PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Odżywki


Hoppe
04-03-2009, 16:33
Pomóżcie w wybraniu białka tak do około 100zł. Tylko żeby tego dość trochę było.

JJU
04-03-2009, 17:04
Odżywki moze...

drylek69
04-03-2009, 18:39
Jak dobrze poszukasz to wychaczysz Syntrax Matrix 5.0 za 115zł
albo NUTRA FORCE WHEY BLEND ISOLATE 2300g za 120zł
Olimp System Protein 80 ok. 2.2 kg za 112 zł
musisz trochę powyżej stówki minimum wydać żeby dostać porządne białko wystarczające na ok. 30dni

XeraN
04-03-2009, 18:49
Albo najzwyklejsza (i najtansza na rynku !!!!) Ostrowia WPC 80 ;)
Znajdziesz na Allegro.

Hoppe
04-03-2009, 22:23
A ta Ostrowia WPC 80 dobrze się ,,sprawuje" ?

Kupcyk
04-03-2009, 22:48
A ta Ostrowia WPC 80 dobrze się ,,sprawuje" ?

Wjedz sobie na SFD i tam masz wszystko opinie i wogole :)

kubapl
04-03-2009, 23:09
lepszym wyjściem bedzie zakup np. trecowskiego (trec) ultimate protein, obecnie dali +20% gratis, i np. opakowanie 1,8kg kosztuje 95zł , wyhaczysz np. mały rabat i kupisz za 90zł, a to juz cena ostrowii (zakladajac iz srednio 900g kosztuje okolo 45zł, czy nawet troszke mniej)
a masz białko serwatkowo-mleczne, najpewniejszej i moim zdaniem najlepszej polskiej firmy (mialem byc okazje u nich w siedzibie w gdynii, wiec wiem o czym pisze)

Cena matrixa 115zł - kolego chyba za czasów jak dolar był po 2zł , a nie obecnie blizej mu do 4zł niz do 3;) wiec nigdzie po tyle nie kupisz, albo wał jakis, albo (malo juiz prawdopodobne) z bardzo starych dostaw/zapasów

XeraN
04-03-2009, 23:37
Cena matrixa 115zł - kolego chyba za czasów jak dolar był po 2zł , a nie obecnie blizej mu do 4zł niz do 3;) wiec nigdzie po tyle nie kupisz, albo wał jakis, albo (malo juiz prawdopodobne) z bardzo starych dostaw/zapasów

Obecnie po 170 - 190 zl.


lepszym wyjściem bedzie zakup np. trecowskiego (trec) ultimate protein, obecnie dali +20% gratis, i np. opakowanie 1,8kg kosztuje 95zł , wyhaczysz np. mały rabat i kupisz za 90zł, a to juz cena ostrowii (zakladajac iz srednio 900g kosztuje okolo 45zł, czy nawet troszke mniej)
a masz białko serwatkowo-mleczne, najpewniejszej i moim zdaniem najlepszej polskiej firmy (mialem byc okazje u nich w siedzibie w gdynii, wiec wiem o czym pisze)

Jak w smaku?
Nigdy nie kupilem bialka od Treca.
Ostrowia smakuje wstretnie, a smak to w koncu jakis wyznacznik (dla niektorych wazny, dla innych mniej... - dla mnie to malo istotne, ale fajnie napic sie czasami czegos dobrego).
No i jeszcze cena:
Trec Ultimate Protein 1800g - 95 zl
Ostrowia WPC 80 1800g - 58 zl (cena aktualna, chyba zrobie male zapasy....)

Co do najlepszej polskiej firmy - dla mnie jak narazie Olimp jest bezkonkurencyjny ;)


A ta Ostrowia WPC 80 dobrze się ,,sprawuje" ?

A jak ma sie sprawowac, to tylko (i az) bialko....



Dla mnie jak narazie najlepsza odzywka bialkowa calodzienna "w rozsadnej cenie" to juz od paru lat Biogenix ProLongatum.
Doskonaly mix, smak jak dla mnie ok, no i cena:
45 - 60 zl za 750g.
Ci, ktorzy siedza na SFD zapewne wiedza, z kim podzielam ta opinie ;)

kubapl
05-03-2009, 08:11
smak - kwestia gustu, ale akurat mialem okazje pic czekolade i bylo naprawde bardzo dobre, nie ma porownania do 'smaku' ostrowii, poza tym rozpuszczalnosc, brak piany, brak jakichkolwiek problemow gastryczno-zoladkowych (ktore powoduje czesto chociazby ww 'piana') itd.
Fakt ostrowie mozna dostac sporo taniej, szcegolnie jak ktos kupuje duze ilosci ,lub worki po 15kg i rozsypuje na mniejsze ilosci, ja nic do nich nie mam , fajnie ze robia alternatywe TANIĄ , bo to w obecnych czasach tez sie liczy, ale jak ktos nie musi patrzec na kwestie $ to zdecydowanie lepiej bedzie kupic produkt firm, zajmujacych sie produkcje stricte odzywek/supli, a nie firmy mleczarskiej , produkujacej serki.

