PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Odzywki zwiekszajace wytrzymalosc


BiedronaBB
03-04-2009, 20:12
Witam potrzebuje jakis suplementow na zwiekszenie wytrzymalosci. Gram w pilke i chcialbym wlasnie cos takiego zakupic. Licze na pomoc:)

vivek3
03-04-2009, 20:14
kreatyna w roznych postaciach

BiedronaBB
03-04-2009, 20:27
a czy odzywka taka jak olimp carbo jest cos warta??

dżejkob.
03-04-2009, 21:01
wegle poniżej 100 zł są nic nie warte :)

drylek69
03-04-2009, 22:28
wegle poniżej 100 zł są nic nie warte :)

a co to za dziwna skala oceniania węgli wg ceny??:huh:
kupisz kilo bananów czy też innych naturalnych produktów bogatych w węglowodany za 20zł i masz najlepsze jakie mogą być dla organizmu:devilred:

vivek3
04-04-2009, 09:06
wegle nie maja nic do wytrzymałosci.

dżejkob.
04-04-2009, 09:58
a co to za dziwna skala oceniania węgli wg ceny??:huh:
kupisz kilo bananów czy też innych naturalnych produktów bogatych w węglowodany za 20zł i masz najlepsze jakie mogą być dla organizmu:devilred:


chodzi że tańsze są do dupy

vivek3
04-04-2009, 11:06
wegle poniżej 100 zł są nic nie warte :)

precyzuj swoje wypowiedzi, np 100zl/kg bo ja kupie 10kg najtanszego carbo i wydam wiecej niz 100zl. ale moim zdaniem jesli chodzi o carbo nie ma co przeplacac, mozna znalezc tanie i dobre. Przeciez to tylko weglowodany, a nikt z nas nie jest tutaj zawodowym kulturysta

Fredo1992
04-04-2009, 11:51
czlowieku tez gram w pile i nie bierz nic takiego :P
zwieksza wytrzymalosc ale tylko okresowo
lepiej jest sobie samemu wyrobic wytrzymalosc chyba ze leniwy jestes hehehe ;)
takie jest moje zdanie

BiedronaBB
04-04-2009, 12:38
Lebniwy nie jestem, ale mialem dluga wymuszona przerwe i wiadomo jak to jest:) a chce jak najszybciej wrocic do w miare normalnej dyspozycji fizycznej.

drylek69
04-04-2009, 14:58
kup sobie kreatyne albo jakiś No-booster i bierz przed treningiem czy tam meczem krótko. powinno starczyć na zwiększenie wytrzymałości.

AYC
04-04-2009, 15:24
jezeli chodzi Ci o zwiekszenie energii i wydajnosci treningu to ja polecam shock teraphy :) troche drogie ale naprawde warto

August
04-04-2009, 16:11
Ludzie poco wam odżywki, tez gram w piłe.W ciągu roku zrobiłem na rowerze 480km i powiem że kondycja poprawiła mi się w c*** i nie straszne mi są jakieś większe grania:D

Disco Rockerz
04-04-2009, 16:39
plasterek banana i possij sobie ;p albo calego wpiernicz;p ogolnie glukoza daje wytrzymalosc:) nie bierz kreatyny i nie sluchaj tego co ci mowia ludzie.poczytaj sobie o skutkach ubocznych kreatyny.moze ci nawet nerki rozwalac.zanim cos zaczniesz brac to najpierw o tym poczytaj czy to bezpieczne.banany i trening;) pzdr;)

KMeS
04-04-2009, 17:04
plasterek banana i possij sobie ;p albo calego wpiernicz;p ogolnie glukoza daje wytrzymalosc:) nie bierz kreatyny i nie sluchaj tego co ci mowia ludzie.poczytaj sobie o skutkach ubocznych kreatyny.moze ci nawet nerki rozwalac.zanim cos zaczniesz brac to najpierw o tym poczytaj czy to bezpieczne.banany i trening;) pzdr;)

No to ladnie pojechales jak ksiadz w kosciele. Nerki owszem mozesz sobie zalatwic jak bys wpier*alal ta kreatyne lyzkami. Dlatego na opakowaniu masz dawkowanie wypisane zebys wiedzial co jak i kiedy zrec. A jak sie nie ma glowy do tego to nie warto sie zabierac wiec twoj post jest co najmniej smieszny.

vivek3
04-04-2009, 17:07
plasterek banana i possij sobie ;p albo calego wpiernicz;p ogolnie glukoza daje wytrzymalosc:) nie bierz kreatyny i nie sluchaj tego co ci mowia ludzie.poczytaj sobie o skutkach ubocznych kreatyny.moze ci nawet nerki rozwalac.zanim cos zaczniesz brac to najpierw o tym poczytaj czy to bezpieczne.banany i trening;) pzdr;)

Najpierw przeproś, że robisz ludziom wode z mózgu a potem wyjdz

AYC
04-04-2009, 20:32
plasterek banana i possij sobie ;p albo calego wpiernicz;p ogolnie glukoza daje wytrzymalosc:) nie bierz kreatyny i nie sluchaj tego co ci mowia ludzie.poczytaj sobie o skutkach ubocznych kreatyny.moze ci nawet nerki rozwalac.zanim cos zaczniesz brac to najpierw o tym poczytaj czy to bezpieczne.banany i trening;) pzdr;)

o typie ja jestem wlasnie w cyklu kreatyny :) i co? i jakos nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych, no chyba ze skutkiem ubocznym jest dla ciebie przyrost masy miesniowej....
jedzac zbyt duzo tych twoich bananow tez mozesz miec skutki uboczne ( w postaci ostrej sraki czy jesli jestes uczulony nawet gorszych )... Takze slusznie Cie chlopaki pojechali... NIE ZNASZ SIE TO SIE NIE WYPOWIADAJ

ndw agroo89
06-04-2009, 12:35
A więc kolego na wytrzymałośc to polecam jakiś jabłczan albo cos przed treningowego np cp

Stachu26
25-12-2009, 10:50
plasterek banana i possij sobie ;p albo calego wpiernicz;p ogolnie glukoza daje wytrzymalosc:) nie bierz kreatyny i nie sluchaj tego co ci mowia ludzie.poczytaj sobie o skutkach ubocznych kreatyny.moze ci nawet nerki rozwalac.zanim cos zaczniesz brac to najpierw o tym poczytaj czy to bezpieczne.banany i trening;) pzdr;)
W czasie stosowania kreatyny i wogóle różnych odzywek powinno się pić duzo wody zeby własnie nie blokowac nerek, ponieważ z nerkami potem można miec problemy do końca życia;]

Gall Anonim
28-12-2009, 20:58
dzieci spokojnie, wroccie do dzialu mp3.

jesli kolega chce zwiekszyc wytrzymalosc moze kupic czysta beta alanine, moze tez (NIE bezposrednio) poprzez kreatyne, lub tez siegnac po stack ktory zawiera: beta alanine, winpocetyne, rozne formy argininy i aminokwasy