PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Poszkiwana dieta


Maciuśśś
11-02-2009, 15:43
Witam wszystkich wiem że na forum było już trochę postów oraz tematów o diecie ale poszukuję diety nie koniecznie szybkiej.Ważne żeby była skuteczna i przyniosła rezultaty. Interesuje mnie głównie żeby zrzucić trochę zbędnych kilogramów. Dodam tylko że mam wzrostu 175cm a waga to ok 95kg. Proszę o jakieś rady,wskazówki,diety,ewentualnie jakieś środki.

XeraN
11-02-2009, 16:09
Rozumiem, ze chcesz zrzucic troche sadla?


Nie widze sensu rozpisywania diety, poniewaz w goglach sa setki odnosnikow do gotowych rozpisek.
Zacznij od diety zbilansowalej (google).
Trening ACT na silowni, do tego treningi aerobowe 2-3x w tygodniu.
Polecam raczej rowerek niz bieznie.
Raz na okolo 2 tygodnie "cheat meal" (dla zaspokojenia komfortu psychicznego) --> google.
Nie stosuj zadnych "diet-cud" ani takich o kalorycznosci ponizej 2000kcal.
Dieta powinna byc zdrowa, powinna dostarczac Twojemu organizmowi to, czego potrzebuje, a nie glodzic go (chyba ze interesuje Cie efekt jojo ;) ).
Zadnych slodyczy, fast-foodow, przetworzonego zarcia.


Podalem Ci tutaj wszystko czego potrzebujesz.
Przy odrobinie checi + google znajdziesz i dopasujesz wszystko, czego potrzebujesz.


Zycze sukcesu.
W razie czego pytaj.

8-BIT
11-02-2009, 16:30
sport, to polecam. żadnej diety

cwIaru$
11-02-2009, 18:46
3 tygodnie temu wazylem cos kolo 79-80 teraz 73-74
Powiem tyle .. tez mialem do zrzucenia pare kg i sie udalo :D w 3 tygodnie zgubilem prawie 5 kilo :) a wyglada to tak (niektorzy powiedza ze sie glodze ale ja tego tak nie odczowam) !
Zakupiłem Kapsułki " Thermonex " jem je 2 rano 2 popoludniu 3 wieczorem (przed treningiem) ... szegolnie pomocne sa one rano bo zjem 2 i nie czuje glodu do okolo 11-12 a wtedy spalany jest tłuszcz z np brzucha nie to co zjadles na sniadanie (wstaje o 7 rano )
Sniadanie wyglada (11-13) tak - 1 kromka zrobiona do szkoły (czarny chleb)
Obiad - 2 Kapsułki gałka zmieniakówi grilowana piers z kurczaka
Kolacja (przed treningiem) - 2 kromki i co tam chcesz (ja naprzykład jem 2 srednie kawalki gotowanej kiełbasy Krakowskiejz 2 kromkami chleba czarnego )
Kolacja 2 (po treningu) - 2 duze szklanki mleka :D
Jade tak 3 tydzien i powie tyle ze jestem zadowolony :) 5 kg mniej i jeszcze spada :) POolecam te kapsułki ale kapsułki bez odpowiedniej diety nic nie pomagaja ! aha jedz duzo białka jesli masz zamiar cwiczyc ( polecam serek Wiejski i Makrelle )

A co do Treningu to moj wyglada tak :
Poniedziałek - siłownia
Wtorek - siłownia
Sroda - 60 minut biegania
Czwartek - dzien wolny ( w domu popmki i brzuszki )
Piatek - siłownia
Sobota - 60 minut biegania
Niedziela - Dzien Wolny :)

XeraN
11-02-2009, 19:01
3 tygodnie temu wazylem cos kolo 79-80 teraz 73-74
Powiem tyle .. tez mialem do zrzucenia pare kg i sie udalo :D w 3 tygodnie zgubilem prawie 5 kilo :) a wyglada to tak (niektorzy powiedza ze sie glodze ale ja tego tak nie odczowam) !
Zakupiłem Kapsułki " Thermonex " jem je 2 rano 2 popoludniu 3 wieczorem (przed treningiem) ... szegolnie pomocne sa one rano bo zjem 2 i nie czuje glodu do okolo 11-12 a wtedy spalany jest tłuszcz z np brzucha nie to co zjadles na sniadanie (wstaje o 7 rano )
Sniadanie wyglada (11-13) tak - 1 kromka zrobiona do szkoły (czarny chleb)
Obiad - 2 Kapsułki gałka zmieniakówi grilowana piers z kurczaka
Kolacja (przed treningiem) - 2 kromki i co tam chcesz (ja naprzykład jem 2 srednie kawalki gotowanej kiełbasy Krakowskiejz 2 kromkami chleba czarnego )
Kolacja 2 (po treningu) - 2 duze szklanki mleka :D

