bardziej widoczny ,chodzi mi też o to by górna czesc klatki bardziej urosła . Jakie znacie sposoby oprócz wyciskania na ławce?

http://www.medicon.pl/images/_okladki/453906i.jpg

AYC
17-05-2009, 23:18
wyciskanie sztangi/sztangielek na skosie i w wąskim uchwycie...im węższy uchwyt tym bardziej angażuje środkową część klatki i mięśnie trójgłowe ramion
...mozesz tez dorzucic skos dolny czyli głową w doł oraz brame gorna/dolna

pamietaj zeby nie przesadzic z iloscia cwiczen, zmieniaj cwiczenia co jakis czas

ps. zamiast czytac mens health'a (ktorego mam w pracy i czytam za friko co miesiac :P ) poczytaj lepiej kif'a :) tam duzo ciekawsze rzeczy pisza na temat treningow, diety itp

aaaaaa i bylbym zapomnial, bardzo dobrym cwiczeniem na gorne aktony miesni klatki piersiowej jest wyciskanie sztangi do szyi (a nie jak normalnie do klatki)

Frozen
18-05-2009, 06:56
dzieki wielkie ; *

to własnie robie . do szyji i te ćw co napisałeś .
+ pompki zaczynam robic , takie ze nogi mam np. na krzesełku .
cium ; *
jak znacie jeszcze jakies sposoby to pisac : P

XeraN
18-05-2009, 08:45
Tak naprawde to wiecej sposobow nie ma ;)
Prawda jest, ze trzeba miec po prostu potencjal.
Genetyka ma tutaj duze znaczenie.
Niektorzy od zawsze maja "zlaczona" klatke, a niektorzy moge cwiczyc pare lat i do tego nie dojda.

AYC
18-05-2009, 09:15
mozesz jeszcze pompki na poreczach robic

Frozen
18-05-2009, 21:53
mozesz jeszcze pompki na poreczach robic

weś wytłumacz .

AYC
18-05-2009, 22:41
YouTube - Trening klatki piersiowej - [ www.kfd.pl ] - Pompki na poręczach - tutorial

tak, Ariel :P

gomlody
24-05-2009, 20:10
wyciskanie sztangi/sztangielek na skosie i w wąskim uchwycie...im węższy uchwyt tym bardziej angażuje środkową część klatki i mięśnie trójgłowe ramion
...mozesz tez dorzucic skos dolny czyli głową w doł oraz brame gorna/dolna



Ale pamiętaj o tym że nie możesz przesadzić za bardzo wąskim uchwytem. Musisz znaleźć dla siebie złoty środek. Musisz czuć kiedy mięsnie pracują i jakie. Kiedy machasz bezsensownie sztangą to możesz zapomnieć o jakichkolwiek rezultatach.

$zymon
16-06-2009, 10:39
wąski uchwyt na sztandze

Truth
15-07-2009, 12:37
Jo . Takie dziwne pytanie mam . Acha i żebyście mnie dobrze zrozumieli . Jak zrobić by przedziałek na klatce piersiowej był bardziej widoczny


najpierw trzeba te miesnie klaty zrobic, a potem sie zastanawiac czy jest widoczny przedzialek czy nie, nie dales zadneych inf o sobie, foty itp wiec moja hipoteza wydaje sie byc trafna

bartek_k
06-09-2009, 00:58
pompki na sztandze wąskim chwytem jeszcze

banned
23-09-2009, 17:52
tak jak xeran napisal ;) zalezy genetycznie jaka bedziesz mial klatke.. ja mam rozszerzona ;| i kurde duzy ten przedzial mi sie zrobil ;( hehee, ale cwicze i cwicze i mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej.. pozdrawiam..