Olimp nie jest firma wcale najlepszą, co najwyzej najwieksza i najbardziej rozreklamowaną, ale na ten temat nie bede zaczynał dyskusji. Mam nadzieje,ze rynek sam to niedlugo zweryfikuje, a prawda jest jaka jest, z roku na rok trec ma wieksza sprzedaz , a olimp moze sie chwalic co najwyzej w gazetach i forach nic nie znaczacym 'laurem konsumenta' , ktorego to zasady przyznawania sa znane chyba tylko ich twórcom ;)
ps. nie pracuje w trecu oraz nic mnie z ta firma nie laczy, poza tym iz cenie sobie ich solidnosc, rozwoj, wprowadzanie nowych , b.ciekawych produktów itd itp

ja osobiscie popijam gaspari nutrition - myofusion i to jest proteina , która kazdemu moge smialo polecic, jak sie dobrze rozejrzec to kupi sie ja jeszce za okolo 170zł / 2.27kg lub moze i taniej, mimo ze cena po podwyzkach bedzie wynosic (albo juz wynosi) okolo 225 ...

XeraN
05-03-2009, 09:38
ale jak ktos nie musi patrzec na kwestie $ to zdecydowanie lepiej bedzie kupic produkt firm, zajmujacych sie produkcje stricte odzywek/supli, a nie firmy mleczarskiej , produkujacej serki.

Z drugiej strony - firma produkujaca odzywki musi skads wziac najwazniejsze surowce, czyli koncentraty itd.
Mysle, ze taka firma ma "niewielki" wklad w gotowy produkt (mam tu na mysli smak, ew. dodanie skladniku powodujacego lepsza rozpuszczalnosc, opakowanie i reklama).
Pewnie gdyby porownac wszystkie odzywki bialkowe dostepne na rynku pod wzgledem biochemicznym to roznice bylyby niewielkie (oczywiscie w swojej klasie, czyli koncentraty z koncentratami, mixy z mxami, kazeiny z kazeinami itd itp) ;)
Zle mysle? Popraw mnie ;)


cenie sobie ich solidnosc, rozwoj, wprowadzanie nowych , b.ciekawych produktów itd itp

No chyba nie chcesz mi powiedziec, ze Olimp ma slaba oferte ;)

dżejkob.
05-03-2009, 12:37
miałem a nawet mam białko olimpa dałem 120 zł nie dało sie pić o smaku naturalnym , piany było mało to ok, grudki się robiły , ogólnie jak dla mnie dziadostwo , i miałem problemy z żołądkiem

drylek69
05-03-2009, 13:43
Cena matrixa 115zł - kolego chyba za czasów jak dolar był po 2zł , a nie obecnie blizej mu do 4zł niz do 3;) wiec nigdzie po tyle nie kupisz, albo wał jakis, albo (malo juiz prawdopodobne) z bardzo starych dostaw/zapasów

a jednak prawdopodobne :) data ważności produktu do końca roku (to nic, że ze starych dostaw ale liczy się jakość i cena)
A co do smaków białek z olimpu gwestia gustu i zależności w czym rozpuszczasz

Hoppe
05-03-2009, 14:20
Dobra mniej więcej już wiem jakie chcę takie co wraz z przesyłkom nie będzie kosztowało więcej niż 150 zł żeby było smakowe i żeby tego było ponad 2kg. Jeśli ktoś mi takie znajdzie dam plusa w innym poście

XeraN
05-03-2009, 14:38
miałem a nawet mam białko olimpa dałem 120 zł nie dało sie pić o smaku naturalnym , piany było mało to ok, grudki się robiły , ogólnie jak dla mnie dziadostwo , i miałem problemy z żołądkiem

Jaka to dokladnie odzywka?
Ja nigdy nie mialem problemow z Olimpem i szczerze polecam ta firme...



Dobra mniej więcej już wiem jakie chcę takie co wraz z przesyłkom nie będzie kosztowało więcej niż 150 zł żeby było smakowe i żeby tego było ponad 2kg. Jeśli ktoś mi takie znajdzie dam plusa w innym poście

Za przesylke liczymy ok 10 zl, wiec zostaje 140 na odzywke...
Jak znajdziesz Matrixa po starej cenie to moze byc.
Ostrowii za 116zl kupisz 3,6kg.
Trec Ultimate Protein 2,55kg za 150zl.
Przejrzyj Allegro, znajdziesz dosc sporo odzywek w cenie 2kg za 140zl...

dżejkob.
05-03-2009, 16:25
bv 159 lactose free , 100 % natural whey protein isolate coś takiego pisze ^^^^^ ale efekt nawet to dało ^^^^^

XeraN
05-03-2009, 18:05
Izolat, czyli generalnie najlepsze (i najdrozsze) bialko potreningowe.
Nie wiem dlaczego na Ciebie zle podzialalo, pewnie przypadek...

dżejkob.
05-03-2009, 18:12
znaczy troszkę masy mi przyszło efekt niezły ,tylko chodzi o żołądek i smak :p