Jade tak 3 tydzien i powie tyle ze jestem zadowolony :) 5 kg mniej i jeszcze spada :) POolecam te kapsułki ale kapsułki bez odpowiedniej diety nic nie pomagaja ! aha jedz duzo białka jesli masz zamiar cwiczyc ( polecam serek Wiejski i Makrelle )


Dieta moim zdaniem tragiczna.
Chudniesz, bo dostarczasz bardzo malo kalorii organizmowi.
Wiesz jak to sie skonczy?
Gdy zaczniesz jesc bardziej kalorycznie to sadelko wroci.
Wiem to z autopsji, moja pierwsza dieta redukcyjna pare lat temu wygladala podobnie.
Malo dobrej jakosci bialka, bardzo malo wegli zlozonych, zero tluszczy jedno- i wielonienasyconych.
Za duzo chleba, ta kielbasa krakowska to jakis zart, mleko na noc tez.
W tym dziale juz nie raz ja i pare innych osob pisalismy zarysy diety, przejrzyj :)

Woncky
11-02-2009, 20:07
Nie jedz w ogóle chleba (zamiast tego wcinaj kanapki z waflami ryżowymi) pij minimum 4 l wody dziennie, na obiad jedz kaszę gryczaną z jakimś mięskiem i przede wszystkim mega dużo ruchu, na samym początku polecam codziennie oprócz niedzieli 30 min na rowerku + kilka razy w tygodniu ćwiczenia na siłowni w celu poprawy sylwetki. Codziennie brzuszki, stopniowo zwiększaj liczbę powtórzeń i serii. I słuchaj się XeraNa, dobrze gada ;)

kubapl
02-03-2009, 00:30
a jak zrobi aero w niedzielę, to co? grzech śmiertelny? %-)

ilosc aerobów uzalezniona jest od etapu treningowego, obecnego celu treningowego, intensywnosci wykonywanego wysilku, poziomu wyjsciowego % tkanki tluszczowej, mozliwosci czasowych/fizycznych itd itd itd itp

zamiast np. codziennie po 30min (nawet na samym poczatku) ja poleciłbym interwały 3 razy w tygodniu i moge isc o zaklad, ze wyjdzie na tym lepiej :) odsylam do googli lub na sfd i poczytaniu o treningu 'hiit' , nie bede sie rozpisywal , bo w danych tematach juz zostalo napisane o nim wszysko, na ewentualne pytania na pewno odpowiem

co do treningu 'brzuszków' tez się nie zgodzę, mięśnie brzucha to mięśnie jak kazde inne, tak więc nie nalezy ich meczyc/trenowac codziennie, bo one takze potrzebują REGENERACJI! dlaczego np. kulturyści w niektórych przypadkach w ogóle nie trenują mięsni brzucha ? jak wyizolowane osobne cwiczenia? a no dlatego ,ze dobrze wiedza iż m.brzucha pracuja przy wielu innych cwiczeniach, np. treningu pleców , oraz wiedza takze o tym iz katowanie m.brzucha codziennie (jak radzi kolega wyzej) moze przyniesc wiecej szkód , niz korzysci (np. ich znaczne osłabienie, co moze grozic pozniej nieprzyjemnymi urazami przy treningu innych partii, glownie grzbietu i nog)

Polecam wiec poczytaj jak juz wyzje pisalem o hiice, robieniu interwałów poczatkowo 2-3 razy w tyg + trening m.brzucha osobno 1 -2 razy w tyg, te miesnie z reguly wiekszosc osob ma dobrze wyrobione ;) i spore nawet jak trenuje brzuch wlasnie 1-2 razy na tydzien, tylko ze u wiekszosci ich nie widac nie z tego powodu ,ze ich nie ma ;) tylko dlatego ,ze sa zakryte fatem, proste

Im_Guilty
17-03-2009, 12:24
Kolego bylem w podobnej sytuacji jak ty, jak chcesz to ci moge pomoc, pisz na gg 6077334 ;)